Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Skargi i wnioski.
Autor Wiadomość
mojo 



Marka: Opel
Model: Corsa E
Silnik: 1.4 90KM lpg
Dołączył: 20 Sty 2015
Posty: 787
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-02-21, 16:51   

eplus napisał/a:
Zamiast się ty kłócić rozwińcie się kulturalnie, odwiedźcie np. Teatr Powszechny... :lol:


A Ty tu teatru nie widzisz?
 
mojo 



Marka: Opel
Model: Corsa E
Silnik: 1.4 90KM lpg
Dołączył: 20 Sty 2015
Posty: 787
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-02-21, 16:54   

48piotr napisał/a:
mojo napisał/a:
nikt na nią nie głosował nawet Ty

Ogarnij się.
Nie wmawiaj nam,że jesteś "Wszechwiedzący".
A może i "Wszechmocny"?
:roll:


Kto w tym systemie głosował na Beatę Szydło? Udowodnij !!!! Kto głosował na jakiegokolwiek ministra?? Pokaż to !!!!
AAA! na Tuska też nikt nigdy nie głosował jako premiera.
Ostatnio zmieniony przez mojo 2017-02-21, 16:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
eplus 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 3482
Skąd: podkarpackie
Wysłany: 2017-02-21, 16:55   

A wiesz o czym piszę? Nasze forum a ten teatr to jak Wersal a chlew. Więc nie popadajcie w kompleksy. :idea:
_________________
K4M - NOT tested on animals :!: :!: :!:
 
48piotr 


Marka: Dacia
Model: DUSTER 4x2
Silnik: 1.6 16V LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Duster
Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 733
Skąd: Puławy
Wysłany: 2017-02-21, 17:02   

mojo napisał/a:
Kto w tym systemie głosował na Beatę Szydło? Udowodnij !!!!

"Wszechwymagający" też jesteś?
:shock:
_________________
48piotr
 
gregorisan 



Marka: Dacia
Model: Sandero II Stepway Laureate
Silnik: 0.9 TCe 90 S&S
Rocznik: 2015
Wersja: Stepway2
Dołączył: 30 Sie 2015
Posty: 1353
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2017-02-21, 17:41   

Panowie, ale rąbiecie aż Szyszki spadają ;-)
_________________
enjoy the silence
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7403
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2017-02-21, 17:54   

Mojo przeczytałeś dyskusję z linków, które podałem?
Wiesz kto ją założył?

Wiesz co było powodem przeprowadzenia tej ankiety?
Myślę, że nie, bo jesteś za młody na forum. A może ci się po prostu nie chce poszukać.

Meritum dotyczącego już samej zbiórki.
Trochę poszperałem na necie i gość jest trochę podejrzany (nie politycznie tylko jako cwaniaczek choć niekoniecznie ale mnie lampka się zaświeciła, aby być ostrożnym).
Narobił w PL długów (odnotowany w Krajowym Rejestrze Dłużników) i wyjechał do Angli. Teraz chce bardzo pomagać Polakom.
Każdy wydaje pieniądze na co chce ale nikt nie będzie bazował na mojej naiwności.

Dlaczego gość nie założył konta na chłopaka, żeby tam wpłacać pieniądze?
Osobiście wolę przekazać np. 1% podatku na niepełnosprawne dziecko koleżanki z scenic-forum lub dla domów dziecka jak zbiera renaultklub, niż przelewać na nie wiadomo czyje konto.


mojo napisał/a:
Nie popieram PO ani PIS uważam, że oba te ugrupowania to dno.


To po co to całe zamieszanie. Również mógłbym dużo powiedzieć i na jednych i na drugich. Również na trzecich ale tego nie czynię tutaj. Będę chciał komuś nawtykać lub się wygadać to zrobię to w miejscu do tego stworzonym.


damiaszek napisał/a:
Już kiedyś proponowałm, aby uaktualnic ankietę - ale bez większego odzewu.


Może, jak w ankiecie, większość tego nie chce zmieniać.

gregorisan napisał/a:
To może warto przeprowadzić nową ankietę :?:
Od tamtego czasu minęło już 5 lat - przez ten czas wiele się zmieniło, jest wielu nowych użytkowników DKP.


Tak tyle minęło, bo był spokój od polityki. Wszystkie uwagi były przyjmowane i temat milkł.


gregorisan napisał/a:
Bo jednak takie zamykanie wątków jak widać nikomu nie służy. A wystarczy własnie wydzielić odpowiednie miejsce na forum i niech ludzie sobie dyskutują.


Jeden wątek usunięty od 5 lat i już robicie aferę. No dobra, trzy ale w jednym temacie.
Nie zaczynajcie uprawiać Cavianizmu.
Dyskutują i to na różne tematy ale nie zalatujące politycznie.

A zapomniałem o jeszcze jednym zamkniętym przez Laisara. ;-)
Ostatnio zmieniony przez Marek1603 2017-02-21, 18:01, w całości zmieniany 4 razy  
 
arczi_88 



Marka: Dacia
Model: Dokker
Silnik: 1.6 MPI 84 KM
Rocznik: 2014
Wersja: Ambiance Plus
Dołączył: 22 Lut 2015
Posty: 1599
Skąd: Lędziny
Wysłany: 2017-02-21, 18:09   

Zobacz posty nieprzeczytane [39] z czego 20 tutaj. I w kółko jedno i to samo xDD
_________________

 
zielony 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV oraz MCV II
Silnik: 1,6 MPI oraz TCe 90 E-R
Rocznik: 2009 oraz 2017
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 196
Skąd: okolice Poznania
Wysłany: 2017-02-21, 18:12   

Marek1603 napisał/a:
...a taką decyzję podęli użytkownicy w głosowaniu i jej tylko pilnujemy.

Podęli... jak widać, każdy może popełnić błąd, szczególnie w nerwach...
Ale ad rem: skąd ja to znam. "Suweren" w głosowaniu podjął decyzję, a my się do niej tylko stosujemy." Ten suweren to 31 głosów z ogólnej liczby 3540 (oczywiście, stan uczestników z dnia dzisiejszego). Mniej niż 1% użytkowników, do tego kiedyś, przed laty, zdecydowało o czym wolno mi pisać. Muszę zatem zważać na każde słowo; np. czy zakładając wątek o teatrze mogę użyć terminu "premiera"? Bo Święta Inkwizycja może to uznać za niewłaściwe i zgodnie z "wolą ludu" usunąć.
Pomysł na głosowanie w takiej sprawie sam w sobie jest poroniony, bo kwestii wolności wypowiedzi nie przesądza się w plebiscycie. To nie jest wybór miss publiczności. Decyzję tak czy inaczej podejmuje władza - w tym przypadku forum - i niech nie spycha ona odpowiedzialności na ogół. Ramy wypowiedzi zakreśla prawo, ale przede wszystkim kultura osobista.

Wątek założony przez kolegę Leo jak najbardziej mieścił się w szeroko rozumianej tematyce forum. Jego posty nie były ani agitacją polityczną, ani hejtem (jak choćby ten, który jakiś nieuk umieścił tuż pod moim postem w zlikwidowanym temacie - tuż przed jego skasowaniem). Leo, szacunek dla delikatności i poziomu Twojej argumentacji.
Na marginesie: sprawa oświęcimska skłoniła mnie do przeszukania tematów związanych z rejestratorami wideo. Bowiem, jak widać na przykładzie tego forum, z władzą ciężko się dyskutuje, niezależnie od jej barwy politycznej czy szczebla.
 
kapelusznik 



Marka: Seat
Model: Ateca
Silnik: 1.0 TSI
Rocznik: 2022
Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 907
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-02-21, 18:45   

Czy ktokolwiek po przeczytaniu tego jadu który się wylewa w tym wątku zdecyduje się na dopuszczenie tematyki politycznej na forum?
Mam nadzieję że nie.

Krzykacze chcą po prostu siać zamęt i tyle.
Obserwuję tu to samo co na innym forum z zakazanym politykowaniem.
Za czasów PO moderacja pilnująca zakazu była przebrzydłym pachołkiem Tuska, teraz zaś jesteśmy pisowskimi sługusami.
Nie dogodzisz.
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7403
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2017-02-21, 19:18   

zielony napisał/a:
Ten suweren to 31 głosów z ogólnej liczby 3540 (oczywiście, stan uczestników z dnia dzisiejszego).


Brawo, zadałeś sobie trud sprawdzenia ilości userów.
To poproszę inne wyniki.

1. Ile z tej liczby to aktywni użytkownicy DKPL (np. zaglądający co najmniej raz w tygodniu)?
2. Ile z tej liczby jest martwych dusz (np. do 10postów)?
3. I może, ile z tej liczby ostatni raz logowało się rok i więcej temu?

Jakieś trzy lata temu zadałem sobie trud uporządkowania użytkowników. Nie wiem czy ktoś to robił wcześniej ale nie słyszałem.
Założenie:
- userzy od trzech lat wzwyż brani pod uwagę czyli rejestracja chyba wtedy 2007 - 2010,
- ostatnie logowanie trzy lata temu i więcej,
- 0 do 5 postów z ich sprawdzeniem czego dotyczyły.

Wynik około 500 osób usuniętych po napisaniu do nich PW lub emaila i odczekaniu miesiąca na odpowiedź.
Jak myślicie ile jest teraz takich osób przez trzy lata?

Ostatnio jak się orientowałem to:
- logowanie raz w miesiącu - około 400 - 500osób
- logowanie raz na tydzień - około 200
- logowanie raz na dzień około 50.

Wniosek. Ankieta co najmniej miesiąc musi trwać, a i to nie daje pewności, iż te 500 osób zagłosuje. Bardziej się skłaniam do 100, które zagłosują.


zielony napisał/a:

Na marginesie: sprawa oświęcimska skłoniła mnie do przeszukania tematów związanych z rejestratorami wideo. Bowiem, jak widać na przykładzie tego forum, z władzą ciężko się dyskutuje, niezależnie od jej barwy politycznej czy szczebla.


Mnie akurat skłoniło to.
Efekt prawdopodobnie ścigania się 20-to paro latków (Opla ze ścigaczem). Kierowca na miejscu ze złamanym karkiem. Pasażerka umiera w szpitalu. Wnuczkę ledwo wyciągnąłem z fotelika przez rozbitą szybę.
Ostatnio zmieniony przez Marek1603 2017-02-21, 19:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4052
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-02-21, 19:18   

mojo napisał/a:

Twoja wypowiedz dla mnie jest tragiczna.

Poprosze o argumenty . Zadałem Ci pytanie. Podałem argumenty , Twoja wypowiedź nie niesie w sobie niczego . Czym jest ?
mojo napisał/a:

Nie uważam, że mam rację ale poproszę merytoryczne argumenty.

Zadałem merytoryczne Pytanie na które nie odpowiedziałeś.
Oczekujesz merytorycznej dyskusji na jaki temat.
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
eplus 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 3482
Skąd: podkarpackie
Wysłany: 2017-02-21, 19:58   

Kol. Kapelusznik: jad w wątku, pachołki :?: :?: Nikt tu nikogo nawet głupkiem czy durniem nie nazwał, pełna kultura :!: :idea: Posłowie gorzej nieraz mówią z mównicy i rzadko młotek stuknie. No chyba, że odejdą daleko od tematu, co na forum zdarza się nagminnie.
Myślę, że nawet, jeśli się nie zgadzamy, to się szanujemy, w końcu w Dacii spędzamy przynajmniej godzinę-dwie dziennie, to kawał życia. W kościele jest się godzinę w tygodniu, a jakie z tego idzie poczucie "przynależności do grupy" :?: Dałem cudzysłów, bo przynależność do stada to ostatnia rzecz, jakiej potrzebuję. :mrgreen:
_________________
K4M - NOT tested on animals :!: :!: :!:
 
zielony 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV oraz MCV II
Silnik: 1,6 MPI oraz TCe 90 E-R
Rocznik: 2009 oraz 2017
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 196
Skąd: okolice Poznania
Wysłany: 2017-02-21, 20:15   

Marku, niestety obawiałem się takiej odpowiedzi. To znaczy wyliczanki, w której brniesz w dalsze odsuwanie od siebie odpowiedzialności za podjętą decyzję. Proporcje i liczby nie mają tu znaczenia. Nawet 100% głosów "za" przy pełnym kworum nie jest w stanie zakneblować mi - ani nikomu innemu - ust. Jest w stanie zrobić to siła - i tej użyłeś. Zrozum, głosowanie pewnych spraw nie ma sensu. Naiwnością jest też sąd, że jakąkolwiek dziedzinę da się odseparować całkowicie od konotacji politycznych. Pisali o tym inni, pisałem i ja, ale poszło to w niebyt dzięki Twojej władzy: Delete - Enter.


kapelusznik napisał/a:
...ktokolwiek po przeczytaniu tego jadu..

kapelusznik napisał/a:
...Krzykacze chcą po prostu siać zamęt i tyle.

No, to chyba cytaty z Gomułki? Kolega jest za młody by znać to z autopsji, ale ja coś niecoś pamiętam.

kapelusznik napisał/a:
teraz zaś jesteśmy pisowskimi sługusami

Ciekaw jestem, kto to są ci "my". Ja odpowiadam tylko za siebie i swoje słowa.
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7403
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2017-02-21, 20:56   

Po raz kolejny mówię. Dałem szansę na pewne decyzje. PW do administracji lub demokratycznie - ankieta. Nikt nie podjął tematu. Nawet ty. Usunąłem i biorę to na klatę. Ktoś musi być ten zły.

zielony napisał/a:
Naiwnością jest też sąd, że jakąkolwiek dziedzinę da się odseparować całkowicie od konotacji politycznych.


Jak widać z powyższego co jakiś czas temat powraca. Aczkolwiek przez pięć lat udawało się go omijać na forum w sposób normalny poprzez zwykłe proszę.

Administracja widocznie na feriach, bo pewnie sama by zainterweniował (nie wiem tylko w którą stronę).
Ostatnio zmieniony przez Marek1603 2017-02-21, 20:59, w całości zmieniany 2 razy  
 
zielony 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV oraz MCV II
Silnik: 1,6 MPI oraz TCe 90 E-R
Rocznik: 2009 oraz 2017
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 196
Skąd: okolice Poznania
Wysłany: 2017-02-21, 21:43   

Marek1603 napisał/a:
Usunąłem i biorę to na klatę.
Oddaję honor. Rozumiem ciężar takich decyzji.
Marek1603 napisał/a:
Nikt nie podjął tematu. Nawet ty.

Bo temat dla mnie nie istniał. Jak już pisałem w usuniętym wątku, nie jestem tu po to, by politykować. Wolę nie znać poglądów politycznych uczestników forum, bo tak jest milej. Odezwałem się w poczuciu solidarności z kolegą Leo, który został (moim zdaniem) skrzywdzony.
Żeby było konstruktywnie: Uważam, że administracja może na mocy swojej władzy zakazać otwierania wątków politycznych nie związanych w żaden sposób z tematyką forum. Powinny być tępione przejawy agitacji politycznej i hejtu. Nie sposób jednak zakazać odnoszenia się do konkretnych decyzji władz i ich działań, mających jakikolwiek związek z motoryzacją, sytuacją kierowców itp.
 
Martens 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2008
Wersja: Arctica 5 os.
Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 468
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-02-21, 22:00   

Marek1603, po raz kolejny chylę czoła przed anielską cierpliwością moderatorów/administracji. Teraz już rozumiesz, czemu jakiś czas temu podziękowałem za pewną propozycję? ;-)
 
benny86 


Marka: Chevy
Model: Aveo
Silnik: 1.2
Rocznik: 2009
Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 2944
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2017-02-21, 22:05   

Pytanie jak długo można tłumaczyć kolejnym delikwentom maślany charakter masła :). Na forum w którym aktywnie uczestniczę koleś dostałby bana na tydzień, po kolejnych pyskówkach na 3 miesiące. Inna sprawa, że tam nikt tak jawnie nie łamie regulaminu, a jeden z jego zapisów mówi że na każdą decyzję moderatora przysługuje "skarga" ale na PW do Admina - pisanie skarg na forum tylko przedłuża ban :mrgreen: Na brak porządku nie narzekamy 8-)
 
Martens 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2008
Wersja: Arctica 5 os.
Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 468
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-02-21, 22:10   

benny86, święte słowa.

Zaprawdę powiadam Wam - anielską cierpliwość na próbę wystawiacie, ale przyjdzie czas sądu, a wtedy będzie tylko płacz i zgrzytanie zębów! :lol:
 
zielony 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV oraz MCV II
Silnik: 1,6 MPI oraz TCe 90 E-R
Rocznik: 2009 oraz 2017
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 196
Skąd: okolice Poznania
Wysłany: 2017-02-21, 22:22   

Rozumiem, że jestem "kolesiem", "delikwentem", który prowadzi pyskówki i łamie regulamin, ale doczeka się w końcu "sądu". Wobec tak powalającej argumentacji wymiękam. Idę płakać i zgrzytać zębami.
 
benny86 


Marka: Chevy
Model: Aveo
Silnik: 1.2
Rocznik: 2009
Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 2944
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2017-02-21, 22:26   

Zanim się rozpłaczesz to poczytaj jakie zasady na tym forum ustanowiono drogą głosowania - tak żebyś wiedział że opłakujesz swoją głupotę a nie nadużycia moderatora 8-)
 
zielony 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV oraz MCV II
Silnik: 1,6 MPI oraz TCe 90 E-R
Rocznik: 2009 oraz 2017
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 196
Skąd: okolice Poznania
Wysłany: 2017-02-21, 22:39   

Zanim zarzucisz komuś głupotę, naucz się czytać ze zrozumieniem.
 
Fruxo 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: lpg 1.6 16v
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 1825
Skąd: wwa
Wysłany: 2017-02-21, 22:45   

eplus napisał/a:
Fruxo napisał/a:
znowu ten z nadmiarem wolnego czasu

Znowu ten, co nie zdąży postawić kropki.

za dużo bierzesz do siebie uwaga do prowodyra tego cyrku i poprzedniego również


W internecie jest bardzo dużo miejsc gdzie odbywają się dyskusje polityczne wysokiego poziomu jak na racionaliście albo rynsztokowego onet,wp,gazeta itp . Skoro są osoby chcące prowadzić dyskusje to niech robią to w odpowiednich miejscach. Najczęściej jednak to nie są żądne dyskusje ale próba oświecenia na jedyną słuszną racje w oczach twórcy a to zawsze rodzi agresje .
Politycy o pracy nie rozmawiają po pracy więc bierzmy z nich przykład bo u nas wszyscy polityką się interesują tylko nikt niczego nie wie ....
Ostatnio zmieniony przez Fruxo 2017-02-21, 23:04, w całości zmieniany 2 razy  
 
damiaszek 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1.6 16V LPG
Rocznik: 2012
Wersja: Ambiance
Dołączył: 12 Gru 2015
Posty: 545
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-02-22, 08:56   

Marek1603 napisał/a:
damiaszek napisał/a:
Już kiedyś proponowałm, aby uaktualnic ankietę - ale bez większego odzewu.


Może, jak w ankiecie, większość tego nie chce zmieniać.


Może masz rację, ale bez ankiety tego nie wiesz jak jest teraz, a nie kilka lat temu.

Fruxo napisał/a:
W internecie jest bardzo dużo miejsc gdzie odbywają się dyskusje polityczne wysokiego poziomu jak na racionaliście albo rynsztokowego onet,wp,gazeta itp . Skoro są osoby chcące prowadzić dyskusje to niech robią to w odpowiednich miejscach. Najczęściej jednak to nie są żądne dyskusje ale próba oświecenia na jedyną słuszną racje w oczach twórcy a to zawsze rodzi agresje .
Politycy o pracy nie rozmawiają po pracy więc bierzmy z nich przykład bo u nas wszyscy polityką się interesują tylko nikt niczego nie wie ....


Tylko że, blokowane tematy co najwyżej ocierały się o politykę i do poziomu "onet,wp,gazeta" jeszcze dużo brakowało, a następne dotyczyły już nie polityki, a tego czy pisać czy nie pisać o polityce. To było takie blokowanie prewencyjne.
_________________
Duster 4x4 1.6 średnia z już ponad 180000 km ;)
Focus 1.6 TDCI średnia z ponad 125kkm
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7403
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2017-02-22, 10:42   

damiaszek napisał/a:
To było takie blokowanie prewencyjne.


A jak się skaleczysz np. w palec, to opatrujesz ranę czy czekasz, aż wda się gangrena i będzie trzeba amputować?
 
damiaszek 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1.6 16V LPG
Rocznik: 2012
Wersja: Ambiance
Dołączył: 12 Gru 2015
Posty: 545
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-02-22, 11:10   

Tu do skaleczenia nawet nie doszło, ba nawet obtarcia jeszcze nie było ;)
_________________
Duster 4x4 1.6 średnia z już ponad 180000 km ;)
Focus 1.6 TDCI średnia z ponad 125kkm
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne