Marka: Renault
Model: Megane IV Grandtour
Silnik: 1,5 DCI
Rocznik: 2017 Pomógł: 53 razy Dołączył: 02 Mar 2019 Posty: 1793 Skąd: Radzionków
Wysłany: 2023-04-06, 11:38 Wymiana media Control na media display Sandero III/Jogger
Jestem trochę nie w temacie sprzętu audio w Sandero III.
Pojawił się u mnie temat sprowadzenia fabrycznie nowych ekranów Media Display, które nie są przypisane do auta.
Czy ktoś tutaj z obecnych przerabiał media Control (wersja bez ekranu) na wersję z ekranem. Podobno wszelkie przewody są w desce i wymaga to jedynie dokupienia zaślepki za radiem.
Jeśli ktoś jest w temacie chętnie się czegoś dowiem.
Cześć,
może tak być.
Ja w Jogger z Media Display (nie Nav) miałem 4 głośniki zamiast 6 i dokładałem dwa tweetery na desce. Wszystkie kable były elegancko przyklejone koło maskownic. Zwykłe Plug&Play.
Teraz zabieram się za subwoofer Focal IBUS2.1 pod siedzenie kierowcy (z racji wersji 7-osobowej) i z tego powodu szukałem jak rozebrać deskę i dostać się do Media.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum