Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2008-12-21, 01:07
Pożałujcie dziewczynę
Autor Wiadomość
baba za kółkiem 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1,5 dCi
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 68
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-02-12, 22:50   Pożałujcie dziewczynę

Zaczęły się ferie. W ramach akcji "zima w mieście" wytrącili mi szybkę i dziabnęli radyjko. Niby nic, ale kłopot jest. :-(
 
Marcin 
Administrator



Marka: Opel
Model: Astra
Silnik: 1.6 CDTI
Rocznik: 2016
Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 325
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-02-12, 22:51   Re: Pożałujcie dziewczynę

baba za kółkiem napisał/a:
Zaczęły się ferie. W ramach akcji "zima w mieście" wytrącili mi szybkę i dziabnęli radyjko. Niby nic, ale kłopot jest. :-(

A panel zabieralas do domu, czy rabneli sam tyl bez panela?? Na hamstwo niestety nie ma rady chyba :cry:
 
baba za kółkiem 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1,5 dCi
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 68
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-02-12, 22:52   

Panel wydłubali ze schowka. Wiem, wiem...
 
Marcin 
Administrator



Marka: Opel
Model: Astra
Silnik: 1.6 CDTI
Rocznik: 2016
Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 325
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-02-12, 22:59   

baba za kółkiem napisał/a:
Panel wydłubali ze schowka. Wiem, wiem...

Moze widzieli jak chowasz go do schowka albo cos :-/ Zniszczyli cos poza szyba?? Wyjeli je chociaz "kulturalnie", czy narobili jakichs szkod na desce rozdzielczej??
 
Black Eryk 



Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 06'
Wersja: Laureate
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 541
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2008-02-13, 09:44   

bardzo przykro ....
i niepotrzebne problemy :-/
_________________
LOGAN 1.5 DCI 8-) (niestety troszke się poobijał i został sprzedany)

Przejechane 97000km, Only ON BP ULTIMATE.
Pozdrawia Krystian
gram w http://www.speedimspeed.pl
 
Pablo78 



Marka: Dacia
Model: Logan Sedan; 1310
Silnik: 1.5 dci 90 KM; 1.3
Rocznik: grudzień 2015; 1983
Wersja: Laureate2
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 984
Skąd: woj. Śląskie
Wysłany: 2008-02-13, 10:33   

Żałujemy i jesteśmy oburzeni... :evil: :evil: :-(
_________________
Poprzednio: Logan 2005, Ambiance 1.4 Mpi, Marine
 
mgg 


Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1,4
Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 82
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2008-02-13, 10:34   

to był standardowy Pionieer czy lepsze radio.
ten Pionieer montowany seryjnie w Loganie to nie jest wiele wart brak MP3, USB az dziwne ze ktos sie polakomil
_________________
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOGAN
 
Marcin 
Administrator



Marka: Opel
Model: Astra
Silnik: 1.6 CDTI
Rocznik: 2016
Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 325
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-02-13, 11:56   

mgg napisał/a:
to był standardowy Pionieer czy lepsze radio.
ten Pionieer montowany seryjnie w Loganie to nie jest wiele wart brak MP3, USB az dziwne ze ktos sie polakomil

Niestety jak sie gowniarze nudza to i byle jakie radio ukradna, chocby dla zabawy. Takie czasy nastaly :-/
 
KaS602 



Marka: KIA
Model: Rio
Silnik: 1.4 16V
Rocznik: 2012
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 1371
Skąd: Warmia
Wysłany: 2008-02-13, 13:13   

Marcin napisał/a:
Niestety jak sie gowniarze nudza to i byle jakie radio ukradna, chocby dla zabawy


Tego nie da sie uniknac. Kiedys wlamano sie do Sienki (wyrwany zamek), zeby tylko sprawdzic czy panel od radia jest w schowku. Jako, ze go nie bylo, z auta nic nie zginelo.
 
GeRRaD 



Marka: DACIA
Model: LOGAN BlackLine ;)
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 918
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-02-13, 17:42   

Przykra sprawa :cry: , a czy polcja podjęła jakieś działania, czy standardowo "olali" kwestię :?: i jeszcze jedno - gdzie w Warszawie tak kradną w dzień/ w nocy - tworzę swoją listę miejsc niebepiecznych.
Pozdrawiam
_________________
GeRRaD
 
jacek 



Marka: dacia
Model: logan mcv
Silnik: 1.5 dci85KM
Rocznik: 2007
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 433
Skąd: Tychy
Wysłany: 2008-02-13, 19:28   

sku piiiiiii nogi z d piiiiiiii powyrywać
 
baba za kółkiem 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1,5 dCi
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 68
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-02-14, 12:57   

Marcin - nie jest tragicznie: trochę porysowali ramkę na kolumnie centralnej
mgg - to był JVC, ale nie jakiś wypasiony, bo po co? Zakładali mi jeszcze u dilera "coś niedrogiego"
KaS602 - Sienki (już o tym pisałam) nawet nie zamykałam, odkąd straciłam zamek. Tu się chyba nie da.
GeRRaD - Stara Ochota. Aż dziwne, że mnie trafili, bo wokół mnóstwo naprawdę lepszych wózków z bardziej interesującym sprzętem

Wrażenia z naprawy za jakiś czas w stosownym dziale.

Dzięki za słowa wsparcia
 
piotrres 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 2605
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2008-02-14, 18:25   

Szczere wyrazy współczucia :-(

To wszystko z nudów, panie prokuratorze....
albo egzamin czeladniczy w sesji poprawkowej. mnię dwa razy otwierano poldka, i nic nie ginęło....
 
PAPIRUS 



Marka: DACIA
Model: LOGAN MCV AMBIENCE
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Ambiance
Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 91
Skąd: Warmińsko-mazurskie
Wysłany: 2008-02-14, 19:54   

Przykra rzecz,mialem takie cosik jak miałem malucha 126p elegancik z alarmem ,stawiałem zawsze koło cpn a panel buch pod siedzenie,wracam do autka kabelki smetnie wisiały radia i panela nie było alarm nie wyl -chyba czujka przy drzwiach nie zadziałała,a radyjko to bylo fajniejsze ale było i już,weszli normalnie drzwiami to chociaż szybę całą miałem :lol:
 
Borowik 


Marka: dacia
Model: logan Ambiance +
Silnik: 1,4
Rocznik: 2007
Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 20
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-02-14, 20:34   

SKANDAL !!!!!! Widocznie czas na nowe radio.Pozdrawiam i życzę bezproblemowej naprawy.
_________________
borowik
 
mgg 


Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1,4
Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 82
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2008-02-15, 07:38   

Poldek był fajny miał zamki które mozna było otwotzyć bez kluczyka i nawet złodziej nic nie zniszczył. poprostu wsuwało sie blaszke pod kasetę zamka w odpowiednim miejscu i zamek odskakiwał, sam kiedys to zrobiłem w wozie kolegi jak zatrzasneły mu się kluczyki.
Pamietam jak włamali mi sie do UNO to miałem dwa zamki do wymiany, koledze tez sie włamali do poldka , bez żadnych śladów.
_________________
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOGAN
 
licek 



Marka: Dacia
Model: MCV Ambiance
Silnik: 1.4
Rocznik: 2007
Dołączył: 05 Sty 2008
Posty: 92
Skąd: Bialystok
Wysłany: 2008-02-15, 10:03   

Starszego passa tego np z 95 roku mozna bylo antena otworzyc nie powodujac zadnych zniszczen.
Z powodu wlaman cieszcze sie ze mam garaz, samochod przynajmniej w nocy jest bezpieczny, a w dzien zlodzieje nie sa chyba az tak aktywni jak w nocy
_________________

 
jacek 



Marka: dacia
Model: logan mcv
Silnik: 1.5 dci85KM
Rocznik: 2007
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 433
Skąd: Tychy
Wysłany: 2008-02-15, 10:51   

Proszę o sposoby do nowszych modeli aut - najlepiej mercedesy bmw audi , może sie przekwalifikuję. :mrgreen:
 
Karpiu66 


Marka: Renault
Model: Megane Grandtour
Silnik: 1.9 DCI
Dołączył: 22 Wrz 2007
Posty: 62
Skąd: Piastów
Wysłany: 2008-02-15, 22:03   Re: Pożałujcie dziewczynę

baba za kółkiem napisał/a:
Zaczęły się ferie. W ramach akcji "zima w mieście" wytrącili mi szybkę i dziabnęli radyjko. Niby nic, ale kłopot jest. :-(

Bo nie ma śniegu i sie dzieci nudzą ;-)
 
ZeneC 



Marka: Renault
Model: Twingo I
Silnik: 1.2
Rocznik: 1997
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 370
Skąd: Celestynów/Warszawa
Wysłany: 2008-02-16, 10:23   

Może pojawi się na Allegro?
_________________

 
Andrzej 



Marka: Dacia Logan
Model: MCV 7os.
Silnik: dci 85
Rocznik: 11.2007
Wersja: Laureate 7 os.
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 556
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-02-16, 17:01   

Droga Babo - masz nauczkę!

PS.
Mojej żonie tez nie można bylo wytlumaczyć, że nie ma sensu trzymać panelu w schowku...
...do czasu kiedy zabrakło szyby i radia i trzeba było naprawiać wyrwaną wiązkę przewodów...
 
baba za kółkiem 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1,5 dCi
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 68
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-02-18, 09:41   

Andrzeju, z tą nauczką to nie bardzo kupuję. Wiem, że schowek nie służy do przechowywania panela. Niemniej w swojej dziewczęcej (sic!) naiwności nie zgadzam się na świat, w którym coraz częściej zdaje się, że radio mi ukradli, bo je miałam, torebkę mi wyrwali, bo była ładna, a ktoś mnie zgwałcił na ulicy, bo było już po dziesiątej, a ja mam zgrabne nogi. Jeżeli zostawisz otwarte drzwi, a ktoś wejdzie do Twojego domu i Ci wszystko wyniesie, to jednak nadal NIE JEST TWOJA WINA. To ten ktoś - zły człowiek - jest złodziejem. Ty nie jesteś współwinny. Ja na przykład nie kradnę nie dlatego, że nie mam okazji albo nie potrafię bądź też boję się kary, tylko dlatego, że TAK SIĘ NIE ROBI. I już.
Trzymajcie kciuki, jadę do warsztatu po odbiór. I - naiwnie - zakładam, że wszystko będzie dobrze zrobione i nikt mnie nie okantuje. Jeśli okaże się inaczej, będzie mi zwyczajnie przykro.
I nie mówcie, że jestem głupia. To kwestia światopoglądu, którym - głęboko wierzę - kształtuję swój świat. Po prostu taka jestem.
 
swissman 



Marka: Dacia
Model: Dokker
Silnik: dci 1.5, 90 KM
Rocznik: 2016
Wersja: Stepway
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 283
Skąd: W-Wa, teraz CH
Wysłany: 2008-02-18, 12:00   

baba za kółkiem napisał/a:
Andrzeju, z tą nauczką to nie bardzo kupuję. Wiem, że schowek nie służy do przechowywania panela. Niemniej w swojej dziewczęcej (sic!) naiwności nie zgadzam się na świat, w którym coraz częściej zdaje się, że radio mi ukradli, bo je miałam, torebkę mi wyrwali, bo była ładna, a ktoś mnie zgwałcił na ulicy, bo było już po dziesiątej, a ja mam zgrabne nogi. Jeżeli zostawisz otwarte drzwi, a ktoś wejdzie do Twojego domu i Ci wszystko wyniesie, to jednak nadal NIE JEST TWOJA WINA. To ten ktoś - zły człowiek - jest złodziejem. Ty nie jesteś współwinny. Ja na przykład nie kradnę nie dlatego, że nie mam okazji albo nie potrafię bądź też boję się kary, tylko dlatego, że TAK SIĘ NIE ROBI. I już.


jak mozesz twierdzic ze TAK SIE NIE ROBI jesli na poczatku tego posta wypisujesz ze TAK SIE WLASNIE ROBI?

czegos tu nie rozumiem zdaje sie... musisz zmienic nastawienie i wiedziec ze WSZEDZIE KRADNA i ze niestety zawsze trzeba tak kombinowac zeby to innych okradli, jak juz musza, a nie ciebie...

u nas w Szwajcarii tez kradna ale chyba troche rzadziej o tym pisza niz w Polsce...
pozdrawiam
andrzej

ps
tez mam podobny zwyczaj chowac panel do skrytki... teraz chyba bede musial chowac gdzie indziej a skrytke zostawiac pusta i otwarta dla potencjalnego zlodzieja... zeby wiedzial ze nie ma po co szyby wybijac zeby sie przekonac ze tam nic nie ma... zawsze to lepiej jednak uczyc sie na bledach Innych... dzieki za zyciowa nauczke...

[ Dodano: 2008-02-18, 12:37 ]
jacek napisał/a:
Proszę o sposoby do nowszych modeli aut - najlepiej mercedesy bmw audi , może sie przekwalifikuję. :mrgreen:


poszukaj na emule... kiedys widzialem takie poradniki... konkretne modele samochodow + konkretne narzedzia potrzebne do ich otwarcia... oraz konkretna informacja gdzie wlozyc, przylozyc, docisnac, stuknac....

powodzenia na nowej drodze!

:mrgreen:
 
Andrzej 



Marka: Dacia Logan
Model: MCV 7os.
Silnik: dci 85
Rocznik: 11.2007
Wersja: Laureate 7 os.
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 556
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-02-18, 15:19   

Droga Babo, ja wcale nie twierdzę, że kradzież była usprawiedliwiona. Ale po prostu trochę złodziejowi pomogłaś [podobnie jak kiedyś moja żona...]. Oni obserwują ludzi wsiadających i wysiadających z samochodów, patrzą czy czegoś nie chowają np do schowka.
Ja sam byłem kilka lat temu okradziony przez sąsiada.

Pisząc, że masz nauczkę nie pisałem "a dobrze Ci tak" tylko "teraz już wiesz, że tak nie należy robić". Co do tego w jakim świecie chieli byśmy żyć to pewnie mamy bardzo podobne zdanie. Ale jest jak jest i nie mamy na to większego wpływu - trzeba się dostosować żeby nie obrywać ciągle tych samych ciosów.
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-16, 18:01   

Nie będę zakładał nowego wątku, bo tytułowa sprawa przytrafiła się mojej żonie ):

Jak już pisałem, w środę włamano się do mojego Logana, tym razem wyłamując bębenek zamka, i ukradziono radio - dobrze przynajmniej, że "elegancko" je odłączono, a nie wyrwano na chama...

Zazwyczaj to żona mi przypomina, żebym niczego nie zostawiał, ale odbierała na Ochocie dziecki z przedszkola, no i... zostawiła, na 10 minut. Co gorsza, także torbę z dokumentami auta, które przełożyła z podręcznej torebki, pakując w pracy jakieś papierzyska.

Wczoraj zgłosiłem szkodę i oczekujemy w poniedziałek rzeczoznawcy ubezpieczyciela, a dziś dostaliśmy tymczasowy dowód rejestracyjny.

I tak to właśnie jest - można uważać przez 99% czasu, a wystarczy nie zachować ostrożności przez ten kluczowy 1%... ))):
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne