Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Dacia Sandero - nowy konfigurator
Autor Wiadomość
Łogo 


Marka: skoda
Model: fabia
Silnik: 1.2
Dołączył: 22 Lis 2016
Posty: 50
Skąd: Warmia
Wysłany: 2018-01-19, 08:35   Dacia Sandero - nowy konfigurator

Od jakiegoś czasu krążę wokół zmiany samochodu i najbliżej mi do Dacii Sandero Stepway, choć nie ukrywam, że czekam tez na nowego DD. W ostatnim czasie pojawił się nowy bardziej rozbudowany konfigurator. Mam odnośnie opcji w nim zawartych parę pytań:
1. system pomocy przy parkowaniu tyłem (620 zł) - rozumiem, że są to takie zwykłe piszczałki?
2. zestaw kamery widoku wstecznego (421 zł) - tylko widok bez żadnych linii pomagających przy parkowaniu?
3. system pomocy przy parkowaniu przodem - to jakaś nowość? w tamtym roku oglądałem sandero, dealer opowiadał o dodatkach ale o czymś takim nie wspomniał. Gdzie to umieścili na wyświetlaczu deski rozdzielczej czy na monitorze nawigacji?
4. kamera widoku wstecznego - 428 zł - czym to się różni od pozycji z pkt 2?

Wiem, że większość tych pytań jest do wyjaśnienia w salonie, ale do najbliższego salonu mam ca 50 km:)
Ostatnio zmieniony przez Łogo 2018-01-19, 08:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
biszkopt 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCE 1.2
Rocznik: 2017
Wersja: Outdoor
Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-01-19, 09:00   

ad.3. pewnie piszczy
 
zwirz 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.2 16v
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate
Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 131
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-01-19, 10:03   

1. 4 czujniki z tyłu i tylko piszczy, jest wyłącznik czujników fizyczny więc można je całkowicie wyłączyć jak trzeba. Subiektywnym odczuciem jak dla mnie reaguje wolniej niż np. czujniki w Fabii
2 3 4 - ten konfigurator jest jakiś skopany jak dla mnie jeszcze - lepiej spójrz co jest w cenniku akcesoriów chyba że wprowadzają jakieś nowości dopiero
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4055
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-01-19, 10:08   

Jeśli jest to związane z MediaNav - to system pomocy parkowania tyłem oznacza że jest instalowana centralka PDC wysyłająca sygnały do sieci CAN oraz ich zobrazowanie na ekranie MN
Z kamerą lub bez , może być sam tył lub tył i przód podobnie jak na zdjęciu :)

_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3623
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-01-19, 14:04   

Łogo- jeśli patrzysz na konfigurator dla Sandero Stepway, to daj sobie spokój z zakładką "Akcesoria", skup się na zakładce "Pakiety"- tylko tam masz fabryczne wyposażenie samochodu, czyli takie z jakim przyjedzie od producenta. Natomiast w zakładkę "Akcesoria" wrzucili po prostu wszystkie akcesoria z listy wyposażenia dodatkowego, których nie było wcześniej w konfiguratorach- to są te elementy, które może dodatkowo dołożyć dealer. Czyli wrzucili do konfiguratora tę listę, wraz z elementami dodatkowymi, plus jakieś jeszcze dodatki (zestawy okablowania do montażu): LISTA
Stąd tam te wszystkie haki, wiązki, czujniki i zestawy do montażu czujników, podłokietniki. Na początek olej więc zupełnie tę zakładkę, bo wprowadza ona w błąd- tym sposobem można np. zamówić podłokietnik, kamerę czy czujniki cofania do samochodu, który będzie to już miał wybrane w "Pakietach".
Tak jak koledzy piszą- obecne konfiguratory są skopane- jeśli chcesz Sandero Stepway, to wejdź w konfigurator zwykłego Sandero i tam też można wybrać wersję Stepway a konfigurator jest bardziej "po staremu"- są zakładki "Pakiet wyposażenia" oraz "Wybór opcji" i bardziej to odpowiada prawdzie.
Ostatnio zmieniony przez Dymek 2018-01-19, 14:43, w całości zmieniany 4 razy  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne