Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
ASO Dolny Śląsk
Autor Wiadomość
luk006 



Marka: Dacia
Model: Lodgy 7os.
Silnik: 1,6 SCe 102 KM + LPG
Rocznik: 2017
Dołączył: 21 Sty 2017
Posty: 153
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2017-05-17, 21:06   ASO Dolny Śląsk

Cześć Wam.

Niebawem przede mną zerowy przegląd instalacji LPG. Tak się teraz porobiło, że muszę przejechać 3500 km na benzynie, potem 1000 km na LPG i muszę podjechać na przegląd, celem podpięcia pod kompa.

No i mam pytanie. Ponieważ nie chce mi się jechać do ASO Auto Zięba w Katowicach, chciałbym zapytać, które ASO z Dolnego Śląska polecacie. Ja miałem do czynienia z dwoma serwisami, jeszcze jako użytkownik służbowych Renówki i Peugeota:
1. Promotor Wałbrzych/Szczawno Zdrój - mimo, że widzę ich z okna mieszkania, nie polecam najgorszemu wrogowi:
- 2 razy spierniczyli sprzęgło na gwarancji;
- nie chcieli uznać awarii klimy na gwarancji;
- mówili, że zmienili wycieraczki a nie zmienili (później się przyznali);
- sprzedawca chcąc zachęcić mnie do zakupu Daczki w ich salonie mówił, że niektórych usterek nie naprawiają na gwarancji, chyba że kupię u nich auto. To też o czymś świadczy.
Generalnie Peugeot jakiś czas temu odebrał im autoryzację i chwała mu za to. Niestety nadal są ASO Daczki i Renówki. Warsztat ma bardzo złą opinię wśród mieszkańców Wałbrzycha, o czym kilkukrotnie przekonałem się na własnej skórze.

2. Renault Długołęka - jeszcze jako użytkownik służbowego Renaulta wolałem jeździć do nich niż do Wałbrzycha. Usterka, która została zdiagnozowana w Wałbrzychu (rozszczelniona chłodnica klimatyzacji) i serwisant próbował mi wmówić, że była z mojej winy (uszkodzenie mechaniczne), bez problemu została naprawiona w Długołęce na gwarancji. Byłem u nich z Renówką ze 2-3 razy na przeglądzie gwarancyjnym i wszystko zdawało się być ok.

A Wy macie jakieś doświadczenia, którymi możecie się podzielić odnośnie dolnośląskich ASO?
Ostatnio zmieniony przez luk006 2017-05-17, 21:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
luk006 



Marka: Dacia
Model: Lodgy 7os.
Silnik: 1,6 SCe 102 KM + LPG
Rocznik: 2017
Dołączył: 21 Sty 2017
Posty: 153
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2017-07-13, 19:59   

Panowie, gdzie serwisujecie auta na Dolnym Śląsku???
Jako speca od elektronicznych gadżetów polecam Kolegę Robsona330.
Ostatnio zmieniony przez luk006 2017-07-13, 20:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne