Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Jakie koszty po zakupie auta w salonie
Autor Wiadomość
cowcar 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 SCe 100
Rocznik: 2019
Wersja: Stepway
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Lut 2019
Posty: 192
Skąd: LKS
Wysłany: 2019-05-20, 20:53   

Easy Service to znacznie więcej niż coroczne przeglądy...

oferuje przedłużoną gwarancję nawet do 5 lat oraz pakiet przeglądów. Umowa obejmuje wymianę części i wykonanie przeglądów przewidzianych w programie obsługi samochodu, zgodnie z zaleceniami Dacii, a także dodatkową gwarancję Formuła Non Stop oraz Assistance w Europie 24 h/24 h, 7 dni w tygodniu.

Formuła Non Stop - Umowa stanowi zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i zapewnia bezpłatną wymianę lub naprawę wadliwych części mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych (łącznie z robocizną), bezpłatną całodobową pomoc drogową Dacia Assistance na terenie Polski oraz Europy.
 
jodlasty 



Marka: Dacia
Model: Sandero Stepway
Silnik: 0,9 LPG
Rocznik: 2019
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Maj 2019
Posty: 100
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2019-05-20, 21:07   

pikodat napisał/a:
jodlasty napisał/a:

Czyli przeglądy są co roku obowiązkowe żeby utrzymać gwarancję?
Ciekawe czy można po 3 latach wykupić dodatkową gwarancję na dwa lata

Tak. Przeglądy to warunek gwarancji. Czy bez przeglądu tracisz gwarancję na wszystko czy na cześć - nie sprawdzałem. Dla ułatwienia dodam, że tak jest chyba u wszystkich - często przeglądy coroczne w innych markach potrafią sięgać kwoty 600..1500 zł za przegld.
Nie, nie można.
Wg dzisiejszego stanu : w normalnej cenie możesz kupić PRZED pierwszym przeglądem po 12 miesiącach, w cenie promocyjnej przy kredycie w RCI - w ciągu 3 miesięcy od zakupu.
Ja osobiście traktuję to jako składową ceny auta i kupie w dniu odbioru auta. Zresztą bank to traktuje tak samo i kredyt 50/50 (ogólniej - każdy kredyt RCI) może - jeśłi kupujący chce - dotyczyć ceny z pakietem.


Czyli do ceny auta trzeba doliczyć około 1500 zł na OC i AC, 4000 zł za przedłużenie gwarancji, 200 zł rejestracja, 1200 zł opony zimowe lub całoroczne.
No i co tam jeszcze?
 
pikodat 


Marka: dacia
Model: sandero techroad
Silnik: TCe 0.9 LPG
Rocznik: 2019
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 20 Lut 2019
Posty: 774
Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-05-20, 21:47   

jodlasty napisał/a:


Czyli do ceny auta trzeba doliczyć około 1500 zł na OC i AC, 4000 zł za przedłużenie gwarancji, 200 zł rejestracja, 1200 zł opony zimowe lub całoroczne.
No i co tam jeszcze?

Poniższe kwoty w zaokrągleniu do 20-50 zł
przy założeniu, że wystarcza Ci 80 000 km na 5 lat i żę auto kosztuje 50 000 na fakturze to
ok.1300 zł prowizja bankowa

--------
1000 zł OC AC na rok
2100 EASY SERVICE (kupno easy service jest możliwe tylko z przedłużeniem gwarancji i tyle kosztuje komplet - acz teoretycznie są to , jak napisano wyżej , dwa produkty - predłużenie gwrancji i wykupienie serwisu, zdaje się można tylko przedłużyć gwrancję bez serwisu, ale to akurat byłoby bezsensowne ekonomicznie)
-----------


1000 opony (1200 opony.... pojechałeś po grubej górnej półce)
https://www.oponeo.pl/dan...-91-t#164674808
zimowe klasy premium poniżej 1000, zamiana powiedzmy 80 zeta, no niech stówę.... Opony zimowe z zamianą spokojnie w 1000 znajdziesz nowiutkie dobrej firmy, jeśłi będziesz mysłał już teraz by kupić przed zimowym sezonem. - a mówimy o kosztach TERAZ
200 zł urząd komunikacji.
400 zł koło dojazdowe/zapasowe
180 zł tankowanie do pełna benzyna
80 zł tankowanie do pełna gaz
W zamian masz już opłacone opony na kilka zim, przeglądy obowiazkowe na 5 lat, Dacia assistance na 5 lat, gwarancja na 5 lat (wszystko przechodzi na potencjalnego nabywcę, jeśli zechcesz sprzedać np. za 4 lata - z gwarancją producenta na jeszcze roczek potencjalna sprzedaż powinna być bardzo łatwa - acz patrząc na ilosć ogłoszeń , to mało kto sprzedaje daćki po 4 latach kupione w salonie w PL)>

Przy takim jak napisałem oszacowaniu kosztów
w salonie zostawiasz 26550 (połowa z 53100 - auto 50 000 plus ubezpieczenie plus easyservice (przypomniam - kupno easy service - czyli przeglądy - jest tylko wraz z gwarancją dłuższą, na fakturze moga byc dwie pozycje - ale kwota odpowiada sumie tych dwóch)
860 kosztuje Ciebie tankowanie i urząd komunikacji i koło dojazdowe
1000 - opony (mogą być za miesiąc -dwa a jeszcze w tych cenach powinny być)

po roku płacisz 26550+1300 prowizji bankowej

Najbardziej dyskusyjna pozycja to (oprócz dojazdówki, tankowania gazu) koszt easy service - mozesz kupić na 5 lat max 80 000 km, 5 lat 100 000 km , 5 lat 120 000 km. Mnie interesuje opcja 80000 bo przewiduję 15 000 rocznie robić . Chwilami zastanawiam się nad 100 000....


Bez kredytu - odpada 1300 zł prowizji, zamiast 2100 robi się 4000 easy service i ubezpieczenie zapewne koło 1600.
Wtedy wszystko razem to coś koło 57,7 tysięcy , z czego 55600 w salonie (bo ubezpieczenie wliczam do salonu) a reszta w sklepie oponiarskim, stacji benzynowej, wydziale komunikacji.
Ostatnio zmieniony przez pikodat 2019-05-20, 21:58, w całości zmieniany 2 razy  
 
cowcar 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 SCe 100
Rocznik: 2019
Wersja: Stepway
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Lut 2019
Posty: 192
Skąd: LKS
Wysłany: 2019-05-20, 22:58   

Jeżeli zimówki to dorzuć felgi i czujniki TPMS. Jakoś nie widzi mi się 2 razy w roku zrzucać gumy z felg.
 
pikodat 


Marka: dacia
Model: sandero techroad
Silnik: TCe 0.9 LPG
Rocznik: 2019
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 20 Lut 2019
Posty: 774
Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-05-20, 23:37   

cowcar napisał/a:
Jeżeli zimówki to dorzuć felgi i czujniki TPMS. Jakoś nie widzi mi się 2 razy w roku zrzucać gumy z felg.


Czujniki TPMS są zdaje się w lodgy a w sandero TMPS jest zazwyczaj na ABS wg informacji podawanych na forum -> nie trzeba czujników. O ile w ogóle jest jakaś stała reguła.

Ja osobiście jeśłi miałbym kupowac i felgi i czujniki nowe to kupiłbym z raczej górnej półki wielosezonowe.

https://www.oponeo.pl/dan...-h-fp#254645704

Te mają rewelacyjne recenzje.

Co do zrzucania opon.... kilka lat miałem zapasowe pełne koła. Ale.... zimówki i tak trzeba co 5 sezonów zmieniać bo czas robi swoje. 5 nałożeń nie nieszczy ich aż tak bardzo.
A tak zmienią wentyle na świeże, wyważą, sprawdzą po zdjęciiu czy nic się nie dzieje.
Cóż... klasyczne problemy : zmieniać opony? Całe koła? mieć wielosezon? Każde ma plusy i minusy.
 
jodlasty 



Marka: Dacia
Model: Sandero Stepway
Silnik: 0,9 LPG
Rocznik: 2019
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Maj 2019
Posty: 100
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2019-05-21, 07:10   

pikodat napisał/a:
cowcar napisał/a:
Jeżeli zimówki to dorzuć felgi i czujniki TPMS. Jakoś nie widzi mi się 2 razy w roku zrzucać gumy z felg.


Czujniki TPMS są zdaje się w lodgy a w sandero TMPS jest zazwyczaj na ABS wg informacji podawanych na forum -> nie trzeba czujników. O ile w ogóle jest jakaś stała reguła.

Ja osobiście jeśłi miałbym kupowac i felgi i czujniki nowe to kupiłbym z raczej górnej półki wielosezonowe.

https://www.oponeo.pl/dan...-h-fp#254645704

Te mają rewelacyjne recenzje.

Co do zrzucania opon.... kilka lat miałem zapasowe pełne koła. Ale.... zimówki i tak trzeba co 5 sezonów zmieniać bo czas robi swoje. 5 nałożeń nie niszczy ich aż tak bardzo.
A tak zmienią wentyle na świeże, wyważą, sprawdzą po zdjęciu czy nic się nie dzieje.
Cóż... klasyczne problemy : zmieniać opony? Całe koła? mieć wielosezon? Każde ma plusy i minusy.


Jestem tego samego zdania, dlatego w obecnym samochodzie mam wielosezonowe z górnej półki. Nie mam dylematu kiedy już zmieniać na letnie czy odwrotnie, nie stoję w kolejkach do wulkanizacji, nie muszę tego składować. Zimy teraz są jakie jakie są, więc rachunek jest prosty.


Dzięki pikodat, że chciało Ci się tyle pisać ;)

Co powinienem dostać od dilera wyjeżdżając nowym samochodem z salonu, jakie dokumenty?
Ostatnio zmieniony przez jodlasty 2019-05-21, 07:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
tomek73 



Marka: Dacia/Renault
Model: Duster/Scenic
Silnik: 1,6 SCe LPG/ 1,6 16V LPG
Rocznik: 2019 / 2003
Wersja: Comfort
Dołączył: 20 Maj 2019
Posty: 43
Skąd: Wieliczka i okolice
Wysłany: 2019-05-21, 07:34   

jodlasty napisał/a:
Co powinienem dostać od dilera wyjeżdżając nowym samochodem z salonu, jakie dokumenty?

Dostajesz umowe sprzedaży, potwierdzenie opłaty akcyzy, homologację i kartę pojadzu. I nr konta, na które robisz przelew za samochód ;-)
 
tAboon 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6 SCe 109KM + LPG-LR
Rocznik: 2018
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 24 Lip 2018
Posty: 667
Skąd: Gdynia / Kielce
Wysłany: 2019-05-21, 07:35   

tomek73 napisał/a:
I nr konta, na które robisz przelew za samochód
to jest najważniejsze :)
_________________
Pozdrawiam
LwG
Bună salutări :)
 
pikodat 


Marka: dacia
Model: sandero techroad
Silnik: TCe 0.9 LPG
Rocznik: 2019
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 20 Lut 2019
Posty: 774
Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-05-21, 08:21   

tAboon napisał/a:
tomek73 napisał/a:
I nr konta, na które robisz przelew za samochód
to jest najważniejsze :)


Hmmm.... a czy oczekiwanie przez salon, że mam najpierw wpłacić i odbiore po księgowaniu jest bardzo dziwne?
Bo mój diler tak właśnie chce. Auto u niego na placu - wpłacam kasę, przyjeżdżam z kwitami dla banku, jak decyzja pozytywna i pieniądze moje na ich koncie - mam dostać papiery i auto.

Z tego co pamiętam, to szwagier tak samo miał w salonie alfa romeo - wpłata kasy i dopiero odbiór. To bardzo nietypowe?
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7406
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2019-05-21, 08:34   

Nikt ci auta nie wyda jeżeli nie będzie miał kasy na koncie. Nawet jak przedstawisz potwierdzenie.

Czujniki ciśnienia były montowane tez w dusterach. Aktualnie we wszystkich modelach jest brane z ABS.
 
Black Dusty 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6Sce4x4
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 28 Lis 2018
Posty: 829
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2019-05-21, 09:19   

Ale się rozrósł wątek a to tylko zakup auta przecież. ;-) :-P :lol:
 
EBmazur 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1,0 SCe
Rocznik: 2018
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Mar 2019
Posty: 592
Skąd: Mazury
Wysłany: 2019-05-21, 09:29   

Cytat:
tomek73
Dostajesz umowe sprzedaży, potwierdzenie opłaty akcyzy, homologację i kartę pojadzu. I nr konta, na które robisz przelew za samochód ;-)

ta umowa to konkretnie jest fakturą
Cytat:
pikodat. a czy oczekiwanie przez salon, że mam najpierw wpłacić i odbiore po księgowaniu jest bardzo dziwne?

jak kupujesz cokolwiek , poczynając od chleba poprzez opony , ekspres do kawy itd. to chyba najpierw płacisz a potem zabierasz "do torby" , no chyba ze raty/kredyt - ale wtedy też przygarniasz po załatwieniu wszystkich formalności .
 
pikodat 


Marka: dacia
Model: sandero techroad
Silnik: TCe 0.9 LPG
Rocznik: 2019
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 20 Lut 2019
Posty: 774
Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-05-21, 09:29   

Black Dusty napisał/a:
Ale się rozrósł wątek a to tylko zakup auta przecież. ;-) :-P :lol:


Ciesz się, że nie weszliśmy w
- choinki z odswieżaczem powietrza w opozycji do odświeżaczy w buteleczkach
- listwy ozdobne na drzwi
- częstość wymiany oleju
- ceny parkingow i dróg szybkiego ruchu
- problematyka przyciemniania szyb
- kwestia GPSów
- problematyka ilości kamer wokół auta (kamera cofania czy więcej?)
- wyściółki do bagaznika
- dywaników i ich materiału
- częstość i rodzaj myjni z jakich korzystać będziemy
i 763 innych peirdółek.


A wszystko byłoby na temat: jakie KOSZTY po ZAKUPIE auta w salonie.

No i kwestia jak dojedziemy do salonu. Bo przecież nie nowym autem. Jakies koszty będą. Podobnie z dojazdem do wydziału komunikacji. Zresztą numer rejestracyjny ktoś moze chciec mieć na zamówienie a to wtedy 1000 zł więcej:)

Temat - rzeka. Toż kobiety nie mają tyle możliwości na temat gadania o ubraniach co o wydatkach na auto... Już kwestia materariału felg i ich wyglądu to temat szerszy niż sukienki z falbankami czy inszymi kryzami
 
pikodat 


Marka: dacia
Model: sandero techroad
Silnik: TCe 0.9 LPG
Rocznik: 2019
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 20 Lut 2019
Posty: 774
Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-05-21, 09:33   

EBmazur napisał/a:
Cytat:
tomek73
Dostajesz umowe sprzedaży, potwierdzenie opłaty akcyzy, homologację i kartę pojadzu. I nr konta, na które robisz przelew za samochód ;-)

ta umowa to konkretnie jest fakturą
Cytat:
pikodat. a czy oczekiwanie przez salon, że mam najpierw wpłacić i odbiore po księgowaniu jest bardzo dziwne?

jak kupujesz cokolwiek , poczynając od chleba poprzez opony , ekspres do kawy itd. to chyba najpierw płacisz a potem zabierasz "do torby" , no chyba ze raty/kredyt - ale wtedy też przygarniasz po załatwieniu wszystkich formalności .


jodlasty napisał/a:
Cytat:
Co powinienem dostać od dilera wyjeżdżając nowym samochodem z salonu, jakie dokumenty?

ktoś inny napisał:
Cytat:
Dostajesz umowe sprzedaży, potwierdzenie opłaty akcyzy, homologację i kartę pojadzu. I nr konta, na które robisz przelew za samochód ;-)


Z tego ciągu mogło wynikać, że najpierw wyjeżdżam z salonu i dopiero dostaje nr konta - a ze nie słyszałem o takiej kolejności to się zapytałem....
A zatem nr konta - zgodnei z tym co myślałem - dostaję dużo wcześniej i wyjeżdżając mam prawo zapomnieć ten numer z wysokim prawdopodobieństwem, że nigdy nie będzie mi potrzebny
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3624
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-05-21, 09:48   

pikodat napisał/a:
A zatem nr konta - zgodnei z tym co myślałem - dostaję dużo wcześniej i wyjeżdżając mam prawo zapomnieć ten numer z wysokim prawdopodobieństwem, że nigdy nie będzie mi potrzebny

Dokładnie. Zazwyczaj najpierw wraz z innymi papierami potrzebnymi do rejestracji, dostajesz fakturę z numerem konta (do zapłaty w terminie kilku dni) i właśnie ona jest jedynym potwierdzeniem zakupu dla WK. Po odbiór auta zgłaszasz się po zapłaceniu kwoty z faktury a czy dealerowi wystarczy potwierdzenie wpłaty, czy obecność kasy na koncie to już zależy od dealera.

Co przy okazji oznacza, że właściwie rejestrujesz samochód, za który nie zapłaciłeś... ;-)

pikodat napisał/a:
Dobrze, ze u dilera mozna wybrac pzu/allianz/hestia i za rok przedłuzać w normalnym biurze ubezpieczeń

Teraz niby wszędzie komputery... Ale jak w 1997r kupowałem samochód w Daewoo-FSO, to była akcja, że dawali na dwa lata OC/AC gratis, agent siedział w salonie i taśmowo wypisywał polisy. Ciekawostka wylazła po 2 latach, gdy udałem się do siedziby tego samego ubezpieczyciela w celu przedłużenia ubezpieczenia... okazało się, że nie ma u nich w bazie żadnego śladu po takim ubezpieczeniu. Jedynym dowodem była moja polisa z salonu (którą po "burzy mózgów" uznano). No ale tak oficjalnie to jeździłem przez te 2 lata bez ubezpieczenia. Najwyraźniej agent zagubił lub nie przekazał mojego papierka do firmy. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Dymek 2019-05-21, 10:28, w całości zmieniany 3 razy  
 
Obywatel MK 



Marka: Dacia
Model: Duster II Blanc Glacier
Silnik: 1.6 SCe
Rocznik: 2019
Wersja: Prestige
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 10 Gru 2018
Posty: 736
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2019-05-21, 10:02   

No patrzcie, a ja od czasu gdy wyjechałem z salonu to tylko tankuję. Ale nie powiem 1000 zł już poszło i ciągle rośnie. Powoli zaczyna mnie to niepokoić. :-P
_________________
Browar domowy Mariampol
 
jodlasty 



Marka: Dacia
Model: Sandero Stepway
Silnik: 0,9 LPG
Rocznik: 2019
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Maj 2019
Posty: 100
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2019-05-21, 11:31   

Czy ktoś z was zakładał hak?
Przyjeżdża on od razu z fabryki czy zakładają dopiero na miejscu w serwisie?
To samo z LPG, fabryka czy dopiero na miejscu?
 
pikodat 


Marka: dacia
Model: sandero techroad
Silnik: TCe 0.9 LPG
Rocznik: 2019
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 20 Lut 2019
Posty: 774
Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-05-21, 12:13   

jodlasty napisał/a:
Czy ktoś z was zakładał hak?
Przyjeżdża on od razu z fabryki czy zakładają dopiero na miejscu w serwisie?
To samo z LPG, fabryka czy dopiero na miejscu?


Hak na 95% robiony u dilera tuz przed wydaniem auta.
LPG na 100 % w samochodzie przy przyjeździe do dilera. Instalacja kładziona w Rumunii/Maroku. Podobno sam pojemnik z przyczyn biurokratycznych (kwity na bak polskiego dozoru) dokładany w Polsce (w Gliwicach podobno) - reszta instalacji według wszystkich znanych mi źródeł informacji - na pewno w fabryce. Wręcz dilerzy mają zakaz wstawiana własnej.
Ostatnio zmieniony przez pikodat 2019-05-21, 12:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
tomek73 



Marka: Dacia/Renault
Model: Duster/Scenic
Silnik: 1,6 SCe LPG/ 1,6 16V LPG
Rocznik: 2019 / 2003
Wersja: Comfort
Dołączył: 20 Maj 2019
Posty: 43
Skąd: Wieliczka i okolice
Wysłany: 2019-05-21, 12:14   

Hak zakładają w ASO. LPG przyjeżdża z fabryki.
 
jodlasty 



Marka: Dacia
Model: Sandero Stepway
Silnik: 0,9 LPG
Rocznik: 2019
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Maj 2019
Posty: 100
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2019-05-21, 13:12   

Czy Sandero Stepway z klimatyzacją automatyczną ma filtr przeciwpyłkowy?
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3624
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-05-21, 13:28   

jodlasty napisał/a:
Czy Sandero Stepway z klimatyzacją automatyczną ma filtr przeciwpyłkowy?

Skoro jest w manualnej, to chyba zrozumiałe, że i w automatycznej.
 
jodlasty 



Marka: Dacia
Model: Sandero Stepway
Silnik: 0,9 LPG
Rocznik: 2019
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Maj 2019
Posty: 100
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2019-05-21, 14:13   

Dymek napisał/a:
jodlasty napisał/a:
Czy Sandero Stepway z klimatyzacją automatyczną ma filtr przeciwpyłkowy?

Skoro jest w manualnej, to chyba zrozumiałe, że i w automatycznej.


Upss przepraszam, musiałem to przeoczyć :)
No to chyba wszystko już wiem
Dziękuję wam wszystkim za cenne informacje.
Pozdrawiam
 
pikodat 


Marka: dacia
Model: sandero techroad
Silnik: TCe 0.9 LPG
Rocznik: 2019
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 20 Lut 2019
Posty: 774
Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-05-21, 14:20   

jodlasty napisał/a:

No to chyba wszystko już wiem
Dziękuję wam wszystkim za cenne informacje.
Pozdrawiam


I co i gdzie kupujesz? Bo że sandero 0.9 to masz w profilu . Ale Open? Access? Stepway? Laureate? LPG? Bez LPG?
Ostatnio zmieniony przez pikodat 2019-05-21, 14:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
jodlasty 



Marka: Dacia
Model: Sandero Stepway
Silnik: 0,9 LPG
Rocznik: 2019
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Maj 2019
Posty: 100
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2019-05-21, 15:17   

Zdecydowałem się na Sandero Stepway z LPG i klima auto plus hak holowniczy. Poczekam do nowego roku i zobaczymy czy kupię obecna wersje czy nowa, która ma się pojawić pod koniec roku.
Aaa zapomniałem, czeka mnie jeszcze rozmowa z moją żoną ;)
Ostatnio zmieniony przez jodlasty 2019-05-21, 15:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
Belphegor 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 110 KM EDC
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 1560
Skąd: WE, WPR
Wysłany: 2019-05-21, 15:37   

Kupisz obecną wersję i nie wiadomo, czy z LPG. Raz jest, raz nie ma.
_________________
EDC - Ekonomiczny Duster Codziennie. 8-)
Psycho the rapist

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne