Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2017-08-30, 08:57
Całkiem nowa dacia duster: więcej dustera niż kiedykolwiek!
Autor Wiadomość
Kubuch 


Marka: Volkswagen / Skoda
Model: Golf 7FL / Octavia 3FL
Silnik: 1,4 TSi / 1,0 TSi
Rocznik: 2017 / 2017
Dołączył: 03 Lut 2016
Posty: 340
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2018-03-14, 22:08   

jammo napisał/a:
Inne auto? a po co skoro mieliśmy ochotę właśnie na Dustera.

Spoko, każdy uczy się na własnych błędach :P

jammo napisał/a:
Kamery wykreśliłem świadomie

Dla mnie tylko te dodatki były motywacją, żeby w ogóle patrzeć na nową DD.
_________________

 
alhaz 


Marka: Dacia
Model: Duster FL 4x4 / Duster II 4x4
Silnik: 1.5 dCi 110KM / 1.2TCe 125KM
Rocznik: 2015 / 2018
Wersja: Celebration
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 286
Skąd: wlkp
Wysłany: 2018-03-14, 22:29   

jammo napisał/a:
Tak, szukałem , szukałem :-) aż znalazłem :mrgreen: wytargowałem 2000 zł oraz oryginalne dywaniki gumowe za 250 zł+ upust 300 zł na hak holowniczy :-) . Ogólnie według mnie super, uważam że nie ma szans na więcej przy tym popycie na te auta tym bardziej , że w kilku miejscach ledwo tysiaka szło urwać , ale dywaników już za żadne skarby nie dali. Jeżeli będą jakieś dodatkowe promocje w czasie do odbioru, to obiecali mi , że je uwzględnią.


Pochwalisz się u którego dealera kupiłeś? Ja chce na dniach zamawiać (Prestige 4x4 1.2TCE + skora +kamery+kolo+grzane fotele etc., czyli w sumie max) i narazie mi dali tylko gumowe dywaniki, wkladke do bagaznika i 900pln rabatu. Podobno maja "odgornie" powiedziane zeby nie dawac rabatow... Troche zenada i powaznie mysle czy nie olac i poczekac, az u delarzy zmiekna.
 
jammo 



Marka: Hyundai, Dacia
Model: i30, Duster2
Silnik: 1.4 MPi, 1,6 SCe
Rocznik: 2015, 2018
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 04 Paź 2016
Posty: 682
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: 2018-03-14, 22:32   

Kubuch napisał/a:

jammo napisał/a:
Inne auto? a po co skoro mieliśmy ochotę właśnie na Dustera.

Spoko, każdy uczy się na własnych błędach :P


Nie widzę problemu, jeździłem na jazdach testowych i jest ok. Mam opla z wolnossakiem też nie demon mocy, więc jestem przyzwyczajony do takich silników, i jak dla mnie do spokojnej jazdy wystarczy w zupełności. Zresztą nie ma sensu porównywać tego modelu do poprzedniej wersji , bo wiele rzeczy jest zmienione , głównie te najważniejsze jak wyciszenie. Kupiłem sobie darmowe przeglądy i gwarancję na 4 lata więc jak się będzie psuł, to go naprawią. Zresztą nie ma problemu , jak się nie sprawdzi to po prostu sprzedam i kupię sobie inny :-) .
Było paru gości dzisiaj na salonie, oglądali te nowe modele Dustera, podczas gdy serwis robił przeglądy w ich Dusterach tych PH2. Rozmawialiśmy trochę i wszyscy jakoś byli zadowoleni z zakupu tych swoich i nie narzekali jak tu niektórzy. Auto to tylko rzecz , która ma prawo się popsuć.

Kubuch napisał/a:
Dla mnie tylko te dodatki były motywacją, żeby w ogóle patrzeć na nową DD.


Ha,ha, nie dziwię się, że nie chcesz patrzeć zbytnio na nowe skoro masz Dustera prawie nowego z 2016r.
A tak poważnie , to sprawdzałem te kamery na jeździe i bez szału. Lata praktyki za kierownicą pozwolą mi dojechać do krawężnika , aby nie obetrzeć rantu felgi :-)
Ostatnio zmieniony przez jammo 2018-03-14, 22:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
Cav 


Marka: Kia
Model: Sportage
Silnik: 1.7 crdi 115 KM
Rocznik: 2014
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 27 Paź 2013
Posty: 3019
Skąd: Poznań
Wysłany: 2018-03-14, 22:47   

funyo napisał/a:
Cav napisał/a:


Jest rzeczą powszechnie znaną, że łatwiej się przyspiesza od obrotów wyższych niż od niższych.
Czyli skrzynia krótka, która wyżej się kręci, pozwoli to zrobić szybciej.

Krótka skrzynia nie wkręca się na wyższe obroty, tylko robi to szybciej. Ale za to prędkości osiągane na poszczególnych biegach są niższe,



Oczywiście.
Tyle że wyraźnie pisałem, że chodzi o elastyczność, w której korzystasz tylko z jednego biegu.

Nie wiem skąd pomysł, że 0-100 to wyznacznik czegokolwiek.

funyo napisał/a:

to jeszcze porównujesz


Nic nie porównuję.
Mówię tylko, że papierowe osiągi z katalogów są funta kłaków nie warte.
Rzeczony 1.2 tce 2WD nie mógł przekroczyć licznikowego 170 km/h - to jest clue wypowiedzi, którego usilnie starasz się nie pojąć.
Ostatnio zmieniony przez Cav 2018-03-14, 22:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
jammo 



Marka: Hyundai, Dacia
Model: i30, Duster2
Silnik: 1.4 MPi, 1,6 SCe
Rocznik: 2015, 2018
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 04 Paź 2016
Posty: 682
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: 2018-03-14, 22:52   

alhaz napisał/a:
jammo napisał/a:
Tak, szukałem , szukałem :-) aż znalazłem :mrgreen: wytargowałem 2000 zł oraz oryginalne dywaniki gumowe za 250 zł+ upust 300 zł na hak holowniczy :-) . Ogólnie według mnie super, uważam że nie ma szans na więcej przy tym popycie na te auta tym bardziej , że w kilku miejscach ledwo tysiaka szło urwać , ale dywaników już za żadne skarby nie dali. Jeżeli będą jakieś dodatkowe promocje w czasie do odbioru, to obiecali mi , że je uwzględnią.


Pochwalisz się u którego dealera kupiłeś? Ja chce na dniach zamawiać (Prestige 4x4 1.2TCE + skora +kamery+kolo+grzane fotele etc., czyli w sumie max) i narazie mi dali tylko gumowe dywaniki, wkladke do bagaznika i 900pln rabatu. Podobno maja "odgornie" powiedziane zeby nie dawac rabatow... Troche zenada i powaznie mysle czy nie olac i poczekac, az u delarzy zmiekna.

Wiem coś na ten temat, bo siedziałem kilka dni na telefonie i obdzwaniałem salony koło siebie .Niestety jak pisałem wyżej kilka stron, bardzo niechętnie cokolwiek dawali , więc zacząłem dzwonić dalej od domu. Nie wiem, czy tak wypada na forum podawać takie szczegóły , gdyż jest to tzw. tajemnica handlowa . Powiem tylko , że kupiłem w Krakowie. Trzeba dzwonić i rozmawiać.
 
jammo 



Marka: Hyundai, Dacia
Model: i30, Duster2
Silnik: 1.4 MPi, 1,6 SCe
Rocznik: 2015, 2018
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 04 Paź 2016
Posty: 682
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: 2018-03-14, 23:14   

Ha,ha odezwał się znawca . Czasem to takie brednie piszesz , że się nawet czytać nie chce. Starasz się wszystkim na siłę udowodnić swoje racje a prawda jest taka, że to co tobie pasuje i tobie się podoba , komuś innemu już nie musi.
To , że ty jeżdzisz Kia Sportage , to nie znaczy , że jest to super auto i wszyscy mają go chwalić. Dla mnie jest to samochód przeciętny jak na swoją cenę.
Jeżdziłem wersją L + dodati z wszystkimi systemami : m.innymi asystent pasa ruchu itp. , cena grubo ponad 100 tys. zł, i szczerze to nie wyłożył bym za niego tyle , bo po prostu nie jest warta tyle kasy.
Ostatnio zmieniony przez jammo 2018-03-14, 23:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
funyo 


Marka: Renault
Model: Kadjar
Silnik: 1.2 TCe
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 255
Skąd: Mazury
Wysłany: 2018-03-14, 23:50   

Cav napisał/a:
... wyraźnie pisałem, że chodzi o elastyczność, w której korzystasz tylko z jednego biegu.

Nie wiem skąd pomysł, że 0-100 to wyznacznik czegokolwiek.

Jest to po prostu mierzalna stała, która pomaga obiektywnie ocenić pewien parametr jednego samochodu względem innych. Tak samo jest z elastycznością, podawaną na konkretnych biegach, hałasem przy danej prędkości, czy choćby spalaniem na danym dystansie.
Bez takich stałych dochodziłoby do zupełnie nonsensownych porównań.

Cytat:


Nic nie porównuję.
Mówię tylko, że papierowe osiągi z katalogów są funta kłaków nie warte.
Rzeczony 1.2 tce 2WD nie mógł przekroczyć licznikowego 170 km/h - to jest clue wypowiedzi, którego usilnie starasz się nie pojąć.

Porównujesz, ponieważ w swojej wypowiedzi zestawiłeś rzeczonego 1.2TCe 4x2 z dieslem 4x4 pod względem v-max, która nota bene jest wyznacznikiem jeszcze mniej sensownym niż sprint do 100.
A co do danych katalogowych - owszem, trzeba je traktować z przymrużeniem oka, ale w porównaniach prasowych najczęściej są podawane dane testowe, które swoją wagę mają.
 
kakus 


Marka: dacia
Model: Stepway II
Silnik: Tce 90
Wersja: Laureate
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Wrz 2009
Posty: 432
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2018-03-15, 08:37   

Coraz ciężej mi zrozumieć dlaczego coraz więcej do powiedzenia w sprawie Dustera mają ludzie którzy Dusterem nie jeżdżą i go nie posiadają ( patrząc na info pod nickiem ) :-/
 
route2000 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6 8V MPI+LPGTECH
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 57 razy
Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 3694
Skąd: Lublin
Wysłany: 2018-03-15, 08:48   

piku napisał/a:
route2000 napisał/a:
A ja mam Lodgy 4x2 z ESP... :-P
Taki mały OT.


I też się nie wyłącza?

Mam wyłącznik ESP.
_________________
Dacia nie gubi oleju, tylko tak znaczy swój teren.
 
funyo 


Marka: Renault
Model: Kadjar
Silnik: 1.2 TCe
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 255
Skąd: Mazury
Wysłany: 2018-03-15, 10:31   

kakus napisał/a:
Coraz ciężej mi zrozumieć dlaczego coraz więcej do powiedzenia w sprawie Dustera mają ludzie którzy Dusterem nie jeżdżą i go nie posiadają ( patrząc na info pod nickiem ) :-/

Bo mogą :-P
 
Michał B24 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 90tce
Rocznik: 2021
Wersja: Comfort
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 1055
Skąd: Chwaszczyno
Wysłany: 2018-03-15, 15:19   

Cav napisał/a:
funyo napisał/a:
Cav napisał/a:


Jest rzeczą powszechnie znaną, że łatwiej się przyspiesza od obrotów wyższych niż od niższych.
Czyli skrzynia krótka, która wyżej się kręci, pozwoli to zrobić szybciej.

Krótka skrzynia nie wkręca się na wyższe obroty, tylko robi to szybciej. Ale za to prędkości osiągane na poszczególnych biegach są niższe,



Oczywiście.
Tyle że wyraźnie pisałem, że chodzi o elastyczność, w której korzystasz tylko z jednego biegu.

Nie wiem skąd pomysł, że 0-100 to wyznacznik czegokolwiek.

funyo napisał/a:

to jeszcze porównujesz


Nic nie porównuję.
Mówię tylko, że papierowe osiągi z katalogów są funta kłaków nie warte.
Rzeczony 1.2 tce 2WD nie mógł przekroczyć licznikowego 170 km/h - to jest clue wypowiedzi, którego usilnie starasz się nie pojąć.


0-100 to jeden z parametrów, które sporo mówią o dynamice auta. Nic o elastyczności. Tutaj 80-120 np, na jednym biegu jest miarodajnym parametrem.

Z tym C-Max, to na którym biegu? Bo może v-max jest osiągany na innym... Poza tym w Dacie prędkościomierz pokazuje dość dokładnie, gdy w Kia oszukuje o 20km/h przy 160. Wiecej nie sprawdzałem. Auto nie ma przekraczać v-max, znaczy nie musi.
 
d3mol3k 



Marka: dacia/dacia
Model: dokker/duster
Silnik: 1.5 dci 90/1.6 SCe
Rocznik: 2012/2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 1093
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2018-03-15, 16:31   

Michał B24 napisał/a:
...
Ten podłokietnik, może jest wązki, ale całkiem wygodny. Mi nie przeszkadza ani w biegach, ani w niczym innym.

A moje SS też nie osiąga V-max na 5 biegu, tylko 4. Za to wczoraj przejechałem kolejny raz 300km po autostradzie 150km/h bez scen. Gdyby nie podatność na wiatr...


No powiem że mi też nie przeszkadzał ten podłokietnik w moim ustawieniu fotela i oparcia.

Fajna jest podatność na wiatr - Dokkerem chyba ciut większa ale w pasie na autostradzie twardo się jeszcze trzymał ;) choć wrażenia ciekawe. Ale i tak najfajniejsze miałem w Holandii w Trafficu kiedy nie szło jechać 100 km/h bo auto nie trzymało się dwóch pasów ruchu. A wrócić do domku musieliśmy.
 
kicia 



Marka: Dacia
Model: Duster II 4x2
Silnik: 1.2 TCe
Rocznik: 2014
Wersja: Prestige
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 07 Kwi 2014
Posty: 365
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-03-15, 20:19   

Michał B24 napisał/a:
0-100 to jeden z parametrów, które sporo mówią o dynamice auta. Nic o elastyczności. Tutaj 80-120 np, na jednym biegu jest miarodajnym parametrem.

Z tym C-Max, to na którym biegu? Bo może v-max jest osiągany na innym... Poza tym w Dacie prędkościomierz pokazuje dość dokładnie, gdy w Kia oszukuje o 20km/h przy 160. Wiecej nie sprawdzałem. Auto nie ma przekraczać v-max, znaczy nie musi.


Kiedyś sprawdzałam do jakiej prędkości się rozbuja moja Duśka (1.2 TCe) na 6-tym biegu - powyżej 160 nie chciała się już dalej rozpędzać.
Ale niedawno (jakoś tak jesienią) na tej samej obwodnicy sprawdzałam przyspieszanie na 5-tym biegu. Co ciekawe, tym razem bez problemu rozbujała się do 170.
_________________
 
Cav 


Marka: Kia
Model: Sportage
Silnik: 1.7 crdi 115 KM
Rocznik: 2014
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 27 Paź 2013
Posty: 3019
Skąd: Poznań
Wysłany: 2018-03-15, 20:39   

kicia napisał/a:

Kiedyś sprawdzałam do jakiej prędkości się rozbuja moja Duśka (1.2 TCe) na 6-tym biegu - powyżej 160 nie chciała się już dalej rozpędzać.
Ale niedawno (jakoś tak jesienią) na tej samej obwodnicy sprawdzałam przyspieszanie na 5-tym biegu. Co ciekawe, tym razem bez problemu rozbujała się do 170.


A do ilu powinna wg katalogu?
 
Michał B24 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 90tce
Rocznik: 2021
Wersja: Comfort
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 1055
Skąd: Chwaszczyno
Wysłany: 2018-03-15, 22:06   

Moja też, na ostatnim biegu 160 i ani kilometr więcej. Na 4 biegu, bez problemu 170km/h zarówno licznikowe, jak i GPS. Co ciekawe, różnica jest niewielka, jakies 3-4km/h.

Według specyfikacji, SS 0.9TCe, 168km/h
 
Lajkonik 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1,6 16v
Rocznik: 2010
Wersja: Ambiance
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Cze 2012
Posty: 1127
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-03-16, 07:10   

kicia napisał/a:
Kiedyś sprawdzałam do jakiej prędkości się rozbuja moja Duśka (1.2 TCe) na 6-tym biegu - powyżej 160 nie chciała się już dalej rozpędzać.
Ale niedawno (jakoś tak jesienią) na tej samej obwodnicy sprawdzałam przyspieszanie na 5-tym biegu. Co ciekawe, tym razem bez problemu rozbujała się do 170.

To normalne, że największą prędkość uzyskuje się na przedostatnim biegu. Najczęściej ostatni bieg daje przełożenie powyżej 1:1 i to powoduje, że silnik nie ma na nim siły pociągnąć szybciej. Ten bieg ma raczej funkcje ekonomiczną, czyli ma ograniczyć spalanie przy prędkościach, nazwijmy to: długodystansowych :-P
_________________

 
eplus 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 22 razy
Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 3482
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2018-03-16, 09:28   

Michał B24 napisał/a:
..170km/h zarówno licznikowe, jak i GPS. Co ciekawe, różnica jest niewielka, jakies 3-4km/h.

Nie mogę rozgryźć: zarówno... Równo czy jak zwykle szybkościomierz zawyża?
_________________
K4M - NOT tested on animals :!: :!: :!:
 
route2000 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6 8V MPI+LPGTECH
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 57 razy
Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 3694
Skąd: Lublin
Wysłany: 2018-03-16, 10:35   

Zazwyczaj prędkościomierz zawyża wartość w stosunku do wartości podanej z GPS-u.
To jest dobre, bo wtedy jak jedziesz np. 52 km/h to jeszcze masz szansę, że fotoradar nie strzeli fotę za przekroczenie 50 km/h w mieście. ;-)
_________________
Dacia nie gubi oleju, tylko tak znaczy swój teren.
 
alhaz 


Marka: Dacia
Model: Duster FL 4x4 / Duster II 4x4
Silnik: 1.5 dCi 110KM / 1.2TCe 125KM
Rocznik: 2015 / 2018
Wersja: Celebration
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 286
Skąd: wlkp
Wysłany: 2018-03-16, 12:41   

A ja dziś złożyłem zamówienie właśnie na nowego Dustera, 1.2TCe 4x4 w wersji Prestige + wszystko oprócz bezkluczykowego dostępu.

Dali w gratisie dywaniki gumowe, wkładkę gumową do bagażnika, listwy progowe + rabat ~1200pln więc słabszy niż u kolegi.

Najbardziej się boję o tą skórzaną tapicerkę, ale nauczony doświadczeniem i faktem, że mam drugie dziecko w drodze potrzebuje czegoś co się łatwo czyści. Odbiór jakoś na jesień, jestem bardzo ciekaw jak się auto sprawdzi.
 
aga 


Marka: Dacia
Model: Logan/Duster oczekiwany
Silnik: 1,2/1,2 Tce
Rocznik: 2013/2018
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 23 Maj 2013
Posty: 20
Skąd: Lubin
Wysłany: 2018-03-16, 13:29   

Mogę spytać jak długo będziesz czekał? Ja miałam mieć odbiór w październiku, po zmianie dealera data 2 lipiec. Też silnik 1,2Tce i 4x4. podobno na te silniki się tak długo czeka....
 
alhaz 


Marka: Dacia
Model: Duster FL 4x4 / Duster II 4x4
Silnik: 1.5 dCi 110KM / 1.2TCe 125KM
Rocznik: 2015 / 2018
Wersja: Celebration
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 286
Skąd: wlkp
Wysłany: 2018-03-16, 14:27   

aga napisał/a:
Mogę spytać jak długo będziesz czekał? Ja miałam mieć odbiór w październiku, po zmianie dealera data 2 lipiec. Też silnik 1,2Tce i 4x4. podobno na te silniki się tak długo czeka....


Niestety jeszcze nie wiem, dealer ma dać w ciągu 2-3tyg (na tą chwilę powiedział "najwcześniej koniec czerwca, najpóźniej we wrześniu"). Też mi mówili, że jak Prestige i ten silnik z 4x4 to niby opcja, na którą się najdłużej czeka. Jak tylko będę znał termin to dam znać.
Ostatnio zmieniony przez alhaz 2018-03-16, 14:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
charger 



Marka: Dacia \ Ford
Model: Duster 4x2 \ Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 1.6 SCe 115HP \ 1.0 140HP
Rocznik: 2017 \ 2018
Wersja: Laureate
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Lis 2017
Posty: 244
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-03-16, 14:41   

Strasznie odległe terminy... Pomyśleć że ja na swój czekałem 5 dni jako że wersja którą chciałem była akurat wyprodukowana i czekała w salonie w innym mieście :D
_________________
Another One Drives a Duster xD
 
aga 


Marka: Dacia
Model: Logan/Duster oczekiwany
Silnik: 1,2/1,2 Tce
Rocznik: 2013/2018
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 23 Maj 2013
Posty: 20
Skąd: Lubin
Wysłany: 2018-03-16, 14:47   

Dzięki alhaz. No niestety 1,2 Tce są niepopularne ( jak to mi w salonie wyjaśnili), ludzie boją się turbiny ( na drzwiach otwartych padło pytanie czy turbiny się nie boję). A poza tym są jakieś okienka produkcyjne i we Wrocławiu to za jakieś 3 tygodnie dopiero by mi mogli powiedzieć kiedy zamówią ( czekają na okienko). W moim mieście natomiast przyjęli już zamówienie, mam wpisany odbiór właśnie na 2 lipca ( ale trochę się martwię bo już raz z tym dealerem miałam przeprawę, no ale mąż zamówił mi u nich, bo nie będzie cyt" czekał roku na samochód" z tymże obiecał sprawę pilnować osobiście). Dusterków z 1,2 Tce są od ręki sztuk 1 ale z napędem 4x2 i w wersji Comfort ( ja czekam na 4x4 Prestige).
 
alhaz 


Marka: Dacia
Model: Duster FL 4x4 / Duster II 4x4
Silnik: 1.5 dCi 110KM / 1.2TCe 125KM
Rocznik: 2015 / 2018
Wersja: Celebration
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 286
Skąd: wlkp
Wysłany: 2018-03-16, 14:52   

charger napisał/a:
Strasznie odległe terminy... Pomyśleć że ja na swój czekałem 5 dni jako że wersja którą chciałem była akurat wyprodukowana i czekała w salonie w innym mieście :D


Miałem dokładnie tak samo z moim pierwszym Dusterem, niestety teraz nie ma tak dobrze :(
 
jammo 



Marka: Hyundai, Dacia
Model: i30, Duster2
Silnik: 1.4 MPi, 1,6 SCe
Rocznik: 2015, 2018
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 04 Paź 2016
Posty: 682
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: 2018-03-16, 16:44   

Tu nie o silnik1.2 chodzi w tym opóźnieniu tylko raczej o konfigurację z napędem 4x4 .
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne