Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Oględziny auta na odległość, Logan MCV , Mazowieckie
Autor Wiadomość
latirro 
Zielony listek


Marka: dacia
Model: logan
Silnik: 1.6 mpi
Dołączył: 12 Maj 2019
Posty: 6
Skąd: suwałki
Wysłany: 2019-06-03, 12:23   Oględziny auta na odległość, Logan MCV , Mazowieckie

Witajcie, upatrzyłem w końcu Dacię która wygląda ciekawie i spełnia moje wymagania, natomiast jestem obecnie za granicą i nie mam jak auta obejrzeć, a nawet po powrocie musiałbym zrobić około 400km w jedną stronę. Jest może ktoś z woj. Mazowieckiego i miałby "po drodze" żeby autko obejrzeć, lub może ktoś by polecił firmę która by sprawdziła auto i wydała raport czy warto się w ogóle tym tematem interesować. Korzystał ktoś z serwisu autotesto ? Opłaca mi się zapłacić komuś prywatnie lub firmie niż gonić kilometry i obrócić się na pięcie..
Link do pojazdu https://www.otomoto.pl/of...llery-grid-full może ktoś już te auto zna, za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny, pozdrawiam

Dokładna lokalizacja z serwisu otoMoto: Bieganów, Grodziski, Mazowieckie
Ostatnio zmieniony przez latirro 2019-06-03, 13:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne