Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
odwiedzić serwis?
Autor Wiadomość
misiu 


Marka: dacia
Model: lodgy
Silnik: 1.6
Rocznik: 2017
Wersja: Stepway
Dołączył: 06 Sty 2015
Posty: 47
Skąd: siemianowice śląskie
Wysłany: 2017-05-03, 09:38   odwiedzić serwis?

Dziwne stukanie jakby było coś luźne lub nie dokręcone z tyłu. Gdzieś na forum ktoś pisał hyba o tym ale nie umie tego znaleść coś jakiś głuchy dzwonek czy coś takiego że w lodgy coś tam z tyłu jest nie tak i jak się to wymieni lub zmieni to będzie ok. Bo nie wiem czy na serwis nie podjechać trochę to denerwuje podczas jazdy, nie jest to zawieszenie.
 
route2000 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6 8V MPI+LPGTECH
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 57 razy
Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 3696
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-05-03, 11:23   

Sprawdź w bagażniku czy nie ma luźnych elementów tak jak mocowanie lewarka podnośnika do bocznej ściany czy koło zapasowe nie lata pod spodem w koszu, czy tłumik trzyma tak jak trzeba pod spodem itp.
_________________
Dacia nie gubi oleju, tylko tak znaczy swój teren.
 
shrek 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.5 110 hp
Rocznik: 2013
Wersja: Prestige 7 os.
Pomógł: 55 razy
Dołączył: 15 Wrz 2013
Posty: 2858
Skąd: Romilly sur Seine/Siemianowice Sl.
Wysłany: 2017-05-04, 05:45   Re: odwiedzić serwis?

misiu napisał/a:
Dziwne stukanie jakby było coś luźne lub nie dokręcone z tyłu. Gdzieś na forum ktoś pisał hyba o tym ale nie umie tego znaleść coś jakiś głuchy dzwonek czy coś takiego że w lodgy coś tam z tyłu jest nie tak i jak się to wymieni lub zmieni to będzie ok. Bo nie wiem czy na serwis nie podjechać trochę to denerwuje podczas jazdy, nie jest to zawieszenie.


Czesc ziomal.

Nie jest to historia z amorkami tylnymi, ktore stukaja. Posprzataj bagaznik wyciag trzeci rzad siedzen i zobaczysz czy to zawieszenie.
Nastepnie mozesz wyciagnac amorki z tylu i zrobic jazde probna, ale ostroznie i wtedy bedziesz wiedzial czy to amory. Jak masz auto na gwarancji to jedz na serwis jak nie to twoj wybor.
 
Lajkonik 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1,6 16v
Rocznik: 2010
Wersja: Ambiance
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Cze 2012
Posty: 1134
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-05-04, 06:01   

Jak ja słyszałem suki z tyłu i za cholerę nie mogłem zlokalizować źródła, to ASO mi wymieniło łącznik stabilizatora z przodu i stukanie ustąpiło :mrgreen:
_________________

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne