Jak w temacie - zauważyłem, że podczas jazdy relingi a właściwie przednią ich osłona lub uszczelka pod nią (ta na spodzie) telepie mi się i robi spory hałas w środku.
Myślę że założę nową uszczelkę lub ją czymś zastąpię czy uszczelnię aby wiatru nie łapała.
Pytanie - jak się demontuje tę osłonę? Mam tę wersję poliftową z kwadratowym otworem.
Zdjęcia na necie wyglądają jakby trzeba to było w bok jakąś zdjąć? Trzeba jakoś podważyć czy ciągnąć w bok?
Dajcie jakieś porady.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum