Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Ile można wziąć za Dacię?
Autor Wiadomość
pixa 



Marka: Dacia
Model: Sandero Open
Silnik: 1.2
Rocznik: 2016
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Paź 2016
Posty: 634
Skąd: Wro
Wysłany: 2023-08-15, 17:52   Ile można wziąć za Dacię?

Heja!

Ile można wziąć za Daczkę Sandero 1.2 Open (grudzień 2016), pierwszy właściciel, serwisowana - pełna książka serwisowa. Nalatane 120kkm. Auto było zarysowane z obu stron w 2017 roku, więc trochę szpachli i grubszego lakieru jest. Stan techniczny nienaganny. Przy 100 kkm wymieniony rozrząd.

Nie chciałbym się bujać zbyt długo ze sprzedażą.
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1817
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2023-08-15, 21:33   

Wchodzisz na znany portal internetowy na literę O. Patrzysz ile chodzą podobne a nawet bogatsze wersje takiej Dacii jak Twoja. Robisz ładne ogłoszenie i wystawiasz taniej i tyle. Ja bym celował w kwotę +/- 23 tyś. zł.
 
pixa 



Marka: Dacia
Model: Sandero Open
Silnik: 1.2
Rocznik: 2016
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Paź 2016
Posty: 634
Skąd: Wro
Wysłany: 2023-08-16, 08:18   

dudu$ napisał/a:
Wchodzisz na znany portal internetowy na literę O. Patrzysz ile chodzą podobne a nawet bogatsze wersje takiej Dacii jak Twoja. Robisz ładne ogłoszenie i wystawiasz taniej i tyle. Ja bym celował w kwotę +/- 23 tyś. zł.


Byłem na tym portalu i zdziwił mnie bardzo duży rozstrzał cen. Stąd pytanie ;-)
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1817
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2023-08-16, 09:36   

pixa napisał/a:
dudu$ napisał/a:
Wchodzisz na znany portal internetowy na literę O. Patrzysz ile chodzą podobne a nawet bogatsze wersje takiej Dacii jak Twoja. Robisz ładne ogłoszenie i wystawiasz taniej i tyle. Ja bym celował w kwotę +/- 23 tyś. zł.


Byłem na tym portalu i zdziwił mnie bardzo duży rozstrzał cen. Stąd pytanie ;-)


Ty masz auto z 2016 roku czyli wersja sprzed FL i w średniej opcji wyposażenia, a patrząc na Sandero to masz golasa doposażonego pewnie w klimatyzację i może koło zapasowe. Auta z nowszych roczników po FL są z automatu droższe, podobna sytuacja ma się do aut w lepszej wersji wyposażenia nie wspominając już o Stepway - podobny rocznik co Twój lub starszy nawet o 2 lata może okazać się droższy nawet o kilka tysięcy złotych. Wszystko zależy tego czy trafisz klienta czy nie. Moja siostra przez pół roku sprzedawała bliźniaczą konstrukcję czyli Logana MCV II. Auto z 2015 roku, motor ten sam co Twój czyli 1.2 16v, wersja wyposażenia Laureate z dołożonymi czujnikami parkowania, nowe opony, nowa maglownica, przebieg +/- 55tyś. km, II właściciel i sprzedała go za 25 tyś. zł czyli tyle samo co zapłaciła za niego kilka miesięcy wcześniej.
 
pixa 



Marka: Dacia
Model: Sandero Open
Silnik: 1.2
Rocznik: 2016
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Paź 2016
Posty: 634
Skąd: Wro
Wysłany: 2023-08-16, 10:06   

Indeed. Jest klima, koło. Odblokowałem też termometr XD no i lakier fajny. Ale jednak był lakierowany z obu stron, a ludzie tego nie lubią :-)
 
Michał B24 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 90tce
Rocznik: 2021
Wersja: Comfort
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 1055
Skąd: Chwaszczyno
Wysłany: 2023-08-16, 12:03   

Daj cenę normalną, jak przyjdzie normalny klient, powiedz mu o co chodzi i obniż cenę, powiedz za co. Jak przyjdzie szkolony na jutubie, z polskim miernikiem grubości i tak bedzie marudził i nie kupi.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne