Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Instalacja LPG a gwarancja [DD2]
Autor Wiadomość
jedrus_sc 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Rocznik: 2018
Dołączył: 15 Wrz 2018
Posty: 29
Skąd: Sosnowiec
  Wysłany: 2019-05-19, 13:13   Instalacja LPG a gwarancja [DD2]

Witam
Z powodu niemożności zakupu DD2 z fabryczną instalcją (jak zamawiałem we wrześniu ubiegłego roku nie było w ofercie) musiałem kupić benzynę. Teraz chodzi mi po głowie zagazowanie Danki. Moje pytanie brzmi jak jest z kwestią gwarancji na silnik. Odpowiedź niby znam że ASO uzna iż jest to modyfikacja silnika i ten element samochodu będzie wyłączony z gwarancji, ale może się mylę i ktoś już to robił i jednak gwarancji nie stracił.
Wiem że firma STAG proponuje ubezpieczenie które niby zastępuje gwarancję.
Może się wypowiedzieć ktoś z doświadczeniem w tym temacie.
W czerwcu jadę na przegląd po 20000 km i zapytam również w samym serwisie, ale za wszelkie rady i odpowiedzi będę wdzięczny.
_________________
F Uno [*] -> R Thalia [*] -> O Omega & DD II (Dustuś)
 
szycha83 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 Sce LPG
Rocznik: 2019
Wersja: Comfort
Dołączył: 27 Gru 2018
Posty: 25
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2019-05-19, 17:40   

Jeśli założysz instalację w ASO tracisz gwarancję, ale proponują Ci swoją na taki sam okres. Niestety już jesteś zmuszony z korzystania tylko w tym jednym serwisie. Jeśli założysz instalację w innej firmie, niestety ją tracisz...
 
miela 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1.6 SCe
Rocznik: 2019
Wersja: Comfort
Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 237
Skąd: DKL
Wysłany: 2019-12-05, 17:55   

jedrus_sc, podłączę się ;)

I co, zamontowałeś LPG?

W związku z tym, że jeżdżę więcej niż zakładałem przy zakupie auta zastanawiam się nad dołożeniem instalacjii LPG (jak kupowałem to akurat nie było opcji, albo przegapiłem).

Jaki koszt? Warto? Wiem że w paru miejscach była o tym mowa, ale tematy są dość stare. Może są nowe doświadczenia. Silnik 1.6 SCe.

I przy okazji, gdzie we Wrocławiu i okolicach coś takiego robią, żeby gwarancji nie stracić na silnik?
_________________
Duster 1.6 SCe 4x4
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne