Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Logan 1.0 sce pierwsze wrażenie.
Autor Wiadomość
Satyr 


Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.0 sce
Rocznik: 2018
Dołączył: 10 Cze 2018
Posty: 19
Skąd: Białystok
Wysłany: 2018-06-12, 09:38   Logan 1.0 sce pierwsze wrażenie.

Od ok tygodnia jestem szczesliwym posiadaczem Logana 1.0 sce w brazie. Opisze pokrótce moje wrażenia i zrobie kilka porownan do Scenica 2 ktorego wczesniej mialem.
Silnik:
Calkiem ladnie i kulturalnie pracuje jak na 3 cylindry. Do miasta idealny, Logan jest autem lekkim i silniczek nie ma problemow z napedzaniem auta. Na trasie najlepsza predkosc to 90 km/h. Jest wtedy cichutko i przyjemnie. Powyżej 100 szum budy zaczyna delikatnie przeszkaszac. Scenic byl cichy do ok 130. Wyprzedzanie z pewna rezerwa. Do 100 auto idzie niezle, pozniej widac ze 1.0 to troche malo. Skrzynia fajna, wbrew opiniom precyzyjna i z delikatnym oporem podczas wrzucania biegów. Brakuje mi 6 biegu jak to bylo w scenicu. Przy 90 ok 2700, zas przy 100 ok 3100.
Prowadzenie:
Co do prowadzenia brak uwag, wspomaganie twardsze niz w Scenicu. Dla mnie Dacia prowadzi sie niezle. Troche zbyt miekkie zawieszenie, najbardziej irytuje dobijanie na spiacych policjantach. Sa tez plusy np. bardzo ladnie pokonuje dluzsze nierownosci, cichutko i miekko. Scenic byl twardszy.
Wnetrze:
Miejsca mnostwo zarowno z przodu jak tez z tylu. Ergonomia bez zarzutu, wszystko jest tam gdzie byc powinno. Wykonczenie nie jest zle. Plastiki twarde jak skala ale dobrze spasowane, nic nie stuka, zadnych swierszczy. Macalem podstawowe Tipo i C-elysse i nie widze zadnej roznicy, moze nawet te z Tipo wygladaly na jakies takie zmeczone, wyeksploatowane a przeciez auto nowe ? Bagaznik ogromny, odsloniety prog zaladunkowy ale tasma z Norauto zalatwila sprawe. Fotele miekkie ale jak dla mnie bardzo wygodne i calkiem niezle trzymajace na boki. Mozliwe ze rosly chlop bedzie mial nieco gorzej. Pozycja za kierownica niezla. Nie obraził bym sie gdyby kierownica byla troche wyzej ale to open i jest jak jest. Radyjko niezle tylko muzyka z pendriva czasami popiskuje ale mozliwe ze to pendrive konczy zywot bo ladnych pare latek juz ma.
Buda:
Zadnych uwag co do blach, lakieru. Zero rysek zadziorkow itp. Czujniki cisnienia na kolach sa gdzies glebiej bez problemu mozna nalozyc alusy itp i auto sie nie buntuje.

Jezeli przypomne sobie cos ciekawego dopisze.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne