Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Kontakt z dilerami Dacii
Autor Wiadomość
project2010 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16v
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 26 Paź 2011
Posty: 269
Skąd: spod Warszawy
Wysłany: 2011-10-30, 12:38   

http://www.daciaklub.pl/f...p=105128#105128
bad-i napisał/a:
jako załącznik, dołączam do wątku plik .xls z wykazem wszystkich partnerów Renault i Dacia w Polsce

bad-i, w Twoim exelku nie znalazłem adresów email dealerów, a chciałbym wykonać Twój numer z wyborem najlepszej oferty. Na swoich stronach dealerzy też nie zawsze je podają, masz gdzieś je zebrane? Z góry dzięki.
Ostatnio zmieniony przez laisar 2011-10-30, 23:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
bad-i 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate
Dołączył: 16 Sie 2011
Posty: 39
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-10-30, 21:22   

project2010 napisał/a:
bad-i, w Twoim exelku nie znalazłem adresów email dealerów, a chciałbym wykonać Twój numer z wyborem najlepszej oferty. Na swoich stronach dealerzy też nie zawsze je podają, masz gdzieś je zebrane? Z góry dzięki.


No właśnie okazuje się, że z tymi adresami e-mail to największy problem, tak jakby sprzedawcy bali się albo nie chcieli ich podawać. Ja do tematu podszedłem metodą klasyczną, tzn. wybierałem konkretny salon (nie wysyłałem do wszystkich tylko wybranych tak "na czuja" z różnych rejonów Polski - z doświadczenia wiem, że warto wysyłać do salonów w dużych miastach, gdzie jest jakakolwiek konkurencja, bo przy mniejszych miejscowościach, zawsze dostawałem odpowiedź oscylująca w granicach cen katalogowych), wchodziłem na ich stronkę, szukałem jakiegoś adresu i wysyłałem. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie udało mi się znaleźć adres, odpuszczałem - w końcu to ich strata, nie moja :mrgreen:

Ale project2010 wywołałeś ciekawy temat, może zbierzemy wiedzę od wszystkich naszych forumowiczów i uzupełnimy ten wykaz o jakże potrzebne adresy e-mail?
Mogę się tego bez problemu podjąć, więc jeżeli macie sprawdzone adresy kontaktowe do różnych salonów Dacia, to albo wpisujcie je w ten wątek albo podsyłajcie na mojego PW, a jak to wszystko ładnie dodam to pliczku i wstawię wynika na stronkę 8-)
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18015
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-10-30, 22:51   

Do każdego dilera Reno - a chyba 99% z nich sprzedaje również Dacię - można wysłać e-mejla poprzez http://www.renault.pl/znajdz-dealera/index.jsp

Wydaje mi się to prostszą opcją, niż samodzielne tworzenie bazy adresowej...
 
bad-i 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate
Dołączył: 16 Sie 2011
Posty: 39
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-10-31, 11:44   

Zastanawiają mnie tylko dwie rzeczy:
1. Gdzie (tzn. na jaki faktycznie adres) zapytania tą drogą wysłane trafiają?
2. Czy są przez kogokolwiek czytane?

Moje wątpliwości wynikają z faktu, że na żadne zapytanie wysłane tą drogą nie dostałem odpowiedzi i stąd moja propozycja stworzenia bazy sprawdzonych adresów, które na pewno są odbierane, ale jeżeli wasze doświadczenia w tym zakresie są inne to ok.
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18015
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-10-31, 12:11   

Nie mam pojęcia, gdzie, ale ja kilka razy dostałem odpowiedź, więc wygląda na to, że przynajmniej w przypadku niektórych sprzedawców to jednak działa.


I ja nikogo nie odwodzę od pomysłu stworzenia czegoś samodzielnie - chociaż utrzymanie jakiej-takiej aktualności będzie wymagało raczej regularnej pracy, jednorazowa nie wystarczy...
 
bad-i 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate
Dołączył: 16 Sie 2011
Posty: 39
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-10-31, 18:38   

Jeżeli chodzi o aktualizację to bardziej obawiam się tego czy forumowicze takie dane będą podsyłać, niż tego czy mi starczy chęci, ale faktycznie laisar, sprawa sprowadza się i tak i tak do aktualności takiego zestawienia.
_________________
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne