Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Witam wszystkich !
Autor Wiadomość
artu 


Marka: Toyota
Model: Rav4
Silnik: 2.0 d4d
Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 19
Skąd: Puszcza
Wysłany: 2019-03-18, 16:38   

pikodat napisał/a:


Nie zamawiałem w Warszawie.


Faktycznie pisałeś, pomyliłem z Dymkiem. Zdaje się korzystał z salonu na Puławskiej.

Umówiłem się na środę na obejrzenie, przedstawienie oczekiwań, jakąś wycenę itd :)

:-D
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3603
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2019-03-18, 19:02   

artu napisał/a:
Faktycznie pisałeś, pomyliłem z Dymkiem. Zdaje się korzystał z salonu na Puławskiej.

Tak- Puławska, tyle że na podstawie oferty otrzymanej z Jerozolimskich. Na początku oświadczyli, że wszystkie RRG to ta sama firma i wszędzie dostanę jednakowe oferty. Jednak oferta na Puławskiej była gorsza, nawet gdy pokazałem im ofertę na piśmie z Jerozolimskich. Dopiero gdy wychodziłem z salonu rezygnując z zamówienia, sprzedawca z Puławskiej dał mi to samo, co sprzedawca z Jerozolimskich. Poza tym- na początku wysłałem mailem prośby o oferty do kilku salonów RRG. Odpisały tylko Jerozolimskie. Potem byłem w dwóch salonach osobiście- wyjaśnili, że RRG to jedna firma i mają jeden system komputerowy, każdy salon RRG widzi korespondencję z klientem i jeśli jeden salon odpisał, to pozostałe już nie odpisują na pytania. Takie fajne gierki z klientami... bo oferty jednak inne...
Ostatnio zmieniony przez Dymek 2019-03-18, 19:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne