Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
IPA Radom Piknik Off-Road 21 kwietnia 2018
Autor Wiadomość
piotr4x4 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2010
Dołączył: 26 Gru 2017
Posty: 11
Skąd: Iłża
  Wysłany: 2018-04-05, 20:30   IPA Radom Piknik Off-Road 21 kwietnia 2018

Witam! W imieniu Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA Region Radom oraz dealera Dacia Renault Karasiewicz&Syn Radom zapraszam wszystkich użytkowników Dacia Duster oraz chętnych w przyszłości do jego zakupu na Piknik Off-Road z okazji XX lecia Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA Region Radom, który odbędzie się w dniu 21 kwietnia 2018 roku (sobota) w godzinach 10.oo-15.oo na torze "klubowym" off-road Team 4x4 Radom na Koniówce w Radomiu. W programie m.in. prezentacja nowego modelu DD 2018, możliwość przejazdu w profesjonalnym samochodzie terenowym, spróbowania własnych i swojego auta możliwości na torze pod okiem "instruktora", pokazy ratownictwa drogowego PSP, symulatory jazdy Żandarmerii Wojskowej i wiele innych atrakcji...grochówka z kotła oraz kiełbaski z ogniska przewidziane...pogoda zaklepana! 8-)
_________________
aro>wagoneer>disco1>def110>sportage>korando>samurai>disco1>navara>f150>def90>G463>DaciaDuster...r/ewolucja?
 
piotr4x4 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2010
Dołączył: 26 Gru 2017
Posty: 11
Skąd: Iłża
Wysłany: 2018-04-21, 20:41   pogoda dopisała

..impra się odbyła, dzięki Terminus (jako jedyna DD) za odwiedziny...do dyspozycji chętnych na test drive swojego DD były 2 tory off-road o 2ch różnych stopniach trudności, oba objechane moim DD4x4, a ten łatwiejszy nawet na 2x4 ;) były pojazdy militarne (jeżdżące po torze) były pokazy ratownictwa drogowego i kurs udzielania 1wszej pomocy...grochówa z prawdziwnej kuchni polowej, kiełbaski, trochę sprzętu policji....i poza Terminusem i mną nikogo z forum...niech żałują :-P osobiście mam takie wrażenie, że właściciele DD oprócz brylowania na forach to raczej unikają paradoksalnie...kurzu :)
_________________
aro>wagoneer>disco1>def110>sportage>korando>samurai>disco1>navara>f150>def90>G463>DaciaDuster...r/ewolucja?
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7403
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2018-04-22, 08:56   

A ja się pytam foty gdzie więc bez nich się nie liczy. ;-) :mrgreen:

Chętnie bym się przejechał ale aktualnie za dużo wydatków (remontuje taras), zwłaszcza że kawałek mam i jakby nie było są to koszty.

Tak w ogóle to to jakbyś przeglądał forum to jest parę osób które niejednokrotnie ubrudziły już drakule. ;-)
Mój np. wczoraj był w górach. Trawę musiałem wykosić.

3.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 2997 raz(y) 111,42 KB

 
piotr4x4 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2010
Dołączył: 26 Gru 2017
Posty: 11
Skąd: Iłża
Wysłany: 2018-05-14, 21:50   

Marek1603 napisał/a:
A ja się pytam foty gdzie więc bez nich się nie liczy. ;-) :mrgreen:

Chętnie bym się przejechał ale aktualnie za dużo wydatków (remontuje taras), zwłaszcza że kawałek mam i jakby nie było są to koszty.

Tak w ogóle to to jakbyś przeglądał forum to jest parę osób które niejednokrotnie ubrudziły już drakule. ;-)
Mój np. wczoraj był w górach. Trawę musiałem wykosić.



...i dlatego między innymi sprzedaję teraz swojego DD 8-) bez emocji ale i bez żalu :mrgreen:
_________________
aro>wagoneer>disco1>def110>sportage>korando>samurai>disco1>navara>f150>def90>G463>DaciaDuster...r/ewolucja?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne