Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Hałas - rezonans
Autor Wiadomość
stan924 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,5 cdi
Rocznik: 2015
Wersja: Laureate
Dołączył: 22 Lis 2015
Posty: 6
Skąd: Osobnica
Wysłany: 2015-12-16, 07:02   

arczi_88 napisał/a:
Ale to masz wymieniony ten most czy jak? To coś hałasuje dalej?

Most został ten co był. Hałas też. Napisałem co nieco do "centrali". Nie liczę jednak na jakiś przypływ ludzkich odruchów. To potrwa. Ale będę uparty. Temat zgłoszony, potwierdzony przez ASO więc niczego nie zaniedbałem. Samochód jeździ. Gdyby nie ten "warkot" w zakresie 1600 - 1800 obr/min byłoby naprawdę fajnie.
Za jakiś czas ponowię zgłoszenie i znów ponowię i znów.......napiszę coś tu i tam i tak w kółko. Może jakiś rzeczoznawca, może jakaś gazeta motoryzacyjna....
 
m@cko 


Marka: Dacia
Model: Rumuńska
Silnik: 1.0
Dołączył: 19 Sty 2017
Posty: 28
Skąd: Polska
Wysłany: 2017-01-24, 19:50   

czy komus udalo sie ustalic ostateczna przyczyne? u mnie cos "buczy" w granicach 1800rpm - 3000rpm jakby od strony licznika, mialem wrazenie ze jakby linka predkosciomierza, ale on chyba elektorniczny jest (nie wiem tego)
 
Pabloo 


Marka: Renault
Model: Fluence
Silnik: Limited
Rocznik: 2016
Dołączył: 31 Paź 2016
Posty: 52
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-01-24, 21:56   

Witam
Mimo, że jeszcze nie mam Dusterka chciałbym podzielić się doświadczeniami z Opla Astry - mi buczało przy 2 biegu - 1700 obrotów. Oczywiście ASO nie widziało problemu, pisma do GM i wałkowanie tematu nie przyniosło efektu. Co się okazało? "Wył" ciężarek na półosi - po zdjęciu objaw ustąpił - co ciekawe te same wersje samochodów występowały z i bez ciężarków... Przepraszam za offtop ale chciałem podsunąć, że być może to być coś takiego?
Pozdrawiam
Pabloo
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne