Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Godny polecenia dentysta w Łodzi
Autor Wiadomość
jackthenight 



Marka: Dacia, Fiat
Model: Sandero, Tipo
Silnik: 1.4 MPI, 1.4 16V
Rocznik: 2008, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 3233
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-09-03, 16:36   Godny polecenia dentysta w Łodzi

Postanowiłem zareklamować na forum dentystę dr. Arkadiusza Polakowskiego z Widzewa,
który to mi właśnie wyleczył 7-demkę(leczenie kanałowe) - ząb który przez innych dentystów był uważany "do wyrwania" - czego ja się niezmiernie boję, bo jeszcze żadnego zęba wyrywanego nie miałem i wcale nie chce mieć.

Pan Arkadiusz to profesjonalista - szczerze mogę go polecić, a wiem że nieraz trudno znaleźć dobrego i pewnego dentystę.

Wszystko dokładnie wyjaśni, nie wynajduje dziur, których nie ma - jest miły a najważniejsze, że bardzo fachowo podchodzi do sprawy.
Naprawdę jestem ciągle po wrażeniem z wizyty u niego - bo sądziłem że moją 7-demkę czeka już najgorszy zabieg wyrwania.
Nie jest tani, ale też nie jest drogi - raczej ceny takie jak w Łodzi.

Przyjmuje w gabinecie stomatologicznym DUODENT:

dr. Arkadiusz Polakowski
Łódź, ul. Gogola 12
tel.: 42 673-40-45


Szczerze polecam, bo ten dentysta jest naprawdę niezły w tym co robi.
Najfajniejsze jest również to, że zanim coś zacznie robić to bierze lusterko i razem z tobą pokazuje ci jak wygląda ząb i co z nim będzie robić. Jak już da znieczulenie, powierci to ci również pokaże dziurę i również opisze co o tym sądzi i co będzie najlepsze dla tego zęba.
No naprawdę jest bardzo dobry w tym. Od dzisiaj nie boję się dentysty :) :mrgreen:
_________________

Ostatnio zmieniony przez jackthenight 2010-09-03, 16:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne