Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2019-04-18, 23:59
NIgdy nie kupujcie DACII (a na pewno nie dustera)
Autor Wiadomość
Black Dusty 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6Sce4x4
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 28 Lis 2018
Posty: 829
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2019-04-23, 16:00   

miela napisał/a:
Także społeczność na tym forum wyróżnia się na plus pod tym względem i nie wiem z czego to wynika.

Wynika to z tego że Ci co kupują skodę uwierzyli że kupują prawie VW może AUDI a może i nawet trochę PORSCHE a tu zonk. Ci co kupują DACIĘ natomiast wiedzą dość dokładnie co kupują, no może poza jednym ćwokiem.
 
GAM 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: SCe75
Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 3
Skąd: Łodź
Wysłany: 2019-04-27, 10:56   Jakość Dacii.

Witam wszystkich wątpiących w Dacię.
Właśnie od roku jeżdżę Nową Dacią Logan FL, silnik 1.0 wolnossący, przebieg 18.000km. Jest to najlepszy samochód jaki miałem, a miałem pięć (wcześniej był polski, włoski, koreański, niemiecki). Na przeglądzie w ASO po roku jedynie co stwierdzili to zużycie klocków hamulcowych w 10% i to wszystko. Nic się nie psuje, 3-cylindrowy silnik całkiem niezły, oszczędny, zużycie paliwa na trasie Łódź-Międzyzdroje (ok. 1200km w obie strony) na autostradzie przy prędkości 110km/h - 4,7l/100km. Dlaczego tylko 110km/h?, ponieważ jest to prędkość optymalna dla tego silnika. Nawet jedna żarówka się nie przepaliła.
Dla porównania dodam, że najgorszy był samochód niemiecki, też nowy z salonu: psuł się na umór, poważne naprawy i błahe naprawy, na gwarancji i po gwarancji a żarówki H7 przepalały się nagminnie, w ciągu ośmiu lat wymieniłem kilkadziesiąt tych żarówek. Podobną opinię na temat nowych niemieckich samochodów już słyszałem i potwierdzam, nigdy nie kupię niemieckiego, jaka to marka przemilczę.
Nie bójcie się DACII, marka ta rośnie w siłę, dopiero zdobywa rynek, sprzedaż wzrasta.
Pozdrawiam wszystkich krytyków tej marki.
 
AKE 


Marka: Fiat
Model: Panda
Silnik: 1.1 MPI
Rocznik: 2008
Dołączył: 17 Mar 2019
Posty: 16
Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-04-27, 13:52   

A niektórzy mówią że silniki 1.0 to tylko do kosiarek :-P Cenna dla mnie opinia i za niedługo tym bardziej zrobię wbrew nazwie wątku i kupię Dacię z silnikiem od kosiarki skoro daje radę. Auto ma przede wszystkim jeździć, może Dacia designem odstaje o jakieś 10 lat ale to nie jest powód by dopłacać tylko po to by mieć ładniejszy samochód bo droższe marki często bywają bardziej zawodne jak jest napchane za dużo udziwnień.
 
GAM 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: SCe75
Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 3
Skąd: Łodź
Wysłany: 2019-04-27, 18:02   

Witam Cię AKE.
Czy wg Ciebie Dacia odstaje wyglądem od innych "markowych" samochodów? Nic podobnego, np. Duster to najładniejszy SUW na rynku (pod względem ilości zamówień przebił najpopularniejsze na rynku modele jak np. Fabia czy Yaris), z oklei Logan to bardzo udany sedan, nie wspomnę o równie udanym hatchbacku Sandero i wszystkich pozostałych modeli Dacii czy Renault. Otóż Renault ma bardzo zdolnego stylistę, pochodzi z Mongolii, studia ukończył w Pradze w ramach wymiany studentów, chciał pracować jako stylista w Skodzie jednak Skoda nie poznała się na nim. Docenił go Renault, obecnie mieszka w Paryżu i projektuje samochody Renault oraz Dacia. Modele spod jego ręki są bardzo ładne dzięki czemu Renault (wraz z Dacią) pod względem ilości sprzedanych samochodów wyprzedził Volkswagena i wysunął się na drugie miejsce w świecie (po General Motors). Obecnie samochody francuskie są o klasę ładniejsze od konkurencji niemieckiej, czeskiej, hiszpańskiej i innych. Również wnętrze jest bardzo udane i estetyczne, plastiki w moim Loganie są idealnie spasowane, nic nie trzeszczy, nie wydzielają również żadnego nieprzyjemnego zapachu co zdarza się u konkurentów. Jeśli w przyszłości kupię następny samochód będzie to na pewno DACIA. Pozdrawiam.
 
eplus 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 22 razy
Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 3487
Skąd: podkarpackie
Wysłany: 2019-04-27, 19:31   

O tym gościu od wielbłądów to już było. :idea: :lol: :lol:
_________________
K4M - NOT tested on animals :!: :!: :!:
 
toka93 


Marka: Renault
Model: Megane IV Grandtour
Silnik: 1,5 DCI
Rocznik: 2017
Pomógł: 46 razy
Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 1702
Skąd: Radzionków
Wysłany: 2019-04-28, 13:34   

Dacia nie sprzedaje się ze względu na stylistykę. Duster II jest ładny, Sandero II i pochodne są zwyczajne i giną w tłumie. Dacia sprzedaje się ze względu na cenę oraz wyposażenie.
_________________
Sprzedaż części Dacia

https://www.czescidacia.pl/

Pomogłem, zostaw opinię: https://g.page/r/CU7bHXWMP-5FEBM/review
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne