Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2010-08-04, 23:06
Trolling
Autor Wiadomość
Matthias[Wlkp] 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 7 os.
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 125
Skąd: Skórzewo k/Poznania
  Wysłany: 2010-08-04, 21:45   Trolling

Wbrew pozorom nie jest to instrukcja dla modów odnośnie przycisku "ban", ale drobna porada dla użytkowników tegoż wielce wspaniałego forum, które pomogło mi podjąć życiową decyzję o wieloletnim związku ;).

Kiedy widzę wątki stworzone przez typowego trolla pełne wypowiedzi typu "jeździsz golfem?", albo "Gimnazjum ma wakacje", to robi mi się... smutno. Smutno, że tak wielu dokarmia te stworzenia nie zasługujące na internetowy byt.

Rozumiem, że odruchem na post w stylu "Duster to szmata" jest ostry sprzeciw - niestety, jedynym sposobem jest kompletne olanie tematu. Trzeba powtórzyć sobie jak mantrę: Nie karmić trolla! Nie karmić trolla! , i przejść do innego wątku. Jest takie fajne powiedzonko, że dyskutując z idiotą najpierw zniżamy się do jego poziomu, a potem przegrywamy przez brak doświadczenia w takiej dyskusji.

Polecam przemyślenie prostej sprawy - skąd bierze się trolling? Przyczyna jest bardzo prosta - chęć zwrócenia na siebie uwagi. Tylko tyle. Sam przeżyłem w swoim życiu "chwilę trollingu" ;) i teraz wiem, dlaczego. Nic tak nie boli trolla, jak brak odpowiedzi. Zatem wykończmy gadziny głodem.

Przyznaję, że tym razem nie wytrzymałem i odpowiedziałem raz czy dwa... Moc niestety była we mnie zbyt mała, a gadzina już dosyć urosła w siłę...
_________________
 
maciek 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCE 100 LPG
Rocznik: 2020
Wersja: Prestige
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 3531
Skąd: Lublin
Wysłany: 2010-08-04, 22:45   

Matthias[Wlkp], popieram cie, po prostu byłem jego zachowaniem zażenowany pamietam podobny atak na megane.com.pl ktoś z audi 80 coś piep@#$ł ale jakoś to przeszło, najlepiej jest ignorować.

Równie dobrze ten ktoś napisać że podczas jazdy próbnej czy kiedy że znalazł wady wymienić, zalety wymienić, a nie że pisać że szmata.
Po za tym każdy anglik gdy słyszy słowo Duster myśli o Piasku a nie o szmacie.
_________________
Jestem handlowcem w salonie Carrara w Lublinie. Szukasz oferty na Nową Dacie? Pisz PW lub na e-mail

 
krakry1 



Marka: Renault / VW
Model: Captur / Up
Silnik: 1,3 TCe 130KM/60 KM
Rocznik: 2019 / 2014
Wersja: Laureate
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 1889
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2010-08-05, 12:11   

Zgadzam się z Wami zagłodzić gada ... trolla (ogra) itd. :mrgreen:
 
Mamert 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 SCe 110 LPG
Rocznik: 2018
Wersja: Laureate Plus 7 os.
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 1104
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-08-06, 00:15   

Ser Shrek, może i troll, ale trochę racji ma (miał), samozachwyt dacią niektórych użytkowników forum spowodowany utrzymaniem twarzy po wyrzuceniu ok 40.000-50.000 jest już czasem nie do zniesienia.
Jedno co mnie urzekło w tym samochodzie to stosunek cena/funkcjonalność (wielkość), który mogłem wykorzystać do prowadzenia działalności.
Cała reszta, czyli jakość wykonania, bezawaryjność, grubość i wytrzymałość blach, jak także lakieru można włożyć między bajki.
 
Potworny 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1,6 MPI
Rocznik: 2008
Wersja: Laureate
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 216
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-06, 11:48   

Mamert napisał/a:
także lakieru można włożyć między bajki

Nie, żebym piał z zachwytu i się ślinił ale to: http://www.samar.pl/__/__...znika-2009.html
Czy dobrze rozumiem, że to nie ma znaczenia? To jest nieprawda?

Wiadomo: Dacia to nie Bentley i trzeba zachować umiar....
Fakt, że niektórzy jak dudek: potrzebują publicznej, „ celebryckiej”, akceptacji swojego "czubka" ("każdy dudek swój czubek chwali") ale to nie powód do trollowego ataku.

"Psy szczekają, karawana jedzie dalej".... 8-)
_________________

 
KOSA 


Marka: DACIA
Model: DUSTER
Silnik: 1,5 DCi
Dołączył: 05 Sie 2010
Posty: 55
Skąd: Warszawa
  Wysłany: 2010-08-06, 11:54   

Nie chcę się wstawiać za Ser Szrekiem, ale byłem u niego i widziałem ten samochód. Wszystko co pisał jest w 100% prawdą. Myślę, że chciał nam coś pokazać. Samochody jakie ma są zadbane i zasługują na pochwałę.
Największe wrażenie zrobił na mnie jego motocykl HONDA CX z roku 1977 - prosto z fabryki, cały w oryginale z przebiegiem 90 000 km.
Pokazywał mi wszystkie udokumentowanie naprawy i korespondencję z producentami.
Też liczyłem przebieg, bo wydawał mi się nierealny, jednak licznik w Duster nie kłamał i miał około 37 000 km. Facet strasznie gościnny. Pokazał mi wszystko i na piwko zaprosił.
Ma niezłe pomysły i w swoich katamaranach poprawił wszystkie niedociągnięcia, na się na mechanice, taki majsterklepka. Pomysły ściąga z innych marek samochodów i wprowadza je do swoich samochodów.
Jestem tu nowy ale myślę, że ktoś powinien go przeprosić. Na temat Dacii wypowiadał się pozytywnie i wymieniał zalety porównując do prawie wszystkich marek. Facet jest spoko jednak cięty język czemuś służy, to chyba takie jego zboczenie zawodowe. Dużo pracuje i jest ratownikiem medycznym. Szczególną uwagę zwraca na bezpieczeństwo to czynne jak i bierne.
Osobiście powiem, że będę z nim utrzymywał kontakt, bo jest tego wart i dzięki niemu zapobiegnę rozczarowania w użytkowaniu swego Dusterka - dzięki niemu wprowadzę kilka usprawnień i zabezpieczę się przed ty co widziałem na jego Dusterze.
Ostatnio zmieniony przez KOSA 2010-08-06, 11:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7414
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2010-08-06, 21:32   

Może i jest spoko tylko trochę źle zaczoł naszą znajomość, i niech się nie dziwi, iż został tak potraktowany. Może kiedyś wróci i zacznie w bardziej cywilizowany sposób rozmawiać, a może z takiej dyskusji wtedy wiele pożytecznych spraw wyjdzie i wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie. Pozdro dla szreka. ;-)
 
Daemon84 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1,6 87km
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Dołączył: 21 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: Warszawa
  Wysłany: 2010-08-07, 08:36   

KOSA napisał/a:
Nie chcę się wstawiać za Ser Szrekiem, ale byłem u niego i widziałem ten samochód. Wszystko co pisał jest w 100% prawdą. Myślę, że chciał nam coś pokazać. Samochody jakie ma są zadbane i zasługują na pochwałę.
Największe wrażenie zrobił na mnie jego motocykl HONDA CX z roku 1977 - prosto z fabryki, cały w oryginale z przebiegiem 90 000 km.
Pokazywał mi wszystkie udokumentowanie naprawy i korespondencję z producentami.
Też liczyłem przebieg, bo wydawał mi się nierealny, jednak licznik w Duster nie kłamał i miał około 37 000 km. Facet strasznie gościnny. Pokazał mi wszystko i na piwko zaprosił.
Ma niezłe pomysły i w swoich katamaranach poprawił wszystkie niedociągnięcia, na się na mechanice, taki majsterklepka. Pomysły ściąga z innych marek samochodów i wprowadza je do swoich samochodów.
Jestem tu nowy ale myślę, że ktoś powinien go przeprosić. Na temat Dacii wypowiadał się pozytywnie i wymieniał zalety porównując do prawie wszystkich marek. Facet jest spoko jednak cięty język czemuś służy, to chyba takie jego zboczenie zawodowe. Dużo pracuje i jest ratownikiem medycznym. Szczególną uwagę zwraca na bezpieczeństwo to czynne jak i bierne.
Osobiście powiem, że będę z nim utrzymywał kontakt, bo jest tego wart i dzięki niemu zapobiegnę rozczarowania w użytkowaniu swego Dusterka - dzięki niemu wprowadzę kilka usprawnień i zabezpieczę się przed ty co widziałem na jego Dusterze.


No to rzeczywiście wspaniale, a najlepsze jest w tym to że zarejestrowałeś się po tym jak on dostał kolejny raz bana - czysty przypadek. I pisał że ma z 4 samochody, a ty teraz dodajesz motocykl. Gościu nie pieprz głupot. Uczepiłeś się tego forum jak cygan auta stojącego na światłach, idź już stąd i daj se siana. A i jeszcze jedno - powiedz gdzie jesteś niuniuś na Rondzie Waszyngtona bo tam nie ma żadnego salonu Renault, jest jak już wspominałem wcześniej JRL i tyle. A i jeszcze jedno gościu napisałeś że samochód jest do obejrzenia do godziny 6 góra 7 rano o 1 w nocy, więc nie dałeś żadnej szansy na faktyczne porównanie. Znowu zacznie się pieprzenie o szopenie i nieodpowiadanie na niewygodne posty. Jesteś SPALONY tutaj więc leć na forum KII albo HYUNDAIA. Nara

Plus kolejna rzecz - podobno misio był dziennikarzem, a teraz jest ratownikiem medycznym. Bez jaj czy ty myślisz że wszyscy tutaj są tacy naiwni.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Daemon84 2010-08-07, 08:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
Daemon84 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1,6 87km
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Dołączył: 21 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-07, 08:55   

Mamert napisał/a:
Ser Shrek, może i troll, ale trochę racji ma (miał), samozachwyt dacią niektórych użytkowników forum spowodowany utrzymaniem twarzy po wyrzuceniu ok 40.000-50.000 jest już czasem nie do zniesienia.
Jedno co mnie urzekło w tym samochodzie to stosunek cena/funkcjonalność (wielkość), który mogłem wykorzystać do prowadzenia działalności.
Cała reszta, czyli jakość wykonania, bezawaryjność, grubość i wytrzymałość blach, jak także lakieru można włożyć między bajki.


Tak oczywiście, dopiero teraz na to wpadłem. A może jednak chodzi o to że gościu przegina, pisze po 20 razy to samo i ma ze 12 lat. Dacia jaka jest każdy widzi, więc jeśli ktoś zdecydował się wydać według ciebie "AŻ" 50 tysięcy na Dustera to sam wiedział co kupuje. To samo by było na forum KII jakby przyszedł jakiś gówniarz i zaczął pluć i podniecać się na Soula. A odnośnie wielkości to hmmm Logan jest chyba większy i ma pojemniejszy bagażnik, a Duster to samochód na wycieczki do lasu i rodzinne wypady nad jezioro i niech tak już zostanie.
_________________
 
ppart 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,5 dCi / 1.6 Sci by Orange
Rocznik: 2010/2019
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 100
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-08-07, 09:14   

Mamert chyba nie masz do końca racji. Nie widzę tutaj sztucznych zachwytów, widzę ludzi, którzy się cieszą z nowego samochodu i chcą się wymieniać spostrzeżeniami. Sershreek probował zobrzydzać Dustera, nawet nazwą. Mimo, że jeszcze nie mam tego samochodu, to też się cieszę, mimo że nie powinno się kupować samochodu zaraz po wprowadzeniu na rynek, bo mogą być braki.
"Bezawaryjność Daci" jest udokumentowana.
"Jedno co mnie urzekło w tym samochodzie to stosunek cena/funkcjonalność (wielkość), który mogłem wykorzystać do prowadzenia działalności" - samozachwyt ?????
A wogóle to wiadomo jak jest z Dacią w Polsce, wstyd nią jeżdzić (mimo, że ma bardzo pozytywne opinie ze względu na cenę i możliwości, MCF i Stepway), ale szanuję ludzi na tym forum i mi nie przeszkadza, że się zachwycają.
Duster to inna bajka, myślałem, że znajomi będą się śmiać, jednak teraz wiem, że jest odwrotnie. I myślę, że ta opinia o Daci się szybko zmieni.
Ostatnio zmieniony przez ppart 2010-08-07, 09:23, w całości zmieniany 2 razy  
 
krakry1 



Marka: Renault / VW
Model: Captur / Up
Silnik: 1,3 TCe 130KM/60 KM
Rocznik: 2019 / 2014
Wersja: Laureate
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 1889
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2010-08-07, 10:47   

Daemon84 napisał/a:
No to rzeczywiście wspaniale, a najlepsze jest w tym to że zarejestrowałeś się po tym jak on dostał kolejny raz bana - czysty przypadek.
Też mi się to od razu rzuciło w oczy. Najpierw jeden dostaje bany - za chwilę pojawia się drugi gość, który twierdzi, że ten pierwszy jest spoko. Przypadek ... być może?
 
Mamert 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 SCe 110 LPG
Rocznik: 2018
Wersja: Laureate Plus 7 os.
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 1104
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-08-07, 12:27   

Potworny napisał/a:
Nie, żebym piał z zachwytu i się ślinił ale to: http://www.samar.pl/__/__...znika-2009.html
Czy dobrze rozumiem, że to nie ma znaczenia? To jest nieprawda?
ppart napisał/a:
"Bezawaryjność Daci" jest udokumentowana.

Gdyby wyrzucić całą zbędną elektronikę z innych aut i sprowadzić ją do poziomu Dacii, to mogłoby się okazać że w statystyce awaryjności Dacia kręciła by się w końcu stawki.
 
Potworny 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1,6 MPI
Rocznik: 2008
Wersja: Laureate
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 216
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-07, 13:02   

Mamert napisał/a:
awaryjności Dacia kręciła by się w końcu stawki

To i tak nie zmienia faktu.....
Jeżeli tak to bardzo proszę o wiarygodne dowody bo jak narazie to mam wrażenie, że to nie tylko "elektronika" zawodzi....ale to, co w daćkach w większości jest dość trwałe :->
_________________

 
Beckie 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2008
Wersja: Arctica 5 os.
Pomógł: 22 razy
Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 2064
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-08-07, 16:11   

Masz na myśli trwałość ponad siedemdziesięcioletnią?
_________________
 
yarocz 



Marka: DACIA
Model: Logan MCV
Silnik: 1,6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Ambiance 5 os.
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 455
Skąd: Lublin
Wysłany: 2010-08-07, 16:14   

Jeśli chodzi o awaryjność to zawsze może się trafić jakiś feralny egzemplarz.
Dacia nie jest tu wyjątkiem.
W czasie ostatnich deszczy mój służbowy VW Caddy postał sobie na ulewie 5 dni.
Po uruchomieniu silnika i przejechaniu kilku metrów zapaliła się kontrolka ESP, auto nie miało także mocy.
Zgasiłem silnik, za chwilę ponownie go uruchomiłem i jakie było moje zdziwienie gdy po chwili znowu zapaliła się w/w kontrolka. :-?
Auto pomógł kilku dniowy postój na parkingu w słońcu.Coś w nim wyschło i wszystko znowu działa jak należy. ;-)
_________________

 
Rudiok 



Marka: Renault
Model: Clio II
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2003
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 25
Skąd: Krosno
Wysłany: 2010-08-07, 16:19   

Panowie, czy aby nie przesadzacie? Każda negatywna wypowiedź na temat użyteczności jakiegoś modelu Dacii będzie w ten sposób kontrowana? Zalatuje to lekko zaślepieniem, żeby nie powiedzieć fanatyzmem. Kupując jakiś model samochodu chciałbym poznać jego zalety, ale i wady. O tym o czym pisał wcześniej Szrek też słyszałem już od kilku osób (bo Dustera zamawia coraz więcej firm, np. związanych z górnictwem, gazownictwem itd.), ale po reakcji na jego wypowiedzi można się zacząć zastanawiać czy na forum nie panuje jakiś niepisany temat tabu, którym są "wady Dustera".
 
Beckie 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2008
Wersja: Arctica 5 os.
Pomógł: 22 razy
Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 2064
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-08-07, 16:35   

Jest przecież odpowiedni temat, w którym każdy może wpisać co go boli w Dacii:
Za co go nienawidzę .
Wpisów 255 - tak, że nie jest chyba tak źle z obiektywizmem posiadaczy.
_________________
 
krakry1 



Marka: Renault / VW
Model: Captur / Up
Silnik: 1,3 TCe 130KM/60 KM
Rocznik: 2019 / 2014
Wersja: Laureate
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 1889
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2010-08-07, 17:14   

... ostatni wpis sprzed prawie roku. Wniosek - kochamy swoje samochody. :lol:
 
krakry1 



Marka: Renault / VW
Model: Captur / Up
Silnik: 1,3 TCe 130KM/60 KM
Rocznik: 2019 / 2014
Wersja: Laureate
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 1889
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2010-08-07, 20:34   

Zgadza się w necie sporo przestrzeni, a więc ... komu w drogę, temu trzeszczy sznurowadło. :-P
 
KOSA 


Marka: DACIA
Model: DUSTER
Silnik: 1,5 DCi
Dołączył: 05 Sie 2010
Posty: 55
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-08, 22:04   

Rudiok napisał/a:
Panowie, czy aby nie przesadzacie? Każda negatywna wypowiedź na temat użyteczności jakiegoś modelu Dacii będzie w ten sposób kontrowana? Zalatuje to lekko zaślepieniem, żeby nie powiedzieć fanatyzmem. Kupując jakiś model samochodu chciałbym poznać jego zalety, ale i wady. O tym o czym pisał wcześniej Szrek też słyszałem już od kilku osób (bo Dustera zamawia coraz więcej firm, np. związanych z górnictwem, gazownictwem itd.), ale po reakcji na jego wypowiedzi można się zacząć zastanawiać czy na forum nie panuje jakiś niepisany temat tabu, którym są "wady Dustera".


Zapewne ta odpowiedź ucieszyłaby Shreka. Zapewne czyta.
Jedno co mogę powiedzieć to, że może ma dużo racji i dla tego pojechałem do niego i pogadałem z nim. Pokazał mi wszystko co napisał. Może i słownictwo jakie używa jest nietuzinkowe, ale nie można czegoś człowiekowi narzucać. Taki jest i koniec. Rozmawiałem z nim dziś i już oddał ten samochód ale to co dostrzegł to i opisał. Dostrzegł też inne negatywne rzeczy jednak ja nie będę ich przedstawiał, bo nie jestem do tego upoważniony.

Dacia ???? kiedyś samochód dla dygnitarzy i kto miał taki to już wiadomo gdzie pracował lub jakie miał powiązania, teraz to samochód z klasą i dobrze im wyszło na znajomość z Renault. Silniki są te same co w większości samochodów i jeżdżą. Przed zakupem Dustera polatałem sobie po parkingach i zadawałem pytania użytkownikom Renault. Wiadomo, że Renault i Dacia to nie to samo, jednak tworzą samochody z klasą i mam nadzieję, że tak będzie.
Gdzieś na tym forum przeczytałem że pierwsze Logany nie były cynkowane i jakby to wiedział to by tego nie kupił ob mu gnije. Mam nadzieję że mój Duster tego mi nie zrobi bo jest cynkowany a przynajmniej tak mi powiedzieli w salonie jak go kupowałem.
 
Martens 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2008
Wersja: Arctica 5 os.
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 468
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-09, 12:58   

KOSA napisał/a:
Może i słownictwo jakie używa jest nietuzinkowe, ale nie można czegoś człowiekowi narzucać. Taki jest i koniec

Zgadza się, jest "nietuzinkowe" - takiego nieskładnego bełkotu jak w jego pierwszych postach dawno nie czytałem.
Dobrze, że go z tego forum wyrzucono. Nie można nam bowiem narzucać konieczności czytania bełkotu. Tacy jesteśmy i koniec.
 
KOSA 


Marka: DACIA
Model: DUSTER
Silnik: 1,5 DCi
Dołączył: 05 Sie 2010
Posty: 55
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-12, 12:41   

Martens napisał/a:
KOSA napisał/a:
Może i słownictwo jakie używa jest nietuzinkowe, ale nie można czegoś człowiekowi narzucać. Taki jest i koniec

Zgadza się, jest "nietuzinkowe" - takiego nieskładnego bełkotu jak w jego pierwszych postach dawno nie czytałem.
Dobrze, że go z tego forum wyrzucono. Nie można nam bowiem narzucać konieczności czytania bełkotu. Tacy jesteśmy i koniec.


Podoba mi się stwierdzenie przywódcy, że "tacy jesteśmy i koniec" - chodzi mi tu o liczbę mnogą wypowiedzi. Admin traci władzę :-) Zaczyna mi się to podobać. Walka pod krzyżem w Warszawie też mi to przypomina. Garstka ludzi terroryzuje cały kraj, choć obrażanie uczuć religijnych obecnie jest priorytetem. Krzyż na drogę :-)
Kto chciał czytać Shreka, to go czytał a kto nie chciał to pomijał. Cenzura jest i będzie.
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-12, 13:08   

Bynajmniej - władza admina jako takiego jest dokładnie taka sama jak przedtem: wyłącznie techniczna.

Natomiast "miękka" władza - czyli szacunek i autorytet - kolegów Kartylosa, Martensa, KOSA-y czy dowolnego innego użytkownika personalnie, zależy wyłącznie od nich samych: treści i formy wypowiedzi oraz zachowań, ocenianych (znowu: osobiście) przez pozostałych forumowiczów. I żadne zaklęcia "admin traci władzę!" tu wiele nie zmienią... Na szczęście! (:


...Co powiedziawszy, muszę zauważyć, że żałuję, że ominęła mnie "ogrowa impreza" - uważam bowiem, jak temu dałem wyraz w shoutboksie, że Szreka należało zostawić, a jedynie przypilnować go moderatorsko.

Aczkolwiek koniec końców reakcji Kratylosa się nie dziwię, bo po pierwszych prośbach o uspokojenie się, nasz zielonoskóry były kolega sam rozpoczął regularną wojnę, najnormalniej w świecie spamując forum. A to już bez względu na wartość merytoryczną (lub jej brak) jego postów rzeczywiście kwalifikuje się na ostateczny odstrzał.

I to on właśnie nastąpił, a nie cenzura. No ale niektórym osobom milej myśleć o sobie jako o uciśnionych, niż dopuścić możliwość, że jednak "zgrzeszyli" d:
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-12, 13:12   

@Mamert: Ja widzę i zachwyt, i nadmierną krytykę - ale głównie jednak normalne wypowiedzi: "To dobre, to do bani".

Powiedz mi zatem, czy Ty naprawdę uważasz, że jesteś choć trochę obiektywny nawet we własnej ocenie?


A czy inne auta byłyby lepsze czy nie od Dacii, gdyby coś tam - to już mniemanologia niestosowana, więc kompletnie bez sensu. Natomiast dane statystyczne są oczywiście mocno niedoskonałe, ale jakieś tam są - i wnioski każdy może sobie sam wyciągnąć.
 
KOSA 


Marka: DACIA
Model: DUSTER
Silnik: 1,5 DCi
Dołączył: 05 Sie 2010
Posty: 55
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-12, 14:51   

Zgodzę się z Tobą, jednak coś mi nad uszami strasznie trzeszczy i mówi, że nie do końca.
Możliwe, że Shrek miał nietypowe wejście. Tak jak pisałem, poznałem go osobiście i mam z nim kontakt. Uważam, że gość jest OK. Nie będę Was do tego przekonywał.

Odnośnie admina - myślę, że mimo wielu zgłoszeń o obrażaniu mojej rodziny i mnie samego, wymyślając do zwierząt, pozostała bez echa. Shrekowi dopinaliście wszystko co się dało.
Czy to jest feer??. Pozostawiam to bez komentarza pozostawiając to jako brak władzy przez Admina. Stronniczość lub coś podobnego. Mam swojego Dusterka i myślę, że za te pieniążki nie kupię niczego tak fajnego. Uwagi Shreka wziąłem pod uwagę i pracuję nad tym aby nie doprowadzić samochodu do tego co widziałem w prezentowanym przez Shreka. Trochę to forum przypomina mi heroizm spod krzyża. Takie mam skojarzenia, bo jak inaczej nazwać fanatyzm??? Tyle co miałem do napisania i nie będę w tym wątku pisał więcej - pachnie mi tu prawie wyrocznią :-)
Dodam, że Shrek - osiągnął to co zamierzał i zwrócił uwagę na małe niedociągnięcia a ja uważam, aby tego nie uszkodzić.
Ostatnio zmieniony przez KOSA 2010-08-12, 14:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne