Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2022-09-07, 19:06
Uszkodziłem ekran Media Display w nowym Dusterze :(
Autor Wiadomość
radek1979 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.0
Dołączył: 07 Wrz 2022
Posty: 1
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2022-09-07, 18:58   Uszkodziłem ekran Media Display w nowym Dusterze :(

Witam wszystkich,
mam poważny problem, otóż uszkodziłem sobie ekran w nowym Dusterze. Początkowo myślałem, że tylko jest to kosmetyczna sprawa, nieładnie to wygląda, ale że tylko dół, pod ekranem, ale okazalo się że 2/3 ekranu z prawej strony nie działa :cry:
Nie wiem co w tej sytuacji mam zrobić? Czy dzwonić do ASO w sprawie wymiany? Czy AC mi coś takiego pokryje, czy niestety z własnej kieszeni? Jestem podłamany całą sytuacją, bo auto nowe, a tu takie coś.

Załączam zdjęcia uszkodzenia. Najgorzej jednak z dotykiem. Zdjęcie poniżej.
https://ibb.co/vH2ykZ8
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3625
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-09-08, 10:34   Re: Uszkodziłem ekran Media Display w nowym Dusterze :(

radek1979 napisał/a:
Czy dzwonić do ASO w sprawie wymiany? Czy AC mi coś takiego pokryje, czy niestety z własnej kieszeni?
Całe kompletne "radio" do wymiany w ASO lub na własną rękę. Pomijam sytuację, że ktoś akurat może z kolei tanio sprzedawać uszkodzony egzemplarz, ale ze sprawnym ekranem.
A czy tego typu nieszczęścia pokryje Ci AC- to już zależy całkowicie od Twojego ubezpieczyciela i warunków jakie masz w swoim ubezpieczeniu. A więc to pytanie powinieneś skierować wyłącznie do Twojego ubezpieczyciela a nie na forum.
 
DrOzda 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 79 razy
Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 3596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-09-08, 11:34   

Może wystarczy wymienić sam digitizer o ile są takie dostępne.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne