Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2015-11-18, 01:04
KROSNO - Zodiak Witold Gut
Autor Wiadomość
opos 



Marka: Dacia
Model: SANDERO/Logan MCV
Silnik: 1.4 + LPG/1,5 Dci
Rocznik: 2010
Wersja: Arctica
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 396
Skąd: S-E
Wysłany: 2011-02-03, 08:40   KROSNO - Zodiak Witold Gut

Kupiłem u nich moją Sissi. Zadnych problemów. Dokonałem wymiany oleju po około 7 tys. Cena jakieś 250 zł ( z materiałami) Zastrzeżenia: trochę za dużo oleju wlali.
Po 15 tys byłem na przeglądzie z wymianą oleju i montażem dziennych w miejsce przeznaczone na halogeny. Koszt całej zabawy niecałe 500 zł. Ogólnie jestem zadowolony z obsługi.
Ostatnio zmieniony przez laisar 2011-02-03, 09:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
TD Pedro 



Marka: Dacia
Model: Duster 4WD
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3457
Skąd: RP
Wysłany: 2011-02-03, 12:11   Re: KROSNO - Zodiak Witold Gut

opos napisał/a:
Kupiłem u nich moją Sissi. Zadnych problemów. Dokonałem wymiany oleju po około 7 tys. Cena jakieś 250 zł ( z materiałami) Zastrzeżenia: trochę za dużo oleju wlali.
Po 15 tys byłem na przeglądzie z wymianą oleju i montażem dziennych w miejsce przeznaczone na halogeny. Koszt całej zabawy niecałe 500 zł. Ogólnie jestem zadowolony z obsługi.


i o to chodzi, info konkretne odnośnie do jakości obsługi/usługi, cena i ogólne zadowolenie, więcej takich postów o innych ASO :-)
 
limo 


Marka: -----------
Model: ----------
Silnik: ----------
Rocznik: ---------
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 460
Skąd: Krosno
Wysłany: 2011-02-18, 10:54   

ja poki co moge tylko powiedziec, ze obsluga w salonie jest w porzadku, dzielnie odpowiada na pytania i rozwiewa watpliwosci. Wiecej sie wypowiem po negocjacjach, odbiorze i pierwszym przegladzie...
 
opos 



Marka: Dacia
Model: SANDERO/Logan MCV
Silnik: 1.4 + LPG/1,5 Dci
Rocznik: 2010
Wersja: Arctica
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 396
Skąd: S-E
Wysłany: 2011-09-16, 06:30   

Sissi zaliczyła przegląd po 30 tys. tym razem mechanicy się postarali i oleju ma w sam raz a poz tym wszystko zrobione jak należy, łącznie z poprawieniem świateł dziennych ( jedno nie świeciło) No i dzięki nim miałem czyste autko na zjeździe w Zrębicach( ja tak porządnie nie myję)
 
limo 


Marka: -----------
Model: ----------
Silnik: ----------
Rocznik: ---------
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 460
Skąd: Krosno
Wysłany: 2011-10-03, 20:29   

Dziś byłem na przeglądzie przy 15k, trwało to jakieś 40 min, jedyne co zrobili to dolali płynu do chłodnicy, olej zmieniłem sam przy 10k. Zamówiona zaprawka kupiona, byłem ciekaw czy umyją samochód, nie umyli ;-) Cena za całość 151 zł. Generalnie nie mam się do czego przyczepić, kawa z automatu dobra, czasopisma w "poczekalni" aktualne :mrgreen: :mrgreen:
 
maciek 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCE 100 LPG
Rocznik: 2020
Wersja: Prestige
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 3531
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-10-03, 21:12   

limo napisał/a:
kawa z automatu dobra

:shock:
mam nadzieje że automat darmowy
_________________
Jestem handlowcem w salonie Carrara w Lublinie. Szukasz oferty na Nową Dacie? Pisz PW lub na e-mail

 
limo 


Marka: -----------
Model: ----------
Silnik: ----------
Rocznik: ---------
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 460
Skąd: Krosno
Wysłany: 2011-10-03, 22:11   

nie, wszystkie kawki itp itd po 1,10 PLN z tego co pamiętam, chyba wychodzą z założenia, że jak ktoś wydał / ma zamiar wydać XX XXX na samochód to i kawę za zetke se kupi :mrgreen: :mrgreen: mnie to w każdym razie jakoś bardzo nie boli, bardziej zależy mi na dobrej obsłudze niż dobrej kawie. (może dlatego, że w domu mam konkretny ekspres i odkąd go mam to każda kawa z vendingowego automatu smakuje delikatnie mówiąc średnio)
 
limo 


Marka: -----------
Model: ----------
Silnik: ----------
Rocznik: ---------
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 460
Skąd: Krosno
Wysłany: 2012-01-24, 19:18   

Dziś kolejna wizyta w ASO Zodiac Krosno. Panowie zamontowali mi okablowanie do głośników na tył. Cennikowo wyszłoby ok 180 zł, po rabacie zapłaciłem 117 zł. Przy okazji dla zabicia czasu przejechałem się ze sprzedawcą Pawłem nowym sceniciem. Wrażenia - kosmos. Bardzo ładny samochód, wygodny, doskonale wyposażony. O tempomacie, nawigacji i ogólnym wypasie nawet nie będę pisał bo mi przykro, że tak nie mam na co dzień. Silnik dieselek 1.6 130 koni, nie jedzie tylko płynie, zapas pod nogą bardzo spory. Do tego pierdyliard duuuużych schowków, z tyłu zamiast kanapy 3 megawygodne osobne fotele. Do tego odpalanie bezkluczykowe, system start/stop ehh.... cóż może kiedyś :mrgreen:

Wracając do wizyty w ASO - jak zwykle - szybko, sprawnie, w przyjemnej atmosferze, ceny także nieodstraszające. Salon na prawdę godny polecenia :!: :!:
 
wox 


Marka: Renault/Suzuki
Model: Espace/Jimny
Silnik: 1,6 TCe/1,3
Rocznik: 2016/2012
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 1411
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2012-01-24, 19:51   

Wiem coś o tym - odnośnie tego Scenica ;-)
 
limo 


Marka: -----------
Model: ----------
Silnik: ----------
Rocznik: ---------
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 460
Skąd: Krosno
Wysłany: 2012-03-28, 15:11   

Przegląd 30kkm/rok miał miejsce dziś. Ze swoim filtrem i olejem zapłaciłem 186 zł. Obsługa bez zarzutu jak zawsze, zgłosiłem odklejające się naklejki na progach, są podklejone na nowo wyglądają jak z fabryki. Polecam ten serwis!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne