Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Blogo w Loganie MCV II (przedlift)
Autor Wiadomość
velomar 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.0 SCE
Rocznik: 2020
Wersja: Laureate
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Lip 2020
Posty: 594
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2020-09-26, 21:17   Blogo w Loganie MCV II (przedlift)

Lubię tego brodatego pana w kapeluszu i jego poczucie humoru. Niektóre jego spostrzeżenia to jakby mi z ust wyjął. Pod wieloma względami tak samo odbieram swoją Sandero, choć to benzyna 1.0 SCE po liftingu. Dziwna skrzynia, niepewne prowadzenie, zmylające lusterka, lecące bez ograniczeń drzwi, słaba widoczność ze środka, niedopracowane szczegóły i to poczucie, jakby całe nasze wcześniejsze doświadczenie jako kierowcy szlag trafił, gdy jedzie się Dacią. Coś w tym jest.
https://www.youtube.com/watch?v=kXZn-n9W7Zk
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3622
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-09-26, 23:28   Re: Blogo w Loganie MCV II (przedlift)

velomar napisał/a:
Coś w tym jest.

Ojej, nadal nie sprzedałeś? 🙄
Zmusiłem się żeby to obejrzeć, choć ma już parę lat. Muszę przyznać, że zgadzam się z gościem w dwóch punktach- pierwszy, gdy chwali Media Nav i pilota pod kierownicą i drugi, gdy krytykuje ograniczniki- ściągacze samoczynnie otwierające drzwi. I to tyle. Nigdy nie prowadziłem Logana MCV, więc nie mogę się nijak ustosunkować do reszty uwag, bo w żaden sposób nie pasują mi do mojego Sandero Stepway...
Ostatnio zmieniony przez Dymek 2020-09-26, 23:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
eio 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV II
Silnik: 1.0 SCe B4DB400
Rocznik: XII 2017
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 26 Sty 2018
Posty: 887
Skąd: EL
Wysłany: 2020-09-27, 10:37   

Moim MCV 1.0 SCe jeździ się dobrze. Progi zwalniające przejeżdżam na dwójce, znane mi zakręty zrelaksowany pokonuję 70-tką bez użycia pedału hamulców, gdzie bmw, audi i in. za mną wyraźnie zwalniają (później, na prostej ich przepuszczam). Ale nie mogę przyzwyczaić się do lusterek bocznych. Auto mam prawie 3 lata i nadal trudno mi zaparkować tyłem we wnęce pomiędzy autami przy krawężniku. Manerw ten poprzednim autem robiłem na centymetry. Jedyna niewiadoma dla mnie - ile km wytrzyma ten silniczek?
 
Dracid 


Marka: ex-Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 SCe Laureate 7 os.
Rocznik: 2017
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 329
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2020-09-27, 11:06   

Cytat:
później, na prostej ich przepuszczam


Ale musi Cię duma rozpierać.
 
Killer King 



Marka: Fiat
Model: TIPO SW
Silnik: 1.4
Rocznik: 2020
Wersja: Laureate
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 297
Skąd: Bielsko Biała
Wysłany: 2020-09-27, 12:05   

Odnoszę wrażenie, że niektórzy to kupili Dacie za karę w celu wylewanie żali.
W życiu przerobiłem VW, BMW, Hondę, Hyundai-a, Forda i kilka innych marek i chyba jestem jestem inny, bo takich problemów to nie mam :shock:

Co to jest za problem zostawić samochód w rozliczeniu i wybrać coś co pogodzi niepełnione marzenia ?

Jak to w mówią zawodowi handlarze "Klient by chciał wszystko, tylko nie ma za co"
Ostatnio zmieniony przez Killer King 2020-09-27, 12:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
Kauris 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV II Ph1
Silnik: 1.2 16v 73KM
Rocznik: 2015 120kkm
Wersja: Laureate
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 21 Sie 2015
Posty: 618
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-09-27, 14:51   

Dracid napisał/a:
Ale musi Cię duma rozpierać.
Niektórym ewidentnie żyłka w oku pęka, jak dacia na progach zwalniających ich wyprzedza nie zwalniając. Satysfakcja niezdrowa, ale co tam...

@velomar
A co do blogomotive - w odcinku o "nudnym do bólu" superbie wspomina inne samochody, o których dla odmiany dało się "coś" powiedzieć i tam się dowiesz co tak na prawdę o dacii myśli. Co nie zmienia faktu, że (pomijając inny silnik/skrzynię) ja się podpisuję pod tym co mówi w filmie o MCV. Obstawiam, że jego egzemplarz miał poszycie dachu odklejone od poprzeczki (tak jak ja) i stąd wrażenia jazdy blaszakiem/dostawczakiem.
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-09-27, 22:45   

https://www.youtube.com/w...=youtu.be&t=151

Blogo napisał/a:
Natomiast nawet pod maską wszystko jest w miarę spoko. Są takie samochody, gdzie otworzysz... Nie wiem, ostatnio to widziałem w tym nowym renault megane gt - otwierasz maskę, a tam masz po prostu mega plątaninę kabli, no mega syf, aż się po prostu nie chce maski otwierać, bo to wygląda brzydko.


LOL, ROTFL i facepalm tą maską...
 
straszna_maruda 


Marka: Renault
Model: Megane 2 ph2
Silnik: 1.6
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 251
Skąd: ETM
Wysłany: 2020-10-02, 16:50   

No i ta opowieść jest o historycznym modelu. Mcv właśnie wycofali ze sprzedaży.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne