Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Warszawka
Autor Wiadomość
bebe 
Moderator
I aim to misbehave



Marka: Jeep
Model: Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 2004
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 2384
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-08-23, 13:19   

maciek napisał/a:
przejrzałem parkingi i jeszcze mi zostało CH Promenada - czynny 7-22, Ostrobramska 75 c, 2000 miejsc;

Ale tam to jest ugór, krzaki i wilkołaki, tramwajów nima, a Ostrobramska słynie z korków. Promenada sux. ;)
 
Kristoff 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1,5 dCi
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 86
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-08-23, 13:25   

Drogi Kolego,

Skoro jedziesz z Lublina, to moja propozycja jest taka, abyś zostawił auto na parkingu P+R Anin SKM - http://www.ztm.waw.pl/par...z.php?c=116&l=1

Jadąc z Lublina DK 17 skręcasz w lewo w miejscowości Zakręt na DK 2 i dalej zobacz sobie na mapie, jak dojechać do stacji PKP Anin, ale daleko nie masz. Tam w biletomacie lub kiosku kupujesz bilet dobowy ZTM na 1 strefę (12 zł) i na jego podstawie zostawiasz samochód na parkingu P+R, a sam wsiadasz do pociągu SKM (kierunek Pruszków) lub Kolei Mazowieckich (kierunek Warszawa Zachodnia lub Grodzisk Maz.), przy czym obaj przewoźnicy honorują bilety ZTM, a następnie wysiadasz na stacji Warszawa Powiśle, skąd do Kopernika masz kilka minut spacerkiem. Czas przejazdu Anin - Warszawa Powiśle to rozkładowo 20-23 minuty. Parking jest pod chmurką, więc LPG nie będzie tu przeszkodą.

Pozdrawiam,
Kristoff
 
Prezes 



Marka: Dacia --> Renault
Model: Duster 2 --> Kadjar
Silnik: 1.2 TCe 1.5 dCi EDC
Rocznik: 2017(m2018) --> 2017
Wersja: Prestige
Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 1696
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-08-23, 13:26   

maciek napisał/a:
hmm, ten parking przy realu to czasem jest podziemny?
I naziemny i podziemny. Zdecydowanie bardziej polecam niż Promenadę. Ale jak o 22:00 chcecie wracać, to tam trochu niebezpiecznie i w tramwajach okradają.
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-08-24, 13:57   

maciek napisał/a:
Jak wygląda bilet dzienny i gdzie można go kupić.

Np komórką: mPay.pl - korzystam, chwalę sobie.
 
maciek 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCE 100 LPG
Rocznik: 2020
Wersja: Prestige
Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 3531
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-08-24, 21:16   

laisar napisał/a:
maciek napisał/a:
Jak wygląda bilet dzienny i gdzie można go kupić.

Np komórką: mPay.pl - korzystam, chwalę sobie.


nigdy więcej mpay w Lublinie chciałem kupić bilet przez komórkę bo przy sobie ani grosza miałem wysyłam tego sms a tu informacja że błąd systemu, po chwili wchodzą kanary i ich to g!@#$ obchodziło że system nie działał.


No i byłem w Warszawie, wyruszyłem o 6 z Lublina (+ tankowanie LPG) przybyłem na Parking King Cross o 9.30 myślę że w miarę sprawnie,
po mieście poruszałem się tylko autobusem 125, resztę drogi wspomagałem się nawigacją pieszą w Noki, niestety deszczyk popadał i popsuł trochę plany.
Centrum Nauki Kopernik 3,5h godziny czekania do Kas, a przy kasie się dowiedziałem że skoro mama ma oświadczenie o Inwalidztwie to wchodzi bez kolejki :-x , 3,5 godziny w plecy.

Z Powrotem wyjechałem o 19 i przywitał mnie korek do Zakrętu, przybyłem około 21.40 do Lublina jak na pierwszą już trasę po zmierzchu myślę że całkiem nieźle.

Każe dzięki za pomoc uzyskaną na forum, jutro poczytam jeszcze raz i po naciskam POMÓGŁ :mrgreen:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne