Wysłany: 2026-06-09, 07:06 Terkotanie - nie turbina
Witam wszystkich serdecznie. Zakładam nowy temat, ponieważ kwestia turbiny jest wykluczona. Samochód na zimnym silniku działa normalnie, cicho. Po pół godziny jazdy zaczyna się terkot słyszalny w kabinie od strony kierowcy najbardziej. Co najlepsze, jak otworzę maskę tego nie słychać, jedynie od spodu odrobinę. Samochód był w ASO 3 razy, po jednym dniu temat wraca, znowu się umówiłem na piątek do ASO, ale widzę, ze to bezcelowe. Dźwięk ten słychać na jałowym, szczególnie dokuczliwe na postoju na światłach. Stąd moje pytanie, miał ktoś coś takiego? Ewentualnie jakiś warsztat w okolicach Kielc/Kielce, który mógłby ogarnąć przyczynę?
W załączeniu plik z Hałasu. Z góry dziękuję za wszystkie sugestie
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum