Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2019-03-22, 00:10
które sandero wybrać
Autor Wiadomość
sidi 


Marka: dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6SceLPG
Rocznik: -----
Dołączył: 25 Lut 2019
Posty: 11
Skąd: zółotów
Wysłany: 2019-02-25, 23:18   które sandero wybrać

Witam w środę mam zamiar kupić nowe sandero. ten które jeżdze obecnie ma juz 10 lat i prawie 200 tyś na liczniku. jest to model laurente z lpg. co radzicie który model wybrać. mam na uwadze 2 modele albo laureate albo sl connected by orange oczywiście z lpg
 
Obywatel MK 



Marka: Dacia
Model: Duster II Blanc Glacier
Silnik: 1.6 SCe
Rocznik: 2019
Wersja: Prestige
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 10 Gru 2018
Posty: 736
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2019-02-26, 00:01   

Jak Sandero to tylko Stepway i też ma podtlenek elpidżi
_________________
Browar domowy Mariampol
 
bushi 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6
Rocznik: 2011 / 2016
Wersja: Laureate
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Lis 2010
Posty: 488
Skąd: Łódź
Wysłany: 2019-02-26, 00:20   

Tylko że wybierając Stepway masz już niewiele więcej do dopłacenia do Dustera, który ma większy prześwit i bagażnik...
_________________
http://www.jamnikiniczyje.pl
http://jamniki.eadopcje.org
POMAGAJMY JAMNIKOM!!!
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1814
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2019-02-26, 00:29   

Laureate wystarczy warto poszukać Stepwaya, w tej wersji Sandero wygląda na prawdę przyzwoicie, a jeżeli nie masz parcia na nowy samochód to moze warto poczekać do końca roku na Sandero III?
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3624
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-02-26, 08:26   

bushi napisał/a:
Tylko że wybierając Stepway masz już niewiele więcej do dopłacenia do Dustera, który ma większy prześwit i bagażnik...

Kwestia potrzeb, wymagań i gustu. Ja bym nie wziął Dustera nawet gdyby kosztował identycznie, po prostu nie potrzebuję tego rodzaju samochodu.
Ale również nie kupiłbym zwykłego Sandero- tylko wersja Stepway spełnia moje wymagania użytkowe i estetyczne. Niby buda ta sama a dla mnie to dwa zupełnie inne samochody.
A druga sprawa- wyposażenie najtańszego Dustera to jednak chyba nie jest dokładnie to, co w przypadku najdroższego SS.

sidi- jeśli jednak celujesz w zwykłą wersję Sandero (nie Stepway), to tak na szybko z prostego rachunku:
-wersja Connected by Orange LPG jest droższa od Laureate LPG o 2400zł;
-jednak w wyposażeniu bazowym ma elementy, które w Laureate są za dopłatą (np. felgi aluminiowe, MediaNav itp.) a która wyniosłaby 3770zł (nie liczę nawet tego modułu Orange, który jest tylko bajerem);
-jedyna przewaga Laureate, to możliwość dopłacenia 1000 zł za klimatyzację automatyczną, co zdaje się w wersji Orange jest niemożliwe- i tutaj się zastanów;
-ani jedna ani druga wersja nie ma w standardzie tempomatu, a za to 650zł trzeba koniecznie dopłacić.
Twój wybór. Z tych dwóch wybrałbym wersję Connected by Orange, oczywiście nie z powodu WiFi :mrgreen:
Nową wersją Sandero bym się tak nie podniecał, bo nikt jej na razie nie pokazał i w tym roku tym nie pojeździsz, nawet jeśli weszła by do sprzedaży. Ceny nieznane a po wprowadzeniu większych nowości zawsze warto z rok odczekać. A poza tym znowu się może okazać, że na początku nie będzie wersji z LPG.
Ostatnio zmieniony przez Dymek 2019-02-26, 09:26, w całości zmieniany 5 razy  
 
gregorisan 



Marka: Dacia
Model: Sandero II Stepway Laureate
Silnik: 0.9 TCe 90 S&S
Rocznik: 2015
Wersja: Stepway2
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Sie 2015
Posty: 1353
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2019-02-26, 09:03   

Też bym poczekał na nowe Sandero.
_________________
enjoy the silence
 
Obywatel MK 



Marka: Dacia
Model: Duster II Blanc Glacier
Silnik: 1.6 SCe
Rocznik: 2019
Wersja: Prestige
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 10 Gru 2018
Posty: 736
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2019-02-26, 12:44   

Najgorszy czas na kupowanie Sandero w tym czasie. Osobiście mając już Sandero, czekałbym na nowy model, wtedy bym czuł, że jeżdżę nowym autem. Ale to tylko moje zdanie.
_________________
Browar domowy Mariampol
 
luckyboy 



Marka: Peugeot
Model: 308
Silnik: 1.6 8v HDI 92 FAP
Rocznik: 2011
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 06 Sie 2016
Posty: 501
Skąd: Toruń
Wysłany: 2019-02-26, 12:47   

dudu$ napisał/a:
Laureate wystarczy warto poszukać Stepwaya, w tej wersji Sandero wygląda na prawdę przyzwoicie, a jeżeli nie masz parcia na nowy samochód to moze warto poczekać do końca roku na Sandero III?


Obywatel MK napisał/a:
Najgorszy czas na kupowanie Sandero w tym czasie. Osobiście mając już Sandero, czekałbym na nowy model, wtedy bym czuł, że jeżdżę nowym autem. Ale to tylko moje zdanie.


Tylko, że nowe Sandero z porównywalnym wyposażeniem może już nie kosztować 40.000zł tylko 50.000zł :-P Jeżeli ktoś chce kupić jeszcze taniej nowe auto to ostatni dzwonek.
Ostatnio zmieniony przez luckyboy 2019-02-26, 12:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3624
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-02-26, 12:48   

Obywatel MK napisał/a:
...mając już Sandero, czekałbym na nowy model, wtedy bym czuł, że jeżdżę nowym autem.

Już porównanie Sandero I do obecnego Sandero II po drugim FL daje to uczucie innego samochodu...
Zmiana nadwozia, zmiana wnętrza, inne silniki.
Ostatnio zmieniony przez Dymek 2019-02-26, 12:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
pikodat 


Marka: dacia
Model: sandero techroad
Silnik: TCe 0.9 LPG
Rocznik: 2019
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 20 Lut 2019
Posty: 774
Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-02-26, 13:15   

Jest jesze jedna opcja w ogóle nie opisywana na forum. Jeśli już ktos chce sandero stepway i rozpatruje czujniki parkowania - to nieoczekiwanie wersja TECHROAD jest dobrym wyborem. Oprócz tego co jest w stepwayu są tam czujniki parkowania do tyłu. Moim zdaneim ładniejsza tapicerka i takie czerwoe detale moim zdaniem ładniejsze. Jakies tam napisy techroad zdaje się czy obok czy zamiast stepway - nieoistotne.
Wazne, że , o dziwo, 200 zł TANIEJ. Czyli w moim wypadku, gdy chciałem stepwaya z . nazwijmy to szumnie, cnetrum multimedialnym , czujnikami i kamera cofania - to za to, że mam tapicerkę inną, fabryka mi dopłaca 200 zł. Akurat tu fabryka trafiła w mój gust - czyli dla mnie auto ładniejsze jest za 200 zł taniej przy dokładnie tym samym wyposazeniu.
Czyli dla pewnej grupy stepwayowców , to techroad może byc limitowaną alternatywą.
Aha, o dziwo, stepway ma być na koniec maja/poczatek czerwca a zwykłe stepway na koniec czerwca.
 
pikodat 


Marka: dacia
Model: sandero techroad
Silnik: TCe 0.9 LPG
Rocznik: 2019
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 20 Lut 2019
Posty: 774
Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-02-26, 13:17   

Obywatel MK napisał/a:
Najgorszy czas na kupowanie Sandero w tym czasie. Osobiście mając już Sandero, czekałbym na nowy model, wtedy bym czuł, że jeżdżę nowym autem. Ale to tylko moje zdanie.


Ktoś na forum pisał, że silniki beznzynowe maja homologację , która po 1 września 2019 nie będzie wazna. jeśli tak, to za rok sandero benzynowe będa z innym silnikiem. Pytanie czy lepszym czy gorszym...
 
Obywatel MK 



Marka: Dacia
Model: Duster II Blanc Glacier
Silnik: 1.6 SCe
Rocznik: 2019
Wersja: Prestige
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 10 Gru 2018
Posty: 736
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2019-02-26, 13:41   

Ja byłem w podobnej sytuacji, kupować schodzącego Dustera czy zaczekać rok i kupić dwójkę i teraz na dniach będę odbierał nowy model. Bez ryzyka nie ma zabawy :mrgreen:
Wszystko jeszcze zależy czy ktoś ma nóż na gardle i musi już pozbyć się starego auta.
_________________
Browar domowy Mariampol
Ostatnio zmieniony przez Obywatel MK 2019-02-26, 14:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
Pedros 


Marka: Dacia
Model: Duster II 4X4
Silnik: 1,6 Sce
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Dołączył: 11 Lut 2019
Posty: 400
Skąd: Dolnośląskie
Wysłany: 2019-02-26, 14:04   

Obywatel MK napisał/a:
Najgorszy czas na kupowanie Sandero w tym czasie. Osobiście mając już Sandero, czekałbym na nowy model, wtedy bym czuł, że jeżdżę nowym autem. Ale to tylko moje zdanie.

Rzecz w tym, że w zasadzie ciągle są wprowadzane nowości. Gdy rok temu zamawiałem swojego Dustera II był on zupełną nowością i nikt nie wiedział że już pod koniec roku dostępne będą benzynowe silniki 1,3 ( był 1,2 ale ten mi nie odpowiadał). Ci którzy zakupili 1,2 pewnie jeszcze bardziej niż ja żałują że nie poczekali. Niedługo później do oferty trafiła wersja Techroad, która też wielu się podoba i ten co zamówił inną może się złościć... Nie patrzył bym więc na to co może być, a na to co wiemy że jest lub będzie dostępne i dokonał wyboru wg. swoich potrzeb, bo na ,,nowe" można tak czekać w nieskończoność.
 
mistakos 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Rocznik: 2019
Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 146
Skąd: Poznań
Wysłany: 2019-02-26, 14:09   

pikodat napisał/a:
Jest jesze jedna opcja w ogóle nie opisywana na forum. Jeśli już ktos chce sandero stepway i rozpatruje czujniki parkowania - to nieoczekiwanie wersja TECHROAD jest dobrym wyborem.


Szukałem właśnie po cenniku i wersja Techroad zniknęła z PL...
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3624
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-02-26, 14:35   

pikodat napisał/a:
Jeśli już ktos chce sandero stepway i rozpatruje czujniki parkowania - to nieoczekiwanie wersja TECHROAD jest dobrym wyborem. Oprócz tego co jest w stepwayu są tam czujniki parkowania do tyłu. Moim zdaneim ładniejsza tapicerka i takie czerwoe detale moim zdaniem ładniejsze. Jakies tam napisy techroad zdaje się czy obok czy zamiast stepway - nieoistotne.
Wazne, że , o dziwo, 200 zł TANIEJ. Czyli w moim wypadku, gdy chciałem stepwaya z . nazwijmy to szumnie, cnetrum multimedialnym , czujnikami i kamera cofania - to za to, że mam tapicerkę inną, fabryka mi dopłaca 200 zł. Akurat tu fabryka trafiła w mój gust - czyli dla mnie auto ładniejsze jest za 200 zł taniej przy dokładnie tym samym wyposazeniu.

Zgadza się. To podobna seria limitowana, jak seria Outdoor w 2017r- również w tej wersji miałem w standardzie elementy wyposażenia, które w przypadku Laureate i po dopłaceniu wychodziły drożej o 310zł. Dodatkowo poza limitowanym lakierem i tapicerką były tam też elementy, których wtedy w Laureate nie dało się w ogóle domówić, jak podłokietnik, czy elektryczne szyby tylne. Warto zawsze wszystko dokładnie przeliczać.
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3624
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-02-26, 14:36   

mistakos napisał/a:
Szukałem właśnie po cenniku i wersja Techroad zniknęła z PL...

Jest w cenniku- szukaj dopiero od 10 strony. A najlepiej skorzystaj z konfiguratora.
Ostatnio zmieniony przez Dymek 2019-02-26, 14:41, w całości zmieniany 2 razy  
 
pikodat 


Marka: dacia
Model: sandero techroad
Silnik: TCe 0.9 LPG
Rocznik: 2019
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 20 Lut 2019
Posty: 774
Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-02-26, 19:06   

mistakos napisał/a:
pikodat napisał/a:
Jest jesze jedna opcja w ogóle nie opisywana na forum. Jeśli już ktos chce sandero stepway i rozpatruje czujniki parkowania - to nieoczekiwanie wersja TECHROAD jest dobrym wyborem.


Szukałem właśnie po cenniku i wersja Techroad zniknęła z PL...


Jest, ale nie przy wejściu w stepway ale przy wejściu w zwykłe sandero. Taka zmyłka. Dwa salony dziś mi wyceniły techroada. Twierdzili, że będzie drożej, ale było taniej. Chyba przez to usytuowanie w konfiguratorze mało kto w to wchodzi - jak chce stepwaya, wchodzi w stepwaya. A jak chce zwykłe, nie wybiera techroada.
Na parkingu przed salonem zresztą stał techroad - czyli ewidentnie dostępny.
Ostatnio zmieniony przez pikodat 2019-02-26, 19:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
sidi 


Marka: dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6SceLPG
Rocznik: -----
Dołączył: 25 Lut 2019
Posty: 11
Skąd: zółotów
Wysłany: 2019-02-26, 20:00   

dzięki za rady i sugestje, wszyscy koledzy macie racje jednemu odpowiada to innemu tamto, ale jak napisali niektórzy z was zawsze można żałować i zawsze czekać na coś co będzie , a może nie będzie. jutro podejmę decyzje , a szczególnie mój "bankier" co kupie i dam znac
 
Jacenty85 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 Sce
Rocznik: 2017
Wersja: Open
Dołączył: 03 Sty 2018
Posty: 118
Skąd: Włocławek
Wysłany: 2019-02-27, 13:00   

Ja jestem zdania że lepiej kupić starą wersję pod koniec produkcji. Poczytajcie co mieli użytkownicy nowych dusterów...ba co mają do tej pory. Mój znajomy kupił w grudniu 2018 dustera II 1.6 Sce i już walczy z niemożliwością odpalenia po tygodniowym postoju. Ja w swoim dusterze I mam podczas pracy silnika cały czas napięcie 14,1 V a on jakieś dziwne wartości typu 12V czasem 14V czasem 15V....szkoda gadać. Nowe normy emisji zabijają zwykłe proste benzyniaki. Powiem dalej że komfort jazdy jednym i drugim jest wręcz identyczny...nie odczuwam lepszego wyciszenia dustera II nawet na autostradzie. Temat dotyczy sandero. Kup sobie Stepway 0,9 Tce...będziesz zadowolony...fajne auto...prywatna opinia...a co kupisz to będzie Twoi dobry wybór!
Ostatnio zmieniony przez Jacenty85 2019-02-27, 13:03, w całości zmieniany 2 razy  
 
pikodat 


Marka: dacia
Model: sandero techroad
Silnik: TCe 0.9 LPG
Rocznik: 2019
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 20 Lut 2019
Posty: 774
Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-02-27, 13:13   

Przypomniała mi się anegdota o jednym multimilionerze w USA. Powiedział,że biznes nauczył sie robić, gdy w sklepie jego ojca kładli - z jednej skrzynki - brzoskwinie na dolną półke po 3 centy za sztukę i - z tej samej skrzynki - na środkową po 5 centów za sztukę. Na pytnaie zadane ojcu - dlaczego tak robimy? Przeciez to takie same brzoskwinie otrzymał odpowiedź- bo widzisz synu, jedni chca kupić brzeoskwinie po 5 a sa tacy, co chca kupić po 3.

Co to ma wspólnego z sandero?
Jedni chca mieć NAJNOWSZE - i czekają na nowymodel . Inni wolą SPRAWDZONE - i kupuja na końcu serii.
Jeśli stara seria była dobra - to nowinki predzej pogorsza niz udoskonalą.
Wiele fabryk w trakcie produkcji danego typu serii na bieżąco poprawia pewne wady

Jedno pewne - dla tych, co lubią SPRAWDZONE wersje, największa radościa jest fakt, że sa tacy, co chca koniecznie kupic NAJNOWSZE wersje. Inaczej nikt by ich nie kupował:)

Dlatego będe gorąco zachęcał - czekajcie na nowe sandero. Ja kupię bez długiego czekania stary model, sprawdzony, dobry. A potem z zainteresowaniem poczytam wasze uwagi. Jak nowe rozwiazanie będzie gorsze - będe się cieszył , że kupiłem wcześniej. Jak będzie lepsze - pomyślę by sprzedać swoje i kupić to nowsze SPRAWDZONE:)
 
Belphegor 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 110 KM EDC
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 1560
Skąd: WE, WPR
Wysłany: 2019-02-27, 13:14   

Jacenty85 napisał/a:
Poczytajcie co mieli użytkownicy nowych dusterów...ba co mają do tej pory.


Poprawka - Dusterów z 1.6 pod maską. I to też nie wszystkich. To problem z softem i nowymi normami emisji spalin, jak sam napisałeś, a nie z autem jako takim. Gdyby w sprzedaży był wciąż DD1, to z softem byłyby pewnie te same cyrki, bo tak samo trzeba byłoby dostosować go do nowych norm.
_________________
EDC - Ekonomiczny Duster Codziennie. 8-)
Psycho the rapist

 
charger 



Marka: Dacia \ Ford
Model: Duster 4x2 \ Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 1.6 SCe 115HP \ 1.0 140HP
Rocznik: 2017 \ 2018
Wersja: Laureate
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Lis 2017
Posty: 244
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-02-27, 13:32   

Byłem w podobnej sytuacji kiedy kupowałem auto.

Kupiłem Dustera I Ph2 z końca produkcji (odebrany w październiku 2017) a nowy Duster wchodził w 2018. Byłem tego świadomy.

Nie żałuję swojej decyzji, nie mam żadnych problemów z samochodem (2 drobne naprawy - wymiana zapinki pasów bo czujnik siadł i piszczący klocek hamulcowy).

Pojeżdżę jeszcze jakiś czas, poczekam na nowe silniki 1.3 TCE, szczególnie ten mocniejszy. Następnie poczekam aż je naprawią i zostawię swój w rozliczaniu jak będzie miał około 5 lat i powoli będzie się kończyć gwarancja (czyli za jakieś 3 lata) :) Może już będzie jakiś facelift? :)
_________________
Another One Drives a Duster xD
Ostatnio zmieniony przez charger 2019-02-27, 13:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
Obywatel MK 



Marka: Dacia
Model: Duster II Blanc Glacier
Silnik: 1.6 SCe
Rocznik: 2019
Wersja: Prestige
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 10 Gru 2018
Posty: 736
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2019-02-27, 14:07   

Z tym, że silnik 1.6 SCe w Dusterze II to ten sam co w DDI i nikt się nie spodziewał że to akurat on będzie sprawiał najwięcej problemów. A co kogo obchodzi że akurat wprowadzono nowe normy, równie dobrze mogą być wprowadzone co rok i każdy silnik będzie miał problem.
_________________
Browar domowy Mariampol
 
Jacenty85 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 Sce
Rocznik: 2017
Wersja: Open
Dołączył: 03 Sty 2018
Posty: 118
Skąd: Włocławek
Wysłany: 2019-02-27, 14:10   

Belphegor napisał/a:
Jacenty85 napisał/a:
Poczytajcie co mieli użytkownicy nowych dusterów...ba co mają do tej pory.


Poprawka - Dusterów z 1.6 pod maską. I to też nie wszystkich. To problem z softem i nowymi normami emisji spalin, jak sam napisałeś, a nie z autem jako takim. Gdyby w sprzedaży był wciąż DD1, to z softem byłyby pewnie te same cyrki, bo tak samo trzeba byłoby dostosować go do nowych norm.


Błąd- nie z softem a z "inteligentnym ładowaniem akumulatora". Po drugie primo podtrzymam swoją tezę i dla mnie jest to problem z autem a nie z softem bo idąc do salonu przeciętny człowiek kupuje sobie auto a nie soft. Sam softu sobie nie kupi i nie zmieni. Gdyby tak było- owszem to uznałbym to za problem z elektroniką a nie autem. Idąc dalej tym tropem - serwis nie umie sobie z tym poradzić co tym bardziej powoduje że jest to problem z autem. Człowiek nie jedzie softem tylko całym samochodem.
Tak zgadza się dotyczy to tylko i AŻ użytkowników 1.6 Sce. Az - bo nie mam wglądu w statystykę ale ślepo zaryzykuję stwierdzenie 70 % wszystkim wersji to 1.6 Sce.
 
Jacenty85 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 Sce
Rocznik: 2017
Wersja: Open
Dołączył: 03 Sty 2018
Posty: 118
Skąd: Włocławek
Wysłany: 2019-02-27, 14:12   

Aha no i wydało się dlaczego tak nie krytykuję Powolnego....bo mój kolega kupił dustera 2 1.6 sce z grudnia 2018 i ma podobne problemy z ładowaniem!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne