Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.0 Sce
Rocznik: 2019
Wersja: Open Pomógł: 1 raz Dołączył: 24 Lip 2019 Posty: 40 Skąd: Polska
Wysłany: 2026-06-17, 17:56 Stukanie,drgania na wolnych obrotach
Od paru dni pojawiły się stuki,drgania na wolnych obrotach od strony pasażera dochodzące z okolicy podszybia.Krew mnie już zalewa wszystko już sprawdziłem pod maską i luzów nie ma.Jedynie odbój maski jakoś dziwnie luźny był to go usztywniłem i zero poprawy.Swoją drogą te odboje mają być takie luźne czy tylko u mnie tak latają? Jak otworzę maskę na odpalonym silniku to od strony silnika nic nie słychać.
Marka: Dacia
Model: Logan MCV II Ph1
Silnik: 1.2 16v 73KM
Rocznik: 2015 140kkm
Wersja: Laureate Pomógł: 22 razy Dołączył: 21 Sie 2015 Posty: 659 Skąd: Poznań
Wysłany: 2026-06-17, 21:44
W takich chwilach przypomina mi się jak dwa razy rwałem radio i układałem wiązki, bo mi coś stukało na 100% z tamtych okolic, a okazało się, że buteleczka z zapachem obijała się o lusterko...
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum