Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
MNE - własne menu serwisowe - wersja Lite
Autor Wiadomość
marmar 



Marka: Renault
Model: CLIO IV
Silnik: 1.2
Rocznik: 2013
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 178
Skąd: Polska
Wysłany: 2018-08-16, 08:56   

gggg napisał/a:
Ja mam 9.1.3. Działa jak wcześniej pisałem.


1/ Włączyłem MNEvo uruchomiło się w trybie odtwarzacza, pauza i odtwarzanie zatrzymane, po chwili na ekranie wyświetliło się Menu.
Wybrałem Core Player i uruchomił się odtwarzacz video ale z komunikatem o błędzie.
Niestety u mnie na 8.0.5 nie działa ten sposób.
-----------------------------------------------
2/ Jak już wcześniej mówiłem na MN1 po pauzie i uruchomieniu nakładki włączałem i wyłączałem MN1 przyciskiem w ten sposób następowała aktywacja dźwięku.
Pisałem, że ten sposób nie działa MNEvo.
Ale u mnie zadziałał wykonany zmodyfikowany trick z włączeniem i wyłączeniem MNEvo.
***Uruchomiłem MNEvo w trybie odtwarzacza systemowego.
Z głośników płynie muzyczka - PAUZA - odtwarzanie zatrzymane i teraz zanim pojawi się Menu szybciutko Wyłącz i Włącz przyciskiem MNEvo.
Po włączeniu chwila i pojawia się MENU, wybrałem Core Player i o dziwo SUKCES, to zadziałało.
Słychać czysty dźwięk w teledyskach i mp3-kach.
Czynność trzeba wykonać szybko zanim pojawi się Menu na ekranie.
Zbędny jest wyciszony plik, można wywalić go do kosza.
----------------------------------
Jak już jesteśmy w temacie, to czy ładuje Wam język polski, czy wszystko jest po angielsku?
Czy możecie wybierać Skina?
 
paul7 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1.5dCi
Rocznik: 2014
Wersja: Prestige 5 os.
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 1115
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-08-16, 10:29   

marmar napisał/a:
Jak już jesteśmy w temacie, to czy ładuje Wam język polski, czy wszystko jest po angielsku?
Czy możecie wybierać Skina?

Podobnie miałem, dziwne, bo w programie jest lang polski. Jak testowałem to już nie zmieniałem ręcznie, ale nie wiem czemu automatycznie się nie włączał.
 
marmar 



Marka: Renault
Model: CLIO IV
Silnik: 1.2
Rocznik: 2013
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 178
Skąd: Polska
Wysłany: 2018-08-16, 11:09   

W starszej wersji pobierał chyba Lang="PL" z pliku .zip bo wpisy, jak patrzę te same w CONFIG.xml.
Nie wiem czy przypadkiem wielkość liter nie gra roli.
Plik CONFIG.xml a w skrypcie config.xml
Zmienię, wywalę te luzem a dam .zip i zobaczę, wrzucę też ten starszy skin, może go będzie można wybrać jako zamiennik. Bo kolorystycznie chyba lepiej się prezentował.
 
Aniol 


Marka: Renault
Model: Captur
Silnik: 1.2 TCe
Dołączył: 08 Lip 2018
Posty: 79
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2018-08-16, 11:43   

No proszę temat się rozwija - fajnie.
Co CorePlayer propozycja. Można wydłużyć czas uruchomienia Playerk`a. Czyli Menu uruchomi się z czasem jak zwykle natomiast wybierając z listy player zniknie menu na 10-15s w tym czasie można włączyć pauze w oryginalnych multimediach a po tym czasie uruchomi się player. Może tak na szybko rozwiążemy problem?
Co do micom to funkcja jest wyłączona czyli nie popsujesz ale i nie uruchomisz. Tego nie zrobiłem jeszcze aby dobrze zabezpieczyć przed tymi co klikają na ślepo.
Co do czasu reakcji np. na Windows`a czy zamknięcie radia. Tak to trwa (na zamknięcie bezpieczne każdego procesu daje 0,5s i sprawdzenie czy on jest a do tego zamykanie windowsa zapisuje wszelkie pliki rejestru itd. czyli może potrwać. Idąc dalej jak wyłączymy radio przyciskiem nawet na ciemnym ekranie wystarczy poczekać jakiś okres czasu 1-2min (dla tych co mają pendrive z diodą to widać, że zniknie dioda - zasilanie po usb) i można rdaio włączyć ponownie i ponowne ładowanie windows.

Na 6.0.4 działa poprawnie - obecnie sam posiadam.
Co do uwolnienia w pewnych wersjach daje dwa. Jest wersja Lite i Full. W moich testach pokazało, że lite działa czyli sam program nawigacyjny z plikiem data.zip. Wersja Full aktualizuje więcej plików jednak czy jest potrzeba? Tu powinny prędzej wyrazić się osoby bardziej doświadczone. W moim przypadku na lite działa navi a o to przecież chodzi.

Co do PL w Playerku, nie testowałem. Dałem tylko plik w translator i dałem jako pl. Jednak błąd w działaniu może być w pliku tłumaczenia. Jakiś przedrostek uszkodzony. Nie miałęm czasu ale należało przetłumaczyć parę fraz i zobaczyć. Jak w config`u zmienimy na ru to działa, więc problem widnieje w pliku z tłumaczeniem.
Ostatnio zmieniony przez Aniol 2018-08-16, 11:57, w całości zmieniany 2 razy  
 
marmar 



Marka: Renault
Model: CLIO IV
Silnik: 1.2
Rocznik: 2013
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 178
Skąd: Polska
Wysłany: 2018-08-16, 12:55   

"Można wydłużyć czas uruchomienia Playerk`a. Czyli Menu uruchomi się z czasem jak zwykle"
Player po wybraniu z Menu powinien startować szybko.
Menu powinno uruchomić się jak dla mnie z 5 sek później, chociaż tak jak jest, może zostać.
Pauzę wybieramy od razu gdy uruchomi się systemowy odtwarzacz.
-------
Co do spolszczenia, z wnętrza wywaliłem folder CorePlayer w nim jest powtórzony plik KONFIG.xml. Wywaliłem dwa luźne pliki LANG polski i rosyjski a dodałem ze starszej wersji plik LANG.zip. Zmieniłem wpis w skrypcie z małych na duże litery i efekt taki jak widać.
Nie można lub ja nie wiem jak wybrać skina, chociaż są w folderze, nie widzi też skina ze starszej wersji.
W załączniku tylko plik Lang.PL bo całość zip za duża.

2.jpg
Plik ściągnięto 15 raz(y) 69,69 KB

1.jpg
Plik ściągnięto 18 raz(y) 79,32 KB

lang.pl.zip
Pobierz Plik ściągnięto 186 raz(y) 11,38 KB

Ostatnio zmieniony przez marmar 2018-08-16, 13:20, w całości zmieniany 3 razy  
 
paul7 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1.5dCi
Rocznik: 2014
Wersja: Prestige 5 os.
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 1115
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-08-16, 19:29   

marmar napisał/a:
Co do spolszczenia, z wnętrza wywaliłem folder CorePlayer w nim jest powtórzony plik KONFIG.xml. Wywaliłem dwa luźne pliki LANG polski i rosyjski a dodałem ze starszej wersji plik LANG.zip. Zmieniłem wpis w skrypcie z małych na duże litery i efekt taki jak widać.

reasumując;
1/skasowałeś wewnętrzny folder CorePlayer z CONFIG.XML ; 2/w nadrzędnym CorePlayer usunąłeś pliki językowe LANG_PL.TXT i LANG_RU.TXT . 3/W zamian wgrałeś zapodany plik lang.pl.zip zmieniając nazwę na duże litery.
Jeśli coś nie tak, to mnie popraw.
Ale oba pliki Pl mają taką samą treść tłumaczenia i podobną wielkość. Może problem był w wielkości liter?
 
Aniol 


Marka: Renault
Model: Captur
Silnik: 1.2 TCe
Dołączył: 08 Lip 2018
Posty: 79
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2018-08-16, 21:57   

Jak dodam kolejną pozycje to w/w wadę postaram się wyeliminować.
 
gggg 


Marka: Renault
Model: Captur
Silnik: 0,9
Rocznik: 2017
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Lip 2018
Posty: 382
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2018-08-16, 22:39   

Pliki różnią się i wielkością i tłumaczeniem.
 
marmar 



Marka: Renault
Model: CLIO IV
Silnik: 1.2
Rocznik: 2013
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 178
Skąd: Polska
Wysłany: 2018-08-17, 06:44   

Ten plik i tak trzeba poprawić.
jeśli mamy "Narzędzia" to i "skórkę" a jest "skórke"
 
paul7 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1.5dCi
Rocznik: 2014
Wersja: Prestige 5 os.
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 1115
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-08-17, 09:02   

Rzeczywiście w obu plikach językowych składnie są rożne, nawet niektóre opisy są pozamieniane miejscami. Trzeba by chyba porównać z oryginałem w angielskim, gdyż niektóre teksty różnią się i to bardzo. Ale to pryszcz, nie takie programy były dziwnie tłumaczone przez googla :roll: Ważne by działało.
 
lisek2 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe 115
Rocznik: 2018
Wersja: Comfort
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 204
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2018-08-17, 20:23   

Jak działa u Was odtwarzanie filmów... kombinowałem z avi, mpg 360p, 480p.... - odtwarzanie jest "urywane" co kilkanaście sekund. Wygląda jak by jakiś proces, co pewien czas się uaktywniał "zamulając" system/odtwarzacz ?
Ostatnio zmieniony przez lisek2 2018-08-17, 20:24, w całości zmieniany 2 razy  
 
gggg 


Marka: Renault
Model: Captur
Silnik: 0,9
Rocznik: 2017
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Lip 2018
Posty: 382
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2018-08-17, 20:30   

Musisz mieć szybkiego pendrive. Ja mam karte micro sd w czytniku usb 32gb dobrej klasy i nic nie tnie.
Ostatnio zmieniony przez gggg 2018-08-17, 20:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
lisek2 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe 115
Rocznik: 2018
Wersja: Comfort
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 204
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2018-08-17, 20:36   

gggg napisał/a:
Musisz mieć szybkiego pendrive. Ja mam karte micro sd w czytniku usb 32gb dobrej klasy i nic nie tnie.


Trenowałem kilka pendrive-ów ... GoodRam, Sandisk, EMTEC USB 3.0 więc dosyć szybki nawet na 2.0. .... to samo, raczej coś działa w tle. Da się jakoś wywołać podgląd procesów ?
Ostatnio zmieniony przez lisek2 2018-08-17, 20:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
paul7 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1.5dCi
Rocznik: 2014
Wersja: Prestige 5 os.
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 1115
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-08-17, 21:23   

lisek2 napisał/a:
gggg napisał/a:
Musisz mieć szybkiego pendrive. Ja mam karte micro sd w czytniku usb 32gb dobrej klasy i nic nie tnie.


Trenowałem kilka pendrive-ów ... GoodRam, Sandisk, EMTEC USB 3.0 więc dosyć szybki nawet na 2.0. .... to samo, raczej coś działa w tle. Da się jakoś wywołać podgląd procesów ?

Korzystam obecnie z kart o oznaczeniach co najmniej 10, są obecnie najpopularniejsze i dość szybkie.Dobrze jest wykorzystywać obecnie microSD wraz z czytnikami, gdyż przynajmniej wiadomo coś o parametrach karty. Pendrajwy dość rzadko są dokładniej opisanie, oprócz samej wartości pojemności.
Kod:
Pozwoliłem sobie zamieścić mały opis.
1-pojemność w GB, 2-klasa prędkości MB/s 2=2MB/s a 10=10MB/s
3-prędkość UHS minimalną prędkość ciągłego zapisu U1=10MB/s, a U3=30MB/s,
4-max. prędkość odczytu xliczba = to wielokrotność liczby 150kB/s,
5-maksymalna prędkość odczytu podobnie do pkt.4,
6-klasa UHS maksymalna prędkość odczytu. UHS I to max prędkość odczytu do 104MB/s, a UHS II to prędkość do 312 MB/s.


karty pamięci.jpg
przykładowe karty
Plik ściągnięto 1 raz(y) 172,35 KB

Ostatnio zmieniony przez paul7 2018-08-17, 21:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
gggg 


Marka: Renault
Model: Captur
Silnik: 0,9
Rocznik: 2017
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Lip 2018
Posty: 382
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2018-08-19, 20:41   

Aniol napisał/a:
No proszę temat się rozwija - fajnie.
Co CorePlayer propozycja. Można wydłużyć czas uruchomienia Playerk`a. Czyli Menu uruchomi się z czasem jak zwykle natomiast wybierając z listy player zniknie menu na 10-15s w tym czasie można włączyć pauze w oryginalnych multimediach a po tym czasie uruchomi się player. Może tak na szybko rozwiążemy problem?
.......
Co do PL w Playerku, nie testowałem. Dałem tylko plik w translator i dałem jako pl. Jednak błąd w działaniu może być w pliku tłumaczenia. Jakiś przedrostek uszkodzony. Nie miałęm czasu ale należało przetłumaczyć parę fraz i zobaczyć. Jak w config`u zmienimy na ru to działa, więc problem widnieje w pliku z tłumaczeniem.

Chyba jednak problem nie jest w pliku tłumaczenia, gdyż pomimo skasowania pliku pl i ru po zmianie w skrypcie PL na RU o dziwo menu playera jest w RU. Skąd odczytuje tłumaczenie na język rosyjski jeżeli plik jest skasowany?
 
paul7 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1.5dCi
Rocznik: 2014
Wersja: Prestige 5 os.
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 1115
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-08-21, 06:14   

Taka uwaga techniczna; dobrze by było prze konfigurować podmenu tak , by przy podmianie /kopiowaniu poszczególnych plików mapy np. mapa, budynki, skrzyżowania, poi itp. skrypt pytał się każdorazowo, akurat o to co ma wykonać. Trochę kompiluje to całość , ale obsługujący będzie miał jasność tego, czego akurat dokonuje . Zebrałem tutaj reakcje z niektórych postów.
 
Aniol 


Marka: Renault
Model: Captur
Silnik: 1.2 TCe
Dołączył: 08 Lip 2018
Posty: 79
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2018-08-24, 12:09   

Jakiś czas mnie nie było - praca jednak już jestem z Wami.
Przygotowałem kolejną dawkę - tylko muszę najpierw przetestować ją na sobie. Głównie dodałem dogrywanie plików map itd. do nawigacji. Zrobiłem dwie opcje (kasowanie i aktualizowanie) lub (aktualizowanie). Zrobiłem poziomy uprawnień. Dostęp do MicomManager. Jeszcze tylko zerknę do Playerka bo jakoś czasu mi brakowało.

Co do tematu kart i penów. Auto nie wszystkie czyta i faktycznie prędkość jest ważna. Dla mnie również estetyka.
Moje doświadczenie i praktyka zakończyła się na Penie wydaje się być mniejszy i estetyczniejszy niż karta SD z adapterem.

SANDISK ULTRA FIT

Ja używam wersji 32GB USB 3.0 i piosenki przełącza bez chwili wyszukiwania. Wygląda bardzo przyjemnie i jest owalny.

Kusi mnie dodać standardowo do PEN`a wszelkie pliki aktualizacyjne, licencje itd. aby zachowana była zgodność dla wszystkich. Jednak o ile speedcam nie jest raczej licencjonowany to pliki map zapewne już tak. Nie chciałbym komuś się narazić wstawiając za dużo :)
Ostatnio zmieniony przez Aniol 2018-08-24, 12:33, w całości zmieniany 5 razy  
 
paul7 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1.5dCi
Rocznik: 2014
Wersja: Prestige 5 os.
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 1115
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-08-24, 13:15   

Fajnie, czekamy na kolejną wersję. PENa wybrałeś rzeczywiście bardzo szybkiego i estetycznego. To jeden z najszybszych, przeznaczonych do filmów. Jeśli jeszcze mógłbym zasugierować, to do wygodnej obsługi , dobrze by było aby "klawisze wyboru" były możliwie duże.
 
Aniol 


Marka: Renault
Model: Captur
Silnik: 1.2 TCe
Dołączył: 08 Lip 2018
Posty: 79
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2018-08-24, 13:25   

Co do PEN`a wstawiłem aby poszukujący wiedzieli, że on działa. Jak wspomniałem przy testach miałem i takie, co z radiem nie współpracowały. Więc można zaoszczędzić i uczyć się na moich błędach :)
Co do wielkości wybieranej czcionki muszę brać kompromis między wielkością a długością tekstu na linie. Skracany tekst nadal musi być zrozumiały i intuicyjny.
Ostatnio zmieniony przez Aniol 2018-08-24, 13:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
paul7 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1.5dCi
Rocznik: 2014
Wersja: Prestige 5 os.
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 1115
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-08-24, 17:37   

Cytat:
Co do wielkości wybieranej czcionki muszę brać kompromis między wielkością a długością tekstu na linie. Skracany tekst nadal musi być zrozumiały i intuicyjny.

Dokładniej to chodziło mnie o "obszar aktywny" do klikania.
 
sasio 


Marka: Renault
Model: Clio IV F2
Silnik: 1.2 16V
Rocznik: 2017
Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 163
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2018-08-25, 20:21   

Gdzieś widziałem czy złe widziałem.
Można aktywacje kamerki zrobić w programie
 
Aniol 


Marka: Renault
Model: Captur
Silnik: 1.2 TCe
Dołączył: 08 Lip 2018
Posty: 79
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2018-08-25, 20:40   

Tak, można. Można również przez CLIP tak jak w ASO. Jednak nie wiem gdzie zmienić to w oprogramowaniu sondy. Widzę informacje o wyłączeniu jednak nie widziałem funkcji włączającej.

Zapewne w nowym miesiącu postaram się zaprojektować centralkę zarządzającą kamerami.
Ostatnio zmieniony przez Aniol 2018-08-25, 20:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
kulek 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5Dci
Rocznik: 2014
Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 68
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-08-26, 17:39   

Czy to działa tylko na MNE, czy również w MN soft 4.1.0?
 
Aniol 


Marka: Renault
Model: Captur
Silnik: 1.2 TCe
Dołączył: 08 Lip 2018
Posty: 79
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2018-08-26, 21:31   

Powinno działać, jednak nie zrobiłem uwolnienia dla niższej wersji. Jak coś mogę dołożyć.
 
Aniol 


Marka: Renault
Model: Captur
Silnik: 1.2 TCe
Dołączył: 08 Lip 2018
Posty: 79
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2018-08-26, 21:52   

No to na wieczór daje kolejne udoskonalenie pracy. Poniżej załączam fotki z menu.

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4

Zrobiłem ikonkę menu, aby ułatwić manewrowanie. Menu większe i łątwiej manewrować palcami. Ikonkę wyłączyć można zarówno z menu tekstowego jak i przytrzymując parę sekund jej grafikę. Do menu dodałem Manager Micoma, zauważyłem, że wejście z pozycji procesów nie zawsze zapisuje wszelkie dane w rejestrze to wykorzystałem automatykę rozpoznawania wersji i wpisywanie za nas kodu. Warunek jest taki, aby wybierać z menu Micom`a w tle mając główne menu radia, czyli menu wyboru a nie Navi lub inne media.
Starałem się również do każdego z głównych katalogów w menu dać krótką informację w pliki „!Info.txt” z opisem, co i z czym się je.
Wprowadziłem również poziomy bezpieczeństwa użytkownika. Opis dałem w plik.txt, ale tu krótka notatka:
VIP.txt - Plik odpowiedzialny za poziom uprawnień względem pozycji menu.
VIP0 - Potencjalnie najniższy poziom użytkownika, niska szkodliwość.
VIP1 - Odblokowuje (Update bez kasowania)
VIP2 - Odblokowuje (Uwolnienie), (Update ze wcześniejszym kasowaniem)
VIP3 - Odblokowuje (MicomManager). | Najwyższy poziom uprawnień, niedoświadczony użytkownik ma możliwość nieodwracalnego uszkodzenia systemu nawigacji.
Wystarczy edytować notatnikiem plik VIP.txt i tam zmienić VIP0 na uznaną wartość.
Dodałem możliwość archiwizacji map i danych pokrewnych do katalogów znanych z aktualizacji map, czyli „DEM”, „LICENSE”… Kontynuując temat jest możliwość wgrywania aktualnych map i innych danych przez katalog „UPDATE”. Dla osób, które prosiły zrobiłem dwie opcje. Jedna kasuje katalogi i ich zawartość przed dodaniem nowych plików, druga tylko dogrywa i zastępuje.
Co do Playerka oczyściłem zbędne pliki i dałem język. Coś tam jeszcze się sypie, ale wolę już oddać taką wersję w Wasze dłonie niż zwlekać jak wiem, że parę osób czeka.

Pobierz v1.3

WAŻNE
Menu rozrasta się, uaktualniając coś mogłem popsuć inną część menu. Proszę o informowanie mnie, co działa a co nie.

Uwaga:
Informuje, aby archiwum wypakować bezpośrednio na Pendrive. Nie wypakowywać wcześniej do katalogu na dysku twardym a następnie przegrywać. W archiwum znajdują się pliku systemowe i ukryte, których w zależności od ustawień zwykły manager windows`a może nie widzieć lub nie przegrać.
Oczywiście skutkiem tego będzie tylko brak działania menu-lite w aucie. Nie uszkodzi radia czy innych ustawień.

Informacja:
Osoby, które chcą mi przesłać jakieś dokumenty, zdjęcia czy inne pliki podaje swój upload.
Nie trzeba mieć własnego konta, nie trzeba wpisać również prawdziwego emaila. Jednak pozostawcie informacje abym wiedział z kim się kontaktować.
Upload
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne