Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Czy to działa prawidłowo??
Autor Wiadomość
gawel 


Marka: Dacia
Model: Sandero Stepway Laureate LPG
Silnik: 0,9 LPG
Rocznik: 2019
Wersja: Stepway Laureate
Dołączył: 31 Maj 2019
Posty: 356
Skąd: WPR
Wysłany: 2019-08-26, 18:36   

Fruxo napisał/a:
gawel napisał/a:


Nie życzę sobie pouczania i hejtowania mojej osoby!

to skasuj konto


Pouczaj kogo innego i sam usuń konto.
 
gawel 


Marka: Dacia
Model: Sandero Stepway Laureate LPG
Silnik: 0,9 LPG
Rocznik: 2019
Wersja: Stepway Laureate
Dołączył: 31 Maj 2019
Posty: 356
Skąd: WPR
Wysłany: 2019-08-26, 18:38   

Pedros napisał/a:
gawel napisał/a:
telecaster1951 napisał/a:
Odpowiem Ci tak, jak odpowiadam na Elektrodzie.
Forum nie jest do tłumaczenia rzeczy, które można znaleźć w instrukcji. Forum jest od wymiany doświadczeń i pomocy w przypadku rzeczy, których na próżno szukać w powszechnie dostępnych źródłach.
Coraz więcej osób przestało w ogóle zaglądać do instrukcji a od razu pisze na forach internetowych, bo coś nie działa.
gawel napisał/a:
Instrukcję przeczytałem ze 3 razy i akurat mi to nie utkwiło w pamięci
Po to na końcu instrukcji masz indeks, a na początku spis treści, żebyś zajrzał do konkretnego rozdziału. Zaczynamy już popadać w kompletną paranoję, gdzie ludzie nie czytają kompletnie instrukcji i potrafią się pytać o najprostsze sprawy, opisane na samym początku instrukcji.


Nie życzę sobie pouczania i hejtowania mojej osoby!


Poprosiłem o odpowiedź na konkretne pytanie a nie litanię rzeczy co powinienem i nie i osobiste jazdy z tym związane, jeżeli nikt nie chciał pomóc to niech nie pomaga i mnie nie ocenia bo sobie tego nie życzę mówiąc krotko niech nic nie pisze w tym wątku

Pisząc posty na forum niejako automatycznie wyrażasz zgodę na to że będą one oceniane przez innych użytkowników. Jaka ta ocena będzie zależy od wartości merytorycznej postów które umieszczasz. Nikt tutaj nie dyskryminuje kogokolwiek za nick, poglądy, model auta itp. itd. Był już na tym forum jeden taki który uważał że jemu wolno pisać wszystko na wszystkich a on sam jest nietykalny.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne