Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Zakup budżetowego Sandero i doposażenie.
Autor Wiadomość
EBmazur 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1,0 SCe
Rocznik: 2018
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Mar 2019
Posty: 583
Skąd: Mazury
Wysłany: 2019-05-10, 06:30   

Cytat:
Wie ktoś może jaka jest odległość między klapą bagażnika a maksymalnie podsuniętym do przodu fotelem pasażera?

Zmierzone - wzdłuż osi samochodu 155 cm, po przekątnej ( róg bagażnika - słupek środkowy ) 180 cm na wysokości progu załadunkowego przy samym położeniu tylnych oparć , siedzisko nie podnoszone .
Ostatnio zmieniony przez EBmazur 2019-05-10, 06:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3603
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2019-05-10, 07:48   

AKE napisał/a:
Czy próbował ktoś już wcisnąć rower 26 cali do środka z odkręconym przednim kołem i złożoną 1/3 tylnej kanapy? Wejdzie czy nie?

Nie wsadzałem, ale już "na oko" nie widzę najmniejszej możliwości wpakowania roweru składając 1/3 oparcia, ze względu na niewielką szerokość tegoż. Przy 2/3 wiele będzie zależeć od roweru ale szanse są- koło 26" nie jest miarodajne, może mieć znaczenie rozmiar i styl ramy (męski lub damka) oraz kierownicy.
 
AKE 


Marka: Fiat
Model: Panda
Silnik: 1.1 MPI
Rocznik: 2008
Dołączył: 17 Mar 2019
Posty: 16
Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-05-10, 17:03   

No cóż jakoś się może zmieści a jak nie to trudno i tak mi się nie opłaca kupować większego samochodu tylko by raz dwa razy do roku rower przewieźć :-P To auto ma być najtańsze jak się da nawet sobie gaz założę by już taniej się jeździć nie dało. W sumie to rozważam też używane max z 2017 roku może nie trafię na jakiś klepany z przystankiem i zajeżdżony w dwa lata się chyba nie da zajeździć auta? Teraz widzę są oferty biedy bez klimy za 21 tysięcy lecz zakup samochodu planuję dopiero w październiku. Może do wtedy się pojawi już wersja z innym podstawowym silnikiem lub będą duże zniżki na ubezpieczenie czy easy service to kupię nowego.
 
AKE 


Marka: Fiat
Model: Panda
Silnik: 1.1 MPI
Rocznik: 2008
Dołączył: 17 Mar 2019
Posty: 16
Skąd: Lublin
Wysłany: 2021-04-21, 00:43   

Lata lecą a ja się jeszcze na nic nie zdecydowałem. Po kilku trasach po 1200km pojawił mi się nowy priorytet w tym co musi mieć mój samochód: tempomat. Pytanie jest moje takie czy do Sandero w wersji access lub open da się dorobić tempomat? tzn. założyć przyciski poprowadzić kable i aktywować w komputerze? czy trzeba bawić się w uniwersalne zestawy z oddzielną manetką? Zakup nowego sandero wybiłem sobie z głowy ze względu na wysokie ceny (co mógłbym wybaczyć po ujrzeniu opcji automat + LPG ale nimo) więc celuję w używki max z 2017 (żeby było po lifcie) budżet niby do 30 tysięcy już urósł ale dalej mnie korci by przydziadować i dorobić do biedy tempomat i se jeździć bo szczerze to mi więcej do szczęścia nie trzeba :-P Po ofertach patrzę że niestety sporo fajnych wersji nie ma tempomatu.
 
mne 


Marka: Dacia
Model: Sandero II
Silnik: 1.2
Rocznik: 2016
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Wrz 2020
Posty: 70
Skąd: PL
Wysłany: 2021-04-21, 05:59   

Da się zrobić, okablowanie jest już w aucie, wystarczy nową kierownica z przyciskami, taśma (pająk), włącznik tempomatu trochę czasu i aktywacja w ddt4all. Koszt 300zl
 
toka93 


Marka: Renault
Model: Megane IV Grandtour
Silnik: 1,5 DCI
Rocznik: 2017
Pomógł: 46 razy
Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 1700
Skąd: Radzionków
Wysłany: 2021-04-21, 09:55   

Przecież do 30 to można znaleźć już tempomat i nie potrzeba zabawy z dokładaniem, kierownicą itd.
_________________
Sprzedaż części Dacia

https://www.czescidacia.pl/

Pomogłem, zostaw opinię: https://g.page/r/CU7bHXWMP-5FEBM/review
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1812
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2021-04-21, 21:30   

mne napisał/a:
Da się zrobić, okablowanie jest już w aucie, wystarczy nową kierownica z przyciskami, taśma (pająk), włącznik tempomatu trochę czasu i aktywacja w ddt4all. Koszt 300zl


a nie jest przypadkiem tak, ze ważny jest jeszcze komputer jaki mamy w aucie tz. producent komputera? Na forum jest temat o braku możliwości aktywacji tempomatu w ECU firmy Continental,
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne