Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: jas_pik
2018-09-23, 21:57
Zakup Daci DUSTER 2 wersja Prestige
Autor Wiadomość
Prezes 



Marka: Dacia --> Renault
Model: Duster 2 --> Kadjar
Silnik: 1.2 TCe 1.5 dCi EDC
Rocznik: 2017(m2018) --> 2017
Wersja: Prestige
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 1696
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-09-26, 12:06   

jammo napisał/a:
Ale o jakich problemach 1.6 SCe piszecie.

Nie chodzi o to, żeby udowodnić, że 1.6 jest zły. Chodzi o to, żeby nie namawiać na niego ludzi twierdząc, że jest najlepszy i bez skazy. Tylko tyle i aż tyle 8-)
I nie ważne, czy do miasta czy na wieś czy na autostrady.
 
Idar 


Marka: Dacia
Model: Duster II
Silnik: 1.6 Sce
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Dołączył: 23 Lip 2018
Posty: 35
Skąd: Trojmiasto
Wysłany: 2018-09-29, 12:20   

Dla mnie jest najlepszy z tych, które mogłem wybrać, biorąc pod uwagę moje kryteria :]] Uwaga, ocena skrajnie subiektywna haha
Ostatnio zmieniony przez Idar 2018-09-29, 12:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
PiotrekMG 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Dołączył: 15 Wrz 2018
Posty: 25
Skąd: wschód
  Wysłany: 2018-09-29, 12:34   

Wracając do właściwego tematu :-)
Do podobnych celów jak Ty również wybrałem wersję 1.6 SCE.

Kilkadziesiąt tysięcy zrobiłem Fiatowskim 1.4 T-Jet i ponad 90k Hondowskim 1.6. Przewagę doładowanej jednostki widać dopiero w trasie (znacznie łatwiejsze wyprzedzanie wszechobecnych TIRów), do toczenia się w korkach czy jazdy po bułki spokojnie wystarczy 1.6 SCE.
Ostatnio zmieniony przez PiotrekMG 2018-09-29, 12:38, w całości zmieniany 2 razy  
 
donkarleone83 
Zielony listek


Marka: dacia
Model: duster
Silnik: 1.6 MPI
Dołączył: 23 Wrz 2018
Posty: 5
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2018-09-30, 10:03   

dzieki za odpowiedzi :-) wybór padł na 1.6 SCE i bez LPG mały przebieg roczny wystarczy zupełnie przekonują mnie ceny dodatkowego wyposażenia i koszty naprawy dacia naprawde odstaje od konkurencji

teraz zostaje udac sie do delera i zobaczymy negocjacje :-D dam znac :-)
:-) :-)
 
jedrus_sc 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Rocznik: 2018
Dołączył: 15 Wrz 2018
Posty: 29
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2018-09-30, 11:36   

donkarleone83, na wszelki wypadek polecam poprosić kogoś już o voucher który po podpisaniu zamówienia pokażesz dealerowi. Osobiście udało mi się skorzystać z vouchera po dwóch tygodniach od zamówienia i dealer u którego zamawiałem swojego Dustera nie miał z tym problemu wszak to tylko akcesoria, ale różnie z tym bywa.
Co do silnika, ja jeżdżę sporo, jednak uważam że zwykły wolnossący silnik 1.6 mi wystarczy, chociaż wolałbym diesla, ale dopłata rzędu 12 000 złociszy nie wchodziła w rachubę, a gaz mnie nie przekonuje.
1.6 SCe jest sprawdzoną jednostką i z posiadanej przeze mnie wiedzy raczej mało awaryjny, a koszty serwisu nie są jakieś kosmiczne, a przez pierwsze trzy lata auto i tak jest na gwarancji więc tutaj nie ma się czym zbytnio martwić.
Co do negocjacji ja zbiłem 1000 (zamówiłem wersję SL Connected by Orange), myślę że spokojnie można więcej. Daj znać jak Ci poszło.
_________________
F Uno [*] -> R Thalia [*] -> O Omega & DD II (Dustuś)
 
donkarleone83 
Zielony listek


Marka: dacia
Model: duster
Silnik: 1.6 MPI
Dołączył: 23 Wrz 2018
Posty: 5
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2018-10-06, 19:30   

dzieki :-)
czekam na koniec roku :-) a z :-) voucher ktos do mnie pisał ale cholera nie skorzystałem :-( dostaje sie go przy zakupie DACI ?????
 
jammo 



Marka: Hyundai, Dacia
Model: i30, Duster2
Silnik: 1.4 MPi, 1,6 SCe
Rocznik: 2015, 2018
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 04 Paź 2016
Posty: 682
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: 2018-10-06, 22:12   

Po zakupie dostaniesz swoje vouchery, które ty będziesz mógł przekazać i na tym skorzystać. Natomiast teraz, chcący skorzystać przy zakupie swojego auta, musisz ty dostać od kogoś taki voucher i wtedy, oprócz tego rabatu i dodatków co wywalczyłeś u dealera, możesz na ten voucher dostać jeszcze gratis akcesoria za 800 zł. Oczywiście ten który dał ci voucher, też dostaje akcesoria na taką samą kwotę. Jak już podpisałeś umowę to i tak można spróbować, może jeszcze przyjmą ten voucher do zrealizowania. Też mam jeszcze jeden do oddania, jak byś reflektował to napisz na PW i podaj maila to prześlę ci w pliku do wydrukowania, pozdrawiam.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne