Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Hiszpania
Autor Wiadomość
PiotrWie 



Marka: Opel
Model: Zafira Family
Silnik: 1,8
Rocznik: 2014
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 1591
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: 2019-02-25, 08:46   

http://www.daciaklub.pl/f...1779087#1779087
tommylee1 napisał/a:
Już planuję wyjazd w wakacje do Hiszpanii :-) .

A na ile planujesz ta Hiszpanię? Bo z moich doświadczeń wynika, że na mniej niż miesiąc to zdecydowanie lepiej polecieć samolotem i wynająć na miejscu samochód - do Hiszpanii i z powrotem to jakiś tydzień w drodze - no chyba że na sam początek, na Costa Brava to z pięć dni. A na dodatek z reguły wychodzi taniej.
 
tommylee1 


Marka: Dacia
Model: Duster 1.6 SCE LPG
Silnik: 1,6
Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 206
Skąd: Łódź
Wysłany: 2019-02-25, 13:16   

PiotrWie napisał/a:
A na ile planujesz ta Hiszpanię?

Hiszpania na dwa tygodnie. Kilka dni w Barcelonie i dalej ku Portugalii. Samolot taniej, jasne ale nie da rady zobaczyć tego co jadąc autem przez wsie ;-) .
 
PiotrWie 



Marka: Opel
Model: Zafira Family
Silnik: 1,8
Rocznik: 2014
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 1591
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: 2019-02-25, 16:05   

tommylee1 napisał/a:
Hiszpania na dwa tygodnie. Kilka dni w Barcelonie i dalej ku Portugalii. Samolot taniej, jasne ale nie da rady zobaczyć tego co jadąc autem przez wsie ;-) .

Przez dwa tygodnie jak chcesz dojechać prawie do Portugalii to zobaczysz tylko pobocza dróg szybkiego ruchu, a te są takie same w całej Europie. W czasach " przedsamolotowych" ( a właściwie przed tanimi liniami, w 1999 byłem w Barcelonie na trzy tygodnie, jechałem spokojnie tydzień zwiedzając po drodze, wracałem jednym ciągiem przez dwa dni widząc tylko pobocza autostrad.
Jak chcesz coś zobaczyć to planuj spokojnie - dwa tygodnie nie wystarczy by zwiedzić Katalonię i Andaluzję, leć albo do Barcelony albo do Malagi, wynajmij samochód i spokojnie zwiedź przez dwa tygodnie jedną z tych prowincji - i tak będzie "po łebkach" w 2010 byliśmy 7 dni w Andaluzji i zdążyliśmy jako tako zobaczyć Rondę, Grenadę, Cordobę i Baezę, myślę że jeszcze jakieś trzy tygodnie i zwiedzimy mniej - więcej Andaluzję.
 
damiaszek 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1.6 16V LPG
Rocznik: 2012
Wersja: Ambiance
Dołączył: 12 Gru 2015
Posty: 545
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-02-26, 08:46   

W zeszłym roku w kwietniu zaliczyłem podobny wyjazd. Samolotem do Sewilli, mieszkałem w okolicach Kadyksu, a zwiedzanie ograniczyłem do Andaluzji. Samochód wypożyczyłem na miejscu. Koszt wypożyczenia zdecydowanie mniejszy niż dojazd własnym plus lot. Tydzień czasu i 2500km to wg, mnie tak na styk na samą tylko Andaluzję (Alhambra, Ronda, Giblartar, Sewilla, Kadyks, kilka plaż po drodze) z tym że nas ograniczały dzieci które ekstremalnego zwiedzania nie zniosłyby.
_________________
Duster 4x4 1.6 średnia z już ponad 180000 km ;)
Focus 1.6 TDCI średnia z ponad 125kkm
 
Hamil 



Marka: Dacia
Model: logan
Silnik: 1.6MPI
Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 71
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-03-10, 15:02   

Ja planuję Barcelonę zwiedzić :)
_________________
Dacia...czemu nie.
 
PiotrWie 



Marka: Opel
Model: Zafira Family
Silnik: 1,8
Rocznik: 2014
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 1591
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: 2019-03-10, 22:04   

Hamil napisał/a:
Ja planuję Barcelonę zwiedzić :)

Ryanair się kłania - jak jesteś z Warszawy to Modlin. Z Girony rzut kamieniem.
Ostatnio zmieniony przez PiotrWie 2019-03-10, 22:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne