Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Dacia wprowadza serię limitowaną Story
Autor Wiadomość
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-04-06, 20:35   

lurtz napisał/a:
sie nie bedzie dalo?

Nie, po prostu nikt z klubowiczów nie zna jeszcze referencjo tego radia - i jak widać ekipa z FB też nie... Trzeba się przejść do serwisu i poprosić o sprawdzenie w dziale części zamiennych.
 
jaru 


Marka: Renault
Model: Megane
Silnik: 1.6 16V K4M
Rocznik: 2003
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Lis 2011
Posty: 61
Skąd: śląskie
Wysłany: 2012-04-06, 21:36   

Okazało się, że jeden mój znajomy pracuje w salonie Renault - już wysłałem mu mmsem zdjęcie radia i po świętach ma się odezwać.
 
okey32 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.5 DCI 90kM
Rocznik: 2012
Wersja: Stepway
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 210
Skąd: Lublin okolice
Wysłany: 2012-04-07, 15:26   

toms57 napisał/a:
dokładnie tak - radio nie super hiper ale przyzwoite : usb, mp3, bluetooth z pilotem w kierownicy - takie będe miał :-P


ja już takie mam :mrgreen: . Fajna sprawa zwłaszcza zestaw głośnomowiacy. Mozna zapisać w pamięci do 5 telefonów . Książka sama sie ładuje, odbieranie połaczeń na pilocie, mikrofon w dachu nad lusterkiem. Jak faktycznie sie sprawuje to jeszcze nie sprawdzałem :-) . Niestety nie ma polskiego menu ale instrukcja po polsku i w sumie nie jest skomplikowane w obsłudze.
[/code][/quote]
 
maciek 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCE 100 LPG
Rocznik: 2020
Wersja: Prestige
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 3531
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-04-07, 15:43   

okey32 napisał/a:
toms57 napisał/a:
dokładnie tak - radio nie super hiper ale przyzwoite : usb, mp3, bluetooth z pilotem w kierownicy - takie będe miał :-P


ja już takie mam :mrgreen: . Fajna sprawa zwłaszcza zestaw głośnomowiacy. Mozna zapisać w pamięci do 5 telefonów . Książka sama sie ładuje, odbieranie połaczeń na pilocie, mikrofon w dachu nad lusterkiem. Jak faktycznie sie sprawuje to jeszcze nie sprawdzałem :-) . Niestety nie ma polskiego menu ale instrukcja po polsku i w sumie nie jest skomplikowane w obsłudze.
[/code]
[/quote]

zrób parę zdjęć jak to wygląda w rzeczywistości
 
okey32 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.5 DCI 90kM
Rocznik: 2012
Wersja: Stepway
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 210
Skąd: Lublin okolice
Wysłany: 2012-04-07, 16:08   Re: Dacia wprowadza serię limitowaną Story

to jest to radio. w tej chwili nie mam zdjęć swojego ale wyglada tak samo


maciek napisał/a:
Dacia już w tym miesiącu zaoferuje klientom limitowane serie modeli Logan i Sandero. Samochody dostępne w tej linii będą mogły być napędzane bądź silnikami benzynowymi (1,2 16V 75 KM i 1.6 85 KM), bądź jednym wysokoprężnym (1.5 dCi 75 KM).

Limitowana seria Logana i Sandero będzie wyposażona w ABS i system wspomagania awaryjnego hamowania, dwie czołowe poduszki powietrzne, klimatyzację, wspomaganie układu kierowniczego, radioodtwarzacz CD/mp3 ze sterowaniem przy kierownicy oraz złączami Jack, USB i BluetoothŸ, a także w centralny zamek sterowany kluczykiem.
W opcji można domówić boczne poduszki powietrzne.

Na karoserii pojawią się naklejki wyróżniające tę linię, zaś we wnętrzu znaleźć można będzie nową tapicerkę.

Ceny skalkulowano na poziomie 7.900-9.550 euro za Logana Story i 8.800-10.450 euro za Sandero Story.

http://www.francuskie.pl/wiadomosci/7857


fajne radio

Obrazek
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne