Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Karta członkowska Klubu Dacia
Autor Wiadomość
mekintosz 



Marka: Citoren
Model: Berlingo
Silnik: 1.6 VTI
Rocznik: 2011
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 35 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 4266
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-03-21, 22:17   Karta członkowska Klubu Dacia

Witam

Dzis pracownik ASO RRG Warszawa Puławska poinformował mnie o ew rabat na przeglad i robocizne :

"Dla klubowiczów "Dacia klubu" mamy 10% rabaty. Użytkownik winien się tylko wylegitymować kartą członkowską."

WTF ? Czy takowa karta istnieje, jesli tak jak ja zdobyc, czy moze wystarczy "wylegitymowac sie" najlejka klubowa ew uszczelka pod maska ;-) ??
Ostatnio zmieniony przez mekintosz 2012-03-21, 22:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
Seal 


Marka: Dacia
Model: Duster 4X2
Silnik: 1,5 dCI 110 KM
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 846
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-03-21, 22:46   

Myślę, że jak dojdzie w tym roku do skutku zlot na Puławskiej to tą sprawę trzeba chyba odświeżyć.
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-03-21, 23:07   

Kratylos napisał/a:
mialy miec waznosc 1 rok

I miały - ale skończyło się na jednorazowej edycji...
 
stempik 



Marka: dacia
Model: logan
Silnik: 1,4mpi
Rocznik: 2005
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 698
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-03-21, 23:11   

Kratylos napisał/a:
w lodzi jest 12/15% dla klubowiczow

Jak mi się zdaje nie tylko dla klubowiczów. Ci mili państwo przychodzą do pracy dla zysku. Więc jest całkiem bez różnicy czy to klubowicz czy nie, byle tylko wrócił.
 
Dar1962 



Marka: była Dacia
Model: był Duster 4x4 szary bazalt
Silnik: był 1,6 16v
Rocznik: był 2012
Wersja: Laureate Plus
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 3865
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2012-03-22, 00:17   

a nie wystarczyłaby klubowa naklejka na szybę?
 
krakry1 



Marka: Renault / VW
Model: Captur / Up
Silnik: 1,3 TCe 130KM/60 KM
Rocznik: 2019 / 2014
Wersja: Laureate
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 1889
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2012-03-22, 16:38   

Ja też kcę taka kartę. :lol:
 
chriskb 



Marka: Dacia
Model: Duster 4X4
Silnik: 1.5 dCi 110 KM
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 1679
Skąd: Rotmanka
Wysłany: 2012-03-22, 19:47   

Nie wiem jak reszta, użytkowników Forum, ale jest możliwość za niewielkie grosze wykonanie kart członkowskich. Dla przykładu zamieszczam link z cennikiem http://www.mediateka.com.pl/zipy/karty_plastic.pdf Co nam jako uczestnikom Forum może dać taka karta:
1. Serwisy ASO bardzo chętnie widzą stałych klientów i zawsze można wytargować zniżkę. Zgadza się oponęci, się znajda i powiedzą ja i tak wytarguję zniżkę bez karty. Po co mam płacić za jakiś kolejny plastyk.
2. Taka karta zaktywizuję środowisko posiadaczy marki. Wynika to z tego, że nadal magia plastyku jest szczególnie postrzegana.
3. Sprzedaż kart klubowych pozwoli na utrzymanie serwisu na profesjonalnym poziomie
I tutaj będzie największy ból, bo nikt nie chce płacić.

Ja uważam,że skromny datek raz na rok podniesie w znacznym stopniu prestiż Klubu
 
krakry1 



Marka: Renault / VW
Model: Captur / Up
Silnik: 1,3 TCe 130KM/60 KM
Rocznik: 2019 / 2014
Wersja: Laureate
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 1889
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2012-03-22, 20:06   

Popieram pomysł kolegi chriskb.

Ja bardzo chętnie wezmę "złotą kratę" członkowską. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez krakry1 2012-03-22, 20:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
bebe 
Moderator
I aim to misbehave



Marka: Jeep
Model: Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 2004
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 2384
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-03-22, 22:34   

Prestiż to fajna sprawa, zwłaszcza ten płynący z kawałka plastiku :) , ale klub nie ma osobowości prawnej (ani żadnej innej) i oficjalnie nie istnieje, więc w szczególności nie może (legalnie) prowadzić zbiórki kasy, itp.
 
Osfald 



Marka: VW
Model: ARTEON
Silnik: 2.0 TSI
Rocznik: 2019
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 46
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-03-23, 08:21   

bebe napisał/a:
Prestiż to fajna sprawa, zwłaszcza ten płynący z kawałka plastiku :) , ale klub nie ma osobowości prawnej (ani żadnej innej) i oficjalnie nie istnieje, więc w szczególności nie może (legalnie) prowadzić zbiórki kasy, itp.


Polskie prawo przewiduje całkowicie zwolnione z opodatkowania darowizny od osób obcych do około 4tyś zł/rok lub na pięć lat (na jednego darczyńcę) jeśli mnie pamięć nie myli.
Wiele "klubów" na tym bazuje ale pamiętac należy, że liczy się jeszcze interpretacja urzedu skarbowego. Jeśli dopatrzą się znamion działalności gospodarczej to jest problem...
_________________
Ostatnio zmieniony przez Osfald 2012-03-23, 08:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
stempik 



Marka: dacia
Model: logan
Silnik: 1,4mpi
Rocznik: 2005
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 698
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-03-23, 14:12   

Ale po co, jak dla mnie jeszcze jedna rzecz która niczemu nie służy.

Już mam jedną kartę rabatową. Dostałem od firmy która założyła opłacalnośc takiej polityki.
I przynajmniej w moim przypadku działa ona średnio.
 
chriskb 



Marka: Dacia
Model: Duster 4X4
Silnik: 1.5 dCi 110 KM
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 1679
Skąd: Rotmanka
Wysłany: 2012-10-31, 17:42   

Wracam do tematu karty członka DKPL.

Temat może być aktualny od nowego roku. Teorie, że US zakwestionuje są nie w pełni prawdziwe. Tak samo, że wystarczy naklejka.

Dla serwisów, byłby to przyczynek do udzielania rabatów za bezpłatną reklamę i jednocześnie członkowie poczuliby prestiż i związek z marką Dacia.

Można wprowadzić gradację kart w zależności od stażu na Forum i MSZ to jest najkorzystniejsze wyróżnienie do stałych uczestników naszego Forum. Nie mam zamiaru robić na ten temat ankiety, gdyż dotychczasowe ankiety miały minimalny odzew.

Zwracam się za tym, dla uczestników Forum a identyfikujących się z DKPL o wpowiedzenie swojej opinii w tym zakresie. Sam jestem ciekawy ilu użytkowników Forum zabierze głos. Po czasie np. 1,5 miesiąca zrobimy podsumowanie i zobaczymy jak identyfikujemy się z DKPL.

Zachęcam do dyskusji.
 
TD Pedro 



Marka: Dacia
Model: Duster 4WD
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3457
Skąd: RP
Wysłany: 2012-10-31, 18:32   

ja jestem na TAK... :-)
 
Axia 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate2
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 09 Sie 2012
Posty: 175
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-10-31, 22:22   

Pewnie.
 
rimo 



Marka: Dacia/Renault
Model: Sandero Stepway/Megane
Silnik: 1.6 MPI LPG/1.6v16 LPG
Rocznik: 2011/2013
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 271
Skąd: Żyrardów
Wysłany: 2012-10-31, 22:30   

Ja toże :-P :-)
_________________

 
bebe 
Moderator
I aim to misbehave



Marka: Jeep
Model: Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 2004
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 2384
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-10-31, 22:43   

chriskb napisał/a:
Dla serwisów, byłby to przyczynek do udzielania rabatów za bezpłatną reklamę i jednocześnie członkowie poczuliby prestiż i związek z marką Dacia.

Masz jakieś fakty na poparcie owych rabatów? Jaką reklamę? O prestiżu już się kiedyś wypowiadałem. :)

chriskb napisał/a:
Nie mam zamiaru robić na ten temat ankiety, gdyż dotychczasowe ankiety miały minimalny odzew.

Czy nie wypadałoby wyciągnąć jakiegoś wniosku z tego faktu? :)

chriskb napisał/a:
Zwracam się za tym, dla uczestników Forum a identyfikujących się z DKPL o wpowiedzenie swojej opinii w tym zakresie. Sam jestem ciekawy ilu użytkowników Forum zabierze głos. Po czasie np. 1,5 miesiąca zrobimy podsumowanie i zobaczymy jak identyfikujemy się z DKPL.

Wydaje mi się, że utożsamianie kart członkowskich z zaangażowaniem w DKPL jest delikatnym nadużyciem. Widać mniej więcej, kto coś robi w klubie i okolicach, nie widzę sensu w sankcjonowaniu tego kartami.

Tak więc, zupełnie jak pół roku temu :) , pokolorujcie mnie na "nieprzekonany". :]
 
GDkris44 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 LPG 2+4
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate2
Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 106
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2012-11-01, 07:26   

Ja jestem na 3 RAZY TAK
 
monopios 



Marka: DACIA
Model: Sandero
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2010
Wersja: Arctica
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 980
Skąd: okolice Częstochowy
Wysłany: 2012-11-01, 16:51   

bebe napisał/a:
chriskb napisał/a:
Dla serwisów, byłby to przyczynek do udzielania rabatów za bezpłatną reklamę i jednocześnie członkowie poczuliby prestiż i związek z marką Dacia.

Masz jakieś fakty na poparcie owych rabatów? Jaką reklamę? O prestiżu już się kiedyś wypowiadałem. :)

Zgadzam się z bebe, pierw należało by się dowiedzieć czy jakiś serwis/salon jest zainteresowany taką formą współpracy. Bo, bez tego, to taki kawałek plastyku jest delikatnie mówiąc mało sensowny.
 
Martens 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2008
Wersja: Arctica 5 os.
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 468
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-11-01, 18:22   

Mnie taka karta nie jest do niczego potrzebna.
 
chriskb 



Marka: Dacia
Model: Duster 4X4
Silnik: 1.5 dCi 110 KM
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 1679
Skąd: Rotmanka
Wysłany: 2012-11-01, 18:23   

Nie wiem jak w Częstochowie i jak w Warszawie, ale nadal uważam, że w innych ośrodkach może to mieć wpływ na negocjaję cen usług. Trzeba wziąść pod uwagę, że Dacia jako marka nie ma jeszcze przebicia na rynku. Tylko my członkowie klubu możemy to z czasem zmienić.
Sprzedaż wyśmiewanej marki rośnie z roku na rok, a DKPL ma w tym zakresie całkiem pokaźny wpływ na te wyniki. Uważam, że miłośnicy i entizjaści tej marki będą kształtować zachowania rynku w zakresie popularyzacji ekonomicznie uzasadnionego zakupu nowego auta.
 
bebe 
Moderator
I aim to misbehave



Marka: Jeep
Model: Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 2004
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 2384
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-11-01, 19:25   

chriskb napisał/a:
Nie wiem jak w Częstochowie i jak w Warszawie, ale nadal uważam, że w innych ośrodkach może to mieć wpływ na negocjaję cen usług.

Ale ja pytałem o fakty. Rozmawiałeś z jakimkolwiek serwisem, powiedzieli Ci, że jak przyjdziesz z kartą, to dadzą Ci zniżkę? Od tego bym zaczął, nie od kart. Uważam też, że gdyby klub miał osobowość prawną i mógł powiedzieć "zrzeszamy tyle a tyle członków, a tu jest kontakt do osoby odpowiedzialnej", to prędzej ktoś chciałby z nami rozmawiać. Bo teraz to wygląda trochę tak - przychodzi jakiś człowiek z jakąś kartą jakiegoś klubu, którego nawet oficjalnie nie ma, i coś chce. :) Nie wiadomo, dlaczego, po co, i dlaczego właściwie mielibyśmy dawać mu zniżkę (co z tego konkretnie będziemy mieli).

chriskb napisał/a:
Trzeba wziąść pod uwagę, że Dacia jako marka nie ma jeszcze przebicia na rynku. Tylko my członkowie klubu możemy to z czasem zmienić.

Nie bardzo widzę związek między przebiciem na rynku a członkami klubu a kartami klubowymi. Mógłbyś rozwinąć?

chriskb napisał/a:
Sprzedaż wyśmiewanej marki rośnie z roku na rok, a DKPL ma w tym zakresie całkiem pokaźny wpływ na te wyniki.

Jakieś dane na poparcie tej śmiałej tezy?

chriskb napisał/a:
Uważam, że miłośnicy i entizjaści tej marki będą kształtować zachowania rynku w zakresie popularyzacji ekonomicznie uzasadnionego zakupu nowego auta.

Znowu, nie bardzo rozumiem, jaki jest związek między entuzjastami a kształtowaniem zachowania rynku w zakresie popularyzacji zakupu.

Ja bym zaczął od urośnięcia w siłę (bo na razie to jesteśmy małe misie), potem ewentualnie stowarzyszenie czy co tam, potem nawiązanie współpracy z kim tam mamy ochotę na trochę bardziej formalnych, ale i lepszych warunkach, a na sam koniec ewentualnie wisienka na torcie w postaci kart/legitymacji/czerwonych książeczek. :) To jest moje zdanie i ja się z nim zgadzam. :]
 
monopios 



Marka: DACIA
Model: Sandero
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2010
Wersja: Arctica
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 980
Skąd: okolice Częstochowy
Wysłany: 2012-11-01, 19:44   

chriskb napisał/a:
Dacia jako marka nie ma jeszcze przebicia na rynku.

Śmiem twierdzić, że się mylisz. Ponieważ w rankingu sprzedaży stoi dość dobrze, biorąc pod uwagę, jak troszkę wyżej postawieni rywale reklamują się w mediach. A mimo wszystko w poszczególnych miesiącach przegrywali w ilości sprzedanych aut. Np: Chevrolet ostatnie 3 mc. w plecy, Citroen 2 mc., Peugeot i Fiat ostatnie 2 miesiące na podobnym poziomie sprzedaż, a przy nowej ofensywie modelowej statystyki powinny się poprawić na +. Jeszcze chciał bym nadmienić, że w chwili obecnej już jest 150% zeszłorocznej sprzedaż, a do końca zostały jeszcze trzy miesiące.
chriskb napisał/a:
Tylko my członkowie klubu możemy to z czasem zmienić.

Raczej my możemy dać świadectwo jakości dodatnie lub ujemne, reszta należy do zarządu marki.
chriskb napisał/a:
Sprzedaż wyśmiewanej marki rośnie z roku na rok, a DKPL ma w tym zakresie całkiem pokaźny wpływ na te wyniki.

Jw. napisał kol bebe, chciałbym jakieś dane zobaczyć, co do naszej mocy przekonywania Ludu Niewiernego :->
Ostatnio zmieniony przez monopios 2012-11-01, 21:52, w całości zmieniany 3 razy  
 
chriskb 



Marka: Dacia
Model: Duster 4X4
Silnik: 1.5 dCi 110 KM
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 1679
Skąd: Rotmanka
Wysłany: 2012-11-02, 05:18   

Kol. bebe, i monopios, poczekajcie na podsumowanie w połowie grudnia. Wtedy również wytłumacze jak działa nasz niedoceniany klubowy marketing na przykładach z pomorza.
 
monopios 



Marka: DACIA
Model: Sandero
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2010
Wersja: Arctica
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 980
Skąd: okolice Częstochowy
Wysłany: 2012-11-02, 14:37   

chriskb, ok, poczekać możemy.
_________________
 
Seal 


Marka: Dacia
Model: Duster 4X2
Silnik: 1,5 dCI 110 KM
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 846
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-11-02, 21:50   

bebe napisał/a:


chriskb napisał/a:
Sprzedaż wyśmiewanej marki rośnie z roku na rok, a DKPL ma w tym zakresie całkiem pokaźny wpływ na te wyniki.

Jakieś dane na poparcie tej śmiałej tezy?

Zgadzam się z Bebe. Problem polega na tym, że my to "czujemy" ba nawet wiemy, że sprzedaż rośnie dzięki DKPL tylko nie możemy tego udowodnić liczbowo jaki mamy wpływ na rynek a to nie daje nam komfortu w negocjowaniu z potencjalnymi partnerami.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne