Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
[Duster I Lift] Relingi dachowe oryginalne - hałas.
Autor Wiadomość
girgi 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,5 dCi
Rocznik: 2015
Dołączył: 05 Wrz 2023
Posty: 31
Skąd: Opolskie
Wysłany: 2026-05-18, 07:40   [Duster I Lift] Relingi dachowe oryginalne - hałas.

Witajcie.

Jak w temacie - zauważyłem, że podczas jazdy relingi a właściwie przednią ich osłona lub uszczelka pod nią (ta na spodzie) telepie mi się i robi spory hałas w środku.
Myślę że założę nową uszczelkę lub ją czymś zastąpię czy uszczelnię aby wiatru nie łapała.
Pytanie - jak się demontuje tę osłonę? Mam tę wersję poliftową z kwadratowym otworem.
Zdjęcia na necie wyglądają jakby trzeba to było w bok jakąś zdjąć? Trzeba jakoś podważyć czy ciągnąć w bok?
Dajcie jakieś porady.
 
girgi 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,5 dCi
Rocznik: 2015
Dołączył: 05 Wrz 2023
Posty: 31
Skąd: Opolskie
Wysłany: 2026-05-28, 12:22   

Nikt tego nie rozbierał nigdy?
 
Karenzo 


Marka: Dacia-
Model: Duster 4x2 , sandero stepway , duster 4x4
Silnik: 1.6 lpg, 0.9 lpg , 1.5 dci
Rocznik: 2012,2016,2022
Wersja: Laureate
Pomógł: 48 razy
Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 4598
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2026-05-28, 14:12   

zdejmij podsufitkę i daj butyl na wyciszenie.
 
girgi 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,5 dCi
Rocznik: 2015
Dołączył: 05 Wrz 2023
Posty: 31
Skąd: Opolskie
Wysłany: 2026-05-31, 19:27   

E, głupoty gadacie panie kolego…

https://m.youtube.com/watch?v=ZxMqN6viRbc&t=1s&pp=2AEBkAIB&ra=m

Te fora to takie są, pytasz a w 80% przypadków sam se odpowiadasz po robocie już :-/
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne