Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Dustuś jędrusia
Autor Wiadomość
jedrus_sc 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Rocznik: 2018
Dołączył: 15 Wrz 2018
Posty: 29
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2019-02-17, 16:57   

Kurcze brak czasu ostatnio na bieganie po forach sprawił że również tutaj dawno nie zaglądałem. Jutro zapodam nowe zdjęcia mojego Dustusia. Pora jednak na podsumowanie po trzech miesiącach posiadania Daćki i 10kkm.
Jak do tej pory z samochodem nic złego się nie dzieje, nie wykazuje żadnych objawów które zmuszałyby mnie do wizyty w serwisie. Do tej pory tylko lanie paliwa i płynu do spryskiwaczy.
Auto z każdym kolejnym tysiącem kilometrów wykazuje mniejsze spalanie, co cieszy zarówno mnie jak i mój portfel. Obecnie średnie spalanie na poziomie 7,4l/100 km. Jest to wynik z kilku ostatnich tankowań.
Jak do tej pory nie zauważyłem jakichś większych wad o których musiałbym, lub bardziej chciał napisać. Jedynie co mnie irytuje to czasami pozostawiające smugi wycieraczki, w sumie to bardziej to występowało jak były ujemne temperatury, ale to kwestia że temperatura powietrza i pęd powietrza powodowały marznięcie wody na gumach wycieraczek i dlatego pozostawiały smugi, mokre smugi.
Dobra jest jedna wada o której napisze, ale to kwestia bardziej estetyczna i bardziej wyposażenia dodatkowego niż samego samochodu. Mam na myśli oryginalne gumowe dywaniki, pomimo ich dobrego ułożenia jak ktoś wchodzi do samochodu to zawsze, ale to zawsze dywanik jedzie do przodu i póxniej piach i cały syf z butów ląduje pod dywanikiem.
Jutro jak wykonam wrzucę jakieś foty :-)
_________________
F Uno [*] -> R Thalia [*] -> O Omega & DD II (Dustuś)
 
BLACHA_997 



Marka: Dacia
Model: Comfort
Silnik: 1,6 SCe
Rocznik: 2019
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 17 Sie 2011
Posty: 787
Skąd: ŚLĄSK
Wysłany: 2019-02-17, 17:10   

jedrus_sc napisał/a:
Mam na myśli oryginalne gumowe dywaniki, pomimo ich dobrego ułożenia jak ktoś wchodzi do samochodu to zawsze, ale to zawsze dywanik jedzie do przodu i póxniej piach i cały syf z butów ląduje pod dywanikiem.


U mnie dywaniki się nie przesuwają gdyż bardzo dobrze siedzą w stoperach. Może Twoje trzeba dobrze zablokować?
_________________
Nowa zabawka DD 2 :)
 
jedrus_sc 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Rocznik: 2018
Dołączył: 15 Wrz 2018
Posty: 29
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2019-02-19, 09:41   

A widzisz nie pomyślałem o tym.
Te "jeżdżące" dywaniki są o tyle irytujące że jak przed pracą posprzątam dokładnie samochód z wszelkich pyłków tak po 8-10 godzinach jeżdżenia i kilkunastu osobach jest ponownie co sprzątać. Wiem że i tak odkurzam przed każdym wyjazdem, jednak miłoby było nie musieć poświęcać na to tak dużo czasu.
Oblookam jak je zblokować i tego dokonam i wtedy zobaczę.
W dniu dzisiejszym, albo jutrzejszym biorę się za aktualizację map w nawigacji.
_________________
F Uno [*] -> R Thalia [*] -> O Omega & DD II (Dustuś)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne