Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2010-08-04, 23:06
Trolling
Autor Wiadomość
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-12, 15:25   

"Nietypowe"... a może bardziej pasowałoby: "chamskie"? Tak czy owek - to chyba nic dziwnego i nic nie "feer", że niektórzy koledzy odpisali mu w podobnym "nietypowym" stylu?



KOSA napisał/a:
mimo wielu zgłoszeń o obrażaniu mojej rodziny i mnie samego, wymyślając do zwierząt, pozostała bez echa.

Nie wiem, ile było "zgłoszeń", ale ewentualne "obrazy" były dwie:

http://www.daciaklub.pl/f...p?p=58376#58376

oraz

http://www.daciaklub.pl/f...p?p=58746#58746

- nie dotyczyły jednak ani Ciebie, ani Twojej rodziny, tylko nazw użytkowników forum.


Natomiast oskarżenie o brak reakcji, to - jak widać w drugiej lince - przynajmniej w połowie kłamstwo <:


(A w drugiej połowie - kwestia względna: Twoje prawo to oczywiście odbierać jako "obrazę" cokolwiek, ale z kolei prawem innym ludzi, w tym także modów i adminów, jest mieć własne zdanie na ten temat).
Ostatnio zmieniony przez laisar 2010-08-12, 15:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
Matthias[Wlkp] 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 7 os.
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 125
Skąd: Skórzewo k/Poznania
Wysłany: 2010-08-12, 16:02   

Szkoda, że nie mamy swoistej "Jaskini Trolli", do której moglibyśmy wrzucać przykłady trollowania. Wtedy nikt by nie miał wątpliwości...

Jest niby taki serwis "The art of trolling", ale poziomem nie zachwyca...
_________________
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7414
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2010-08-12, 20:17   

KOSA napisał/a:
Rozmawiałem z nim dziś i już oddał ten samochód ale to co dostrzegł to i opisał


KOSA napisał/a:
Uwagi Shreka wziąłem pod uwagę i pracuję nad tym aby nie doprowadzić samochodu do tego co widziałem w prezentowanym przez Shreka.


Kolego Kosa najpierw mówisz, że nie widziałeś tego Dustera Serszreka, bo go oddał, a teraz mówisz, że go widzałeś. Więc się może określisz co jest prawdą. Co do twojej znajomości z nim może poprosisz go, abyś mógł zrobić fotki np: jego motocykla i wstawisz je abyśmy wiedzieli, że nie bajerujesz.
Bez urazy ale poprostu mi się pewne fakty kupy nie trzymają.
Ostatnio zmieniony przez Marek1603 2010-08-12, 20:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
KOSA 


Marka: DACIA
Model: DUSTER
Silnik: 1,5 DCi
Dołączył: 05 Sie 2010
Posty: 55
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-12, 21:12   

Miałem nie pisać w tym wątku, jednak musimy coś wytłumaczyć.

Junior Admin - nie traktujecie wszystkich forumowiczów na równo. Przykład: Sherk dostał natychmiast ostrzeżenia bo ponoć obraził ludzi na forum pisząc o moherach, potem o powielanie tematu w innych wątkach a potem już zablokowany.
Obrażanie mnie i mojej rodziny oraz innych cyt. "Masz na nazwisko szrek? To współczuję rodziców. Mówisz że masz swój styl, a ja myślę że raczej nadmiar wolnego czasu i neostradę. Tylko się nie popłacz i nie biegnij do mamy :lol: " W dalszym ciągu jestem obrażany a szczególnie moi rodzice (wychowali mnie na wartościowego człowieka) oraz w drugiej części tekstu wyśmiewany. Forumowicz został poproszony o poprawienie postu i łaskawie zrobił to nieudolnie. Dla mnie jest to gra na "nosie" Admina, który ma prawo wystawić mu ostrzeżenie, ale po co ??? Kumoterstwo, układ, stronniczość ????

Kolego Marek1603 - proszę poprawić się i czytać ze zrozumieniem, gdyż mój post z dnia 2010.08.06 z godziny 12:54 w tym samym wątku opisuje, że widziałem się ze Shrekiem a oddał pojazd, jednak nie pamiętam kiedy (chyba kilka dni po naszej rozmowie).
Nawet fakt stawiennictwa za Shrekiem jest źle widziane przez niektórych forumowiczów.
Tak na marginesie to mam fotkę jego motorka.
Udało się :)
Czy będzie dalsza inwigilacja ???

Honda CX500.jpg
Plik ściągnięto 188 raz(y) 105,86 KB

Ostatnio zmieniony przez KOSA 2010-08-12, 21:24, w całości zmieniany 3 razy  
 
jackthenight 



Marka: Dacia, Fiat
Model: Sandero, Tipo
Silnik: 1.4 MPI, 1.4 16V
Rocznik: 2008, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 66 razy
Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 3233
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-12, 22:10   

KOSA ale powiedz, wierzysz w to, że ktoś ci uwierzył iż ty nie jesteś samym Szrek-iem.
Bo ja to wiem na 100%, że ty KOSA jesteś tym poprzednim Szrekiem, którego usunęliśmy z forum. Zamiast się tutaj użalać nad sobą i kombinować udając kolegę Szreka - "udało się i mam jednak zdjęcie, rozmawiałem z kolegą Szrek, to dobry kolega, który dużo ważnych informacji nam przekazał, a my wszyscy go nie zrozumieliśmy i tak źle potraktowaliśmy" -
Przestałbyś KOSA już udawać i przyznałbyś się, że KOSA to Szrek, napisałbyś że KOSA zrozumiał już złą postawę Szreka, który pisał brzydko i darował byś nam tych śmiesznych tłumaczeń o koledze Szreku że go znasz, że z nim gadałeś, że masz jego zdjęcie motora itp. itd.

Rozumiem, że Szrek się odmienił i zmienił ksywkę na KOSA.
Ja jestem bardzo zadowolony z twojej odmiany, wreszcie twoje posty mają sens i są wartościowe dla forum i ludzi ich czytających.
_________________

Ostatnio zmieniony przez jackthenight 2010-08-12, 22:31, w całości zmieniany 4 razy  
 
KOSA 


Marka: DACIA
Model: DUSTER
Silnik: 1,5 DCi
Dołączył: 05 Sie 2010
Posty: 55
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-12, 23:25   

Jeśli Wam to pomoże to proszę w to wierzyć, " Wiara czyni cuda"

Wracając do obrażania: obraźliwy post widnieje dalej "Witam trolla, widzę że ksywa bajkowa się znudziła, teraz masz ksywkę zwierzęcą. NIE KARMIĆ TROLLA - to ten sam serszrek", przepraszam, ale czegoś nie rozumiem w tym postępowaniu.

Dostałem fotkę, bo poprosiłem go o to i przesłał mi kilka fotek. Lubię motorki.
Wstawione przy jego pomocy i jego zgodzie. Te co ja zrobiłem są mało ciekawe (mało ekspozycyjne), poprosił mnie abym zdjęcia z Dustera nie publikował i uszanuję to.

Nie będę niczego udowadniał i niczego więcej tłumaczył.

Będąc tak traktowany na forum, czyli obrażany, mocno się zastanawiam nad bytnością na nim. Mogę też zostać trollem.
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-12, 23:33   

KOSA napisał/a:
nie traktujecie wszystkich forumowiczów na równo.

Ależ oczywiście, że nie - bo "po równo" to (prawie) nigdy nie jest sprawiedliwie!

W tym przypadku: wolę kogoś kulturalnego i znanego mi dłużej, niż nowego chamskiego buca - naprawdę jest w tym coś dziwnego czy niewłaściwego?



Cytat:
Obrażanie mnie i mojej rodziny oraz innych cyt. "Masz na nazwisko szrek? To współczuję rodziców. [...]" W dalszym ciągu jestem obrażany a szczególnie moi rodzice

No zaraz - dali Ci na nazwisko "szrek"? Bo jeżeli nie, to przecież zacytowana uwaga nawet Cię nie dotyczy...

...A gdyby nawet dotyczyła, to dlaczego współczucie miało by być obraźliwe???

...I co w ogóle jest obraźliwego w słowie "szrek"?


(No i to było raz, a nie "ciągle jesteś obrażany").



Cytat:
(wychowali mnie na wartościowego człowieka)

(Dobre mniemanie o sobie - byle nieprzesadne - nie jest niczym złym, ale zasadniczo to tę ocenę lepiej jednak zostawić innym ludziom... (; ).



Cytat:
Dla mnie jest to gra na "nosie" Admina

A dla mnie nie - i co teraz? Kto ma to rozstrzygnąć? Sąd? Głosowanie? Ty? Ja?

(Pytam absolutnie serio).



Cytat:
ale po co ???

No właśnie ja też nie mam pojęcia po co - nie widzę powodu.
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7414
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2010-08-13, 05:09   

Spoko zdjęcie. Nie mam powodów ci nie wierzyć więc niech zostanie, że to prawda nawet jeśli jesteś odmienionym szrekiem. Możesz mu podziękować. ;-)

A tak nawiasem wracając do poobijanego lakieru to był maglowany na forum temat zakładania chlapaczy i osłon na rant błotnika nad kołem, właśnie w tym celu i przedostawaniu się błota na połączeniu progu z błotnikiem, a raczej nadkola z błotnikiem. Warto poszukać i poczytać różne opinie na ten temat.
 
Daemon84 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1,6 87km
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Dołączył: 21 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: Warszawa
  Wysłany: 2010-08-13, 07:20   

KOSA napisał/a:

Nie będę niczego udowadniał i niczego więcej tłumaczył.

Będąc tak traktowany na forum, czyli obrażany, mocno się zastanawiam nad bytnością na nim. Mogę też zostać trollem.


Wiesz co, jednego nie rozumiem - czemu piszesz o sobie (o szreku) w trzeciej osobie? To chyba ma jakieś głębsze podłoże psychologiczne? I JA ciebie mój drogi nie obraziłem, ty pisząc wulgarnie o nas i naszych autach sam naraziłeś się na ataki i niestety jak czas pokazał jesteś za wąski w tyłku żeby się obronić. Mówiąc wprost - kolego nie dość że nie masz honoru, to jeszcze nie masz jaj żeby stąd raz na zawsze pójść i nie zawracać gitary. NIE pozdrawiam bo nie warto
_________________
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-13, 09:17   

@Daemon84: Przecież to nie ma najmniejszego znaczenia, kim naprawdę kol. KOSA jest - istotne jest jedynie, jak się jako dana osoba zachowuje (: Może więc daj mu już trochę spokoju, bo chyba faktycznie też zaczynasz nieco przeginać... <;



(...Tym bardziej, że jeżeli jest byłym Szrekiem, to kiedyś i tak "wpadnie", bez prowokowania d; Chociaż to byłoby w sumie miłe, gdyby bytność na forum okazała się dla niego tak istotna, żeby się zmienić. Żeby to w normalnym życiu nowe początki były takie proste...).
Ostatnio zmieniony przez laisar 2010-08-13, 09:41, w całości zmieniany 2 razy  
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-13, 09:39   

KOSA napisał/a:
obraźliwy post widnieje dalej

Dokładnie jak poprzednio - jeżeli nie jesteś odmienionym Ser Szrekiem, to ten post nie jest obraźliwy, bo przecież nie jest do Ciebie.


Cytat:
Nie będę niczego udowadniał i niczego więcej tłumaczył.

"Po czynach ich poznacie" - więc jest to bardzo słuszne podejście.

(Zwłaszcza, że jeszcze się nikomu nie udało udowodnić, że "nie jest wielbłądem" (((; ).


Cytat:
mocno się zastanawiam nad bytnością na nim. Mogę też zostać trollem.

To drugie spowoduje, że nad pierwszym nie będziesz musiał się w ogóle zastanawiać <;

Co do pierwszego: nowi użytkownicy forum są zawsze mile widziani, naprawdę - ale nie aż tak, żeby ich błagać o pozostanie czy zbytnio folgować...


Zatem: witaj, poczytaj trochę, żeby się zorientować w atmosferze, a kimkolwiek jesteś, będziesz dobrze traktowany, nawet gdybyś coś czasem "chlapnął" (:


Szczerze gorąco pozdrawiam (:
 
fi 


Marka: Hyundai
Model: i10
Silnik: 1.1 SOHC
Rocznik: 2011
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 285
Skąd: Wybrzeze
Wysłany: 2010-08-13, 09:42   

To co sie dzieje (mowie o obu stronach - ogrze i Daemon84) to sa wlasnie skutki rosnacej popularnosci marki Dacia :-)

Kiedys to byla marka (i forum) niszowa. Wiec bylo tu spokojniej, kameralniej. A teraz, glownie wraz z ogromna sprzedaza Dustera pojawily sie ekstrema (choc np "starogwardyjny" jackthenight jest tez przykladem radykala, ale przynajmniej przeplata swoj radykalizm rzeczowymi argumentami) - i juz nie bedzie tak samo ;-)
 
Matthias[Wlkp] 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 7 os.
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 125
Skąd: Skórzewo k/Poznania
Wysłany: 2010-08-13, 10:18   

Daemon84, jeśli widzisz tutaj trolla, to proszę, przeczytaj raz jeszcze pierwszy post w tym wątku. Masz w standardzie przycisk "Ignoruj" - to jest ostateczna broń na trolle - zacznij jej używać! Współczuję modom i adminom, że muszą to wszystko przeczytać przed skasowaniem...

fi, zgadzam się całkowicie. Podobne chwile przeżywają fora F1, odkąd pojawił się Kubica, tylko jeszcze bardziej ekstremalnie ;).

Chciałbym troszeczkę naciągnąć definicję trolla także na userów, którzy nas po prostu wkurzają, lub z którymi się nie zgadzamy w fundamentalnych sprawach. Co prawda określenie powinno być inne niż typowego trolla z krwi i kości, ale efekt na użytkowniku jest ten sam - wkurza :evil: . Na przykładzie kolegi KOSA - jednych wkurza, inni go tolerują, a regulamin przestrzega. Dlatego też zachęcam do moderacji indywidualnej i korzystania z funkcji "IGNORUJ". Ja, póki co, listę ignorowanych mam pustą...

Innym ciekawym przykładem są wspomniane przeze mnie fora F1, oblepione ostatnio przez "kubicomaniaków" - masa ludzi, która się nie zna, ale wydaje amatorsko przemyślane osądy, które nijak mają się do rzeczywistości... Znam paru takich, którzy przez te pare lat niczego się nie nauczyli i w pełni zasługują na ignorowanie, ale na bana absolutnie nie, gdyż stosują się do regulaminu.
_________________
 
KOSA 


Marka: DACIA
Model: DUSTER
Silnik: 1,5 DCi
Dołączył: 05 Sie 2010
Posty: 55
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-13, 10:38   

laisar napisał/a:
@Daemon84: Przecież to nie ma najmniejszego znaczenia, kim naprawdę kol. KOSA jest - istotne jest jedynie, jak się jako dana osoba zachowuje (: Może więc daj mu już trochę spokoju, bo chyba faktycznie też zaczynasz nieco przeginać... <;



(...Tym bardziej, że jeżeli jest byłym Szrekiem, to kiedyś i tak "wpadnie", bez prowokowania d; Chociaż to byłoby w sumie miłe, gdyby bytność na forum okazała się dla niego tak istotna, żeby się zmienić. Żeby to w normalnym życiu nowe początki były takie proste...).


A mówią, że resocjalizacja nie ma bytności :-)
Socjalizacja to pierwszy stopień uspołecznienia. Żałuję, że czasami kogoś to pominęło.
Łapanie za słówka, to przywilej tego forum.
 
fi 


Marka: Hyundai
Model: i10
Silnik: 1.1 SOHC
Rocznik: 2011
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 285
Skąd: Wybrzeze
Wysłany: 2010-08-13, 10:38   

Problem z "ignoruj" jest taki, ze o ile posty autorstwa danego usera faktycznie nie sa wyswietlane, to jesli gdzies jest on cytowany - to widac :-/ - wiec ta funkcjonalnosc nie jest do konca dopracowana.

Mam takiego jednego usera, ktorego styl wypowiadania dziala mi na nerwy strasznie, wiec wlaczylem ignora. Ale nadal gdzieniegdzie czytam niechcacy, co pisal :-)
 
czaju 



Marka: Dacia,Citroen,Ford
Model: Duster,C4 GP,Fusion
Silnik: 1.5@107,2.0@150,2.0@240 4x4
Rocznik: 2010.2014
Wersja: Prestige
Pomógł: 27 razy
Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 1853
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2010-08-13, 10:43   

Całkiem serio nie wiem do czego dąży ta dyskusja.
Dacia to fajne samochody, ale napewno nie bez wad. Proszę nie popadajmy w fanatyzm, bo będziemy "Obrońcami Dustera" analogicznie do "Obrońców Krzyża"
Ostatnio zmieniony przez laisar 2010-08-13, 10:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
KOSA 


Marka: DACIA
Model: DUSTER
Silnik: 1,5 DCi
Dołączył: 05 Sie 2010
Posty: 55
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-13, 10:44   

Oportunizm, też tu zagościł na stałe - a szkoda. (oportunista - człowiek lizus, chorągiewka na wietrze, która idzie za wiatrem) :-)
Jednak Shrek miał rację. Zaczynam tego człowieka bardziej doceniać.
A tak na marginesie to dziś ze Shrekiem idę na piwko.

Kolega w poprzedzającym poście napisał, że nie wie dokąd ta dyskusja zmierza, odpowiedź może być tylko jedna - donikąd !!! siła perswazji i wmówienia, że żaba ma loki. Powodzenia.
Ostatnio zmieniony przez KOSA 2010-08-13, 10:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-13, 10:49   

@czaju: Niektórym być może faktycznie ciężko w to uwierzyć, ale naprawdę istnieją ludzie, którzy nie wiedzą, że istnieje coś takiego jak ignorowanie (w sensie "technicznym").

Dla pozostałych - dyskusja jest przypomnieniem... (;



KOSA napisał/a:
A mówią, że resocjalizacja nie ma bytności :-)

Chyba korwiniści <;


Cytat:
Socjalizacja to pierwszy stopień uspołecznienia. Żałuję, że czasami kogoś to pominęło.

Uszy do góry - może i Szrekowi się to kiedyś uda? (;

W każdym razie ode mnie pozdrów go przy okazji - niech jeszcze kiedyś tu wpadnie, jak już nieco emocje opadną.


Cytat:
Łapanie za słówka, to przywilej tego forum.

Raczej po prostu każdego miejsca służącego dyskusjom - chociaż do czego konkretnie "pijesz" w tym miejscu to nie mam pojęcia...



PS @fi: JTN jest tylko czasem po prostu za prędki w słowach... (;
Ostatnio zmieniony przez laisar 2010-08-13, 10:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
straszna_maruda 


Marka: Renault
Model: Megane 2 ph2
Silnik: 1.6
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 251
Skąd: ETM
Wysłany: 2010-08-15, 13:02   

fi napisał/a:
Kiedys to byla marka (i forum) niszowa. Wiec bylo tu spokojniej, kameralniej.


Nie masz racji. Trolingi i ataki zawsze się trafiały. Tylko na szczęście mamy sprawnych adminów którzy nie wdają się zbędne dyskusje tylko wycinają troli i wątki trolujące. Dzięki temu jest tu tak fajnie choć czasami jakaś pyskówka się trafi. Doswiadczenie pokazuje, że po przekroczeniu pewnego poziomu trzeba autorytarnie działać bo jedynie to przynosi pozytywny skutek. Z drugiej strony troli po prostu się omija.
 
KOSA 


Marka: DACIA
Model: DUSTER
Silnik: 1,5 DCi
Dołączył: 05 Sie 2010
Posty: 55
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-15, 16:04   

Nowi trolle to nie problem, gorzej jak trollem się jest i to długo na tym forum i jakby to rzekł Shrek "imperializm w modzie" ;-)

I, jeszcze jedno , zauważyłem, że na tym forum panuje jakaś dziwna przypadłość a mianowicie przyczepianie się do słówek i wyłapywanie "drobnych" niedociągnięć w nazewnictwie. Brak czytania ze zrozumieniem to domena forumowiczów. Nie wielu forumowiczów potrafi przyznać się do złej interpretacji przeczytanego tekstu (nie wspomnę o zrozumieniu tematu), jakaś dziwna dysleksja tu zagościła. :-)
Każdy chce być mądrzejszy i większość postów to nic innego jak kłótnie i wychwytywanie błędów i wyśmiewanie ich. Oj, nie ładnie, nie ładnie. Myślę, że Admin powinien więcej czasu poświęcić na takie uchybienia i to powinno być negowane. Ale, co mi tam, przecież to forum dla tych co chcą coś powiedzieć. Czasami mam wrażenie, że tu świat układany jest według Admina, który oczywiście dobrze zarządza tym serwisem, jednak powinien więcej zwracać uwagę na dyskusję a nie na wyśmiewanie forumowiczów. :-)
Ostatnio zmieniony przez KOSA 2010-08-15, 23:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
mollu 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.2
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 159
Skąd: Polkowice
Wysłany: 2010-08-16, 06:20   

Kratylos napisał/a:
Na forum nie ma demokracji ciemiężcy administratorzy sami decyduja co jest dobre a co zle i nikt ich nie kontroluje :-P


no i taka prawda :)

jeśłi kolega Kosa chce coś zmienić to są 2 wyjścia:

1. dostajesz się do administracji i masz coś do gadania :-P
2. zakładasz swoje forum/stronę i ustalasz swoje zasady :-D

pozdro
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7414
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2010-08-16, 10:09   

Amen.
 
KOSA 


Marka: DACIA
Model: DUSTER
Silnik: 1,5 DCi
Dołączył: 05 Sie 2010
Posty: 55
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-16, 10:16   

Marek1603 napisał/a:
Amen.


ale podlizuch :-)
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-16, 10:21   

KOSA napisał/a:
na tym forum panuje jakaś dziwna przypadłość a mianowicie przyczepianie się do słówek

Jakieś konkrety?

(Tzn. oprócz:
Cytat:
ale podlizuch

d: <<<:).
Ostatnio zmieniony przez laisar 2010-08-16, 10:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7414
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2010-08-16, 11:33   

Kolego Kosa nie podlizuch tylko ten temat się staje trochę monotonny i nudny, a koledzy dają ci się podpuszczać. Ja kończę swoje wypowiedzi tutaj. Pozdrawiam.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne