Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2017-08-30, 08:57
Całkiem nowa dacia duster: więcej dustera niż kiedykolwiek!
Autor Wiadomość
fotorobart 



Marka: Toyota
Model: GR Yaris
Silnik: 1.6
Rocznik: 2021
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 720
Skąd: kraków
Wysłany: 2017-09-20, 18:03   

BoloSr napisał/a:
Dymek napisał/a:
Z tą radością z wyposażenia w opcjach to ja bym zaczekał aż się toto w PL w konfiguratorze pojawi. Bo może być tak jak z automatyczną klimą w obecnych Daciach- gdzie indziej jest a w Polsce niedostępna...


a gdzie takowa klimatyzacja wystepuje ???




w Nowym Dusterze jest automat :)
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3604
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-09-20, 18:17   

BoloSr napisał/a:
Dymek napisał/a:
Z tą radością z wyposażenia w opcjach to ja bym zaczekał aż się toto w PL w konfiguratorze pojawi. Bo może być tak jak z automatyczną klimą w obecnych Daciach- gdzie indziej jest a w Polsce niedostępna...


a gdzie takowa klimatyzacja wystepuje ???


Choćby macierzysta Rumunia: Logan, Logan MCV, Sandero, Sandero Stepway w wyższych wersjach Prestige. Te mają automatyczną klimę i prostokątne nawiewy środkowe. O kierunkowskazach w lusterkach już nie wspomnę...
Ostatnio zmieniony przez Dymek 2017-09-20, 18:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
SpikeMike 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5dCi 4x4
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 79
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2017-09-20, 19:33   

Moje zdjęcia z IAA 2017:

































Opis później :)
Ostatnio zmieniony przez SpikeMike 2017-09-20, 19:47, w całości zmieniany 5 razy  
 
mekintosz 



Marka: DACIA
Model: SANDERO
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2009
Wersja: Laureate
Pomógł: 35 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 4264
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-09-20, 23:29   

Zaślepka maskująca śrubę w miejscu mocowania boczka drzwi koło klamki. Widać ktoś się postarał, by nie było więcej takich kwiatków w daci. Niby nic a nie razi już.

Ostatnio zmieniony przez mekintosz 2017-09-20, 23:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
route2000 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6 8V MPI+LPGTECH
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 57 razy
Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 3694
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-09-21, 07:15   

SpikeMike, a możesz w paru zdaniach opisać swoje indywidualne wrażenia z tego nowego Dustera? ;-)

Bo dziennikarze zawsze zachwalają pod niebiosa te auto, by ludzie kupowali to...
Zapewne zostali oni sowicie opłaceni za chwalenie tego auta. :->
_________________
Dacia nie gubi oleju, tylko tak znaczy swój teren.
 
Rezysstor 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6 sce
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate
Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 86
Skąd: WARSZAWA
Wysłany: 2017-09-21, 08:28   

route2000 napisał/a:
SpikeMike, a możesz w paru zdaniach opisać swoje indywidualne wrażenia z tego nowego Dustera? ;-)

Bo dziennikarze zawsze zachwalają pod niebiosa te auto, by ludzie kupowali to...
Zapewne zostali oni sowicie opłaceni za chwalenie tego auta. :->


Indywidualne wrażenia mogą polec w konfrontacji z dniem codziennym – zupełnie, jak z babą.
Widzę jednak, że cała para projektantów poszła w gwizdek.
Rozczula mnie u niektórych wola posiadania automatycznej klimatyzacji, w czym przypominają mi „koneserów”, a nawet „znafcóf” tematu.
Moje doświadczenia wykazują, że nie ma się, o co bić, ale ja niedawno jeszcze jeździłem furmanką, to i mniej wrażliwy jestem.
Wolałbym zamiast owej automatycznej klimatyzacji, przycisku start/stop,i wypukłej dupki, mieć zwykłe chamskie spryskiwacze reflektorów.
Ba ! Ja wolałbym mieć szklane reflektory, ale za to z wycieraczkami !
Marudzę, bo któż jeździ po „terenie” ?
A jechał tam który zimą, po zasolonej drodze, za jakim innym samochodem ?
Już niedługo przypomnicie sobie, że w powyższym przypadku , momentalnie szyby robią się białe, „pomalowane” solą, i nic nie byłoby widać, gdyby nie spryskiwacze wycieraczek ?
A pamiętacie, jak nic nie widać, kiedy w taki mroźny dzień świeci słoneczko, a spod kół wali solą ?
Zaznaczam, uprzedzając kontrę, że opisuję jazdę miejską np. po Wisłostradzie w Warszawie.
Identyczny problem dotyczy reflektorów – stąd moje „chciejstwo”, przynajmniej spryskiwaczy, zamiast elektronicznych „szklanych paciorków”.
Trendy zaobserwowane w nowym Dusterze, nie pozostawiają mi złudzeń, że będzie to samochód dla ludu – cudów nie ma.
Parę lat urabiania opinii, że niby tanio – zwierzyna uwierzyła w te bajki, a teraz jest nadzieja, że „łyknie” Dustera, za sto tysięcy, co będzie i tak taniej, od konkurencji, choćby o 5 zł.
W powyższym kontekście, patrzę na mojego przeciekającego Dustera, z niechlujnie, na powitanie wsiadających doń, naklejonymi uszczelkami drzwi – i myślę sobie, że chyba jednak mu to wybaczę .
 
eplus 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 22 razy
Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 3482
Skąd: podkarpackie
Wysłany: 2017-09-21, 08:40   

mekintosz napisał/a:
Zaślepka maskująca śrubę w miejscu mocowania boczka drzwi koło klamki. Widać ktoś się postarał, by nie było więcej takich kwiatków w daci. Niby nic a nie razi już.

No teraz dopiero, jak się urwie, to będzie jasne, gdzie należało odkręcić.
Jakieś srebrzone paski na klamce, pewnie żeby się syf z rąk zbierał w szparach.
Mi samochód służy do roboty.
Także kamery i kierunkowskazy w lusterkach, które jak wiadomo w terenowym aucie nieraz obrywają, to zły pomysł. Ja na wąskiej drodze zahaczyłem się lusterkami z jakimś furgonem (jemu odpadło całe lustro, jeszcze głupi chciał wołać policję, żeby rozsądziła), sama pokrywka cienki plastik do Dustera 2010 w ASO półtorej stówy parę lat temu, bo na allegro były tylko srebrne. To ja dziękuję za bajery w lusterkach - ciekawe, czy cztery tysiące wystarczy na kompletne lusterko do tego nowego?
_________________
K4M - NOT tested on animals :!: :!: :!:
 
SpikeMike 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5dCi 4x4
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 79
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2017-09-21, 12:16   

Słowo komentarza:

Ogólnie rzecz ujmując jest duży postęp, z drugiej lekki zawód, bo nici z zapowiedzi (Grand 7 os.) a całe auto przeszło tak naprawdę gruntowny lifting.

Oczywiście najwięcej zmian na lepsze jest we wnętrzu. Tu nie chodzi o to, że dali bajery (klima automatyczna czy kamery 360 st.) ale cała deska rozdzielcza, obicia słupków A i B wyglądają dużo lepiej (prawie jak materiał), kierownica, fotel, konsola środkowa skierowana na kierowcę (mały akcent a cieszy) przy czym wszystko ma ten sam utylitarny styl (łatwo umyć, posprzątać i pewnie nie będzie skrzypieć). Fajne jest to, że nie ma już wrażenia obcowania z techniką z poprzedniej epoki zalegającej od 15 lat na półkach w Renault. Jest zestaw wskaźników, który jest chyba lepszy niż w pierwszym Qashqai (żona ma, więc wiem jak wygląda), kierownica to już 100% teraźniejszość. Jedyne co trochę nie pasuje do, ogólnie nowoczesnej, deski rozdzielczej to, paradoksalnie, ekran MediaNav. Wygląda na zbyt mały i trochę przestarzały w porównaniu do reszty. Jeśli kiedyś trafi tam większy RLink w chromowanej ramce jak w projekcie to będzie już prawdziwy XXI wiek. Nie mam pojęcia czy tak już było w poprzedniej DD po FL ale tutaj jest opcja 4x4, która pokazuje kompas, oraz kąty przechyłów przód/tył ("prawie" Land Rover :)).

Bardzo fajna jest "klawiatura" przycisków nad sterowaniem klimatyzacji (która sama w sobie jest nieco za nisko, ale wierzcie mi w większości VW i niektórych Mercedesach jest gorzej). Trzy nawiewy nad nimi to zawsze lepiej niż dwa, a i ten zestaw wygląda po prostu ciekawiej, no i zapewne sprzyja tym siedzącym na tylnej kanapie. Ukłon w stronę off-roadu to uchwyt dla pasażera po jego lewej stronie. Podobnie, na szczęście wszystkie zabezpieczenia podwozia wyglądają na niezmienione.

Według mnie nowy Duster nie różni się wielkością wewnątrz, przede wszystkim na tylnej kanapie i nie ma różnicy w wielkości bagażnika (chyba oficjalnie zmalał). Przesunięcie o "słynne" 100mm słupka A do przodu, sprawa delikatne wrażenie większej przestrzeni na przednich fotelach. Lepsze wydają się też same fotele, i tu o dziwo wizualnie fajniejsze były te tekstylne niż te skórzane (białe obszycia dawały większy kontrast no i napis Duster na oparciu). Fabryczny podłokietnik też jest ok (ja miałem cudo o nazwie Armster, który skrzypiał na potęgę), choć pasażer może czuć się poszkodowany. Nie ma też obiektywnie większych braków w ergonomii, wszystko jest na miejscu, pewien kompromis z pojemnikami na kubki (cup-holderami) bo jeden jest z przodu pod konsolą, a drugi na końcu tunelu środkowego, ale nie tak daleko jak w starym modelu i nie są tak płytkie (choć daleko im do amerykańskich czy japońskich wzorców), ale są ciągle lepsze niż te kuriozalne z Renault Espace V ;).

To chyba z grubsza wszystko co pamiętam, ale jak będą pytania to proszę pytać.
 
Rezysstor 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6 sce
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate
Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 86
Skąd: WARSZAWA
Wysłany: 2017-09-21, 13:21   

Ergonomia nowych wewnętrznych, prostych klamek, wygląda gorzej, niż starych, ale wyprofilowanych.
Klawiatura z włącznikami różnej maści układów, a wśród nich „świateł awaryjnych” może okazać się fatalna w skutkach.
Zbliżamy się do korka, chcemy włączyć „awaryjne”, by ci za nami hamowali, odpowiednio wcześniej, ale włączamy sąsiedni klawisz, i BUUM !
Tak, czy siak, poczekam tradycyjnie, aż nowy Duster wyrośnie z „chorób dziecinnych” i kupię pewniaka – sprawdzony model, bez wad, tak, jak zrobiłem to w te wakacje :shock:
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4052
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-09-21, 14:10   

eplus napisał/a:

Także kamery i kierunkowskazy w lusterkach, które jak wiadomo w terenowym aucie nieraz obrywają, to zły pomysł.

To nie będzie standard tylko opcja - jesli zamierzasz jeździć po terenie nie musisz tego brać , choć na pewno nie raz by się w terenie przydało mieć lusterka boczne i przednie i tylne :mrgreen:

eplus napisał/a:
To ja dziękuję za bajery w lusterkach - ciekawe, czy cztery tysiące wystarczy na kompletne lusterko do tego nowego?

Na pewno wystarczy
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
funyo 


Marka: Renault
Model: Kadjar
Silnik: 1.2 TCe
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 255
Skąd: Mazury
Wysłany: 2017-09-21, 20:49   

@SpikeMike - a jak jest z progami? Nadal wsiadanie i wysiadanie grozi pobrudzeniem nogawek?
Drugie pytanie o tylne nadkola - są tam plastiki?
I trzecie - odczucia "słuchowe" z zamykania drzwi, klapy, itp.
Dzięki za info.
 
SpikeMike 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5dCi 4x4
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 79
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2017-09-21, 21:19   

funyo napisał/a:
@SpikeMike - a jak jest z progami? Nadal wsiadanie i wysiadanie grozi pobrudzeniem nogawek?
Drugie pytanie o tylne nadkola - są tam plastiki?
I trzecie - odczucia "słuchowe" z zamykania drzwi, klapy, itp.
Dzięki za info.


Szczerze mówiąc nie przypominam sobie aby był problem z progami, ale może nie zwróciłem na to należytej uwagi. Aktualnie nie użytkuję Dustera więc może mi to umknęło. Nadkola- wydaje mi się, że tak, oglądałem go całego od spodu aczkolwiek bardziej interesowały mnie osłony podwozia, skrzyni biegów i przewodów (są). Z kolei zamykanie drzwi (zwracaliśmy na to szczególną uwagę we wszystkich autach) na bardzo dobrym poziomie, tym bardziej, że przez te auto przewinęło się przez pierwszy tydzień targów pewnie parę tysięcy osób. Klapa także sprawiała dobre wrażenie, uchwyty do zamykania są dwa a do otwierania służy mikrostyk a nie przycisk, na którym można było sobie paznokieć (albo i palec) złamać. To samo z tapicerką, wierzcie mi, że na targach widziałem parę aut, fabrycznie nowych z powycieraną i pogniecioną tapicerką od wsiadania i wysiadania. Tutaj zupełnie nic.

Acha, jeśli chodzi o kolegę teoretyka od klamek- nie przypominam sobie aby w którymkolwiek z 3 egzemplarzy był problem z ich chwytem. Ergonomia to nie wygląd ani to co nam się wydaje. Kwestia tego czy trafimy w przycisk świateł awaryjnych, też jest moim zdaniem wypadkową przyzwyczajenia i sprawdzenia tego w życiu codziennym.
Ostatnio zmieniony przez SpikeMike 2017-09-21, 21:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
bebe 
Moderator
I aim to misbehave



Marka: Jeep
Model: Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 2004
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 2384
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-09-21, 22:53   

SpikeMike napisał/a:
którymkolwiek z 3 egzemplarzy

To ja zapytam, drżąc w nadziei - czy którykolwiek z tych egzemplarzy miał automatyczną skrzynię biegów i napęd 4x4?
 
paulus108 


Marka: Skoda
Model: Octavia
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Dołączył: 19 Kwi 2017
Posty: 76
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2017-09-22, 06:00   

jak utrzymaja ceny na obecnym mniej wiecej poziomie to dalej bedzie sie swietnie sprzedawac bo Duster to swietne auto.

Oczywiscie troche szkoda, ze z zewnatrz auto sie nieco bardziej nie zmienilo (moze modne ostatnio kanciaste nadwozia i przetloczenia?), ale z drugiej strony to w sumie dobrze dla posiadaczy obecnych Dusterow bo dla wiekszosci one beda nie do odroznienia. Troche jak w VW z Golfami... czy to 5 czy 6-tka albo 7-ka... jak sie ktos nie zna na motoryzacji to nie rozrozni :-)
 
Prezes 



Marka: Dacia --> Renault
Model: Duster 2 --> Kadjar
Silnik: 1.2 TCe 1.5 dCi EDC
Rocznik: 2017(m2018) --> 2017
Wersja: Prestige
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 1695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-09-22, 12:03   

Rezysstor napisał/a:
Tak, czy siak, poczekam tradycyjnie, aż nowy Duster wyrośnie z „chorób dziecinnych” i kupię pewniaka – sprawdzony model, bez wad, tak, jak zrobiłem to w te wakacje :shock:

Taki pewniak, że przecieka. Do auta trzeba mieć po prostu farta. Mój Duster był jednym z pierwszych i przyjaciele nim jeżdżą do tej pory i nic się nie dzieje. Nie przecieka, klima działa, etc.
 
benyo 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 691
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wysłany: 2017-09-22, 13:54   

Prezes napisał/a:

Taki pewniak, że przecieka. Do auta trzeba mieć po prostu farta. Mój Duster był jednym z pierwszych i przyjaciele nim jeżdżą do tej pory i nic się nie dzieje. Nie przecieka, klima działa, etc.

Albo można mieć raczej pecha trafiając na ciągle psujący się egzemplarz i to nie dotyczy tylko Dacii jak piszą o tym tu.
Ostatnio zmieniony przez benyo 2017-09-22, 13:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
Cav 


Marka: Kia
Model: Sportage
Silnik: 1.7 crdi 115 KM
Rocznik: 2014
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 27 Paź 2013
Posty: 3019
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-09-22, 16:26   

SpikeMike napisał/a:
Moje zdjęcia z IAA 2017:


Ten niebieski to to samo co było, czy coś nowego/jaśniejszego?
Szkoda że nie ma błękitu z Sandero Stepway.
 
Cav 


Marka: Kia
Model: Sportage
Silnik: 1.7 crdi 115 KM
Rocznik: 2014
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 27 Paź 2013
Posty: 3019
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-09-22, 16:29   

Rezysstor napisał/a:

Rozczula mnie u niektórych wola posiadania automatycznej klimatyzacji, w czym przypominają mi „koneserów”, a nawet „znafcóf” tematu.
Moje doświadczenia wykazują, że nie ma się, o co bić,


Widać nie jeździłeś dużo z klimą Dustera, gdzie jakbyś nie ustawił, to w upale i tak było za ciepło i za głośno.

Automat daje szansę, że MUSIELI dać jej większy zapas, bo inaczej automat nigdy by nie zszedł z najwyższych obrotów dmuchawy.
 
Cav 


Marka: Kia
Model: Sportage
Silnik: 1.7 crdi 115 KM
Rocznik: 2014
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 27 Paź 2013
Posty: 3019
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-09-22, 16:29   

bebe napisał/a:
SpikeMike napisał/a:
którymkolwiek z 3 egzemplarzy

To ja zapytam, drżąc w nadziei - czy którykolwiek z tych egzemplarzy miał automatyczną skrzynię biegów i napęd 4x4?


Nooo - to byłby duży pozytyw.
I dlatego się go nie spodziewam wcześniej niż za kilka lat....
 
SpikeMike 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5dCi 4x4
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 79
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2017-09-23, 22:18   

bebe napisał/a:
SpikeMike napisał/a:
którymkolwiek z 3 egzemplarzy

To ja zapytam, drżąc w nadziei - czy którykolwiek z tych egzemplarzy miał automatyczną skrzynię biegów i napęd 4x4?


Niestety nie. Wersja z automatem EDC (dwusprzęgłowym) będzie dostępna jedynie w wersji 4x2 i nie sądzę, żeby miało się to zmienić niebawem, tak jak to miało miejsce ze Skodą, gdzie sytuacja kilka lat temu była podobna. Teraz większość modeli ma możliwość wyboru napędu 4x4 z DSG. Zwracam uwagę, że w całej grupie Renault-Nissan nie ma możliwości konfigurowania skrzyni EDC z napędem 4x4, a jedyna możliwość posiadania "automatu" to X-Trail i Koleos gdzie silniki 2.0 dCi mogą w wersjach 4x4 być kompletowane ze skrzynią CVT (X-tronic).
 
SpikeMike 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5dCi 4x4
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 79
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2017-09-23, 22:19   

Cav napisał/a:
SpikeMike napisał/a:
Moje zdjęcia z IAA 2017:


Ten niebieski to to samo co było, czy coś nowego/jaśniejszego?
Szkoda że nie ma błękitu z Sandero Stepway.


Też bym chciał jeszcze jakiś bardziej wyrazisty kolor. Ten granat, to mam wrażenie, że już był wcześniej.
 
mekintosz 



Marka: DACIA
Model: SANDERO
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2009
Wersja: Laureate
Pomógł: 35 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 4264
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-09-24, 12:33   

Czerwony metalik, błagam ! W ostateczności czerwony niemetalizowany jako jeden z bazowych.
 
BoloSr 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 90KM (115KM/260Nm)
Rocznik: 2013
Wersja: Laureate
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 1278
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2017-09-24, 12:42   

mekintosz napisał/a:
Czerwony metalik, błagam ! W ostateczności czerwony niemetalizowany jako jeden z bazowych.


Tez bym chcial ale na francuskiej stronie jest juz katalog i tam sa tylko takie kolory:

kolory.jpg
Plik ściągnięto 326 raz(y) 165,26 KB

_________________

1.5dCi 90KM (115KM/260Nm)
 
mekintosz 



Marka: DACIA
Model: SANDERO
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2009
Wersja: Laureate
Pomógł: 35 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 4264
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-09-24, 15:31   

Trzy odcienie brązu, trzy odcienie szarości i dwa odcienie niebieskiego.. Słaba gama kolorów. Już kiedyś stepway pierwszy był czerwony.
Ostatnio zmieniony przez mekintosz 2017-09-24, 15:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
Prezes 



Marka: Dacia --> Renault
Model: Duster 2 --> Kadjar
Silnik: 1.2 TCe 1.5 dCi EDC
Rocznik: 2017(m2018) --> 2017
Wersja: Prestige
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 1695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-09-24, 18:10   

Są koła 16'', niektórzy się obawiali o ten rozmiar
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne