Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Zakup Dacia Logan MCV Access
Autor Wiadomość
paulus108 


Marka: Skoda
Model: Octavia
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Dołączył: 19 Kwi 2017
Posty: 76
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2017-05-12, 14:46   

radio i glosniki (bo ich nie ma).
 
infernopolska 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Wersja: Access
Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 102
Skąd: Żory
Wysłany: 2017-06-30, 21:49   

Dealer twierdzi, że nie ma kabli i głośników.

Wycenił 550zł za montaż kabli i głośników (części z ASO)
Trochę sporo...
Ostatnio zmieniony przez infernopolska 2017-06-30, 22:05, w całości zmieniany 3 razy  
 
RowerekCombi 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Wersja: Open
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 223
Skąd: małopolska
Wysłany: 2017-07-01, 04:01   

W wersji Aces nie ma nawet tego łącznika gumowego temu cena rośnie montażu radia

http://club.caradisiac.co...27-5925831.html
_________________
RowerekCombi
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7406
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2017-07-01, 06:26   

Dopiero w wersji Laureate jest instalacja pomimo, że nie zamawiasz auta.
 
infernopolska 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Wersja: Access
Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 102
Skąd: Żory
Wysłany: 2017-07-01, 19:45   

RowerekCombi napisał/a:
W wersji Aces nie ma nawet tego łącznika gumowego temu cena rośnie montażu radia


Kurza twarz, ale jest tam chociaż jakiś prąd do radia, co? :DDDD Żebym do czegoś je podłączył, hehe.
Mogę sobie podłączyć radyjko z wbudowanym głośnikiem albo zastosować pojedynczy głośnik centralny ;)
 
infernopolska 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Wersja: Access
Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 102
Skąd: Żory
Wysłany: 2017-07-19, 09:19   

Paulus, macie już tego MCVka?
 
paulus108 


Marka: Skoda
Model: Octavia
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Dołączył: 19 Kwi 2017
Posty: 76
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2017-07-21, 06:17   

infernopolska napisał/a:
Paulus, macie już tego MCVka?


Na razie nie.

Potencjalny zakupowicz, dla ktorego robilem rozeznanie w Dacii, caly czas sie zastanawia.

Jesli dojdzie do zakupu to na pewno sie za niego pochwale na forum ;-)

i jesli bedzie ostatecznie Dacia to nie wiem czy jednak nie skonczy sie na Sandero... (choc ja bym kupil Logana MCV).
 
paulus108 


Marka: Skoda
Model: Octavia
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Dołączył: 19 Kwi 2017
Posty: 76
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2017-07-28, 20:39   

na razie w przypadku zakupu dokladnie takie auto jest na 1 miejscu:

https://www.youtube.com/watch?v=I10sYfT7Mlc

ps. ciekawostka = test Sandero w najtanszej wersji nawet bez radia....
 
infernopolska 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Wersja: Access
Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 102
Skąd: Żory
Wysłany: 2017-07-28, 23:13   

Mój Logan MCV Access dziś został odebrany.

PS.

"Szanowny Panie,

Dziękuję za kontakt z Infolinią Renault Polska.

Odpowiadając na Pańskie pytanie dotyczące wyposażenia pojazdu, uprzejmie informuję, że :

Pre-instalacja radia jest w standardzie i zawiera:
- Antena
- miejsce do montażu dla przednich i tylnych głośników
- "kratki" dla przednich i tylnych głośników
- Okablowanie zasilania głośników w desce rozdzielczej
- Głośników na wyposażeniu nie ma"

[ Komentarz dodany przez: laisar: 2017-08-11, 17:52 ]
C.d. http://www.daciaklub.pl/f...pic.php?t=14973.
Ostatnio zmieniony przez infernopolska 2017-07-28, 23:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
paulus108 


Marka: Skoda
Model: Octavia
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Dołączył: 19 Kwi 2017
Posty: 76
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2017-08-08, 06:34   

Reasumując nieco powyższy wątek, kilka uwag podsumowujacych:

1. Moj Ojciec posiadacz od 18 lat Daewoo Lanosa (ktory okazuje sie chyba pojazdem wiecznym... dwa tygodnie temu przeszedl przeglad rejestracyjny bez praktycznie zadnych uwag) jesli bedzie zmienial auto na ostatecznie wybor pada na Dacie Sandero w wersji Access, albo Dacie Logan MCV rowniez w wersji Access.
Za Sandero przemawia to, ze jest tansze o 4000 zł od Logana kombi i latwiej nim parkowac. Za Loganem kombi z kolei przemawia to, ze ladniej wyglada - nie ma nielakierowanych czarnych zderzakow.

2. Zamyslem zakupu jest wydac jak najmniej na samochod, ktory potencjalny kupujacy traktuje wylacznie jako srodek sluzacy do przemieszczania sie. Ma byc nowy - czyli w domysle bezawaryjny, niezuzyty, malo zuzywac paliwa i byc tani oraz bezproblemowy w utrzymaniu. Wydaje sie, ze tak Sandero jak i Logan spelnia powyzsze zalozenia.

3. W wersji Access auto wyposazone jest spartansko. Do auta zostalyby dokupione zaledwie:
a) radio - to juz kupilem korzystajac z uprzejmosci kolegi jas_pik oraz glosniki - i tutaj pytanie bo się na tym nie znam, czy ktoś może wkleić w tym wątku link z jakimiś dobrymi ale raczej tanimi głośnikami, które będą pasować do Sandero/Logana? Chodzi mi o link z alledrogo czy olx'a. Z gory dziekuje.
b) czujniki parkowania tylne - to raczej gdyby zostal dokonany zakup Logana kombi. Czy ktos sie orientuje ile kosztuja czujniki tylne z kosztem montazu razem? 300 - 400 zl czy wiecej?
c) byc moze kolo dojazdowe zapasowe - ale to a jakiejs aukcji nie u dealera. Czy ktos wie ile to moze kosztowac? Chodzi o jak najtansza opcje - mozna sie zmiescic felga + opona za ok. 100 zł?
d) gdyby byl Logan MCV to pewnie zostana dokupione listwy na drzwi, te czarne plastikowe ktore sa w drozszych wersjach, zdaje sie ze ich koszt w salonie to 200 zl

4. Kwestia voucherow - bo nie do konca ją moze dobrze rozumiem, wiec jak cos zle napiszę to proszę o sprostowanie mojej wypowiedzi. Mianowicie rozumiem, że mogę od kogoś otrzymać voucher Dacia dla Przyjaciół: Gwarancja 4 Lata i pakiet EASY SERVICE za 99 zł. I wtedy ta osoba otrzymuje voucher na akcesoria i serwis za 800 zł. I potem jak moj Ojciec ma już Dacie to moze ją zarejestrowac w ramach serwisu Moja Dacia i tez moze komus dac voucher Dacia dla Przyjaciół i w zamian otrzymac voucher na akcesoria i serwis za 800 zł??? Ten voucher wtedy na te 800 zł oznacza ze mozna otrzymac akcesoria od Dacii de facto za darmo do 800 zł (np. wyzej wymienione listwy boczne na drzwi w Loganie MCV)? Czy dobrze to rozumiem?

I na koniec dla zainteresowanych podobnym autem filmy jak wygladaja w kolorze bialym i granatowym.
Tutaj biale i niebieskie Sandero Access:
https://www.youtube.com/watch?v=D8BHWsjb42g
https://www.youtube.com/w...sYfT7Mlc&t=105s
a tutaj bialy i niebieski Logan MCV co prawda troszke w drozszej wersji ta biala (ale akurat z zewnatrz nie ma zadnej roznicy poza tymi czarnymi listwami na drzwiach, ktore mozna dokupic).
https://www.youtube.com/watch?v=ezXW7H9OhKU
https://www.youtube.com/watch?v=eYxQYhNaiNs
https://www.youtube.com/watch?v=CcohUYdzh_w

Jesli ktos ma zdjecia Sandero lub Logana MCV w wersji Access (zwlaszcza swojego auta) to zachecam do wklejenia tutaj bo jak chodzi o Sandero to niebieskie kupi Ojciec, ale gdyby mial kupic kombi to nie wiadomo czy biale czy niebieskie...

Serdecznie pozdrawiam i zycze udanego dnia :-)
 
infernopolska 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Wersja: Access
Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 102
Skąd: Żory
Wysłany: 2017-08-08, 06:46   

Cytat:
2. Zamyslem zakupu jest wydac jak najmniej na samochod, ktory potencjalny kupujacy traktuje wylacznie jako srodek sluzacy do przemieszczania sie. Ma byc nowy - czyli w domysle bezawaryjny, niezuzyty, malo zuzywac paliwa i byc tani oraz bezproblemowy w utrzymaniu. Wydaje sie, ze tak Sandero jak i Logan spelnia powyzsze zalozenia.

Tylko z tym drobnym detalem, że kombiaki mają te same silniki, co sedany i hatchbacki Dacii, więc jeśli mówimy już o spalaniu, to realnie mniejszy samochód wyposażony w ten sam silnik powinien być bardziej ekonomiczny :)

W ogóle u mnie historia z zakupem samochodu jest dosyć radosna. Padł blok silnika w Peugeot 206. Mówię więc, cholera, trzeba kupić jakiegoś trupa, żeby dojechać do pracy. No, ale... Trup jak trup. Skarbonka. Dobra, to kupimy 3 letniego Forda Ka. Z 20 tys. za takiego bezwypadkowego, z potwierdzonym przebiegiem w polskich ASO. Ale, ale... Co jeśli zaraz padnie? No to gwarancja. Toyota używane. Mają tam program Toyota Pewne Auto - co lepsze egzemplarze są objęte roczną gwarancją. Tu trzeba mieć jednak z 25 tys. za jakiegoś malucha pokroju 3-letniego Aygo. Robi się drożej, a to już powoli cena jak za nową Dacię w Accessie. Jedziemy więc do salonu Dacii. Oglądam Sandero. Kurcze, jest OK. Dzieciaki i żona biegną jednak do MCV, bo duży, wygodny, budowa w planach, a więc wożenie klamotów... I tak z 20 tys. zrobiło się 34 tys. Życie :) Ale jest 4-letni Easy Service, więc siadać, lać, jeździć, czy jakoś tak wołają "komisarze" :-P Tu przynajmniej nic nie stuka, nic nie puka, dzięcioł nie zagnieździł się w silniku itd. itp. etc. and so on 8-) Gdybym nie miał planów związanych z budowaniem chałupy, brałbym Sandero. PS. Też jeździłem Lanosem :) Cudowny samochód :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez infernopolska 2017-08-08, 07:04, w całości zmieniany 7 razy  
 
paulus108 


Marka: Skoda
Model: Octavia
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Dołączył: 19 Kwi 2017
Posty: 76
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2017-08-08, 06:58   

No wlasnie niestety konfigurator ma blad. Sandero i Logan sedan maja czarne nielakierowane zderzaki. A lakierowane ma tylko kombi.

a co do spalania to pewnie racja, choc akurat na forum francuskim ten facet kupil Logana kombi z nowym silnikiem 1.0 i jest zachwycony.

http://www.forum-auto.com...a/sujet8758.htm

na czwartej stronie jego watku jest podsumowanie spalania - rewelacja.

moze ten nowy 1.0 jest wrecz lepszy ze spalaniem przy spokojnej jezdzie od 1.2 (choc podejrzewam, ze 1.2 jest lepszy do lpg i powinien na zdrowy rozum byc trwalszy - w koncu 4 cylindry to nie 3... i mniej troche wysilony tez).
 
infernopolska 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Wersja: Access
Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 102
Skąd: Żory
Wysłany: 2017-08-08, 06:59   

Właśnie sprawdziłem w broszurze, bo wydawało mi się to dziwne, bo teraz wyświetla się inaczej :o
https://www.dacia.pl/cont...ro-brochure.pdf
Przedni i tylny zderzak czarny

Z tą trwałością, to dowiemy się za kilka lat ;))
Ostatnio zmieniony przez infernopolska 2017-08-08, 07:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
benyo 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 691
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wysłany: 2017-08-08, 07:09   

paulus108 napisał/a:

4. Kwestia voucherow - bo nie do konca ją moze dobrze rozumiem, wiec jak cos zle napiszę to proszę o sprostowanie mojej wypowiedzi. Mianowicie rozumiem, że mogę od kogoś otrzymać voucher Dacia dla Przyjaciół: Gwarancja 4 Lata i pakiet EASY SERVICE za 99 zł. I wtedy ta osoba otrzymuje voucher na akcesoria i serwis za 800 zł. I potem jak moj Ojciec ma już Dacie to moze ją zarejestrowac w ramach serwisu Moja Dacia i tez moze komus dac voucher Dacia dla Przyjaciół i w zamian otrzymac voucher na akcesoria i serwis za 800 zł??? Ten voucher wtedy na te 800 zł oznacza ze mozna otrzymac akcesoria od Dacii de facto za darmo do 800 zł (np. wyzej wymienione listwy boczne na drzwi w Loganie MCV)? Czy dobrze to rozumiem?


Niestety vouchery są formą rabatu. Zatem nie możesz pójść sobie do salonu i wziąć akcesoria sa 800 PLN. Jak pojawi się voucher będzie oferta i tam będzie napisane za ile musisz kupić akcesoria, żeby można skorzystać z rabatu. Np. voucher za 100 Pln wymaga zakupu za minimum 400 PLN.
Ostatnio zmieniony przez benyo 2017-08-08, 07:37, w całości zmieniany 2 razy  
 
paulus108 


Marka: Skoda
Model: Octavia
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Dołączył: 19 Kwi 2017
Posty: 76
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2017-08-08, 07:18   

benyo napisał/a:
paulus108 napisał/a:

4. Kwestia voucherow - bo nie do konca ją moze dobrze rozumiem, wiec jak cos zle napiszę to proszę o sprostowanie mojej wypowiedzi. Mianowicie rozumiem, że mogę od kogoś otrzymać voucher Dacia dla Przyjaciół: Gwarancja 4 Lata i pakiet EASY SERVICE za 99 zł. I wtedy ta osoba otrzymuje voucher na akcesoria i serwis za 800 zł. I potem jak moj Ojciec ma już Dacie to moze ją zarejestrowac w ramach serwisu Moja Dacia i tez moze komus dac voucher Dacia dla Przyjaciół i w zamian otrzymac voucher na akcesoria i serwis za 800 zł??? Ten voucher wtedy na te 800 zł oznacza ze mozna otrzymac akcesoria od Dacii de facto za darmo do 800 zł (np. wyzej wymienione listwy boczne na drzwi w Loganie MCV)? Czy dobrze to rozumiem?


Niestety vouchery są formą rabatu. Zatem nie możesz pójść sobie do salonu i wziąć akcesoria sa 800 PLN. Jak pojawi się voucher będzie oferta i tam będzie napisane za ile musisz kupić akcesoria, żeby można skorzystać z rabatu. Np. voucher za 100 Pln wymaga zakupu za minimum 400 PLN.


Aha, rozumiem. Dziękuję za informację.
Ale to te osoby co pisały, że mają voucher na 800 zł to wlasciwie oznacza, ze co? ze maja 800 zl rabatu na akcesoria, ktore ile musza kosztowac wtedy? Czy tez ze przy zakupie akcesoriow za 800 zl maja rabat na jakas kwote (np. na 200 zl?)?
 
infernopolska 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Wersja: Access
Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 102
Skąd: Żory
Wysłany: 2017-08-08, 07:21   

To ile średnio wymaga wkładu własnego voucher za 800zł? : :roll:
 
benyo 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 691
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wysłany: 2017-08-08, 07:27   

Voucher za 200 PLN wymaga zakupu za minimum 750 Pln :-) a voucher za 300 wymaga zakupów za min. 950 i nie można z tego pokryć kosztów robocizny ewentualnej (chociaż w przypadku vouchera z Dacia dla przyjaciół koszty robocizny pokryć można, tak mówi regulamin). Vouchery mają sens przy dużych zakupach typu box dachowy, bagażnik itp. Natomiast w przypadku vouchera za 800 i promocji "Dla przyjaciół - Dacia", może być nieco inaczej i mieć inne zasady niż vouchery za 100 200 czy 300.
paulus108 napisał/a:
Ale to te osoby co pisały, że mają voucher na 800 zł to wlasciwie oznacza, ze co? ze maja 800 zl rabatu na akcesoria, ktore ile musza kosztowac wtedy? Czy tez ze przy zakupie akcesoriow za 800 zl maja rabat na jakas kwote (np. na 200 zl?)?

Najlepiej pytać osób, które skorzystały z tego vouchera. Akurat tutaj mogą obowiązywać inne zasady niż w przypadku pozostałych voucherów.
Aaa i voucher do realizacji tylko u tego dealera u którego "przyjaciel" zakupił samochód oraz gwarancję i easy service za 99 PLN.
Ostatnio zmieniony przez benyo 2017-08-08, 09:07, w całości zmieniany 9 razy  
 
benyo 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 691
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wysłany: 2017-08-08, 07:37   

paulus108 napisał/a:
czujniki parkowania tylne - to raczej gdyby zostal dokonany zakup Logana kombi. Czy ktos sie orientuje ile kosztuja czujniki tylne z kosztem montazu razem? 300 - 400 zl czy wiecej?

Czujniki parkowania kupisz za 50 Pln na allegro czy gdzie indziej. Montaż nie jest skomplikowany. Na YT znajdziesz parę filmików jak to zrobić. Zasilanie bierze się z czujnika biegu wstecznego (lub świateł wstecznych).
Na TVN Turbo jest program 101 napraw i prowadzący pokazuje jak zamontować czujniki. Link do odcinka na Player.pl
Ostatnio zmieniony przez benyo 2017-08-08, 07:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
paulus108 


Marka: Skoda
Model: Octavia
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Dołączył: 19 Kwi 2017
Posty: 76
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2017-08-08, 18:36   

A czy obecnie produkowane Sandero i Logan sa ocynkowane?
Czy trzeba zabezpieczyć podwozie antykorozyjnie a jeśli tak to ile to kosztuje?
Ps. Samodzielny montaż czujnikow odpada.
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4055
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-08-08, 20:05   

Nie, są ochraniane w inny sposób - poczytaj w odpowiednim temacie.
A czujniki za niewielką odpłatnością zamontuje Ci lokalny monter alarmów/autoradio .
Cena łączna ( zakup czujników + montaż) to będzie 1/3 ceny w ASO .
Oczywiście musisz pamiętać że tracisz gwarancję - ale wyłącznie na miejsca ingerencji montażysty - czyli na 3 lub 4 dziury wywiercone w zderzaku ( na nic więcej)
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
benyo 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 691
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wysłany: 2017-08-10, 14:04   

Tak z ciekawości napisałem do Dacia Polska w sprawie vouchera za 800 PLN. Oto odpowiedź, która rozjaśnia wszelką ciemność:

"Dziękuję za kontakt z Infolinią Dacia Polska.

Odpowiadając na Pańskie pytanie dotyczące Vouchera na 800PLN uprzejmie informuję, że może dokonać Pan zakupu przy jego użyciu akcesoriów z mniejszą ceną, ale różnica nie będzie zwrócona."
 
route2000 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6 8V MPI+LPGTECH
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 57 razy
Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 3696
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-08-11, 08:09   

Skorzystałem z vouchera na 800 zł i kupiłem parę rzeczy na ponad tę wartość i różnicę dopłaciłem w gotówce. ;-)
_________________
Dacia nie gubi oleju, tylko tak znaczy swój teren.
 
kicpra 


Marka: Dacia/Ford
Model: Logan MCV II/Mondeo mk4
Silnik: 0.9 tce 120KM 188nm/2.2 TDCI 213KM 490nm
Rocznik: 2017/2008
Wersja: Stepway Outdoor
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Cze 2017
Posty: 810
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-08-11, 08:15   

Mnie w sumie interesuje tylko podłokietnik za 450zł, nie wiem na co wydać resztę :-D .
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4055
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-08-11, 08:19   

Kup oleje i filtry na zapas aby wykorzystać kwotę .
Co z tego że drożej niż gdzie indziej
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
route2000 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6 8V MPI+LPGTECH
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 57 razy
Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 3696
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-08-11, 08:23   

A dywaniki welurowe? Ładne na lato.
Z vouchera kupiłem dywaniki, podłokietnik i nakładkę na tylny zderzak.
Opis tutaj.
_________________
Dacia nie gubi oleju, tylko tak znaczy swój teren.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne