Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
PTU - beznadzieja!!!
Autor Wiadomość
Nova 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2009
Wersja: Laureate
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 157
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-05-18, 18:18   PTU - beznadzieja!!!

Odradzam wszystkim tego ubezpieczyciela.
Właśnie likwiduję szkodę z OC sprawcy ubezpieczonego w PTU.
K O S Z M A R!
Żeby rzeczoznawca przyjechał i zrobił zdjęcia + odebrał papierzyska musiałam dwukrotnie interweniować. Tłumaczyli się, że nie kontaktowali się ze mną, bo nie mieli do mnie...kodu pocztowego?!? Mail i numer telefonu im nie wystarczał :shock: :evil:

Na przesłanie wyceny czekałam ponad 2 tygodnie (przesłanie mailem, nie samą wycenę)!
Najpierw pani zapomniała wysłać, potem poszła na urlop a osoba zastępująca miała to w d... i przez cały tydzień unikała kontaktu = nie zrobiła w tym temacie nic.

Dodzwonić się do osoby wyznaczonej do prowadzenia sprawy nie ma najmniejszych szans: albo permanentnie nie odbiera, albo jest zajęte albo odbiera i od razu odkłada słuchawkę.
Zostaje infolinia, gdzie można złożyć skargę i dalej czekać.

Do dzisiaj nie ma potwierdzenia od sprawcy, więc PTU nie wypłaca pieniędzy...
Dzwoniłam do PTU - powiedzieli, że wysłali kolejny polecony do sprawcy.
Dzwoniłam do sprawcy - powiedział, że przesłałby takie potwierdzenie, ale jak do tej pory NICZEGO nie otrzymał od PTU.

Ktoś tu kręci i stawiam na PTU.

Podsumowując - nigdy bym nie chciała mieć żadnego ubezpieczenia w PTU.
Jedna prosta sprawa a tyle obnażyła niekompetencji, ignorancji i bezczelności, że szczęka mi opadła.
Ja nie miałam wyboru (trafił mnie nieszczęśnik ubezpieczony w tej firmie), ale wszystkim rozważającym ubezpieczenie w PTU - serdecznie odradzam.
I nie jest to tylko moja opinia - w warsztacie jak usłyszeli o PTU to tylko jęknęli i powiedzieli, że gorzej już trafić nie można...
_________________
Grunt - to umieć radzić sobie w życiu...
 
marekwoj 


Marka: Hyundai
Model: I30 CW
Silnik: 1.6 CRDI
Rocznik: 2010
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 197
Skąd: Jaktorów
Wysłany: 2010-05-19, 10:16   

Pewnie dużo zależy od konkretnych ludzi w tych firmach. Mnie 2 lata temu trafiła ciężarówka ubezpieczona w PZU. Na miejsce przyjechała policja, ukarali sprawcę mandatem, mandat został przyjęty. Czyli formalności ustalające winnego w 100% ustalone, ale i tak prawie 6 tygodni minęło zanim PZU zgodziło się na naprawę wg wyceny ASO (ich była prawie 3x niższa).
 
robertp1983 



Marka: FSO / Dacia
Model: 125p / Logan
Silnik: 1,5 / 1,4 MPI
Rocznik: 1990 / 2009
Wersja: Laureate
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 416
Skąd: WARSZAWA
  Wysłany: 2010-05-19, 12:09   

ja też miałem wątpliwą przyjemność spotkania sie z kimś kto miał ubezpieczenie w tej firmie, na szczęście samochód naprawiłem z własnego AC i teraz czekam na regres z towarzystwa, ale mam pewne wątpliwości czy sie wyrobią do stycznia:(

jakby ktoś chciał poczytać opinie ze strony ubezpieczyciela:

http://www.ptu.ubezpiecze...ystwie/0,0.html
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne