Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Nie działają wskaźniki - dokker
Autor Wiadomość
slaavii 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Dokker
Silnik: 1,5dCi
Dołączył: 18 Sie 2019
Posty: 1
Skąd: salon
Wysłany: 2019-08-18, 18:55   Nie działają wskaźniki - dokker

Witam wszystkich.
Posiadam Dacia Dokker 1,5dCi z 2017r. Wczoraj podczas krótkiej przejażdżki zorientowałem się że nie działają wskaźniki na desce, łącznie z zegarami. Pierwszy raz coś takiego zaobserwowałem...Cały panel wskaźników "zdechł", łącznie z sygnałami akustycznymi kierunkowskazów i nie zapiętych pasów. Dziś sprawdziłem bezpiecznik 5A nr 32 - ok. Postanowiłem wymontować tą konsolę, parę śrubek i już na wierzchu. Po odłączeniu i ponownym podłączeniu kabli lampki ożyły, lecz od tej chwili co 4-5 sek. występuje jakby reset tegoż panela tj. gasną i zapalają się te lampki jak po włożeniu kluczyka do stacyjki i włączeniu zapłonu..jest też sygnał akustyczny i zegary drżą, cofają się minimalnie, wracają na zero i... znów reset i to samo od nowa. Samochód normalnie odpala i jedzie. Zegary też wskazują w tych odstępach normalnie, potem na chwilę wszystko gaśnie... Macie może jakieś sugestie w tym temacie? Pozdrawiam
 
telecaster1951 


Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.0 Sce
Rocznik: 2019
Wersja: Laureate
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 630
Skąd: Łódź
Wysłany: 2019-08-18, 20:41   

Skoro 2017 rocznik to nie ma co czekać, tylko do ASO jechać.
Wygląda na problem z kontaktem.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne