Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Dacia Sandero Laureate TCe 90
Autor Wiadomość
ms-kola 


Marka: DACIA
Model: LOGAN II MCV Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: 2019
Wersja: Stepway
Dołączył: 20 Gru 2018
Posty: 58
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-06-07, 23:48   

Dymek napisał/a:
Nysia napisał/a:
A co myślicie o Nowym DUSTER ESSENTIAL SCe 115 4x2 (+ system wspomagania parkowania tyłem), warto?
Litości 🙃 Dopiero co Sandero było dla Ciebie za duże...


No a czego się spodziewałeś :lol:
 
gawel 


Marka: Dacia
Model: Sandero Stepway Laureate LPG
Silnik: 0,9 LPG
Rocznik: 2019
Wersja: Stepway Laureate
Dołączył: 31 Maj 2019
Posty: 356
Skąd: WPR
Wysłany: 2019-06-07, 23:54   

ms-kola napisał/a:
Dymek napisał/a:
Nysia napisał/a:
A co myślicie o Nowym DUSTER ESSENTIAL SCe 115 4x2 (+ system wspomagania parkowania tyłem), warto?
Litości 🙃 Dopiero co Sandero było dla Ciebie za duże...


No a czego się spodziewałeś :lol:

Buziaka nieważne w co :oops:
 
kicpra 


Marka: Dacia/Ford
Model: Logan MCV II/Mondeo mk4
Silnik: 0.9 tce 120KM 188nm/2.2 TDCI 213KM 490nm
Rocznik: 2017/2008
Wersja: Stepway Outdoor
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Cze 2017
Posty: 810
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-06-08, 12:03   

Logan MCV Techroad za 52 koła. Full opcja i bagażnik duży :-)
 
Nysia 


Marka: Suzuki
Model: Baleno
Silnik: 1.2 DualJet 90KM
Rocznik: 2019
Dołączyła: 03 Cze 2019
Posty: 17
Skąd: Katowice
Wysłany: 2019-06-08, 14:35   

W którym miejscu, Drogie Śmieszki, napisałam, że ja dla siebie chcę kupić Dacię Duster Sce 115 4x2? Wydawało mi się, że zapytałam, co o takim aucie z danym silnikiem sądzicie i czy Waszym zdaniem warto kupić... To jest różnica, więc to ja błagam o darowanie sobie tych nadinterpretacji.

Z innej beczki - to dziwna sprawa: Kuzynowi dzisiaj na pikniku Dacii (z grillem i kiełbaskami :-P ) sprzedawca powiedział, że może zamówić Sandero TCe 90 i będzie za 3 miesiące :-o :shock: :roll:
 
gawel 


Marka: Dacia
Model: Sandero Stepway Laureate LPG
Silnik: 0,9 LPG
Rocznik: 2019
Wersja: Stepway Laureate
Dołączył: 31 Maj 2019
Posty: 356
Skąd: WPR
Wysłany: 2019-06-08, 14:58   

Nysia napisał/a:
W którym miejscu, Drogie Śmieszki, napisałam, że ja dla siebie chcę kupić Dacię Duster Sce 115 4x2? Wydawało mi się, że zapytałam, co o takim aucie z danym silnikiem sądzicie i czy Waszym zdaniem warto kupić... To jest różnica, więc to ja błagam o darowanie sobie tych nadinterpretacji.

Z innej beczki - to dziwna sprawa: Kuzynowi dzisiaj na pikniku Dacii (z grillem i kiełbaskami :-P ) sprzedawca powiedział, że może zamówić Sandero TCe 90 i będzie za 3 miesiące :-o :shock: :roll:


A to faktycznie ciekawe, z tym że nowy silnik ma być o pojemności 1.0 ale handlowe oz nacznie od mocy tce 90
 
Nysia 


Marka: Suzuki
Model: Baleno
Silnik: 1.2 DualJet 90KM
Rocznik: 2019
Dołączyła: 03 Cze 2019
Posty: 17
Skąd: Katowice
Wysłany: 2019-06-08, 15:09   

gawel napisał/a:
Nysia napisał/a:
Z innej beczki - to dziwna sprawa: Kuzynowi dzisiaj na pikniku Dacii (z grillem i kiełbaskami :-P ) sprzedawca powiedział, że może zamówić Sandero TCe 90 i będzie za 3 miesiące :-o :shock: :roll:


A to faktycznie ciekawe, z tym że nowy silnik ma być o pojemności 1.0 ale handlowe oz nacznie od mocy tce 90
Kuzynowi na ulotce Dacia Sandero Laureate Tce 90 (mimo, że to ta ulotka z gwiazdką przy TCe 90 z informacją o dostępności ich tylko ze składu) sprzedawca zaznaczył cenę, powiedział że czujniki parkowania trzeba zgodnie z cennikiem doliczyć, ale cenę i akcesoria można ponegocjować, a czas realizacji zamówienia to 3 miesiące... Nie wiem czy ten sprzedawca się pomylił, czy inni się pomylili lub ściemniali, czy coś się znowu zmieniło.
 
gawel 


Marka: Dacia
Model: Sandero Stepway Laureate LPG
Silnik: 0,9 LPG
Rocznik: 2019
Wersja: Stepway Laureate
Dołączył: 31 Maj 2019
Posty: 356
Skąd: WPR
Wysłany: 2019-06-08, 15:13   

Nysia napisał/a:
gawel napisał/a:
Nysia napisał/a:
Z innej beczki - to dziwna sprawa: Kuzynowi dzisiaj na pikniku Dacii (z grillem i kiełbaskami :-P ) sprzedawca powiedział, że może zamówić Sandero TCe 90 i będzie za 3 miesiące :-o :shock: :roll:


A to faktycznie ciekawe, z tym że nowy silnik ma być o pojemności 1.0 ale handlowe oz nacznie od mocy tce 90
Kuzynowi na ulotce Dacia Sandero Laureate Tce 90 (mimo, że to ta ulotka z gwiazdką przy TCe 90 z informacją o dostępności ich tylko ze składu) sprzedawca zaznaczył cenę, powiedział że czujniki parkowania trzeba zgodnie z cennikiem doliczyć, ale cenę i akcesoria można ponegocjować, a czas realizacji zamówienia to 3 miesiące... Nie wiem czy ten sprzedawca się pomylił, czy inni się pomylili lub ściemniali, czy coś się znowu zmieniło.


Ja zamawiałem sandero 31 maja i nie bylo w warszawie i siedlacach, zamówiłem w Płocku ponoć ostatni
 
Nysia 


Marka: Suzuki
Model: Baleno
Silnik: 1.2 DualJet 90KM
Rocznik: 2019
Dołączyła: 03 Cze 2019
Posty: 17
Skąd: Katowice
Wysłany: 2019-06-08, 15:50   

gawel napisał/a:
Nysia napisał/a:
gawel napisał/a:
Nysia napisał/a:
Z innej beczki - to dziwna sprawa: Kuzynowi dzisiaj na pikniku Dacii (z grillem i kiełbaskami :-P ) sprzedawca powiedział, że może zamówić Sandero TCe 90 i będzie za 3 miesiące :-o :shock: :roll:


A to faktycznie ciekawe, z tym że nowy silnik ma być o pojemności 1.0 ale handlowe oz nacznie od mocy tce 90
Kuzynowi na ulotce Dacia Sandero Laureate Tce 90 (mimo, że to ta ulotka z gwiazdką przy TCe 90 z informacją o dostępności ich tylko ze składu) sprzedawca zaznaczył cenę, powiedział że czujniki parkowania trzeba zgodnie z cennikiem doliczyć, ale cenę i akcesoria można ponegocjować, a czas realizacji zamówienia to 3 miesiące... Nie wiem czy ten sprzedawca się pomylił, czy inni się pomylili lub ściemniali, czy coś się znowu zmieniło.


Ja zamawiałem sandero 31 maja i nie bylo w warszawie i siedlacach, zamówiłem w Płocku ponoć ostatni
mi też dwa salony w dwóch różnych miastach powiedziały, że już brak takich w całej Polsce i nie ma możliwości zamówienia obecnie; a dzisiaj na pikniku w jednym z tych salonów kuzynowi inny sprzedawca mówił o zamówieniu z 3-miesięcznym czasem realizacji... Dziwnie.
 
gawel 


Marka: Dacia
Model: Sandero Stepway Laureate LPG
Silnik: 0,9 LPG
Rocznik: 2019
Wersja: Stepway Laureate
Dołączył: 31 Maj 2019
Posty: 356
Skąd: WPR
Wysłany: 2019-06-08, 16:04   

Nysia napisał/a:
gawel napisał/a:
Nysia napisał/a:
gawel napisał/a:
Nysia napisał/a:
Z innej beczki - to dziwna sprawa: Kuzynowi dzisiaj na pikniku Dacii (z grillem i kiełbaskami :-P ) sprzedawca powiedział, że może zamówić Sandero TCe 90 i będzie za 3 miesiące :-o :shock: :roll:


A to faktycznie ciekawe, z tym że nowy silnik ma być o pojemności 1.0 ale handlowe oz nacznie od mocy tce 90
Kuzynowi na ulotce Dacia Sandero Laureate Tce 90 (mimo, że to ta ulotka z gwiazdką przy TCe 90 z informacją o dostępności ich tylko ze składu) sprzedawca zaznaczył cenę, powiedział że czujniki parkowania trzeba zgodnie z cennikiem doliczyć, ale cenę i akcesoria można ponegocjować, a czas realizacji zamówienia to 3 miesiące... Nie wiem czy ten sprzedawca się pomylił, czy inni się pomylili lub ściemniali, czy coś się znowu zmieniło.


Ja zamawiałem sandero 31 maja i nie bylo w warszawie i siedlacach, zamówiłem w Płocku ponoć ostatni
mi też dwa salony w dwóch różnych miastach powiedziały, że już brak takich w całej Polsce i nie ma możliwości zamówienia obecnie; a dzisiaj na pikniku w jednym z tych salonów kuzynowi inny sprzedawca mówił o zamówieniu z 3-miesięcznym czasem realizacji... Dziwnie.
I tak i nie zmiany z fabryki w sysytemie rezerwacyjnym zmianiają sie kilka razy dziennie czyli nie masz miejsc produkcyjnych nie zamówisz dla klienta i nagle się pojawiają
 
straszna_maruda 


Marka: Renault
Model: Megane 2 ph2
Silnik: 1.6
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 251
Skąd: ETM
Wysłany: 2019-06-08, 16:40   

Nysia napisał/a:
mi też dwa salony w dwóch różnych miastach powiedziały, że już brak takich w całej Polsce i nie ma możliwości zamówienia obecnie; a dzisiaj na pikniku w jednym z tych salonów kuzynowi inny sprzedawca mówił o zamówieniu z 3-miesięcznym czasem realizacji... Dziwnie.


Nie dziwne tylko to będzie auto już z nowym silnikiem i nieco zdławioną mocą, bo clio będzie miał 100KM, a daćka jako gorsza musi być gdzieś nieco gorsza.
 
gawel 


Marka: Dacia
Model: Sandero Stepway Laureate LPG
Silnik: 0,9 LPG
Rocznik: 2019
Wersja: Stepway Laureate
Dołączył: 31 Maj 2019
Posty: 356
Skąd: WPR
Wysłany: 2019-06-08, 17:03   

straszna_maruda napisał/a:
Nysia napisał/a:
mi też dwa salony w dwóch różnych miastach powiedziały, że już brak takich w całej Polsce i nie ma możliwości zamówienia obecnie; a dzisiaj na pikniku w jednym z tych salonów kuzynowi inny sprzedawca mówił o zamówieniu z 3-miesięcznym czasem realizacji... Dziwnie.


Nie dziwne tylko to będzie auto już z nowym silnikiem i nieco zdławioną mocą, bo clio będzie miał 100KM, a daćka jako gorsza musi być gdzieś nieco gorsza.


Masz rację a dla mnie absolutnym must have jest LPg i tego na bank nie będzie.
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18015
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-06-08, 17:24   

gawel napisał/a:
tego na bank nie będzie

Nieprawda - poprawne stwierdzenie to: "w tej chwili nie wiadomo co i kiedy będzie".
 
gawel 


Marka: Dacia
Model: Sandero Stepway Laureate LPG
Silnik: 0,9 LPG
Rocznik: 2019
Wersja: Stepway Laureate
Dołączył: 31 Maj 2019
Posty: 356
Skąd: WPR
Wysłany: 2019-06-08, 17:28   

laisar napisał/a:
gawel napisał/a:
tego na bank nie będzie

Nieprawda - poprawne stwierdzenie to: "w tej chwili nie wiadomo co i kiedy będzie".


NO faktycznie ale i różnica :mrgreen:
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18015
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-06-08, 19:11   

Rożnica jest zasadnicza - bo w każdej chwili może się okazać, że coś kiedyś jednak będzie.
 
gawel 


Marka: Dacia
Model: Sandero Stepway Laureate LPG
Silnik: 0,9 LPG
Rocznik: 2019
Wersja: Stepway Laureate
Dołączył: 31 Maj 2019
Posty: 356
Skąd: WPR
Wysłany: 2019-06-08, 19:42   

laisar napisał/a:
Rożnica jest zasadnicza - bo w każdej chwili może się okazać, że coś kiedyś jednak będzie.


Jestem sceptyczny , przykładem niech będzie DD1 i DD2 stara miała silnik renault i chodziła na gazie bez problemu z silnikiem nissana różnie bywa dlatego zrezygnowałem z zakupu.
 
Nysia 


Marka: Suzuki
Model: Baleno
Silnik: 1.2 DualJet 90KM
Rocznik: 2019
Dołączyła: 03 Cze 2019
Posty: 17
Skąd: Katowice
Wysłany: 2019-06-09, 12:14   

gawel napisał/a:
Nysia napisał/a:
mi też dwa salony w dwóch różnych miastach powiedziały, że już brak takich w całej Polsce i nie ma możliwości zamówienia obecnie; a dzisiaj na pikniku w jednym z tych salonów kuzynowi inny sprzedawca mówił o zamówieniu z 3-miesięcznym czasem realizacji... Dziwnie.
I tak i nie zmiany z fabryki w sysytemie rezerwacyjnym zmianiają sie kilka razy dziennie czyli nie masz miejsc produkcyjnych nie zamówisz dla klienta i nagle się pojawiają
Gdyby okazało się, że jednak można jeszcze zamówić Dacię Sandero 0.9 TCe 90 to by było miłe zaskoczenie. Już zaczęłam po tych wiadomościach o braku takiej możliwości zastanawiać się na poważnie nad Suzuki Baleno 1.2 DualJet - koników też ma 90, ale to wolnossak, obejrzałam, przejechałam. się. Zdążyłam już obejrzeć i odbyć jazdy testowe też Suzuki Celerio 1.0 (68 KM), KIA Picanto 1.2 (84 KM) i KIA Rio 1.2 (84 KM) oraz obejrzeć Hyundaia i10 i Mitsubishi Space Star. Wszystkie benzyniaki, przy tak małych przebiegach rocznych chyba nie potrzeba mi innego. Od Dacia Sandero taniej wyszło tylko KIA Picanto. Baleno od Sandero ma litrażowo większy bagażnik, ale układ bagażnika Sandero dużo bardziej by mi odpowiadał, a Sandero Laureate TCe 90 wychodzi taniej niż Suzuki Baleno Premium. Muszę jutro zaraz po otwarciu salonów podzwonić po Dacii i dopytać. Chociaż wcale mnie nie zdziwi, jak usłyszę, że wcale takiego silnika dalej nie mogą zamawiać.

straszna_maruda napisał/a:
Nysia napisał/a:
mi też dwa salony w dwóch różnych miastach powiedziały, że już brak takich w całej Polsce i nie ma możliwości zamówienia obecnie; a dzisiaj na pikniku w jednym z tych salonów kuzynowi inny sprzedawca mówił o zamówieniu z 3-miesięcznym czasem realizacji... Dziwnie.


Nie dziwne tylko to będzie auto już z nowym silnikiem i nieco zdławioną mocą, bo clio będzie miał 100KM, a daćka jako gorsza musi być gdzieś nieco gorsza.
OK, tylko jeśli już wiedzieliby o możliwości zamawiania samochodów z nowymi silnikami po starej cenie (jakieś wydaje się to małorealne, ale podobno wszystko jest możliwe) to przynajmniej wypadałoby poinformować osobę, której na ulotce pozaznaczało się ceny wersji z tym silnikiem i wyposażenia tej wersji, że dane techniczne (w tym pojemność skokowa silnika) są nieaktualne i będą inne. Inna sprawa, czy nawet jak można by było już zamawiać Dacię Sandero 1.0 TCe 90 to czy nie lepiej na ten moment zdecydować się na coś innego przez ryzyko problemów wieku młodzieńczego.
Ostatnio zmieniony przez Nysia 2019-06-09, 12:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
gawel 


Marka: Dacia
Model: Sandero Stepway Laureate LPG
Silnik: 0,9 LPG
Rocznik: 2019
Wersja: Stepway Laureate
Dołączył: 31 Maj 2019
Posty: 356
Skąd: WPR
Wysłany: 2019-06-09, 14:26   

Nysia, spróbuj i nie ograniczaj sie do najbliższych miast czasem na zadupiu raz że cos znajdziesz 2 że obsługa miła, w stolicy szczególnie w jednym salonie sprzedaży wejdziesz po cichutku sobie pooglądać a to nagle nachalny lachon z miną obrażonej kurwy odłoży smartphona i uprzejmie wrzaśnie ci do ucha "słucham czy może w czymś pomóc ?" Ja już raz odpowiedziałem nie odzywać się do mnie. :-)
_________________
Martwią się bogacze, gdzie pochować swoje dacze:)
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3603
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2019-06-09, 19:21   

gawel napisał/a:
... w stolicy szczególnie w jednym salonie sprzedaży wejdziesz po cichutku sobie pooglądać a to nagle...

Warszawa? 😃 Mam dokładnie odwrotne doświadczenia- system "nie zauważać klienta", zniechęcać, może tylko popatrzy i sobie pójdzie? Jak się odezwę, to może nie daj Boże będzie chciał składać zamówienie? A to przecież lato, godziny pracy mamy skrócone i za godzinkę już zamykamy! (RRG)
Ostatnio zmieniony przez Dymek 2019-06-09, 19:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
artu 


Marka: Toyota
Model: Rav4
Silnik: 2.0 d4d
Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 19
Skąd: Puszcza
Wysłany: 2019-06-09, 21:30   

Daj spokój sobie z Dacia, popatrz w stronę Japonii lub Korei :) tak zrobiłem :)
 
pikodat 


Marka: dacia
Model: sandero techroad
Silnik: TCe 0.9 LPG
Rocznik: 2019
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 20 Lut 2019
Posty: 774
Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-06-09, 22:01   

Nysia napisał/a:
Od Dacia Sandero taniej wyszło tylko KIA Picanto. Baleno od Sandero ma litrażowo większy bagażnik, ale układ bagażnika Sandero dużo bardziej by mi odpowiadał, a Sandero Laureate TCe 90 wychodzi taniej niż Suzuki Baleno Premium. Muszę jutro zaraz po otwarciu salonów podzwonić po Dacii i dopytać. Chociaż wcale mnie nie zdziwi, jak usłyszę, że wcale takiego silnika dalej nie mogą zamawiać.

Zanim zwróćisz uwagę na Japonię i Koreę dokładnie policz czy te kilka tysięcy więcej za stepwaya jest nie do przeskoczenia. Choćby po to, by w salonie japońskim lub koreańskim nie kupić czegoś droższego niż stepway. Pójdziesz zobaczysz, sprzedawca zacznie mówić - ale przecież można to i to do wyposażenia.... i nagle okaże się , że kupić wyposażony jak sandero zwykłe w cenie stepwaya.

Wczoraj z moją Panią byliśmy na pikniku... jeszcze raz popatrzeć czy abo na pewno wybraliśmy to co należało.
Po wsiądnięciu do kilku aut zdecydowanie doszliśmy do wspólnego wniosku, że duster z zewnątrz jest bardzo atrakcyjny, ale w środku.... - to odnośnie Twojego pytania o dustera. Zanim ktoś to kupi - niech przyjdzie do salonu z 2-3 razy i wsiądzie i popatrzy, czy aby na pewno o to chodzi. Wsiądzie i wysiądzie z kilku modeli dacii - bo bez prównania wniosek oczywisćie będzie jednoznacznie pozytywny - dopiero po wejściu do innych modeli i na spokojnie człowiek dochodzi do wniosku, że jeśli nie bierzemy 4x4 to są lepsze opcje. Dokładniej - wielu do takiego wniosku dojdzie, nie wszyscy,
Po raz pierwszy wsiedliśmy do dokkera... z zewnątrz nic ciekawego - w srodku.... chyba najwygodniejsza dacia. - z punktu widzenia kierowcy. No i drzwi pasażerów przy oknach to
goła blacha.

NO i jak do wczoraj mi mówiła - szkoda, że nie namawiałeś mnie na dustera, bym się od razu zgodziła - to doszła do wniosku, że szkoda do dokkera nie wsiedliśmy nawet.


Zatem - przed zakupem wsiądź do wielu modeli. I nie tylko jednego dnia.
 
Belphegor 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 110 KM EDC
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 1560
Skąd: WE, WPR
Wysłany: 2019-06-10, 11:30   

Dymek napisał/a:
Warszawa? 😃 Mam dokładnie odwrotne doświadczenia- system "nie zauważać klienta", zniechęcać, może tylko popatrzy i sobie pójdzie? Jak się odezwę, to może nie daj Boże będzie chciał składać zamówienie? A to przecież lato, godziny pracy mamy skrócone i za godzinkę już zamykamy! (RRG)


No wiadomo. Po godzinach mają siedzieć? :mrgreen: :-P
_________________
EDC - Ekonomiczny Duster Codziennie. 8-)
Psycho the rapist

 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3603
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2019-06-10, 13:13   

Belphegor napisał/a:
No wiadomo. Po godzinach mają siedzieć? :mrgreen: :-P

Wystarczy pracować do zamknięcia a nie markować już o 17-tej... :-P
 
arczi_88 



Marka: Dacia
Model: Dokker
Silnik: 1.6 MPI 84 KM
Rocznik: 2014
Wersja: Ambiance Plus
Pomógł: 52 razy
Dołączył: 22 Lut 2015
Posty: 1599
Skąd: Lędziny
Wysłany: 2019-06-10, 13:34   

To się nazywa - przygotowania do fajrantu 😁
_________________

 
straszna_maruda 


Marka: Renault
Model: Megane 2 ph2
Silnik: 1.6
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 251
Skąd: ETM
Wysłany: 2019-06-22, 12:24   

No i ciekawe jak się skończył wybór bo w opisie jest jednak baleno. Czyli sandero ma poważnego konkurenta w swej półce cenowej.
 
telecaster1951 


Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.0 Sce
Rocznik: 2019
Wersja: Laureate
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 630
Skąd: Łódź
Wysłany: 2019-06-22, 13:43   

Baleno w wersji przyzwoitej na wyprzedaży można było wyrwać za 40 tysięcy. Fiata Tipo w wersji przyzwoitej na nocy cudów można było wyrwać za 39 tysięcy, Fiata 500 za 35!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne