Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
AAA Auto - miał ktoś do czynienia ?
Autor Wiadomość
Marckok 


Marka: Reanult
Model: Trafic
Silnik: 2.0
Rocznik: 2021
Dołączył: 12 Sie 2012
Posty: 384
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-12-12, 20:55   AAA Auto - miał ktoś do czynienia ?

pytanie jak w temacie - firma z Czech, mają oddział w Piasecznie i Warszawie, sprzedaż samochodów używanych, wg reklam "nowa jakość" na tym rynku w Polsce
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4055
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-12-12, 20:59   

Mirek z rozmachem- ale to moje osobiste zdanie po kontakcie 4 lata temu .
Wątpię by coś się zmieniło
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
SVENSON 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: TCe 90 LPG
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate
Dołączył: 30 Maj 2017
Posty: 279
Skąd: Katowice
Wysłany: 2017-12-12, 21:24   

Katastrofa, skupują samochody za grosze, a potem sprzedają podpicowane za krocie.
Maja też oddział w Katowicach, kiedyś tam pojechałem pooglądać co maja. Miałem to szczęście zobaczyć skup pojazdu. Za Renault Megane dali kobiecie 3000 zł , gość wytykał każdą rysę i inne rzeczy, potem samochód był wystawiony za 15000 jako cud malina.
Podejście do klienta jak za PRLu, bierz Pan, albo spadaj bo czasu nie ma.

Porażka i tyle :roll:
Ostatnio zmieniony przez SVENSON 2017-12-12, 21:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
Marckok 


Marka: Reanult
Model: Trafic
Silnik: 2.0
Rocznik: 2021
Dołączył: 12 Sie 2012
Posty: 384
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-12-12, 21:27   

o Katowicach nie wiedziałem, wiem że Wrocław i Piaseczno
 
SVENSON 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: TCe 90 LPG
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate
Dołączył: 30 Maj 2017
Posty: 279
Skąd: Katowice
Wysłany: 2017-12-12, 21:32   

omijać z daleka te lokalizacje :mrgreen:

https://www.aaaauto.pl/kontakt
 
Dyziek 



Marka: Cytryna i Helmut
Model: inny
Silnik: benzyna i ropniak
Rocznik: inny
Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 437
Skąd: Wawa
Wysłany: 2017-12-15, 18:46   

Marckok, trzymaj się z dala. Serio.
Jeśli będziesz szukał używek, mogę CI polecić jedno miejsce (skup krajowych poleasingowych), ale na PW
Kupiłem tam swoją Megane, kolega za moją rekomendacją wziął Hultaja. Oba zakupy były udane.
 
Marckok 


Marka: Reanult
Model: Trafic
Silnik: 2.0
Rocznik: 2021
Dołączył: 12 Sie 2012
Posty: 384
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-12-15, 20:02   

Dzięki, byłem po prostu ciekaw - ale sam będąc ponad rok temu (byłem wtedy na etapie wymiany Lodgy na kolejne auto) u nich we Wrocławiu, a ostatnio w Piasecznie - zauważyłem stosowane tanie chwyty psychomanipulacji i wywierania wpływu na potencjalnych klientów (zawodowo trochę się na tym znam)
Ostatnio zmieniony przez Marckok 2017-12-15, 20:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
pixa 



Marka: Dacia
Model: Sandero Open
Silnik: 1.2
Rocznik: 2016
Dołączył: 05 Paź 2016
Posty: 634
Skąd: Wro
Wysłany: 2017-12-16, 08:58   

Jak jesteś z Wro to warto w poszukiwaniu używki zajechać za Domaslaw - po lewej stronie, tuż przed Magnicami jest duża firma zajmująca się sprzedażą używek. Przygniatajaca większość aut to poleasingowe, ale nie tylko. Każde ze znaną historia + opinia od rzeczoznawcy o stanie auta i koszcie ew. naprawy. Sprzedaż na zasadzie licytacji.
 
mojo 



Marka: Opel
Model: Corsa E
Silnik: 1.4 90KM lpg
Dołączył: 20 Sty 2015
Posty: 787
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-12-16, 09:58   

Tu można trafić okazje po leasingowe i odebrane, u źródła, licytują głównie auto-komisy, trzeba nieraz poczekać ale się opłaca:
https://aukcje.pkoleasing.pl/pl/auctions/list/pub/all/vehicles?page=1

Każdy pojazd ma dokładną ocenę rzeczoznawcy w zakładce.
Ostatnio zmieniony przez mojo 2017-12-16, 10:04, w całości zmieniany 2 razy  
 
Piitubski 


Marka: Dacia będzie
Model: Duster był
Silnik: będzie
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-12-16, 11:16   

Byłem w Piasecznie - sprzedawałem poprzedni samochód. Potraktowali mnie jak śmiecia. Odjechałem bez słowa, sprzedałem auto przez otomoto.
 
benny86 


Marka: Chevy
Model: Aveo
Silnik: 1.2
Rocznik: 2009
Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 2944
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2017-12-24, 16:30   

Kiedyś w Chevrolet Team Poland udowodniliśmy im sprzedaż jako bezwypadkowego Cruza, na który wypłacona była szkoda całkowita. Schowali głowę w piasek, nie odbierali telefonów, generalnie zgrywali idiotów.
Jednego klienta stracili przez to na pewno, znajomy miał upatrzonego Focusa u nich, ostatecznie kupił w pewnej mniej znanej firmie handlującej autami po flocie (ale nie ukrywali historii flotowej).
 
podsiar 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.5 dCi 90
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 12 Mar 2016
Posty: 90
Skąd: Góra Siewierska
Wysłany: 2017-12-27, 09:12   

AAA Auto Katowice - pojechaliśmy zobaczyć Dokkera, ładnie wypicowany, pachnący, niewielki przebieg.
Zapakowaliśmy się całą rodziną, wpiąłem foteliki dla dzieci by zobaczyć ile miejsca zostało itp. Jazda testowa po 2km samochód stanął - my wracalismy taxi, a Dokker na lawetę...

Omijąć :!:
_________________
Przychodzi taki moment życia, że od pojemności silnika ważniejsza staje się pojemność bagażnika.
 
tomekptk 


Marka: Dacia
Model: Duster f.2 4x4
Silnik: TCe 150
Rocznik: 2022
Wersja: Prestige
Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 56
Skąd: OK, DKL
Wysłany: 2017-12-27, 12:45   

Kupiłem u nich w lecie 2017 auto dla żony i jestem zadowolony, ale faktem jest, że spędziłem u nich kilka godzin, bo dużo oglądanych aut miało jakiś problem. Jednocześnie sprzedałem też swoje stare auto, ale po długich negocjacjach, bo cena przez nich proponowana na początku była 5-krotnie niższa od końcowej! Ale za jednym zamachem pozbyłem się kłopotu i dostałem gotówkę, co uważam za zaletę tej firmy. Tak, jak u każdego handlarza trzeba jednak uważać i twardo negocjować.
 
Dyziek 



Marka: Cytryna i Helmut
Model: inny
Silnik: benzyna i ropniak
Rocznik: inny
Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 437
Skąd: Wawa
Wysłany: 2018-01-14, 19:25   

tomekptk napisał/a:
proponowana na początku była 5-krotnie niższa od końcowej!


przepraszam, ale nie daję temu wiary
Takie cuda w tylko w Erze...
 
kicpra 


Marka: Dacia/Ford
Model: Logan MCV II/Mondeo mk4
Silnik: 0.9 tce 120KM 188nm/2.2 TDCI 213KM 490nm
Rocznik: 2017/2008
Wersja: Stepway Outdoor
Dołączył: 27 Cze 2017
Posty: 810
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-01-14, 23:04   

W 2500zł zamiast 500zł to uwierzę :-D
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1814
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2018-09-07, 19:39   

Ostatnio chciałem zakupić u nich Dacię i miałem duże obawy czy nie będzie jakich kol wiek podobnych problemów do tych gdy sprzedaje im się auto. I niestety ale problemy były. pierwszy zwiazany był ze ściągnięciem auta z innego oddziału AAA Auto. Przez telefon dostałem informacje, że należy udać się do oddziału w Piasecznie i zapłacić kwotę 500zł która w razie kupna auta, które zostało ściągnięte przejdzie jako część zapłaty za samochód, a jak mi nie podpasuje to pieniądze zostaną mi zwrócone - Taką informację otrzymłem telefonicznie od 3 osób. Niestety na miejscu okazało sie, ze gdy nie zakupie tego auta bo mi nie podpasuje to pieniądze te stracę. Drugi problem dotyczył samej kwoty zakupu. Na allegro interesujący mnie logan MCV II wyceniony był na 28000zł a na miejscu okazało sie że jest to już 28500zł. Kolejny problem związany był również z pieniędzmi a mianowicie w przypadku zakupienia u nich auta doliczana jest do ceny auta kwota 1000zł, która jest za to, że gwarantują oryginalny przebieg, stan techniczny auta itp. Ostatni problem który który napotkałem to brak ubezpieczenia OC, no w sumie ubezpieczenie jest ale raptem na 1 dzień wiec gorzej niz u handlarzy bo tam dostajemy OC na 30 dni. I tak suma sumaru logan który mnie interesował zamiast kosztować 28tyś zł wychodził jakieś 30500zł wiec o 2,5 tyś zł więcej. osobiscie odradzam jakiej kol wiek styczności z tą firma bo słono się na niej przejedziemy za równo sprzedając im auto jak i u nich kupując
Ostatnio zmieniony przez dudu$ 2018-09-07, 19:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
Belphegor 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 110 KM EDC
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 1560
Skąd: WE, WPR
Wysłany: 2018-09-07, 21:25   

Miałem niestety z nimi do czynienia i ja.

Na początku marca chciałem im sprzedać swojego ówczesnego Passata B6. Zadzwonili do mnie, zaprosili na wycenę i poinformowali, że jeśli dojdziemy do porozumienia, to auto od razu zabierają. Powiedziałem im, że absolutnie nie ma mowy, bo nie mam jak wrócić z Piaseczna, poza tym nie mam co zrobić z fotelikami dla dzieci itp. A umówieni byliśmy na godzinę 19, więc w domu pewnie byłbym najwcześniej o 22 taszcząc foteliki i masę innych szpargałów ubrany względnie elegancko i w dość cienkich butach na mrozie.
Powiedzieli, że spoko w takim razie, to zrobimy pełną wycenę, ale będzie ona ważna 24 godziny. Żebym sobie wrócił do domu, wypakował wszystko i następnego dnia im odstawił auto mając wcześniej czas na zorganizowanie transportu powrotnego.

Przyjechałem, wypełniłem co trzeba, a następnie poinformowano mnie, że jeśli nie chcę dziś zostawić auta, to sorry, ale będzie uproszczona procedura bez gwarancji ceny. Taka z książki Eurotax, tudzież Infoexpert. Wkurzyłem się, bo inaczej się umawialiśmy. Ale ok.. skoro już jestem.
Czekałem od godziny 19 do 20.30. Poszedłem do nich i spytałem kiedy u diabła mogę spodziewać się zajęcia się moim autem. Przecież taka skrócona wycena to 10-15 minut. Odpowiedzieli mi, że jeszcze co najmniej 40 minut.
Kazałem im oddać papiery od auta mówiąc, że to jakaś kpina i pojechałem w pi...u.

Dwa dni później dzwoni jakiś szef i pyta, czy udało się dojść do porozumienia w sprawie sprzedaży auta. Ogarnął mnie histeryczny śmiech, a jak się uspokoiłem to opowiedziałem jak to wyglądało. Strasznie przepraszał i zaprosił mnie na kolejną wizytę obiecując, że tym razem moje auto będzie sprawdzone szybko. Byłem też już przygotowany na to, że w razie czego auto zabiorą.

Przyjechałem znów na godzinę 19 i, o dziwo, wzięli auto o 19.20. Prawie punktualnie. Było już od dawna ciemno, a samochód stał na dworzu. Koleś wziął latarkę, obszedł auto świecąc pobieżnie po lakierze. Następnie odpalił silnik, otworzył maskę i nasłuchiwał. Potem znów obszedł auto i poszedł po swojego szefa. Potem razem nasłuchiwali i obchodzili auto. Za chwilę tamten do mnie przyszedł i powiedział, że nie będą zainteresowani, bo w silniku coś wali, a samochód dymi. :shock:

Zdębiałem i już miałem mu powiedzieć, że sam wali i dymi, ale z ciekawości powiedziałem mu, żeby mi zaprezentował co wali i dymi. Otóż waleniem nazwał takie charakterystyczne cykanie wtryskiwaczy w silniku. Typowy dźwięk dla aut w bezpośrednim wtryskiem benzyny. A dla silnika TFSI to standard od nowości. Taka jego uroda.
Dymieniem natomiast nazwał wydobywającą się parę wodną z wydechu (była zima i na dworzu mniej więcej -2 stopnie). Spytałem go, czy to żart i czy nie zdaje sobie sprawy, że para wodna z wydechu jest normalna o tej porze roku. A on, że strasznie dużo jej. No to kolejny raz mu przypomniałem, że ma do czynienia z silnikiem TFSI, w którym takie zjawisko jest normalne. Wystarczy jeden telefon do serwisu VW, czy wejście na forum tej marki.
A on, że nie nie, auto jest zepsute i tak dalej. No to powiedziałem im, gdzie mogą sobie wsadzić to gadanie i że nie mają zielonego pojęcia o samochodach i o tym, co jest typowe, a co nie.

Pojechałem w cholerę.


Strata czasu, kompletna nieznajomość aut, kpina z klienta. Koleś stwierdził, że lakier jest w bardzo dobrym stanie (praktycznie na każdym elemencie były już niezłe początki korozji), ale silnik jest zepsuty. A o stanie lakieru się wypowiedział chodząc wokół samochodu z latarką...
_________________
EDC - Ekonomiczny Duster Codziennie. 8-)
Psycho the rapist

 
sabb 


Marka: Renault
Model: Clio
Silnik: 1.0 TCe
Rocznik: 2022
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 34
Skąd: śląskie
Wysłany: 2018-09-08, 21:45   

Potwierdzam - żenada. Na pewno nie poleciłbym skorzystania z ich usług.Chciałem na wiosnę sprzedać w AAA Katowice moje autko.Po telefonicznych uzgodnieniach umówiłem się na godzinę trzynastą.Nawet cena była już ustalona(według b. miłej Pani przez telefon:)Pojechałem ,wypełniłem formularz ,zabrali dowód rejestracyjny i usłyszałem:- proszę czekać! Czekam,czekam,czekam...Nasłuchałem się przy okazji utyskiwań klientów,niezadowolonych z obsługi.Obserwując sceny na parkingu miałem coraz większe oczy.Na szczęście nie należę do zbyt cierpliwych i po jakichś dwóch godzinach wpadłem do biura,zabrałem mój dow.rej. ,pożegnałem się ozięble i czmychnąłem do domu.Zaoszczędziłem sobie prawdopodobnie sporo nerwów .Never again !
 
Belphegor 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 110 KM EDC
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 1560
Skąd: WE, WPR
Wysłany: 2018-09-10, 10:01   

I jeszcze jedno. Mój Passat miał 12 lat, a w trakcie wyceny się dowiedziałem, że starszych, niż 10 letnie nie biorą. A mieli już wcześniej informacje ile auto ma lat, bo najpierw trzeba wypełnić formularz przez stronę www z danymi auta. Masakra.
_________________
EDC - Ekonomiczny Duster Codziennie. 8-)
Psycho the rapist

 
Czort 


Marka: brak
Model: brak
Silnik: brak
Dołączył: 14 Wrz 2017
Posty: 101
Skąd: Wlkp
Wysłany: 2018-09-12, 11:38   

Albo cytujecie Ewangelię wg. Grubasa albo to właśnie w tej ewangelii to AAA Auto zostało opisane. :lol:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne