Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2010-01-07, 02:14
Oszuści!
Autor Wiadomość
Karenzo 


Marka: Dacia--> Subaru
Model: Duster 4x2 -->Forester
Silnik: 1.6 16V 105 LPG K4M 616 --> 2.0 16v FB20
Rocznik: 2012 --> 2016
Wersja: Laureate
Pomógł: 48 razy
Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 4551
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-11-25, 21:12   

Mierzyć , oglądać i przyjść z kimś kto na chłodno obejrzy auto .

To zależy od ciebie , jeżeli kupujesz 5-10 auto nie ma problemu , ale jak kupujesz nowe auto raz na 10-20 lat to lepiej było by odbierać auto bez osób które ponoszą emocje takie jak żony , dzieci i szczególności teściowie :lol:


Mimo że raczej jestem chłodną osoba sam dałem trochę ponieść się chwili i nie dostał bym obiecanej siatki mocującej bagażnika . Niby nic ale wtedy 300 zł kosztowało
_________________
Moje auto
 
gregorisan 



Marka: Dacia
Model: Sandero II Stepway Laureate
Silnik: 0.9 TCe 90 S&S
Rocznik: 2015
Wersja: Stepway2
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Sie 2015
Posty: 1353
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2015-11-26, 09:43   

A co sądzicie o ofertach na Renault-Gwarantowane. Jest tam bardzo dużo aut 1-3 letnich.
Jakiś czas temu nawet prowadziłem korespondencję z jednym z salonów w Tarnowskich Górach odnośnie Renault Megane 1.6 110KM w takiej podstawowej wersji wyposażenia. Było to auto dwuletnie z przebiegiem ponad 40 tysięcy. Cena jaką mi zaoferowano wynosiła 41000 tysięcy. Ale z racji mojej wrodzonej nieufności temat ucichł ;-)
Takich podobnych ofert jest tam całe mnóstwo - samochody różnią się jedynie kolorem i nieznacznie przebiegiem ( podobnie było z Fiatem Brawo) .
Czy te przebiegi są autentyczne?
Dla przykładu:
http://uzywane.renault.pl...GANE/2014/24884
_________________
enjoy the silence
 
Lza 



Marka: g..o wort
Model: Tourneo Grand Connect
Silnik: 1.5
Rocznik: 2016
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2014
Posty: 1061
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: 2015-11-26, 10:14   

gregorisan napisał/a:
Jest tam bardzo dużo aut 1-3 letnich


He, he: A wśród nich oferta dealera DECAR

Samochody są niezarejestrowane, więc są importowane z zachodu, po wyrejestrowaniu.
Porównałem scenica i ceny na zachodzie takiego samego modelu/rocznika są wyższe, więc wniosek jest jeden - naprawiany po dzwonie.

Niemcy czy Francuzi nie chcą jeździć samochodami po stłuczce, bo nie zapewniają już takiej ochrony. Nie są bezpieczne. W krajach słowniańskich życie i zdrowie nie ma takiej wartości jak na zachodzie więc tu się sprzedają.

Renalt może gwarantowac takie samochody, ale życia i zdrowia Ci nie zagwarantuje prawda?
Jeśłi miałbym wybierać między takim podzwonnym scenicem a nową lodgy, wybrałbym lodgy.
 
gregorisan 



Marka: Dacia
Model: Sandero II Stepway Laureate
Silnik: 0.9 TCe 90 S&S
Rocznik: 2015
Wersja: Stepway2
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Sie 2015
Posty: 1353
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2015-11-26, 10:28   

Przez ponad rok szukałem tak dwu, trzy letniego auta klasy kompaktowej. Niestety, ale to jest dość trudne. "Prywatne" ogłoszenia na portalach są już nieaktualne po kilku godzinach od wystawienia. A te które "wiszą" to najczęściej oferty handlarzy, którzy wystawiają się jako "osoby prywatne". Dlatego dałem sobie spokój i za podobne pieniądze wybrałem Dacię i w "sumie" mam święty spokój.
_________________
enjoy the silence
 
kicia 



Marka: Dacia
Model: Duster II 4x2
Silnik: 1.2 TCe
Rocznik: 2014
Wersja: Prestige
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 07 Kwi 2014
Posty: 365
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-11-26, 10:36   

ken-wawa napisał/a:
Karenzo napisał/a:
że kupujesz nowe w salonie a takie auto spadło np lory albo tir miał wypadek
salon cie oczywiście o tym nie poinformuje


Jak sie przed tym bronic? Czujnik lakieru?

Myśmy przy odbiorze sprawdzali całe auto miernikiem lakieru (salon bez problemu nam go użyczył). Do tego mieliśmy długą listę (2 strony A4) rzeczy do sprawdzenia - czy są i czy działają.
W salonie spędziliśmy wprawdzie 3 godziny, ale było warto - przynajmniej mamy pewność, że dostaliśmy pełnowartościowy egzemplarz.
I to pomimo, że salon ma bardzo dobrą opinię, a sprzedawca traktował nas jak VIPów. Bo w Polsce niestety nic nie można robić na piękne oczy.
_________________
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne