Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
MNE Przycisk mapy przestał prowadzić do mapy
Autor Wiadomość
Kauris 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV II Ph1
Silnik: 1.2 16v 73KM
Rocznik: 2015 120kkm
Wersja: Laureate
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 21 Sie 2015
Posty: 618
Skąd: Poznań
Wysłany: 2021-04-13, 19:10   MNE Przycisk mapy przestał prowadzić do mapy

Pierwsze moje podejście do aktualizacji map - pierwsze trupy.
Co się stało, że przycisk normalnie prowadzący do mapy (pierwszy od lewej, dolny rząd), nie wyświetla mapy, tylko prowadzi w to samo miejsce co przycisk "nawigacja" (drugi od lewej, dolny rząd)? Mapa ogólnie rzecz biorąc się wyświetla, GPS działa. Gdy zaplanuję trasę - wszystkie kroki wyglądają ok - mapa się pokazuje, ale jak wyjdę z widoku mapy (przejdę np na media czy do głównego ekranu) to nie mam sposobu by wrócić do widoku mapy... Mogę ewentualnie wybrać ponownie cel i nie wychodzić z mapy...

Generalnie to wlazłem w "totalcommandera" w MNE (czy jak on tam się zwie) by podejrzeć z czego w sumie składają się mapy i gdzie co jest, bo mapy, które ściągnąłem składają się z plików, których rozszerzenia nic mi nie mówią, a trochę tego jest i staram się to jakoś ugryźć..) i do brzegu - wydaje mi się że nic nie nabroiłem tam ..ale jak już byłem wśród ikonek mediapika (nie wiem w sumie jak to nazwać - chodzi o "ukryte" menu MNE uwolnionego przez jas_pika - dużo ikonek - uruchamiane poziomym długim pociągnięciem po ekranie) to przypadkowo mogłem coś, gdzieś... np zmieniłem skórkę na opisaną jako "0" (chyba wygląd MN), a potem wróciłem (błądząc) do takiej jaką miałem (MNE) i teraz nie wiem czy programowo się coś posypało, czy ja jeszcze coś prócz tej skórki przestawiłem? Czy można to odwrócić?
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4053
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2021-04-14, 08:26   

Zawsze można wrócić do standardowego.
Jesli masz moje pliki to wystarczy je jeszcze raz wgrać
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
Kauris 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV II Ph1
Silnik: 1.2 16v 73KM
Rocznik: 2015 120kkm
Wersja: Laureate
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 21 Sie 2015
Posty: 618
Skąd: Poznań
Wysłany: 2021-04-14, 19:18   

Kupiłem od Ciebie już spreparowanego gotowca. Nie mam żadnych plików. Masz na myśli "ponowne uwolnienie" czy jakiś "inny krok".
A co robi "factory reset" - ten niebieskawy pośród ikonek w ukrytym menu ? :mrgreen: Można to zaryzykować?
*moje ikonki wyglądają inaczej, obrazek poglądaowy tylko (czerwona ramka nieistotna).
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1814
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2021-04-14, 19:46   

Jas_pikiwi Chodzi pewnie o to aby wgrać tz. Plik ratunkowy który waży 2Gb co przywróci MNE do stanu oryginalnego a następnie można wgrać uwolnienie do wersji 6.0.4 i ponownie nowe mapy
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne