Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2015-11-18, 01:04
ŁÓDŹ - Legionow 122
Autor Wiadomość
wieza 



Marka: Dacia
Model: LODGY
Silnik: 1,5
Rocznik: 2013
Wersja: Prestige 5 os.
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 1919
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2008-07-16, 21:23   no coz

Hey serwisowalem tam swoja meganke tzn tam ja zakupilem rowniez . W skrocie w podsumowaniu przez jakies 5 lat bylo wzasadzie OK ale pozniej mialem problemy z obrotami i chcieli mi wymieniac czesci zaczeli od silniczka krokowego cena 270zl dodac do tego podlaczenie pod komp. 150zl silniczek kupilem we wlasnym zakresie a te 150 zl co sobie zarzyczyli na poczatku to po robocie sie dowiedzialem ze to jest bez vatu.
A wogule to nic nie pomoglo wkoncu pojechalem do innego magika i powiedzial mi ze to sonda lambda i jak powiedzial tak zrobil wymienil i teraz dziala 3 rok bez problemu. A w serwisie firmowym nie wiedzieli sieroty.
Wogule to legionow to odradzam!
_________________
Przede wszystkim przestronnosc w aucie co dajeLodgy i MCV w dobrej cenie ;)
Stan licznika 115,000 i koniec
Lodgy 120000km i rośnie
 
stempik 



Marka: dacia
Model: logan
Silnik: 1,4mpi
Rocznik: 2005
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 698
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-04-20, 18:31   

Mam do nich mniej niż kilometr więc serwisowanie autka w tym miejscu uznałem za rozsądne.

Nie, nie i jeszce raz nie.

Za pierwszym razem zajechałem zmienić olej. Ale o 8.00 jeszcze nie ma komu. Nie ma mechanika nie ma kluczy od magazynu a potrzebna uszczelka której o ósmej też nie ma. Śpi widać jeszcze. Auto na podnośnik a ja do kantorka. kiedy wróciłem do autka olej wymieniony. Bo ten mechanik to się w międzyczasie znalazł, i całkiem przypadkiem miał taką uszczelkę w kieszeni. Cud poprostu. Tyle że ja ateista jestem.
Za drugim razem kiedy padł mi przekaznik pan mechanik , bo elektryka akurat nie było, clipem zdiagnozowali mi uszkodzenie cewek, na szczęście nie uwerzyłem, bo chcieli mi te cewki na biegu wymieniać. Cena usługi: 100 zł netto, i autko dalej nie jeździ.

Znaczy teraz już tak bo znalazłem fachowca (100 zł brutto) który znalazł ten przekażnik. W zasadzie wcale go nie szukał. Zdjął osłonę, wyjął pokazał i po oczyszczeniu autko odpaliło. Na dodatek poradził co by nie kupować oryginału bo pieruńsko drogi tylko zakładać fiatowskie.
Ostatnio zmieniony przez stempik 2011-04-20, 18:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
bushi 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6
Rocznik: 2011 / 2016
Wersja: Laureate
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Lis 2010
Posty: 488
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-04-20, 19:12   

To moze kolegi autko widuje na Legionow miedzy Jerzego a Pogonowskiego? :)
_________________
http://www.jamnikiniczyje.pl
http://jamniki.eadopcje.org
POMAGAJMY JAMNIKOM!!!
 
stempik 



Marka: dacia
Model: logan
Silnik: 1,4mpi
Rocznik: 2005
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 698
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-04-21, 08:41   

bushi napisał/a:
miedzy Jerzego a Pogonowskiego

Nie, tam parkuje srebrna MCV-ka, a moje to buraczkowy sedanik . Stoi najczęściej na Cmentarnej przy Legionów.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne