Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Dacia Logan MCV II by Dudu$ VOL.2
Autor Wiadomość
Killer King 



Marka: Fiat
Model: TIPO SW
Silnik: 1.4
Rocznik: 2020
Wersja: Laureate
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 297
Skąd: Bielsko Biała
Wysłany: 2020-10-14, 21:23   

dudu$ napisał/a:
...za 4 dni minie rok a od tego czasu żona jeździ juz czwartym swoim samochodem :)...


W urzędzie komunikacji masz już pewnie przydzielone prywatne miejsce i okienko, bo inaczej podziwiam za wytrwałość.
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1817
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2020-10-14, 21:39   

toka93 napisał/a:
Od siebie powiem, że jeździłem każdą wersją silnikową Dustera i w tej budzie jak dla mnie mogą być tylko dwa silniki: 1,2TCE (jest ryzyko), albo 1,5 DCI 110KM. Reszta to pomyłka.


Myślę, że Duster nawet ze słabszymi silnikami, będzie i tak dynamiczniejszy niż logan MCV II z motorem 1.2 16v. Mnie tam na dynamice nie zależy, ważne aby auto jechało do przodu i tyle. MCV-ką wyprzedzałem bez problemu jadać z cała rodziną i boxem na dachu więc jazda Dustere 1.6 nie będzie dla mnie problemem. Ojciec ma Dustera PH1 z 2011 r. z motorem K4M i napędem 4x4 i jakoś to jechało. Teściowa ma DDII z 2018 r. i motorem H4M i tym autem bardzo przyjemnie mi się jeździło, czy to w mieście czy w trasie.
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3626
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-10-15, 07:30   

toka93 napisał/a:
... jak dla mnie mogą być tylko dwa silniki: 1,2TCE (jest ryzyko), albo 1,5 DCI 110KM. Reszta to pomyłka.

Myślę, że niezależnie od wersji silnikowej Dustera, kol. dudu$ nie będzie go długo użytkował i przez te domniemane kilka miesięcy jazdy i tak będzie miał sporo frajdy. ;-)
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1817
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2020-10-15, 11:38   

Dymek napisał/a:
toka93 napisał/a:
... jak dla mnie mogą być tylko dwa silniki: 1,2TCE (jest ryzyko), albo 1,5 DCI 110KM. Reszta to pomyłka.

Myślę, że niezależnie od wersji silnikowej Dustera, kol. dudu$ nie będzie go długo użytkował i przez te domniemane kilka miesięcy jazdy i tak będzie miał sporo frajdy. ;-)


Tu możesz mieć rację ponieważ, moja teściowa posiada Dustera II z grudnia 2018 r i ona co 5 lat zmienia samochody nie patrząc na ich przebieg, i tak na dzień dzisiejszy auto to ma z 12 tyś km a już Zona wstępnie ustaliła ze swoja matka że jak będzie go sprzedawała to my bierzemy go w ciemno za 30 tyś zł co przy małej utracie wartości tych aut będzie dobra opcją :)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne