Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Duster 1,5 dci 2019 prośba o podłączenie do DDT4all
Autor Wiadomość
Pablito 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,5 dci
Dołączył: 07 Mar 2024
Posty: 4
Skąd: Strzelce
Wysłany: 2024-03-07, 12:58   Duster 1,5 dci 2019 prośba o podłączenie do DDT4all

Cześć. Jestem tu nowy i szukam pomocy z dezaktywacja tylnej wycieraczki przy włączonym wstecznym, dźwięku niezapiętych pasów, sygnalu klaksonem przy zamykaniu auta itp. Z systemem start - stop już sobie poradziłem odłączając wtyczkę pod maska ale reszta to już czarna magia. Czy ktoś z Was drodzy koledzy i koleżanki mógłby (oczywiście odpłatnie) podpiąc mojego Dustera do DDT4all i usunąć w nim te niepotrzebne "udogodnienia"? Jestem z okolic Kutna, mogę gdzieś dojechać (oby nie na koniec kraju). Z góry dziękuję za jakikolwiek odzew.
Ostatnio zmieniony przez Pablito 2024-03-07, 12:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
defunk 


Marka: Dacetti / Peżo
Model: Dusterio / Rifter
Silnik: 1,6 SCe / 1,2 110 KM
Rocznik: 2017 / 2021
Wersja: Laureate
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 839
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2024-03-07, 14:49   

Wycieraczki wyłączysz przy pomocy OBD, kupując interfejs diagnostyczny za kilkadziesiąt złotych, przy pomocy aplikacji (np. Car Scanner). Podobnie chyba sygnalizację zamykania auta, acz to pod warunkiem, że masz alarm.

Co do informacji o niezapiętych pasach to się wypowiedzą koledzy, mam wrażenie, że w nowszych autach to zostało zablokowane (nie sprawdzałem, bo nie odczuwam takiej potrzeby).
 
Pablito 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,5 dci
Dołączył: 07 Mar 2024
Posty: 4
Skąd: Strzelce
Wysłany: 2024-03-07, 15:05   

Dziekuje za odpowiedz. Mam wersje prestige, ale alarmu nie mam. Ja jestem "noga" w komputerach i boje sie sam robic cokolwiek w komputerze samochodu. Mechanicznie moge wszystko, moge cos odkręcić, pospawać, dociąć ale elektronika i komputery to nie na moja glowe. Wolałbym zapłacić i nie myśleć, ze coś zepsuje.
Ostatnio zmieniony przez Pablito 2024-03-07, 15:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
nkstyle1 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.0 Tce LPG
Rocznik: 2020
Wersja: Laureate
Dołączył: 01 Wrz 2023
Posty: 36
Skąd: Kraków
Wysłany: 2024-03-07, 16:36   

ECU TWEAKER z bazą od DDT4all na telefon z androidem i dobry interface ELM327 najlepiej na PIC18F2480, ale nie jest to konieczne.
Jeśli posiadasz laptopa to po zainstalowaniu DDT4all, można go uruchomić w trybie DEMO.
W tym trybie nauczysz się obsługi, bez szkód dla auta

Jak masz dobry szybki internet to można zrobić zdalnie za pomocą teamviewer.
Ostatnio zmieniony przez nkstyle1 2024-03-07, 16:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
Pablito 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,5 dci
Dołączył: 07 Mar 2024
Posty: 4
Skąd: Strzelce
Wysłany: 2024-03-07, 18:19   

Gdybym miał bliżej to juz bym do Ciebie jechał. Z tego co widze to chyba dobrze znasz sie na tym. Ja do niedawna mialem jeszcze Nokie 6310.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne