Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamiana Ceed'a 2016 na nowego Dustera 2018
Autor Wiadomość
gwidon 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 SCe
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 47
Skąd: Jarosďż˝aw
Wysłany: 2018-02-25, 11:57   Zamiana Ceed'a 2016 na nowego Dustera 2018

Witam Wszystkich :)

Otóż proszę o poradę każdego co myśli na ten temat. Mam Ceeda 2016 rok w hatchbacku z bazowym silnikiem 1.4 100 KM zakupiony oczywiście w salonie KIA, samochód nie powiem jest okej posiada klimatronik dwustrefowy i kilka fajnych bajerów ale zamiana nie jest tutaj tylko moim wymysłem lecz spowodowana tym, że bagażnik w Ceedzie ma 380 litrów i jest za mały ponieważ urodziło mi się dziecko i stwierdziłem że niestety ale nie zmieszczę nic więcej do niego oprócz samego wózka. I kiedy pojawił się nowy duster od razu przykuł moją uwagę i tym że jest to SUV natomiast Ceed zwykły HB. I teraz nurtują mnie pytania czy nowy Duster nie będzie trochę gorzej wykonany w środku niż Ceed i czy warto brać nową Dusterkę oczywiście też mam na myśli zakupić bazowy silnik 1.6 w wersji Prestige :-o
 
Fruxo 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: lpg 1.6 16v
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 1825
Skąd: wwa
Wysłany: 2018-02-25, 12:03   Re: Zamiana Ceed'a 2016 na nowego Dustera 2018

gwidon napisał/a:
czy nowy Duster nie będzie trochę gorzej wykonany w środku niż Ceed i czy warto brać nową Dusterkę

czy naprawdę nie można iść do salonu i obejrzeć zamiast pytać na forum ?
 
gwidon 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 SCe
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 47
Skąd: Jarosďż˝aw
Wysłany: 2018-02-25, 12:06   

Fruxo byłem w salonie i oglądałem tylko chce zasięgnąć opinii forumowiczów co o tym myślą ? czy jest to dobry pomysł zamieniać Ceeda za Dustera ?
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4055
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-02-25, 12:15   

Wg jednego z naszych forumowiczów "nie będzie Pan zadowolony".
Poczytaj przeżycia i odczucia forumowicza Cav-a .
Wg niego Duster to chłam w szczególności z silnikiem wolnossącym.
Sokoro byłeś w salonie - to zrób jazdę próbną oraz w szczególności przymierz bagażnik do swojego wózka- bo możesz narzekać że "lodówka" czy "wózek" Ci się nie zmieści.
A jeśli masz potrzeby dużego bagażnika to chyba lepszym wyborem będzie MCV czy tez "lodówka"
Albo wybierz podobno "niewiele" droższego Sportage który "jest" o 100 % lepszy ?
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7406
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2018-02-25, 12:50   

Gwidon nie przejmuj się kolegami, bo po prostu mają dosyć trolingu jednego kolegi, który kupił auto w ciemno i podczas użytkowania okazało się nie dość, że niedopasowane do oczekiwań to jeszcze awaryjne. Poziom zadowolenia/niezadowolenia z Dusterów I to tak 95/5%. Po prostu zadowolenie wynika ze świadomego wyboru do osobistych oczekiwań.

Na poważnie to najlepiej podjedź do salonu, pomacaj, przymierz wózek i co tam jeszcze chcesz, przejedź się jedną czy druga wersją i zdecyduj.
Poproś któregoś z kolegów może się spotkać i pooglądasz ale na razie Dustera I, bo II na razie jak na lekarstwo na forum. Czytaj jeden użytkownik ale bardzo zadowolony, a miał Dustera I z pierwszych lat produkcji.
Ostatnio zmieniony przez Marek1603 2018-02-25, 12:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
Marckok 


Marka: Reanult
Model: Trafic
Silnik: 2.0
Rocznik: 2021
Dołączył: 12 Sie 2012
Posty: 384
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-02-25, 14:28   

uważam że jeśli chce się zmieniać auto z uwagi na przestronność to albo Lodgy albo Dokker - no chyba że mieszkasz "daleko od szosy" i przyda się auto o dużym prześwicie z napędem na 4 koła (zdaję sobie sprawę że to i tak nie dotyczy pewnie z 90% posiadaczy Dusterów)

nie znam dobrze Kia Ceed - ale koniecznie jazda próbna, długie przymierzanie itp. - Dacia to jednak nieco inny poziom komfortu i mówię to jako użytkownik po kolei trzech Dacii (Logan I, Lodgy, Logan II)
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7406
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2018-02-25, 15:24   

Marckok napisał/a:
koniecznie jazda próbna, długie przymierzanie itp. - Dacia to jednak nieco inny poziom komfortu i mówię to jako użytkownik po kolei trzech Dacii (Logan I, Lodgy, Logan II)


Dlatego prawie wszyscy na forum mówią, że wybór i zakup dacii musi być świadomy i przemyślany żeby potem nie narzekać i marudzić. ;-)
Ostatnio zmieniony przez Marek1603 2018-02-25, 15:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
gwidon 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 SCe
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 47
Skąd: Jarosďż˝aw
Wysłany: 2018-02-25, 16:02   

no właśnie dzięki Panowie za subiektywne opinie bo moja sprawa wygląda w ten sposób że podjąłem już negocjacje w salonie renault z tym że odkupią mojego rocznego Ceeda za 45 tysięcy trace na nim 12 tysięcy w tej chwili i spodobał nam się Duster dziewczynie szczególnie. Oczywiście problem polega na tym że wymacałem sobie ją w salonie jak była tyle tylko że nie można odbyć jazdy testowej bo pierwszy egzemplarz jaki będą mieli do jazd testowych przyjdzie dopiero w marcu mówię tu o salonie Renault Dacia w Rzeszowie a interesuje mnie wersja Prestige ze zwykłym silnikiem 1.6 i z napędem na przód. Dodam tylko że mój ceed ma silnik 1.4 100 KM benzyna, więc podejrzewam że Duster będzie jechał tak samo a może nawet lepiej z tym silnikiem. I moje obawy są jeszcze takie co do kultury pracy tego silnika czy jest głośny? i tak samo sprawa z różnymi trzeszczeniami czy występują w daci a jak już czy są do zniesienia :)
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7406
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2018-02-25, 16:21   

Może i jeździć tak samo ale porównujesz dwa różne pojazdy więc mogą różnić się spalaniem ze względu na sylwetkę.
Sporo osób ma jedynkę po lifcie z tym silnikiem w wersji 4x2 i nie narzeka. Ja też mam ale 4x4. Pomimo inaczej ze stopniowanej skrzyni biegów (6-cio biegowa) jazda nie powoduje kłopotu z prędkościami do 120. Powyżej zaczyna się głośniej robić ale akceptowalnie. Dwójka jest pod tym względem lepiej wyciszona. Spokojnie pojedzie i 160 ale stety/niestety nie do tego duster został zaprojektowany. Mnie był potrzebny na wyjazdy w góry na działkę, a i czasami się gdzieś wyskoczy w teren pojeździć i pozwiedzać.
Ostatnio zmieniony przez Marek1603 2018-02-25, 16:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4055
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-02-25, 17:22   

Zadzwoń do innego salonu w innym mieście i dowiedz się gdzie mają taki model do jazd próbnych - wybierz się tam w weekend ze swoją druga połówkę ( bo to chyba ona rządzi w tym związku) i weź na jazdę testową pamiętaj że dziewczyna tez ma kierować a Ty wtedy będziesz mógł ocenić pojazd z miejsca pasażera nie będąc mocno skoncentrowany na jeździe .
Ale jeśli wybór tego samochodu już został zaklepany przez "głowę" to chyba niewiele Ci zostało do gadania oprócz negocjacji cenowych u różnych sprzedawców i pochwalenia sie jej jak duzo uzyskałeś w stosunku do cennika -będzie Cię za to cenić .
Pamiętaj warto mieć w momencie zamawiania kupon "ambasadora" bo zyskasz i Ty i osoba która Ci go przekazała :)
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
Jan Dusigaz 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6 Sce
Rocznik: 2016
Wersja: Laureate
Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 184
Skąd: Żuławy
Wysłany: 2018-02-25, 17:56   

Podobny temat przerabiał mój ojciec, co prawda miał ceeda z 2007 roku, 1,6b w kombi max wersja wyposażenia, ale z racji wieku postanowił wymienić w ubiegłym roku na nowe auto, przymierzał się do mojego dustera, ale narzekał na zbyt miękkie zawieszenie + auto mu jakoś nie pasowało, próbował nowego ceeda ale cena sensownej wersji była od czapy i... namówiłem go na megane, we wrześniu ruszyły wyprzedaże i fajnie skonfigurowany model kupił ponad 8 tys taniej. Nie ma co dumać musisz iść na jazdę próbną i to z dwa razy aby emocje opadły, sam ocenisz czy pasuje. Bagażnik dustera nawet przy dwójce dzieci jest wystarczający.
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7406
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2018-02-25, 19:31   

No to masz jeszcze trochę o wartościach spalania różnych wersji i w różnych warunkach.
http://www.daciaklub.pl/f...pic.php?t=13705
 
charger 



Marka: Dacia \ Ford
Model: Duster 4x2 \ Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 1.6 SCe 115HP \ 1.0 140HP
Rocznik: 2017 \ 2018
Wersja: Laureate
Dołączył: 06 Lis 2017
Posty: 244
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-02-25, 21:41   

Tak na szybko. Samochód wybrałem świadomie i wiedziałem czego się spodziewać :)

Mam Dustera I Ph2 z końca 2017 roku. Silnik SCe 1.6. Spalanie wg komputera po 7700km to 8.0 na chwilę obecną. 50% miasto, 50% trasa. Miałem styczność z Pro Cee'd 2010 - taki sam plastik w środku jak Duster I. Zupełnie inne auta.

Nie łamie mnie w kościach dlatego nie narzekam na fotele :P Tydzień temu zrobiłem trasę 700km i bylem bardzo zadowolony ze spalania, samego silnika i wygody. Jedzie się najlepiej do 130km/h. Potem robi się głośno przez szum powietrza i silnik. Skrzynia do wersji 4x2 pomimo wielu narzekań wg mnie chodzi bardzo dobrze i precyzyjnie. To samo stwierdził kolega mechanik który jeździł nim testowo. Na autostradzie super sprawdza się tempomat.

W mieście na plus możliwość parkowania tam, gdzie nie wjedzie zwykle auto. Siedzisz wysoko i wygodnie. Bagażnik na moje potrzeby jest idealny i nie mam problemu z zapakowaniem się.

W trasie jest bardzo ok, robiłem już dłuższe trasy (2x650km i raz 700km) autostrada/krajówka - nie mam powodu do narzekania. Po raz kolejny dodam ze wiedziałem na co się pisze i dodatkowo przesiadałem się z auta które miało 15 lat. Po przesiadce z Lexusa pewnie odczucia były by inne. Demonem prędkości nie jest ale daje rade.

Poza trasa/miastem - pomimo napędu 4x2 spokojnie wjeżdżałem w miejsca gdzie do tej pory nie mogłem zajechać poprzednim autem. Nie mowie tu o brodzeniu w błocie albo podjazdach na stromiznę a o wypadach na ryby, do lasu i w góry. Prześwit robi swoje.
_________________
Another One Drives a Duster xD
 
kn 


Marka: Kia
Model: Rio
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Dołączył: 17 Mar 2017
Posty: 113
Skąd: Lublin i okolice
Wysłany: 2018-02-25, 23:01   

A ja troszkę od innej strony. Z pierwszego postu wnoszę, że "inicjatorem" zmiany jest dziecko i jego majątek. Ja po urodzinach dziecka kupiłem Kię Rio (325 litrów bagażnika) i nie jest źle. Pytanie tylko, jak użytkujesz samochód. Miesięczne wczasy z takim bagażnikiem odpadają. Z czasem jednak pozbywamy się wózka, choć dochodzą inne skarby młodego człowieka :). Pewnie skoro pytasz, to przemyślałeś już, że się nie mieścicie, ale... dodałem swoje 3 grosze.
Mi się Dokker bardziej podoba (w kategorii "pojemna Dacia"), ale tu już wchodzimy w kwestię gustu.
_________________
http://www.niescioruk.ppa.pl | http://www.motorstat.prv.pl
 
aksel 


Marka: Renault
Model: Captur
Silnik: 1.2 TCE
Rocznik: 2017
Dołączył: 20 Wrz 2011
Posty: 171
Skąd: Tychy
Wysłany: 2018-02-26, 08:45   

kn napisał/a:
A ja troszkę od innej strony. Z pierwszego postu wnoszę, że "inicjatorem" zmiany jest dziecko i jego majątek. Ja po urodzinach dziecka kupiłem Kię Rio (325 litrów bagażnika) i nie jest źle. Pytanie tylko, jak użytkujesz samochód. Miesięczne wczasy z takim bagażnikiem odpadają. Z czasem jednak pozbywamy się wózka, choć dochodzą inne skarby młodego człowieka :). Pewnie skoro pytasz, to przemyślałeś już, że się nie mieścicie, ale... dodałem swoje 3 grosze.
Mi się Dokker bardziej podoba (w kategorii "pojemna Dacia"), ale tu już wchodzimy w kwestię gustu.

Ja Dusterem 1 generacji bez problemu zabierałem się na wczasy z dwójką małych dzieci, jeśli dobrze pamiętam to w czasie pierwszego wyjazdy był w wieku 1.5 i 3 lata. Drugi i kolejne wyjazdy odbywałem już innym autem.
Ogólnie kupno dużego auta "bo wózek musi się zmieścić" to głupota o której przekonałem się na własnym przykładzie. Do Dustera gondolę wkładałem może ze 3 razy... Na pierwsze wczasy brałem składaną spacerówkę do której mieściły mi się oba dzieciuchy. Na kolejne wczasy zabierałem się starą Octavią a Dustera zostawiałem w garażu.
Bagażnikowo Duster nie jest szczególnie ani duży ani praktyczny, głównie przez wysoki próg załadunkowy. Jedyny + to wygodniejsze pakowanie dzieciaków do fotelików.
Silnik 1.6 : jeśli myślisz o dalekim wyjeździe na wczasy tym silnikiem to będzie twój pierwszy i ostatni raz. Przy 80 masz ochotę zmienić bieg (ale nie ma na jaki). Przy prędkości autostradowej jeden wielki hałas w środku i wir w baku. Plusem jest to że po 2 godzinach się przyzwyczajasz a dzieciaki w tym hałasie o dziwo zasypiają.

Jeżeli chcesz zmieniać auto "bo dziecko" to w tym celu sprawdzi się jakiekolwiek kombi a tak po prawdzie z jednym dzieckiem to zapakujesz się do każdego samochodu...
 
Piitubski 


Marka: Dacia będzie
Model: Duster był
Silnik: będzie
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-02-26, 09:10   

Ja miałem wcześniej ceeda pierwszej generacji. Zdecydowanie wyższa jakość i komfort podróżowania niż w moim Dusterze 2016. Spalanie w DD większe, gorsze wyciszenie. Na plus większy bagażnik i prześwit. Na zakrętach trzeba mocno zwalniać, bo mam wrażenie, że wylecę z drogi. Kupiłem Dustera , bo jeżdżę na ryby i potrzebuję większego prześwitu.
Ostatnio zmieniony przez Piitubski 2018-02-26, 09:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
mojo 



Marka: Opel
Model: Corsa E
Silnik: 1.4 90KM lpg
Dołączył: 20 Sty 2015
Posty: 787
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-02-26, 09:11   

Jeżeli powodem pozbycia się w sumie nowego auta jest jego mała przestrzeń załadunkowa to zastanów się nad Dokkerem. Jak wiele lat temu urodziło mi się dziecko to akurat zupełnym zbiegiem okoliczności stałem się posiadaczem Partnera 1-szej generacji. Na pierwsze wakacje (mały miał 0.5 roku) pojechały 3 dorosłe osoby + dziecko, do bagażnika wszedł cały ekwipunek + wózek bez składania! Jak w tego typu aucie masz dodatkowo pionową siatkę oddzielającą przestrzeń pasażerską od bagażowej umożliwiającą ładowanie pod dach to zabierasz praktycznie pół mieszkania.
 
funyo 


Marka: Renault
Model: Kadjar
Silnik: 1.2 TCe
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 255
Skąd: Mazury
Wysłany: 2018-02-26, 10:43   

Po prostu dokup do ceeda bagażnik dachowy i masz problem z głowy. Takie wymagające wyjazdy zdarzają się kilka razy w roku. No chyba że zwyczajnie "zachorowałeś" na nowego Dustera, to inna sprawa...
 
damiaszek 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1.6 16V LPG
Rocznik: 2012
Wersja: Ambiance
Dołączył: 12 Gru 2015
Posty: 545
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-02-26, 12:00   Re: Zamiana Ceed'a 2016 na nowego Dustera 2018

gwidon napisał/a:
Witam Wszystkich :)

Otóż proszę o poradę każdego co myśli na ten temat. Mam Ceeda 2016 rok w hatchbacku z bazowym silnikiem 1.4 100 KM zakupiony oczywiście w salonie KIA, samochód nie powiem jest okej posiada klimatronik dwustrefowy i kilka fajnych bajerów ale zamiana nie jest tutaj tylko moim wymysłem lecz spowodowana tym, że bagażnik w Ceedzie ma 380 litrów i jest za mały ponieważ urodziło mi się dziecko i stwierdziłem że niestety ale nie zmieszczę nic więcej do niego oprócz samego wózka. I kiedy pojawił się nowy duster od razu przykuł moją uwagę i tym że jest to SUV natomiast Ceed zwykły HB. I teraz nurtują mnie pytania czy nowy Duster nie będzie trochę gorzej wykonany w środku niż Ceed i czy warto brać nową Dusterkę oczywiście też mam na myśli zakupić bazowy silnik 1.6 w wersji Prestige :-o


Jeżeli brakuje Ci bagażnika, to zmiana Ceeda na Dustera nie jest dobrym pomysłem, lepiej zmień na Ceeda w kombi. Natomiast nie wiem jak się pakujesz, ale do Tico po zdjęciu kół z takiego wózka https://www.ceneo.pl/1774524 mieściłem i wózek i dwie dodatkowe torby (2x60L), a bagażnik miał 180L.
_________________
Duster 4x4 1.6 średnia z już ponad 180000 km ;)
Focus 1.6 TDCI średnia z ponad 125kkm
 
czaju 



Marka: Dacia,Citroen,Ford
Model: Duster,C4 GP,Fusion
Silnik: 1.5@107,2.0@150,2.0@240 4x4
Rocznik: 2010.2014
Wersja: Prestige
Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 1853
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2018-02-26, 15:27   

Cytat:
I teraz nurtują mnie pytania czy nowy Duster nie będzie trochę gorzej wykonany w środku niż Ceed

Duster 4x2 ma fajny bagażnik, ale osobiście jeśli nie masz potrzeby na SUVa, a zależy Ci na dobrej jakości wykończenia, to Duster nie koniecznie spełni twoje oczekiwania. Ja w okolicach narodzin syna przesiadłem się z Dustera do Octavii, a w trakcie oczekiwania na córkę dokupiłem C4 Grand Picasso, bo najzwyczajniej jeżdżenie z boxem nie jest dla mnie (i dziadków na wycieczkę można zabrać).
Ostatnio zmieniony przez czaju 2018-02-26, 15:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
aksel 


Marka: Renault
Model: Captur
Silnik: 1.2 TCE
Rocznik: 2017
Dołączył: 20 Wrz 2011
Posty: 171
Skąd: Tychy
Wysłany: 2018-02-26, 16:05   

funyo napisał/a:
(...) No chyba że zwyczajnie "zachorowałeś" na nowego Dustera, to inna sprawa...

W przypadku gdy zachoruje się na jakieś auto, zawsze znajdzie się powód by je kupić i zawsze będzie on dobry :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez aksel 2018-02-26, 16:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
Kubuch 


Marka: Volkswagen / Skoda
Model: Golf 7FL / Octavia 3FL
Silnik: 1,4 TSi / 1,0 TSi
Rocznik: 2017 / 2017
Dołączył: 03 Lut 2016
Posty: 340
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2018-02-27, 09:42   

aksel napisał/a:
Przy 80 masz ochotę zmienić bieg (ale nie ma na jaki).


Jak to nie ma - 3 i do przodu ;)
_________________

 
charger 



Marka: Dacia \ Ford
Model: Duster 4x2 \ Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 1.6 SCe 115HP \ 1.0 140HP
Rocznik: 2017 \ 2018
Wersja: Laureate
Dołączył: 06 Lis 2017
Posty: 244
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-02-27, 10:13   

Kubuch napisał/a:
aksel napisał/a:
Przy 80 masz ochotę zmienić bieg (ale nie ma na jaki).


Jak to nie ma - 3 i do przodu ;)


Ja proponuję wsteczny :D
_________________
Another One Drives a Duster xD
 
pixa 



Marka: Dacia
Model: Sandero Open
Silnik: 1.2
Rocznik: 2016
Dołączył: 05 Paź 2016
Posty: 634
Skąd: Wro
Wysłany: 2018-02-27, 11:05   

gwidon napisał/a:
w tej chwili i spodobał nam się Duster dziewczynie szczególnie. Oczywiście problem polega na tym że wymacałem sobie ją w salonie jak była


Ale perwersja ;-)
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7406
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2018-02-27, 17:21   

charger napisał/a:
Kubuch napisał/a:
aksel napisał/a:
Przy 80 masz ochotę zmienić bieg (ale nie ma na jaki).


Jak to nie ma - 3 i do przodu ;)


Ja proponuję wsteczny :D


Chyba rakieta. ;-) :mrgreen:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne