Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przywitam się z Wami...
Autor Wiadomość
leo 


Marka: MZ, DU, Dacia
Model: ETZ, Tico, Duster
Silnik: 0.125, 0.8, 1.6
Rocznik: 1990, 1998, 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 529
Skąd: Dęblin
Wysłany: 2010-09-01, 21:58   

Witaj.
Pan Z. powiedział przy podpisywaniu umowy, że nie zna terminów i "dla bezpieczeństwa" ;-) wpisał koniec listopada - ale właśnie z rozmowy takiej (i po lekturze forum, gdzie pisano o 3-miesięcznym oczekiwaniu) wywnioskowałem, że są duże szanse na koniec października, ew. początek listopada. Jednak napiszę szczerze: chętnie już pojeździłbym nowym autem, owszem, ale podchodzę spokojnie do sprawy, bo nie pozostaję bez samochodu i mam czym jeździć (zresztą zamierzam użytkować dwa samochody, obecny i Dustera). Czyli poczekać te 3, 4 m-ce mogę, pół roku już nie brzmi dobrze... :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam.
 
tolkiszon82 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6 16V
Rocznik: "--"
Wersja: Laureate
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lip 2010
Posty: 117
Skąd: Lublin
Wysłany: 2010-09-02, 05:03   

ja w sumie tez mam czym jezdzic co prawda swoja Lagune sprzedalem ale dobijam ojca poloneza niestety nie zawsze mam mozliwosc go porzyczyc ale tak jak ty wolal bym smigac nowym autem. Zamawialismy w jednym czasie wiec moze i odbiór bedziemy mieli podobny. Gdybys mial jakies informacje z salonu to dawaj znac ja równiez bede to robił a narazie uzbrajamy sie w cierpliwosc i oby do listopada
_________________
Przepraszam za orografie :)
 
leo 


Marka: MZ, DU, Dacia
Model: ETZ, Tico, Duster
Silnik: 0.125, 0.8, 1.6
Rocznik: 1990, 1998, 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 529
Skąd: Dęblin
Wysłany: 2010-09-02, 20:29   

O, to, to...
Informujmy się na bieżąco o wszystkim ciekawym, może byc na privie.
Ja na razie nie mam żadnych wieści... Ale miesiąc minał, jutro postaram się zadzwonić i zapytać - może coś już wiadomo...
_________________
Pozdrawiam.
 
leo 


Marka: MZ, DU, Dacia
Model: ETZ, Tico, Duster
Silnik: 0.125, 0.8, 1.6
Rocznik: 1990, 1998, 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 529
Skąd: Dęblin
Wysłany: 2010-10-21, 23:42   

benny86 napisał/a:
Witaj:)
No to już chyba wiesz co kupić jak tico przejdzie na emeryturę :-D


No i już. Tico nie przeszło na emeryturę, za to ma nowego "brata". :mrgreen:
Wczoraj odebrałem (z małymi przygodami, ale jednak) mojego dustera, z przerażającym przebiegiem 9 km. :-) Muszę podziękować p. Wojtkowi Zygmuntowiczowi za uczciwe i przyzwoite podejście do mnie i moich spraw. Nie mogę też właściwie złego słowa powiedzieć o samej firmie Nazaruk (jak do tej pory - mam nadzieję, że tak pozostanie) - w wolnej chwili napiszę parę słów w odpowiednim wątku.
Do Lublina pojechałem pociągiem (boszszsz, pierwsza taka podróż od wielu lat), a wróciłem szczęśliwie do domu dusterem; dziś przebieg wynosi 200 km. Auto jest piękne, powoli do mnie dociera, że to już mój... :lol: Jestem coraz bardziej nim zachwycony, chociaż nie podejrzewałbym siebie o to ;-) . Jeździ się rewelacyjnie, narobił mi trochę strachu w trakcie jazdy po Lublinie (pierwsze kilometry), omal nie przestawiłem latarni i betonowego słupka przy pierwszym postoju na stacji paliw... Ale potem było coraz lepiej. Silnik zaczął pracować po 100 km ładniej, po dwustu jeszcze piękniej, średnie spalanie ciągle się zmniejsza... Tyle, że trzeba wciąż uważać na obroty, łagodnie przyspieszać itd. - prawidłowe dotarcie jest bardzo ważne.
Witam więc jako pełnoprawny członek rodziny dusterów. ;-)

PS. Dorzucam kilka fotek, strzelonych naprędce na krótkim postoju w drodze do domu. :->

duster nowy 05.jpg
Plik ściągnięto 156 raz(y) 74,84 KB

duster nowy 04.jpg
Plik ściągnięto 151 raz(y) 69,46 KB

duster nowy 03.jpg
Plik ściągnięto 142 raz(y) 80,59 KB

duster nowy 02.jpg
Plik ściągnięto 154 raz(y) 79,26 KB

duster nowy 01.jpg
Plik ściągnięto 152 raz(y) 77,63 KB

_________________
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez leo 2010-10-21, 23:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7414
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2010-10-22, 04:49   

Gratuluję szczęśliwcu. Jedna fotka do galerii.
Widzę, że z wrażenia nie mogłeś spać i post napisałeś po północy. ;-)
 
slavo88 
Zielony listek



Marka: Daewoo
Model: Tico
Silnik: 0.8
Rocznik: 1997
Dołączył: 26 Maj 2010
Posty: 6
Skąd: RZE
Wysłany: 2010-10-22, 18:51   

leo napisał/a:
No i już. Tico nie przeszło na emeryturę, za to ma nowego "brata". :mrgreen:


A co...jeszcze raz pogratuluje tutaj :mrgreen:
Bezawaryjnej jazdy i niech nie będzie gorszy niż Tico ;-)
_________________
TicoŚmigacz
196kkm na blacie i śmiga dalej...
Na pokładzie:
Yosan Turbo + Sirio Omega 27
 
leo 


Marka: MZ, DU, Dacia
Model: ETZ, Tico, Duster
Silnik: 0.125, 0.8, 1.6
Rocznik: 1990, 1998, 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 529
Skąd: Dęblin
Wysłany: 2010-10-23, 01:16   

Dzięki, Slavo. :mrgreen:
Jeżeli duster okaże się tak samo udanym autem, jak moje tico... to będę bardzo szczęśliwy. ;-)
_________________
Pozdrawiam.
 
leo 


Marka: MZ, DU, Dacia
Model: ETZ, Tico, Duster
Silnik: 0.125, 0.8, 1.6
Rocznik: 1990, 1998, 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 529
Skąd: Dęblin
Wysłany: 2010-10-23, 01:31   

Marek1603 napisał/a:
Gratuluję szczęśliwcu.


Dzięki. :mrgreen:

Marek1603 napisał/a:
Jedna fotka do galerii.


Mhm, może powinienem zrobić fotkę dziś... Duster ubłocony po sam dach... :lol:

Marek1603 napisał/a:
Widzę, że z wrażenia nie mogłeś spać i post napisałeś po północy. ;-)


Jesteś drugim na tym forum, który wypomina mi późną porę wypowiadania się. Czyżby obowiązywały jakieś dopuszczalne godziny? ;-)

Piszę późno, bo w tygodniu każdego dnia pracuję do zmroku, a wieczorem wsiadamy z żoną, ze znajomymi i jedziemy gdzieś dalej na kolację - ot tak, żeby się przejechać i jak najszybciej dotrzeć silnik. Nawet nie miałem możliwości jeszcze dokładnie obejrzeć samochodu za dnia... :cry:
Dziś w Kazimierzu Dolnym zaliczyłem (zupełnie niechcący) test terenowy. Pod kamieniołomami wpakowałem się po ciemku na ścieżki, które przygotował sobie człowiek wożący uazem klientów po okolicach (lasy, góry, wąwozy)... Ścieżki te widziałem parę razy z góry, z kamieniołomów - wydawały się normalnymi dróżkami żwirowymi do zawracania... Dziś w nocy zobaczyłem je z "poziomu zero" - okazały się specjalnie przygotowanym torem przeszkód do ciężkiego off-roadu, zarośniętym zewsząd krzakami. No i pobłądziłem w tych ścieżkach, po ciemku, z czwórką ludzi na pokładzie. Ani zawrócić, gdy spostrzegłem, w co się wpakowałem... pozostała tylko jazda na wprost, przez muldy, głębokie koleiny, błoto, kałuże. No i zaskoczył mnie duster kompletnie - auto nie zawiesiło się ani razu, nie utonęło w błocie, nie zakopało, parę razy miało lekki poślizg tylko. Kobiety narobiły kupę hałasu :mrgreen: , ale trzeba było jechać dalej, aż gdzieś znajdzie się wyjazd na drogę. No i trafiłem w końcu. Tak więc test terenowy (zrobiony przypadkiem przy stanie licznika 290 km) zdany IMHO na piątkę (chociaż miałem stracha sporego: napęd tylko na 2 koła, ale dał radę) - nie ma to jak duży prześwit, opony M+S i sprytne zawieszenie. Samochód ubłocony po dach, jakiegoś krzaka zdjąłem potem z haka, ale co tam - dusty przekonał mnie, że sporo potrafi. Kurcze, myślałem, że opisywane w prasie jego możliwości w terenie to takie tam ględzenie... ale wcale nie, daje sobie radę świetnie nawet z kimś za kółkiem, kto pierwszy raz znalazł się w takim terenie (piszę o sobie). Jednym słowem: teraz jestem pewny, że można śmiało na niego liczyć w naprawdę trudnych warunkach poza drogą.
Autko to zaskakuje mnie coraz bardziej (oczywiście w pozytywnym sensie).
_________________
Pozdrawiam.
 
Piotrek721015 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,5 dci 90 KM
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Wrz 2010
Posty: 443
Skąd: ZGY
Wysłany: 2010-10-23, 08:27   

Gratuluję koledze świetnego auta i szczęśliwie zakończonej przygody w kazimierzu. Sam też czekam na Dustaara,dlatego z zainteresowaniem śledzę przygody kolegi. Szczere gratulacje i jaak najszybszego dotarcia silnika, aby można było sprawdzić na maxa co auto potrafi. Pozdrawiam Piter.
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7414
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2010-10-23, 15:03   

leo napisał/a:

Jesteś drugim na tym forum, który wypomina mi późną porę wypowiadania się. Czyżby obowiązywały jakieś dopuszczalne godziny? ;-)



Nie wypominam tylko ja o tej porze śpię bo wstaję o 4:30, więc sam rozumiesz. ;-)
 
MartinPŃ 


Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1,4
Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 100
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-10-23, 16:32   

Gratuluję nowego Dustera ;-)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne