Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
ponarzekać chcę na MY DACIA
Autor Wiadomość
przemoc84 
księgowy

Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.4
Rocznik: 2010
Wersja: BlackLine 5 os.
Wysłany: 2018-07-10, 10:28   ponarzekać chcę na MY DACIA

a tak jakoś... użeram się z Nimi i voucherami... wpierw okazało się że mój VIN jako auto sprowadzone nie mógł dawać voucherów... udało się to zdjąć (choć próbowali wmówić, że sprowadzone nie mogą brać udziału)... teraz minęło 14dni od założenia reklamacji o voucher który nie mógł być aktywny przez ich błąd (zagraniczne auto) i okazuje się, że za mało im podałem danych osoby zamawiającej... problem w tym, że zna datę zamówienia, salon oraz imię i model (te 2 ostatnie wnioskuję po profilu) a użytkownik się nie loguje...

druga sytuacja podobna ale voucher zadziałał a się nie pojawił i znów apjać od nowa droga ale tu nauczony doświadczeniem wszystkie pełne dane przekazałem ale znów 14 dni ROBOCZYCH mają na odpowiedź...

ja wiem, że jak za darmo to się nie wybrzydza ale ileż można tak postępować....

alhaz 

Model: Duster 4x4
Silnik: 1.5 dCi 110KM
Rocznik: 2015

Wysłany: 2018-07-10, 10:33   

Ja przekazalem dwa vouchery i narazie nie mam zadnego dla siebie. Nie wiem jak to slabo dziala. Dzwonilem na infolinie kazali podac imie i nazwisko + vin. No to mi sie udalo zdobyc, ale drugi forumowicz sie nie loguje i nie odpisuje na PW. Bieda z tym :(

przemoc84 
księgowy

Wysłany: 2018-07-13, 14:46   

i co i dalej czekam... pierwsze zgłoszenie dalej wyjaśniają... drugie tak samo... ja się zastanawiam co oni potrzebują jak dostają pełne dane tym bardziej że VOUCHER został wykorzystany!!!... aż się odechciewa bawić w te vouchery

bratbrata 
Zielony listek

Model: Lodgy
Silnik: 1.6 LPG
Rocznik: 2018
Wersja: Laureate 7 os.
Wysłany: 2018-07-18, 10:40   

A na koncu okazuje sie ze nie mozesz wykorzystać swojego VOUCHER'A bo diler jak sprzedawal auto nie wprowadzil tego pierwszego co dales swojemu znjaomemu .... :evil: :evil: :evil: :evil:

przemoc84 
księgowy

Wysłany: 2018-07-18, 13:46   

no to połowa walki za mną... wyjaśniła się sytuacja i jeden voucher aktywny ten ostatni co pełne dane podałem tym z Dacia Polska :) ale dalej czekam co z pierwszym :evil:

Odpowiedz do tematu